Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: ULEB CUP 3.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

tufanla cenk arasındaki uçurum çok açık..resmen yedek takımla asveli elemişiz..bravoo

Takım zaten bu şekilde mücadele ettikten ve böylesine keyif veren yüksek tempo maç oynadıktan sonra yenilse de kimse bi şi demez.Bugün takım olarak gerçekten 2-3 ay sonra ilk defa bu kadar iyi oynadık diyebilirim.Giren çıkan herkes süperdi.2.maça da 0-0 mış gibi hazırlanıp mümkün olduğunca tempoyu elimizde ve düşük tutabilirsek turu geçeriz.25 sayı önemli bir avantaj ama henüz herşey bitmedi.Temkinli olmak da fayda var.Bu arada her maç bu mücadele ve oyunu sahaya yansıtırsak üstüste yaşanan puan kayıplarından sonra ligi iyi bir yerde biterebiliriz ve play-off lar da müthiş bir geri dönüş yapabiliriz.Umarım bu önemli galibiyet bi çok güzel şeyin habercisi olur.

bide britton oynamayacaksa gitsin bari adam bi yerlerde oynasın yerine de 1 dk oynatacağımız bi adam alalım..!
owens ve gaines ikisi bi arada gününde olursa galatasaray ın önünde kimse duramaz
ah istikrar ah bari şu rüzgarla feneride yensek te 1-0 başlasak onlarla bari
erdem e de ayrıca tebrikler uzaktan pek basketbolcu havası yokmuş gibi gelio ama böyle maçlarda(bjk akatlar-fb) hakikaten iyi mücadele ediyor..yürekten oynuyor adam
hite zaten bildiğimiz hite söze gerek yok hüseyin de aynen devam ediyo kaldığı yerden
bi de bu takım daçkaya bi 10 dakka sayı atamadı halil üner büyümü yaptı ne ben şüpheleniyorum yapar o valla:)
bi de bu canaria sakat deplasman baya baya AFRİKA ya gidiyoz deplasmana
erken gitmek şart!!

Re: Galatasaray: 99 - Kalise Canaria: 74

Deplasman çok zorlu olacak bayada bi yol var adalara galiba erken gidecek takım cuma günü maç var.Bu önemli bi ayrıntı murat hocada söyledi yol baya onları yormuş.Umarım bizim maçda da bizi etkilemez.erken gitmek şart.Eminim ki aslanlar ordan turu alıp gelecekler...
Bide şu biritton oynamıyacaksa gönderelim.Keşke daha iyi bir yabancı bulabilseydik....

bence coach murat özyer olayı ikiye ayırdı..ilk önce uleb cupda derece yapmak hedef olmuş..sonra playy oflara yönelme hedefi..lig resmen 2.plana itilmiş durumda..istikrarsızlık bu yüzden

sanki tüm oyuncularımız kendini bu maça saklamış gibiydi. daçka ve bjk karşısında oynayan biz degil miydik?

inşallah bundan sonraki her maç böyle gider. özellikle ilk periyod resmen ezdik rakibi. hemen hemen herkes hatasız oynadı desek yanılmayız.

hayırlı olsun

Şamaroğlanı mı bu gönül verdiğimiz takım? Yenilgilerde yerden yere vurulsun galibiyetlerde omuzlarda taşınsın!

Neyse geceye limon sıkmanın bir anlamı yok. Tüm oyuncularımıza ve teknik kadromuza teşekkür ediyorum yıllar sonra sahneye çıktığımız Avrupa arenasında yüzümüzü güldürmeye devam ettiğiniz için.

Onur Yavuz' Alıntı:
Şamaroğlanı mı bu gönül verdiğimiz takım? Yenilgilerde yerden yere vurulsun galibiyetlerde omuzlarda taşınsın!

Neyse geceye limon sıkmanın bir anlamı yok. Tüm oyuncularımıza ve teknik kadromuza teşekkür ediyorum yıllar sonra sahneye çıktığımız Avrupa arenasında yüzümüzü güldürmeye devam ettiğiniz için.
sıktın zaten devam et

Eser Atalay' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":5dfewhgs]Şamaroğlanı mı bu gönül verdiğimiz takım? Yenilgilerde yerden yere vurulsun galibiyetlerde omuzlarda taşınsın!

sıktın zaten devam et[/quote:5dfewhgs]

Bence sıkmadı..

Aslında kouşmamız gereken bir konu daha var galibiyetimiz ile beraber..BJK maçı ile gönderilen oyuncularımız,hocamız onlara gereken cevapları sahada verdikleri için susuyoruz..

Size tavsiyem bu gece Galibiyetin tadını çıkartın. Yarın kaldığınız yerden birbirinize laf sokmaya devam edersiniz.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":14m4ugkm][quote="Onur Yavuz":14m4ugkm]Şamaroğlanı mı bu gönül verdiğimiz takım? Yenilgilerde yerden yere vurulsun galibiyetlerde omuzlarda taşınsın!

sıktın zaten devam et[/quote:14m4ugkm]

Bence sıkmadı..

