Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: ULEB CUP 3.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

İksir
Mesir Macunu
Üfürükçü
Yamuk Pota
Gömük Parke
Şike
Teşvik Primi

Hayır hayır..

GALATASARAY..!

Fırat Aydın' Alıntı:
İksir
Mesir Macunu
Üfürükçü
Yamuk Pota
Gömük Parke
Şike
Teşvik Primi

Hayır hayır..

GALATASARAY..!
çok güzel ya:D:D:D
bu arada bu takıma güvenmeyenler bu maçı defalarca izlesinler.hepiniz birer aslansınız.bu arada bu takım için oynamayan sadece kendi kariyeri için oynayan maç seçen cenk akyola bu maçta murat hoca mesajı vermiştir diye düşünüyorum

Ben kendi adıma özür diliyorum beyler,takım beni haksız çıkarttı.. :)
helal olsun torino bekle bizi oleyyyy :atki :atki :atki

Ahmet Kıraklı' Alıntı:
[quote="Fırat Aydın":2txvm9hr]İksir
Mesir Macunu
Üfürükçü
Yamuk Pota
Gömük Parke
Şike
Teşvik Primi

Hayır hayır..

GALATASARAY..!
çok güzel ya:D:D:D
bu arada bu takıma güvenmeyenler bu maçı defalarca izlesinler.hepiniz birer aslansınız.bu arada bu takım için oynamayan sadece kendi kariyeri için oynayan maç seçen cenk akyola bu maçta murat hoca mesajı vermiştir diye düşünüyorum[/quote:2txvm9hr]

Maç ayrımcılığı yaparak oynayan birine verilebilecek en güzel ceza.. Bu kararından dolayı Murat hocayı kutluyorum..

Tebrikler gerçekten muhteşem oynadınız takım halinde,bir aksilik olmazsa birlikte Torinoda final eight mücadelesi yapacağız inşallah,iki takımdan birine yazık olacak ama o gün kim günündeyse kazanacak sanırım.Şİmdiden başarılar ,bir İSpanyol takımını 25 sayı ile yenmek büyük iş,tekrar tebrikler.

İki yenilgi sonrası bu takımla bişi olmaz bitmiştir benim için diyen umudu olmayan arkadaşlara sesleniyorum!!!Lütfen tek maçla yorum yapmayı bırakalım takımı kötülüyerek bir yere varılmaz.Onlar bizi buralara taşıdı mutlaka gerisinide getiricekler demiştim.Süpperrrsiniz ASLANLAR!!!!! :p

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
Tebrikler Cimboma Arkadaşalr 25 sayı yetermi sizce keşke 30 fark olsaydı
olsaydı iyi olurdu tabi de 25 sayı harika bir fark ben hiç.bir takımdan 25 sayı fark yiyeceğimizi düşünmüyorum.

helal olsun
ama herşey bitmedi daha
bu sene her kötü maçtan sonra çok önemli ve çok zor maçlarda büyük galibiyetler elde ettiler. bu maçta bu açıdan kesin bir galibiyet bekliyordum fakat bu kadar büyük bir skor farkını ummuyordum hepsine tekrar helal olsun
seyirci salonu dolduramamıştı ama gidenler çok iyi desteklediler. Onlarda bu zaferin mimarlarından bence

Murat hocayı tebrik ediyorum.Bu maçta çok önemli 2 karar aldı.İlki mücadele etmeyen Cenk'i oyuna almayarak gerekli cevabı bizzat kendisine vermiş oldu.İkincisi de Chris Owens güvenmesi ve ona daha çok süre vermesiydi.Sağolsun owens kendine güvenenleri boşa çıkarmadı.Takımı tebrik ediyorum.Çok büyük aksilik olmazsa bir üst tura çıktık diyebiliriz.İnşallah bu maçta da artık geri dönüş yapmış oluruz.Galibiyet serisinin başlangıcı bu maç olur...

ayrıca bu takımın zayıf halkası britton johnsen bugün murat hoca ona hiç süre vermedi gönderme gibi bi düşüncesi olabilir mi?

Murat Özyer istifa!

Bazı oyunculardan hesap sorulmalı! Gaines, Owens takımdan ayrılmalı!

100 sayı bile atamayan bu takımdan benim hiçbir ümidim yok!

Kötü bir maçla nasıl takıma yüklenmemek gerekiyorsa, iyi bir maç sonucunda da her şeyi bitirdik havasına girmemeliyiz. Aynı duygularla, İspanya'da da mücadele etmeliyiz.

Her şey bir kenara, ben bu takımı seviyorum. Bırakalım her şeyi, mutluluğumuzu yaşayalım.

Britton Johnsen & Cenk Akyol ?? :roll: :roll:

Tufan Ersöz & Erdem Türetken !! 8) 8)

kaldirsin kaldirsin parmak kaldirsin, kanarya"ya koyanlar parmak kaldirsin
teknik yorum morum yapmiyacagim hersey ortada ;)

bu galıbıyetın ayrı bı onemı var adamların rengı sarı lacıvert adı canarya coachı maldonado gelde bız koy dıo resmennnn :) :p

ya bazıları forumda sanki maÇlardan sonra TAKIM HAKKINDA kötü yorum yapanları gs düşmanı gibi alın bu galibiyet size .... GİBİSİNDEN LAFLAR NE OLUYOR ANLAMIYORUM
ben bu takımı yerden yerede vururum omuzlardada taşırım herkes işine baksın ZAFERİMİZİ başkalarına laf sokmak için kullanmasınlar..ayıp oluyor o zaman hizip varmış gibi...

tebrikler aslanlara..acb ligi takımına 25 muhteşem..tam kadro oynayınca herşey farklı oluyor

Eser Atalay' Alıntı:
ya bazıları forumda sanki maÇlardan sonra TAKIM HAKKINDA kötü yorum yapanları gs düşmanı gibi alın bu galibiyet size .... GİBİSİNDEN LAFLAR NE OLUYOR ANLAMIYORUM
ben bu takımı yerden yerede vururum omuzlardada taşırım herkes işine baksın ZAFERİMİZİ başkalarına laf sokmak için kullanmasınlar..ayıp oluyor o zaman hizip varmış gibi...

Evet hepimiz ''Armanın Peşindeyiz''. Bu şekilde laf sokma çabalarına falan hiç gerek yok. Şu galibiyetin tadını çıkaralım.

(Nooldu oğlum nooldu gitsin diyodun istifa falan hee noldu bak adam 30 attı ne iş ?)