Kalise Canaria-Galatasarayımız(Tur bizimdir)

Re: Galatasaray: 99 - Kalise Canaria: 74

Ben kimim? Nerden tanıyorsun? Hangi maç sonunda kötü eleştiri yapmak için beklemişim. Zaman zaman hoca eleştirileri yaptım. Bunların hiçbiri maçın ardında olmadı.

Burada yazan kişileri, senin akbaba dediklerini de tribünde en azından biliyorum. Hiç kimseyi salona geldiklerinde 'hoca yamuk, dee kötü' derken görmedim. Reklam panolarına, altındaki koltuga vuran; sesi çıktıgı kadar bağıran kişiler... Gsbaskete saygılıyım, çünkü en azından basketbolu bile Gslılar için doyurucu yanları bulunuyor. Faul atışlarında susulacagını bilmeyen taraftar için iyi bir alternatif oluyor.

Bu sitede kaç zamandır yazıyorum. Hala benimle birlikte yazacak bir kalemşör bulamadım. Sanırım ilk defa polemiğe giriyorum. Akbaba oldum ve bir sürüm oldugunu ogrendim. Bu kadar ucuz iddialar atılmamalı.

Hocayı desteklerim, ama eğer söz konusu Gs'ın başarısıysa hocayı da silersin. Semih Ural, ona buna saldırmandan dolayı cevap veriyorum. Bence artık bir anlamaya uğraşsan, iyi olacak.

Ligde alınan kötü mağlubiyetler hepimizin moralini bozdu.Belkide bugün ki seyirci sayısınıda ciddi etkiledi.Ama burası G.Saray.Burda her maçı kazanmanız lazım,mağlubiyetler geldimi eleştiri kaçınılmaz olur.Herkez burda G.Saray'ımızın daha iyi olması için mücadele veriyor.

Bugün oynanan insanüstü mücadele için başta koçumuz M.Özyer olmak üzere tüm oyuncularımızın alınlarından öpüyorum.Birkaç haftadır bizi üzdüler ama bugün tekrar herkezin gönlünü fethettiler.Böyle mücadeleye ancak şapka çıkartılır.Umarım bu fark bize yeterli olacaktır.İspanyol takımlarının evlerinde çok iyi oynadıklarını biliyoruz,bu takımın evinde barcelona'yı 14 sayı farkla yendiğinide unutmadan 2.maça konsantre çıkmamız lazım.Ben ordan turla dönüceğimizden eminim.

Bugün için Owens'a ayrı bir parentez açmak lazım.Geldiğinden beri çok eleştirdim.Umarım bugün bu performansı bundan sonrası içimde bir itici güç olur.Ellerine ve yüreğine sağlık aslan parçası.R.Hıte yaptığı o tek el smacınıda youtube ekleyelim arkadaşlar.Neydi be..l.James'misin mübarek...

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":jbvp2y6p]

1) ben akbaba falan deilim dostum bak bu muabbet gidgide daha kırıcı oluyor..sabrım taşıyo yavaş yavaş
dostum benim de sana karşı kullanacağım bazı insan olmayan canlı isimleri olabilirdi ama o kadar terbiyesiz olamam asla!!
2) senden mi öğreneceğim ben eleştiri yapmayı sen kim oluyorsun da burda daçka ve bjk maçlarında takımı eleştirenleri yok akbaba yok yazıklar olsun yakışıyor mu bi renkdaşına böyle hitab etmek
3) bundan sonra bişey yazarken mailini verde önce sana atalım onayla öyle gönderelim olur mu?
yeter gecenin bi vakti hakkaten galibiyeti böyle adamlar yüzünden kutlayamıyorum
rezil oldu zafer sizin yüzünüzden
en çok kim laf sokucağa döndü forum...ayıp diyorum 10 iletimdir kimsenin üstüne aldığı yok valla
kalitesizlik diz boyu

1) sakin ol ya ben isim vermemişim ki sen üzerine alınmışsın. üstelik yazmısım da ortalıkta pek yoklar bu akşam diye..