Aslında kouşmamız gereken bir konu daha var galibiyetimiz ile beraber..BJK maçı ile gönderilen oyuncularımız,hocamız onlara gereken cevapları sahada verdikleri için susuyoruz..[/quote:14m4ugkm]

senin hesabına göre benim bugün üzülmem gerekirdi
çünkü maalesef galatasaraya yakışmayan birkaç oyuncuyu eleştirme hatasını yapmıştım sizlere danışmadan
şu an o kadar utanıyorum ki anlatamam işte sizin ne kadar basketten anladığınız ve yüce insan olduğunuz ortaya çıktı..tekrar tekrar sizden özür diliyorum..kabul eyleyin lütfen bi daha ağzımı açmayacağım biber sürecem ağzıma
tekrar özür diliyorum o hite ın attığı basketler benim gibi basketten anlamayan avam lumpenlerin yüzüne çarpılır inşallah am biz adam olmayız ne yapalım
oldu mu?
bu mudur yani bu gecenin bu zaferin birbirimize laf sokuşturmaya dönüştürmenin alemi var mıydı
ayıp valla

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":1mx7ur66][quote="Onur Yavuz":1mx7ur66]Şamaroğlanı mı bu gönül verdiğimiz takım? Yenilgilerde yerden yere vurulsun galibiyetlerde omuzlarda taşınsın!

sıktın zaten devam et[/quote:1mx7ur66]

Bence sıkmadı..

Aslında kouşmamız gereken bir konu daha var galibiyetimiz ile beraber..BJK maçı ile gönderilen oyuncularımız,hocamız onlara gereken cevapları sahada verdikleri için susuyoruz..[/quote:1mx7ur66]
takımın o eleştirilere cevabı ancak play off da olabilir..şampiyonlukla olabilir..bjk maçındaki 20 sayılık yenilgi avrupadaki başarıyla silinmez..koskoca 6 maç yenildik bu devre..bence yapılan eleştiriler yerinde..en az 3 oyucumuz sakatlıkların fazla olduğu dönemde ligde bizi resmen yanlız bıraktılar..onlar biraz yürekten oynasalardı rezil sonuçlar alınmazdı..ismi lazım olmayan oyucular bence derhal gönderilmeli..ben sözümün arkasındayım

Bu maça gelmeyenler inşallah pişman olmuştur!

şimdi sevinme zamanı beyler,bırakalım birbirimiz yemeyi.o işi gran canaria taraftarları yapsın kendi forumlarında....

Karlar düşer
Çığ oluruz çoşarız
Arman için salonlara dolarız
Yağmur yağar
Sel oluruz akarız
Cimbombom?a sırılsıklam aşığız
Rüzgar eser
Kasırgayız yıkarız
Engelleri hiç tanımaz aşarız
Günler geçer
Seviniriz ağlarız
Zaferlere bu şarkıyla koşarız

Eser Atalay renktaşım;

Tamam madem ağzını açmak istemiyorsun engel olmayaım biz.Sonsuza kadar susabilirsin.Özgürsün sonucunda değil mi?

Hayır,ben adım gibi biliyorum sizler (kendini bilenler) bu galibiyete en az bizim kadar sevindiniz.Ama işte galibiyetlerde fazla malzeme çıkmıyor değil mi? Bir mağlubiyet olduğunda asılan hoca gönderilen oyuncular vb..

Eminim ki Kepez maçını kaybedersek (Allah Korusun) sizler. yine iyi gün taraftarları takımımıza ve hocamıza daha neler sayacaksınız neler...

Metin Ertürk;

Kepez Bld. maçını kaybetmeyeceğiz sakın heveslenme..Sizin gibilere malzeme vermemek adına kazanacağız 8)

Bu arada bizim takımımız insanüstü oyunculardan ve robot bir hoca tarafından oluşturulmadı..
Mağlup olmak da galip gelmek gibi basketbolun ve sporun içinde var..
Bilmem anlatabildim mi?!

Tugay Aktepe' Alıntı:
Metin Ertürk;

Kepez Bld. maçını kaybetmeyeceğiz sakın heveslenme..Sizin gibilere malzeme vermemek adına kazanacağız 8)

Bu arada bizim takımımız insanüstü oyunculardan ve robot bir hoca tarafından oluşturulmadı..
Mağlup olmak da galip gelmek gibi basketbolun ve sporun içinde var..
Bilmem anlatabildim mi?!
mağlup olmak tabiki var..ancak seri mağlubiyetler ve umursamazlıklar insanı çileden çıkartıveriyor..senin mantığına göre 0 eleştiri 0 gerilim..maalesef seni bilmem ama biz oyunculara değil formaya aşiğız ve o formanın terle azimle inançla ıslatılması lazım..bazı maçlarda bunu görememek ve bunların sayısının çoğalması eleştirileri beraberinde getiriyor..bugün bu mücadeleden sonra yenilsek ben bişeymi yazacaktım hayır..o inancı görmek herşeye bedel..sana şunu söyleyeyim takımın daha iyiye gitmesi için eleştiri yapmak gs düşmanlığı değildir