Kaldırın perdeleri cimbom geliyor!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Maslak'a dağın başına gidiyoruz Abdi İpekçi'ye gelmezsek ayıp olur zaten ! Ama geçen seneki maçta sadece bir bölümde durmamıza izin vermişlerdi hatta atkıları saklayın efesli olrk girin sonra galatasaray tarafına geçersiniz demişti abiler. Bu maç salonu fullememize izin var mı ki ?

İpekçi neden dolmalı????

1-Aslantepeye salon yapılsın diyoruz bunun için taraftarın takıma sahip çıktığını yönetime göstermeliyiz vede gerekenler yapıldığında Aslantepeye yapılacak salonun boş kalmayacağını yönetime ispatlamış oluyoruz!!!

2-Takımımıza GS taraftarının vede dolayısıyla ultrAslanın ne kadar büyük olduğunu ispatlamış olacağız vede şampiyonluğa inandığımızı sonuna kadar istediğimizi göstermiş olacağız!

3-A.İpekçinin fb nin salonu olduğunu söyleyenlere o salonun gerçek sahibinin Galatasaray taraftarı olduğunu göstereceğiz!!!

4-Aramızdaki bazı dostlarımızın ve renkdaşlarımızın geçmişimizi unutarak ``İpekçi bizi aşar zihniyetini`` çürüteceğiz!!!
Biz avrupa stadlarını A.Samiyen yapmışız.. Olimpiyata olimpiakos hazırlık maçına 100.000 lerce gitmişiz...
seyirci ve kombine rekorlarımız hala kırılamadı...
12.000 lik İpekçiyide doldururuz hemde 2 kere bunu göstereceğiz!!!

5-Seneye A.İpekçide oynamamız için yönetime cesaret vereceğiz, akıllı politikalarla yani uygun fiyata kombine, bilet, çeşitli aktiviteler,ulaşımda bazı kolaylıklar vs...
Galatasaray taraftarının o salonu ezeli rakibimiz gibi 300-500 kişiye değil en kötü maçımızı bile 3000-5000 kişiye oynaya bileceğimizi göstermiş hatta bu konuda büyük bir ipucu vermiş olacağız!!!
Aslantepeye salonumuz yapılıncaya kadar ulaşılamayan a.şahenk yerine daha merkezi, daha büyük, vede bize yakışan kırmızı koltuklarıyla Galatasaraylı Abdi İpekçinin adını taşıyan salonda oynayacağız!!!

Bütün abilerimi kardeşlerimi bu konuya duyarlı olmaya vede katkı koymaya davet ediyorum!!!
ABDİ İPEKÇİ GERÇEK SAHİPLERİNE KAVUŞACAK!!!
------------KALDIRIN PERDELERİ CİMBOM GELİYOR------------

uA-Hell kurucusu Şeno Ablak Beyin güzel tespitlerini bu forumdada paylaşmak istedim!!!!
-------------------------------------------
Abdi İpekçi salonuna sıcak bakmayanlardan biriyim

Bu nedenle oturdum bu 3 salonun benim için eksilerini artılarını çıkarttım

Abdi İpekçi + Yönleri ;

1. 3000 araç kapasiteli ücretsiz otoparkının bulunması.
2. Taraftar giriş kapısının birden fazla olması
3. Şehir trafiginin en az olduğu bölgelerden birisinde bulunması
4. Salona yakın merkezi taşıma araçları
5. Büfe ve Wc sayısının yeterliliği
6. Seyirci kapasitesinin yeterli düzeyde olması

Abdi İpekçinin - Yönleri ;

1. Ortalık malı olması , 7 kocalı hürmüz gibi herkeze hizmet etmesi bir kalıcı ruhunun bulunmaması
2. Parke ile tribünler arası boşluklar
3. Rakip taraftarlar için güvenlik sorunun yaratabilecek bir yerleşim

Ahmet Cömert + Yönleri;

1. Parke ile tribünler arası yakınlık bu sayede seyir zevkinin artması
2. Parke ile tribünler arasının yakın olmasından dolayı ateşli bir desteğin rakip taraftarlar üzerinde baskısı
3. Merkezi bir yer olduğundan Anadolu yakasından taraftarlar içinde kolay ulaşım

Ahmet Cömert - Yönleri;

1. Büfe ve Wc yetersizliği
2. Seyirci kapasitesinin çok az oluşu
3. Bitmek bilmeyen alt yapı çalışmaları
4. Otopark sorunu
5. Büyük maçlarda güvenlik nedeniyle bir çok yerin boş bırakılması .
6. Devre arasında diğer tribüne geçen kişinin geri dönüşte yaşadığı işkence
7. Görünüm olarak 3. sınıf bir salon oluşu
8. Ailelerin bu bir çok nedenden dolayı bu salona gelemeyişi
9. Taraftar girişinin tek olması

Ayhan Şahenk + Yönleri;

2. Parke ile tribünler arasının yakın olmasından dolayı ateşli bir desteğin rakip taraftarlar üzerinde baskısı
3. Modern bir salon görüntüsü ve bu yüzden ailelerin maça ilgisi

Ayhan Şahenk - Yönleri;

1. Otopark sorunu
2. İş merkezlerine yakın olduğundan dolayı inanılmaz bir trafik sorunu
3. Büfe ve Wc yetersizliği
4. Taraftar girişinin tek olması

Sonuçta en mantıklısının KENDİ SALONUMUZ yapılana kadar Abdi İpekçi Arena olduğuna karar verdim.