2) yakışıyor mu böyle hitap etmek diyosun yeri geldiğinde oyuncuyu hocayı yerin dibine sokmayı ama 3 gün sonra da 3 gün önce yerin dibine soktugun o insanların zaferine katılmayı çok iyi biliyosun. peki sana yakışıyo mu bu şekilde davranmak.

3) benden onay beklemeye lüzum yok zaten yeter ki haketmeyen kişilere hektmediği lafları yazmayın ki biz de tepki göstermeyelim. ligde garip sonuclar almayan takım yok nerdeyse ama bütün rakiplerini yenip avrupada sov yapan takım sizin yüzünüzden sacma sapan ithamlarla karsı karsıya kalıyo burda. destek vermek zor değil bu kadar.

zaferin rezil oldugu yok biz iliklerimize kadar yasadık yasamaya devam edicez bu aslan parçalarıyla zaten.

-- kalitenin ne oldugunu bilen biliyo zorlama fazla kendini daha fazla..[/quote:jbvp2y6p]
ya semih sen taraftarsın biz değiliz bu mudur olay
ya tamam o zaman ben hangi takımı tutiyim bundan sonra söyle var mı bir önerin
ne güzel iş takım yenince poh poh poh
sonra daçkaya nie bi çeyrek sayı atamadınız bjk den neden fark yediniz die sorunca biz hain
tamam kardeşim sen beni hain bil akbaba bil tatlı su taraftarı bil ne dersen de umrumda deilsin...
bide en önemlisi hizipçinin kralısınız hemen insanları taraftarları ikiye ayırıyorsunuz SİZ ve BİZ diye
SİZ BİZ mi var aramaızda sen böyle görüyorsun işte taraftarı siz ve biz
tamam semih sen daha müslümansın daha türksün daha galatasaraylısın biz gavuruz ve galatasaray düşmanıyız sen bizi böyle bil tamamı dostum

Cem Baba' Alıntı:
Akbaba oldum ve bir sürüm oldugunu ogrendim. Bu kadar ucuz iddialar atılmamalı.

son kez yazıyorum ben isim vermedim sen üstüne alındın. ben ortaya konustum. yukarda da açıkladım zaten.

yazdıgım her kelimenin de arkasındayım. her maglubiyetten sonra buraya dolusan akbabalar bugün pek ortalıkta yoklar dedim.

neyse cümleten iyigeceler herkese..

Yahu saçmalamayın beyler. Basketbolu ve Galatasarayı konuşun.
Kimse kimseden büyük Galatasaraylı değil.
Tanıyorum çoğunuzu az çok saçmalamayın lütfen.
Maçla ilgili yazın artık.

Mesala 99 sayının sadece 4 sayısının serbest atıştan gelmesi yani 95 sayı hücum gücümüz olması inanılmaz.

forumdaki herkesten böyle saçma bi polemiğe girdiğim için özür diliyorum
ama bazen sabır taşı çatlıyor ve bu polemiği ben başlatmadım bu biline!!!

Eser Atalay' Alıntı:
sonra daçkaya nie bi çeyrek sayı atamadınız bjk den neden fark yediniz die sorunca biz hain
tamam kardeşim sen beni hain bil akbaba bil tatlı su taraftarı bil ne dersen de umrumda deilsin...
bide en önemlisi hizipçinin kralısınız hemen insanları taraftarları ikiye ayırıyorsunuz SİZ ve BİZ diye
tamam semih sen daha müslümansın daha türksün daha galatasaraylısın biz gavuruz ve galatasaray düşmanıyız sen bizi böyle bil tamamı dostum

bak sevgili kardesim,

ben isim vermedim. sana taraftar değilsin de demedim. öyle bi cümlem yok. benim bütün tepkim her galibiyette sampiyonluk nidalarıyla ortaya çıkıp her maglubiyette önce hocayı istifaya davet edip sonra bütün oyuncuları tek tek yollayanlaraydı.

