Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: ULEB CUP 3.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

erken konuşmayalım ikinci yarıda da aynı disiplin aynı mücadele bi 30 sayı olursa müthiş olur.

15-20 arasına razıyım valla
bu takımı beğenmedim pek ordada kafa kafaya oynarız gibi geliyo ama.kanarya feci deplasmandır umutla döndürmemek lazım
hite uçuyo olabilir mi:)

febeyi ezdiğimiz maçtan bu yana böylesi bir ilk yarı izlememiştim ve bu kadar keyif veren bir basketbol görmemiştim.İnşallah ikinci yarı aynı şekilde devam eder turu burda geçeriz.

2.yarı şimdi başlıyo haydi aslanlar murat murathanoğlunun dediği gibi asalnalrımızın 0-0 gibi oyuna başamması lazım

Arkadaşlar güzel skor nedeniyle kendimizi kandırmayalm. Eğer rakip biraz oyuna kendini verse, English üstüne düşen sorumlulukların bilinciyle oynasa, David Cornel sezon ortalamasına biraz yaklaşsa bizi ezer geçerler. Alpella´sından Daçka´sına kadar birçok sıradan takımı yenemedikten sonra Canaria´yı elemişim neyleyim!

Beni asıl şaşırtan geçtiğimiz haftalarda aldığımız kötü sonuçlara rağmen salona giden taraftarımız. Allah hiç mi akıl vermedi onlara!

top kaybı yaptılar top bizde

owens ve baskeeeeeeeeeetttttttt 59-32 09.08

de brown faul yaptı 2.faulu

Onur Yavuz' Alıntı:
Arkadaşlar güzel skor nedeniyle kendimizi kandırmayalm. Eğer rakip biraz oyuna kendini verse, English üstüne düşen sorumlulukların bilinciyle oynasa, David Cornel sezon ortalamasına biraz yaklaşsa bizi ezer geçerler. Alpella´sından Daçka´sına kadar birçok sıradan takımı yenemedikten sonra Canaria´yı elemişim neyleyim!

Beni asıl şaşırtan geçtiğimiz haftalarda aldığımız kötü sonuçlara rağmen salona giden taraftarımız. Allah hiç mi akıl vermedi onlara!

Canaria adalarindan Turkiyeye gelmek 6-7 saat uzak yol,2 gun vucut ister dinlenmeye olay budur..Bizim oraya 3 gun once gitmemiz lazim..

59-34 oldu

erdem tek etek oynadı atışı girmedi ribauntu aldılar ve gücumda basketi buldular 59-36 08.00

kotu başladık hite kaybetti 2 atış english dee 3.faulu yaptı 2 atışta basket 59-38 07.45

owens basketi bulfu 61-38 07.20

dee topu kaptı de ve baskeeeeeeeeeeetttttt 63-38 06.54

english bırakmayın ya su adamı üçlük 63-41 06.40

gainbe teke tek oynadı ve basketi buldu 65-41 06.15

atışladı girmeddi ve top bizde gaines kaçırdı yetişemiyorum derken

ooooooooooooooo centilmenlik dışı faul DEEEEE 2 ATIŞ VE TOP BİZDE

DEE 2SİNEDE KAÇIRDI DEEEEEEEEEEEEE SLLAOM YAPIYOR ASLANIM BENİM 67-41 05.27

KAYNER ODLEY BASKET 67-43 05.09

TUFANIN TERS TURNİKESİ Gİ,RMEDİ TOP ONLARDA

BU NE YA İNNAILMAZ HEM BASKET HEMDE CENTİLMENLİK DIŞI FAUL VERDİLER GAİNES İNNAILMAZ Bİ BLOK YAPTI AMA DEE 4 .FAULU KOTU OLDU AM ATIŞ KAÇTI NEYSEKİ 67-45

OLMAZ YA BU NASIL ŞANS 4 KİŞİDEN RİBAUNT VERİYORUZ 67-47 04.06

YA KOTU OYNUYORUZ HİTE KAÇIRDI DERKEN BİDE ÜSÜTÜN EÜÇLÜK YEDİK VE MURAT ÖÇZYER MOLAYI ALDI 67-50

YAPMA TUFAN YAPAM TOPU KAPTIIORDI

KAÇIRIDLAR HİTE RİBAUNTU ALDI

CÜNEYT ÇOK OK UZAKLARDAN ÜÇLĞÜÜK GİRMEDİ DERKEN BİDAHA ÜÇLÜK YEDİK 67-53 02.25

OLMAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ BU NASIL KAÇAR DERKEN TOPU KAPTIK

HİTE VE BASKEEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 69-53 YETRR BE İYİ OLDU BU