Şenol Ablak

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
uA-Hell kurucusu Şeno Ablak Beyin güzel tespitlerini bu forumdada paylaşmak istedim!!!!
-------------------------------------------
Abdi İpekçi salonuna sıcak bakmayanlardan biriyim

Bu nedenle oturdum bu 3 salonun benim için eksilerini artılarını çıkarttım

Abdi İpekçi + Yönleri ;

1. 3000 araç kapasiteli ücretsiz otoparkının bulunması.
2. Taraftar giriş kapısının birden fazla olması
3. Şehir trafiginin en az olduğu bölgelerden birisinde bulunması
4. Salona yakın merkezi taşıma araçları
5. Büfe ve Wc sayısının yeterliliği
6. Seyirci kapasitesinin yeterli düzeyde olması

Abdi İpekçinin - Yönleri ;

1. Ortalık malı olması , 7 kocalı hürmüz gibi herkeze hizmet etmesi bir kalıcı ruhunun bulunmaması
2. Parke ile tribünler arası boşluklar
3. Rakip taraftarlar için güvenlik sorunun yaratabilecek bir yerleşim

Ahmet Cömert + Yönleri;

3. Merkezi bir yer olduğundan Anadolu yakasından taraftarlar içinde kolay ulaşım

Ahmet Cömert - Yönleri;

1. Büfe ve Wc yetersizliği
2. Seyirci kapasitesinin çok az oluşu
3. Bitmek bilmeyen alt yapı çalışmaları
4. Otopark sorunu
5. Büyük maçlarda güvenlik nedeniyle bir çok yerin boş bırakılması .
6. Devre arasında diğer tribüne geçen kişinin geri dönüşte yaşadığı işkence
7. Görünüm olarak 3. sınıf bir salon oluşu
8. Ailelerin bu bir çok nedenden dolayı bu salona gelemeyişi
9. Taraftar girişinin tek olması

Ayhan Şahenk + Yönleri;

3. Modern bir salon görüntüsü ve bu yüzden ailelerin maça ilgisi

Ayhan Şahenk - Yönleri;

1. Otopark sorunu
2. İş merkezlerine yakın olduğundan dolayı inanılmaz bir trafik sorunu
3. Büfe ve Wc yetersizliği
4. Taraftar girişinin tek olması

Sonuçta en mantıklısının KENDİ SALONUMUZ yapılana kadar Abdi İpekçi Arena olduğuna karar verdim.

Şenol Ablak
Ayhan şahenk eksilerinden 3. şıkka katılmıyorum.Büfeler ve wcler yeterli.

ahmet cömert in artılarına bir ekleme de ben yapayım.. bakırköy deniz otobüsü iskelesine çok yakın olması nedeniyle, anadolu yakasından gelecekler için uygun oluşu..bir de madem wc lere kadar konu açıldı.. şunu da yazayım.. ayhan şahenk in wc lerinde sıcak su akıyor :) havanın buz gibi olduğu şu günlerde ilaç gibi geliyor adama:)

Büfe ve WC'ler yetersiz kısmı bana da garip geldi.Evimde bile sıcak su o kadar çabuk gelmiyor WC'de el insaf. :) Sosisliler tek başına maça gelme sebebi zaten. :)
Çok büyük işler yapmazsak yeni salona kadar Ayhan Şahenk gayet iyi bence.Abdi İpekçi bana hala soğuk geliyor.

Ya salon doluyken büfeye gitmedim ama haklı da olabilir bu eleştiri..Çünkü Karşıyaka maçında bile doluluk oranı biraz fazlaydı..Ondan 3-4 kat kadar daha fazla seyirci olan maçları gözönüne alırsak görmedim ama canlandırırsam yetersiz gibi görünüyor :)

Büfe konusunda vede wc konusunda a.şahenkte sorun var fb ve telekom maçlarında devre arasında ne wc ye girebildim neden büfeden bir şey alabildim!!!

Maçımız 17:00'de görünüyor..Bakalım değişecek mi haftasonu..Şu anda herkes kendini 17:00'ye göre ayarlasa iyi olacak.. ;)

kaldırın perdeleri mümkünse çıkarın koltukları ayakta 2 saat bağıracak salonu fulleyecek Abdi İpekçi Arena'nın gerçek sahipleri geliyor =) 6 Ocak Pazar günü kimse Bursa maçını bahane etmesin maç deplasmanda deplasmana gidecek kardeşlerimiz giderler gerisi tv başında maç izlemek yerine gelip takımını desteklesin ayrıca Bursa maçıyla da çakışmaz muhtemelen Efes maçı. İpekçi'deyiz kısacası yok mazeret.

Öncelikle herkese merhaba.. Ben Bursa İnegöl'de oturuyorum.. Bu maçta Abdi ipekçi'nin Full çekeceğini umut ediyorum.. 6 Ocak'ta Bursa maçımız var uA Bursa ve ilçe temsilcilikleri olarak bu maçta yerimizi alıcaz.. Efes maçını izleyemicez ama Kalbimizi Aslanlarla !

Bu sene baskette tarih yazalım !

Arkadaşlar bu maça herkes şartları zorlayarak gelmeli hatta oda yetmez çevresinide getirmeli!!!
Seferberlik ilan etmeliyiz sanal alemde gerçek alemde bu maçın duyurusunu yapıp tüm renkdaşlarımıza bu maçın önemini vede o salonun neden dolması gerektiğini anlatmalıyız!!!

O PERDELER KALKACAK!!!

bu arada efes besiktasa 1 pota arkası vermiş galiba sadece.. bu sorun yaratıcaktır diye düsünüyorum bize de öyle bişey olursa..

ismimiz fenerbahce ülker olmadıgı için de bize tüm salon ayrıcalıgı yapaılıcagını sanmıyorum açıkçası..