ama sen yazıyı direkt olarak üstüne alındın diğer arkadasla birlikte. sebebini bilmiyorum. bana maddeler sıraladın ben de tek tek cevap verdim. çünkü yazıyı üstüne alındıgına kendini de o sınıfa soktun gözümde.

yazıcak bişeyin kalmadıgı için klasik sen süpersin triplerine girmişsin ben hiçbişeyim. ben bir tek bireyim ama bu takım için neler yapıcagımı herkes bilir anlatmama gerek yok. yeri gelince yapmışımdır da. ama ne süperim ne harikayım ne de herhangi birisyim. elhamdülillah müslünamım kanımın son damlasını bu vatana feda edicek kadar da Türküm çok şükür. kimseye de tek kelime söyletmem bu konuda.

ben kimseyi de siz biz diye ayırmam sadece bazı grup var ki onların derdi neyi eleştirsek. iişler kötü gitse de sallasak. eger sen kendini bu grubun içine koyuyosan cevap yazarsın. senin umrunda olup olmamak da benim umrumda değil açıkçası. çünkü kimsenin umrunda olmak gibi bi derdim yok.

yazdıgım hersey yukarıda ortaya bişey yazdım üzerine alınan herkes cevap yazabilir..

Maçtan sonra saçmasapan bir tartışma yaşadıgım için teşekkür ederim. Uzun zamandır ilk defa maç sonrası yazdım, forumda akbabalar türedigini ogrendim. Ben oncesini de sonrasını da biliyorum. 'Siz' ci mantık, bize ait değildir. Biz de hiç siz olmadı, olmaz. Kimseye hakaret etmedim, küçük görmedim, beğenmiyorum dedim. Bunu da anlayan anladı. Maç sonrası bunu demek istemezdim ama bu ara forumda devam eden bu tartışmadaki tarzı begenmiyorum. Çıkıp 'kapak' olsun diyenler oluyor. Yahu bu akbabalar denilen kişiler, ne yapmış, anlamadım gitti. Haftaya akbabalarla tribünde buluşma kesecem.

Kesiyorum ama bu meseleyi daha sonra düzgünce konuşabilmeyi ümit ediyorum.

Teşekkürler beyler.

Britton gönderilip doğru bir isimle anlaşılır umarım yol yakınken.

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Eser Atalay":n0fcwbss]

bak sevgili kardesim,

ben isim vermedim. sana taraftar değilsin de demedim. öyle bi cümlem yok. benim bütün tepkim her galibiyette sampiyonluk nidalarıyla ortaya çıkıp her maglubiyette önce hocayı istifaya davet edip sonra bütün oyuncuları tek tek yollayanlaraydı.

ama sen yazıyı direkt olarak üstüne alındın diğer arkadasla birlikte. sebebini bilmiyorum. bana maddeler sıraladın ben de tek tek cevap verdim. çünkü yazıyı üstüne alındıgına kendini de o sınıfa soktun gözümde.

yazıcak bişeyin kalmadıgı için klasik sen süpersin triplerine girmişsin ben hiçbişeyim. ben bir tek bireyim ama bu takım için neler yapıcagımı herkes bilir anlatmama gerek yok. yeri gelince yapmışımdır da. ama ne süperim ne harikayım ne de herhangi birisyim. elhamdülillah müslünamım kanımın son damlasını bu vatana feda edicek kadar da Türküm çok şükür. kimseye de tek kelime söyletmem bu konuda.

ben kimseyi de siz biz diye ayırmam sadece bazı grup var ki onların derdi neyi eleştirsek. iişler kötü gitse de sallasak. eger sen kendini bu grubun içine koyuyosan cevap yazarsın. senin umrunda olup olmamak da benim umrumda değil açıkçası. çünkü kimsenin umrunda olmak gibi bi derdim yok.

yazdıgım hersey yukarıda ortaya bişey yazdım üzerine alınan herkes cevap yazabilir..[/quote:n0fcwbss]
bence bu polemik bitsin artık yarın işe gideceğim saat 1 .30 oldu ve sana hala laf yetiştiriyorum
ben senden de eğer kırdıysam özür dileyecek kadar gs liyim ve insanım
ama sende lütfen bundan sonra kimseyi ortayada olsa (akbaba) (triplere girmişsin) gibi kelimelerle kırmaya çalışma
emin ol çünkü ben eminim o senin akbaba dediklerin de galatasaraylı ve en önemlisi bu akşam sevindiler
daha fazla galibiyet üzerinden prim yapıp insanları kırmayalım bence ikimizde..
saygılar

hayal ediyorumda basketbolda iki kupa şampiyonlugu bayan erkek muhteşem olur haydi hayırlısı

Tugay Aktepe' Alıntı:
Metin Ertürk;

Kepez Bld. maçını kaybetmeyeceğiz sakın heveslenme..Sizin gibilere malzeme vermemek adına kazanacağız 8)

Bu arada bizim takımımız insanüstü oyunculardan ve robot bir hoca tarafından oluşturulmadı..
Mağlup olmak da galip gelmek gibi basketbolun ve sporun içinde var..
Bilmem anlatabildim mi?!
Tugay kardeş zaten spor yapmayan insanların verebileceği bir tepki üstüne boşuna kendini yoruyorsun , sporun özünü anlayan kişiler zaten sene sonunda başarıyı yakalarlar. Bu ülkede başarı sadece kupaysa o zaman daha çok yol almamız lazım. Yeni kurulmuş bir takımı böyle acımasız eleştirenler sene sonunda cevaplarını alacaklardır.

insan yenince çok seviniyor ama bide takımın ismi ve rengi bizim için özel olduğu için insan daha çok sewiniyor :) :p 8)

Klasik Futbol seyircisi laflari,yaa isteyen istedigini der saygili olduktan sonra,kime ne yaa???

Biri ciksa Murat Ozyer bu galibiyet uzerine hala gitmeli vs dese,onun dusuncesidir,tartisilir,ama akbabalar vs gibi laflar hic yakisik degil..

Olumlu veya olumsuz dusunenler esittir,kimsenin kimseye AKBABA deme,ASAGILAMA hakkida yoktur..

Adminlerin bu konuda dikkatini cekiyorum...

http://www.youtube.com/watch?v=EcyfDBbM2xE

Gran Canaria'nin salonu,potalar bayagi bir ilginc..

Re: ULEB CUP 3.Turdaki Rakip: Kalise Gran Canaria

Onur Yavuz' Alıntı:
Arkadaşlar güzel skor nedeniyle kendimizi kandırmayalm. Eğer rakip biraz oyuna kendini verse, English üstüne düşen sorumlulukların bilinciyle oynasa, David Cornel sezon ortalamasına biraz yaklaşsa bizi ezer geçerler. Alpella´sından Daçka´sına kadar birçok sıradan takımı yenemedikten sonra Canaria´yı elemişim neyleyim!

Beni asıl şaşırtan geçtiğimiz haftalarda aldığımız kötü sonuçlara rağmen salona giden taraftarımız. Allah hiç mi akıl vermedi onlara!

Onur maçı izledin.. Sen söyle bakalım.. Allah kime akıl vermedi :) Bize mi, gelmesine bir engel yokken gelmeyenlere mi ?

ÇoK fazla teknik konuşmaya gerek yok.. Her şeyin güzel olduğu bir gündü.. Müthiş hücum ettik.. % 47 ile üçlük atmışız.. İçerden,dışardan, yüksek posttan..Her yerden yağdırdık.. Skor olarak istediğimizi aldık ama bence konuşmak için çok erken.. Temkinli olmak lazım.. Ne maçlar gördük, nerelerden döndü.. Ne turlar geçildi..

Gökçe Başaran kardeşimin ayrıca gözü aydın.. "Britton geldi Owens ı kaybettik" diye kendini yırttı çocuk burada.. Dün gece Britton yoktu, sadece Owens vardı.. Kazanan Gökçe.. Kazanan Galatasaray..

Hüseyin Beşok ve Cüneyt kötü değildiler ama çok da iyi değildiler bence.. Özellikle rakibin siyahi uzununu bir türlü tutamamamız beni sinir etti.. Kısa kalmasına rağmen onu Gaines ile tutmalıyız bence.. Hüseyin yumuşak kalıyor.

Dee Brown un önemi bir kez daha anlaşıldı.. Bence çok önemli bir oyuncu.. Hite her zamanki gibiydi.. Ona laf yok zaten..

Cenk e verilen mesajı biz de aldık tribünde.. Benim aldığım mesaj " sen sadace Uleb maçlarını oynayıp, ligde yatamazsın, Galatasaray ı kendi çıkarlarına alet edemezsin " oldu.. Süper karar.. Cenk her maça aynı ciddiyetle çıkana kadar otursun benchte..

Tufan a özel teşşekkürler.. Bu sene biraz şanssız ama play-off ta beraberiz yine..

Son olarak Erdem aldığı sürenin hakkını verdi.. Elimizde Erdem varken , Beşiktaş maçında Schumpert e karşı neden hiç denemedik anlamıyorum.. Ne yapsak olmamıştı. O akşam hep bekledim ama almadı hoca.. Rakibin en sıcak oyuncusuna vermek lazım tabii eşleşebiliyorsa..

Bence kim daha iyi Galatasaraylı tartışması yersiz.. Kapak olsun demek de yanlış lakin şöyle bir şey var.. Bu forumda yazan arkadaşların yaş ortalaması çok yüksek değil.. Özellikle her maçtan sonra isyan edenlere bakıyorum 15-16 yaş.. Kimseden iyi Galatasaraylı değilim.. Kimseye Galatasaraylılığı öğretecek değilim ama bu kardeşleri biraz daha sakin ve vefalı olmaya davet ediyorum. Galatasaraylı olmak emek ister.. Biz de dün gece gttik boğazımızı parçaladık.. Gelmeyenlerin de canı sağolsun.. Bir dahaki maça inşallah.

Harika bir maçtı, salonda olduğum için kendimi şanslı sayıyorum :)
Şans hepinizin elinde, her maça gelin , hep beraber kupaları alalım :)

başlar başlamaz 5 tane 3 lük gelince gördüklerime inanamadım .. tv de seyrettim sunucu seyretmeyen çok şey kaçırmıştır diyordu . çok haklı . muhteşem bir maçtı. tebrikler ...

Galibiyetin forumda olan etkilerini görmek için sabah foruma gireyim dedim.Dün öğlen saatlerinde 15 sayı farkla kazanacağız demiştim,25 oldu :) .Dün o kadar üstün oynadık ki,fark 16 sayılara inince,
''ah be fark 16 ya indi ,hemen farkı açmalıyız'' dedik.Açtık da.25 sayı fark göze hoş gelse de,Murat Hoca'nın dediği gibi bu maç 80 dakika ve biz daha ilk yarısını geçtik.Maça mükemmel başladık.Sanırım beş tane üçlük arka arkaya geldi.Bu da sezon başından beri olmuyordu hiç.Bu farkı korumaya yönelik oynamamalıyız.Yine yenmek için oynamalıyız.Hatta maçın başında elde edeceğimiz ,5-0 'lık seriler turu bize getirir.Deplasmanda nasıl bir ortam olacak bilmiyorum.İyi bir seyirci desteklerinin olduğunu tahmin ediyorum.
ASVEL maçındaki kadar kişi yoktu,evet.Bence o maç kadar takıma destek verdik.
İyi Galatasaray'lı ,kötü Galatasaray'lı kavramı da yeni çıktı heralde.Herkes,Galatasaray'ın iyiliğini düşünüyor.Bence herkes,iyi bir Galatasaray'lı.
Murat Hoca'yı eleştirmek yanlış.O kendi kendisini eleştirebilir.Bize ne oluyor,onu anlamadım.
Chris Owens başta olmak üzere,bütün takım son iki maçın yenilgisini unutmuş gibiydi.İnşallah istikrar yakalayabiliriz.Dünkü maç için başta Murat Özyer ve ekibine sonra da takımı yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkürler...