Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Kusura bakmayın ama 2012 kriteri için pinoyu alan son gün transfer yapan ve yedek forvet almayan yönetimde suçlu,acayip değişiklikler yapan hiçbir oyuncuda katkısı olmayan rijkaard suçlu.Ayrıca 10 milyon euro fazla transfere harcamayan 20-25 milyon euro gelir getiren Ş.liginden yine uzak kalacağız..Hangisi çok acaba 10 mu 25 mi???

Mümkünse kulübümüz futbol dahisi Rijkaard ve onun sahadaki yardımcısı olan futbol dahisi Barış la en kısa zamanda ilişkisini kesmelidir.Çünkü olmuyor olmayacakta,uymuyor uymuyacakta.

Şöyle bir düşününce Skibbe nin,Kaptan Bülentin günahı neydi diyorum.İki hocada Prof.Rijkaard tan daha az hata yaptılar ve daha az ücret aldılar birde daha kısa süre çalıştılar.

Pino yu bulan,transfer eden kişiyide ayrıca kutlamak gerekiyor.Gerçekten 'sihirbaz'mış Pino.Yoksa başka türlü yutturamazlardı bize.

Hakem çok büyük hata yaptı ve direk skora etki etti ama ya takımımız ne yaptı koca bir sıfır.Onun için bu oyun hakeme falan bağlanmasın.Koskoca Galatasarayın son dakkalara kadar tek net pozisyonu yok bunun hakemle ne alakası var acaba.

:muhaha
Ozan Deniz' Alıntı:
Mümkünse kulübümüz futbol dahisi Rijkaard ve onun sahadaki yardımcısı olan futbol dahisi Barış la en kısa zamanda ilişkisini kesmelidir.Çünkü olmuyor olmayacakta,uymuyor uymuyacakta.

Şöyle bir düşününce Skibbe nin,Kaptan Bülentin gühanı neydi diyorum.İki hocada Prof.Rijkaard tan daha az hata yaptılar ve daha az ücret aldılar birde daha kısa süre çalıştılar.

Pino yu bulan,transfer eden kişiyide ayrıca kutlamak gerekiyor.Gerçekten 'sihirbaz'mış Pino.Yoksa başka türlü yutturamazlardı bize.

Hakem çok büyük hata yaptı ve direk skora etki etti ama ya takımımız ne yaptı koca bir sıfır.Onun için bu oyun hakeme falan bağlanmasın.Koskoca Galatasarayın son dakkalara kadar tek net pozisyonu yok bunun hakemle ne alakası var acaba.
Eksik yazmışsın Ozan kardeş gitmesi gerekenlerin içinde yönetimi unutmuşsun

Bugün yenilmemizin sebebi hakem ve zeminse,Osmanlı'nın yıkılma sebebide olumsuz hava koşullarıdır...Yok artık...
Tamam hakem hata yaptı penaltı verdi geriye düştün,kardeşim sen koskoca Galatasaray'sın daha önünde oynayacağın 90 dakika var,başka söze ne gerek...
Neyse artık kaza deyip geçelim ama öyle değil tabiki...

-Misimoviç , Insua ve Pino için uyum sürecindeler gibi bahaneler söylenir.Adam maçın kader'ini değiştirecek bir pas atamıyorsa bu nasıl bir uyum sürecidir çok merak ediyorum.

-Beğenmediğimiz , o kadar laf saydığımız Sabri oyuna girdikten sonra takıma bir hareketlilik getiriyorsa diyecek birşey yok.

-Aylarca oynamayan Gökhan Zan'ı oynatıp o bölgede Ali Turan'a şans vermeyen ve son haftalarda Aydın'ın artan performansına karşın onu oynatmayıp onun yerine Barış'ı sahaya süren Rijkaar'a diyecek birşey yok.

-Transfer yaptığına inanıp kendini kandıran yönetime diyecek birşey yok.

Vs.......

Adnan Polat gerçekten haklısın.Tünelin ucunda ki ışığı gördük , görüyoruz da...

Siz , ASLANTEPE'ye yakışmıyorsunuz.

Sercan Karabıçak' Alıntı:
Valla billa Kadıköydeki macı düşünmeye başladıkca tüylerim diken diken olmaya başladı.Adamlar zaten bizim maçlarda hepsi aslan kesiliyo,o baskıyla atmosferle bizimkilerin ayakları titriyor Emre,Alex,Dia,Niang,Semih bilmiyorum moraller bozuldu iyice.

Bu sene lige yani cıkan Karabük karşısında tel tel dökülüyoruz,sanki en büyük rakibimiz Karabükmüş gibi. :? :?
6-0 8-0 gibi skorlar tarih olursa kimse sasirmasin. Ayrica sadece Fener degil, Guti ve Quaresma'yla Besiktas da biuzim takimi ezip gecer. Rijkaard takimin basinda kaldigi sürece.

Abicim bunlar nasıl yorum ya. Olabildiğince sakin yorum yazayım diyorum burda gerçekten saçma saçma yorumlar geliyor. Ne demek 6-0 8-0 tarih olursa hiç şaşırmayın. GS taraftarımısınız laf olsun zaman geçsin diye buralakrdamı takılıyorsunuz. Yani kusura bakmayın ama harbi ayıp böyle şeyler yazmak. Ne olacak yani 10-0 olunca bakın karabük başlığında ben demiştim mi diyeceksiniz? Bazı şeyler insanın içinde kalmalı böyle patavatsız şekilde her aklınıza geleni buraya yazmayın.

Sercan desen ayrı bir olay alex dia niang emre demiş. E bu adamlar sezon başından beri beraber oynuyor ne yaptılar şimdiye bizden daha iyi de şimdi böyle fikir edindin. Alex dia niang emre diyorsan kewell arda misimoviç baros diyim bende o zaman. Neyse yaa fütursuz konuşmak harbi moda olmauş.

Belki paylasmamam, icime atmam daha dogru olurdu ama ben gercekten böyle düsünüyorum acikca söylemek gerekirse cok korkuyorum. Bizde bu futbol olduktan sonra hersey mümkün. Derbilerde onlarda Güzia'nin bile gol krali oldugunu düsünürsek, vay halimize.

Sühan Cem' Alıntı:
Abicim bunlar nasıl yorum ya. Olabildiğince sakin yorum yazayım diyorum burda gerçekten saçma saçma yorumlar geliyor. Ne demek 6-0 8-0 tarih olursa hiç şaşırmayın. GS taraftarımısınız laf olsun zaman geçsin diye buralakrdamı takılıyorsunuz. Yani kusura bakmayın ama harbi ayıp böyle şeyler yazmak. Ne olacak yani 10-0 olunca bakın karabük başlığında ben demiştim mi diyeceksiniz? Bazı şeyler insanın içinde kalmalı böyle patavatsız şekilde her aklınıza geleni buraya yazmayın.

Sercan desen ayrı bir olay alex dia niang emre demiş. E bu adamlar sezon başından beri beraber oynuyor ne yaptılar şimdiye bizden daha iyi de şimdi böyle fikir edindin. Alex dia niang emre diyorsan kewell arda misimoviç baros diyim bende o zaman. Neyse yaa fütursuz konuşmak harbi moda olmauş.
Cok iyimsersin abi,keske bizde öyle olabilseydik. :roll:

Hakan Avci' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":19wh8une]Abicim bunlar nasıl yorum ya. Olabildiğince sakin yorum yazayım diyorum burda gerçekten saçma saçma yorumlar geliyor. Ne demek 6-0 8-0 tarih olursa hiç şaşırmayın. GS taraftarımısınız laf olsun zaman geçsin diye buralakrdamı takılıyorsunuz. Yani kusura bakmayın ama harbi ayıp böyle şeyler yazmak. Ne olacak yani 10-0 olunca bakın karabük başlığında ben demiştim mi diyeceksiniz? Bazı şeyler insanın içinde kalmalı böyle patavatsız şekilde her aklınıza geleni buraya yazmayın.

Cok iyimsersin abi,keske bizde öyle olabilseydik. :roll:[/quote:19wh8une]

Abicim iyimserlikle ne alakası var bu dediklerimin. Hadi GS'ı geçtim madem sevgi söz konusu. Bir kızı seviyorum çıkıyoruz "kızı boş bırakırsam en az 7-8 kişi ile çıkar ben 1 ay kaybolsam" dermiyim herhangi bir yerde? Öyle bile olsa önlemimi alırım kimseye de söylemem. Sİz GS taraftarısınız üzülerek söylüyorum maalesek ne yazıkki kelimelerini eklelyip arkasına 8 olur 15 olur demeyi ihmal etmiyorsunuz. Ha GS FB'den bu sene iki maçta toplamda 15 gol yer dersem realistmi oluyorum?

Maalesef geçen haftaki buluşmada söylemiştim renktaşlara, bu akşamki İBB maçını bir kenara bırakın Cuma günü Karabük maçında zemini seyredin diye. Nitekim maalesef aynen öyle oldu bir de Aytekin Durmaz felaketi buna eklenince. E zaten takım top oynamıyor daha doğrusu oynayamıyor, mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Beraberlik müthiş sonuçtu benim için...

Zemini görüp de isyan edenler maçın öncesinde hiçbirşeyin farkında değildi sanırım ki ben bank asyadan beri takip ediyorum Karabük takımını ve o iğrenç sahasını, özellikle bu sezon top oynamaya niyeti olan takımların korkulu rüyası olacak. İşin başka bir tarafı da bu lig yani Spor Toto Süper Ligi tam 321 milyon dolar canlı yayın ihalesine tanıklık etti. Tribünü olmayan stadyumlar, zemini tarlayı andıran sahalar ile...

Bu arada maç öncesinde Barış için Galatasarayda oynuyorsa ben de NASA da çalışabilirim demiştim. Sühan Abi haberleri bekliyordu benden. Telefon geldi ve Barışın attığı gol sonrasında takımdaki yerinin boşa olmadığını belirterek NASA ya yaptığım teklifi reddettiler haliyle... :)

Evet, hakemin taraflı tutumu nedeniyle 2-0 geriye düşmüş olabilirsin maçın başında ama sen Galatasaray´da oynuyorsan kalkmasını bileceksin ayağa.

Faturayı hocaya çıkaran arkadaşlar, Rijkaard istediğini yapsın, kenardan sahadaki oyuncular umursamıyorsa maçı Rijkaard´ın yapacağı pek bir şey yok. Elinde sadece 3 değişiklik hakkı var, o da kulübedeki imkanlar dahilinde. Senin kulübende 2 senedir bir Baros´un, bir Servet´in alternatifi yoksa...

Maç sonu basın toplantısında Rijkaard´ın yüz ifadesine, gözlerine bakın. Bakın ve öyle karar verin, suçlu Rijkaard mı yoksa Rijkaard´dan rahatsız olup takımı sabote eden bazı oyuncular mı?

Onur Yavuz' Alıntı:
Evet, hakemin taraflı tutumu nedeniyle 2-0 geriye düşmüş olabilirsin maçın başında ama sen Galatasaray´da oynuyorsan kalkmasını bileceksin ayağa.

Faturayı hocaya çıkaran arkadaşlar, Rijkaard istediğini yapsın, kenardan sahadaki oyuncular umursamıyorsa maçı Rijkaard´ın yapacağı pek bir şey yok. Elinde sadece 3 değişiklik hakkı var, o da kulübedeki imkanlar dahilinde. Senin kulübende 2 senedir bir Baros´un, bir Servet´in alternatifi yoksa...

Maç sonu basın toplantısında Rijkaard´ın yüz ifadesine, gözlerine bakın. Bakın ve öyle karar verin, suçlu Rijkaard mı yoksa Rijkaard´dan rahatsız olup takımı sabote eden bazı oyuncular mı?

Bence bu kadar basit değil,sen Galatasaray T.D olarak Servetin Barosun yedeğini alamıyorsan suçada ortaksın,koskoca Barcelona T.D yapmış adamsın koysana tepkini istediğim adamları almazsanız giderim restini çeksene ama nerde o yürek al paranı otur,koskoca Galatarasay takımının oynatacağı 2. forveti yok yazıklar olsun başka bişey demiyorum.Yenilirsin kazanırsın sorun değil ama geçen sene yaşadın gördün bu senede Keweli forvet oynatmak zorunda kalmalarını kabullenemiyorum

* Maçı hakem yüzünden kaybetmedik ama şu pozisyona penaltı çalan hakem, çıkıp da ben hakemim demesin.. Bakalım MHK ne karar verecek.. Kaç hafta dinlendirilecek..

* Hala Galatasaray'da asla oynayamayacak adamlarla dolu bir takımız. Gökhan Zan, Serdar özkan, Barış Özbek, Aydın Yılmaz, Pino, kaleci AYkut, Mustafa Sarp.. Bu adamların Galatasaray'ın futbolcusu olmaları mümkün değil.. Babamızın oğulları değiller.. Olmuyorsa bir çözüm bulunsun artık..

* Elano oynamak istemiyorsa bırakın gitsin.. Milletin orada anası ağlıyor, beyimiz Brezilyadaymış, nedeni belli değil..

*Rijkaard'a hep desteğiz, tamam moralsizdi ama dün artık saçmaladı iyice.. Cana'yı tutmuyorsan aldırmasaydın takıma.. Barış varken Cana'yı çıkarıyorsak uzun uzun düşünmeliyiz..

* Ligin yayın ihalesi 321 milyon usd, oynayan futbolcular Quaresma, Guti, Baros ve Niang birinci sınıf futbolcular..Bütün maçlar canlı yayınlanıyor.. Ama şu zeminde maç oynanıyorsa o ligden aslında hiç bir şey olmuyor demektir.. Geçen deplasmanımız Buca, bu deplasman Karabük.. Şu zeminlere bir bakın ya.. İnönü'nün zemini de böyle, Kadıköy de böyleydi sezon başı.. Ben anlamıyorum.. Diğer ülkerlerde niye böyle zemin yok.. Önce tesisleşme.. Şu ligde Messi ile C.Ronaldo oynasa, bu sahalarda maç oynandığı sürece bir halt olmaz bizden.. Ne yapılması gerekiyorsa yapılsın, sahası bozuk olan takım gitsin başka stadda oynasın maçlarını..

* Adamı zorla takımdan soğutuyorlar. Ben bu adamlarla ne Kadıköy'e gideyim.. Koşmazlar, umursamazlar.. Bunlarla su içmeye gidilmez.. Gökhan Zan'a bak.. Emeneike her topta bastı geçti.. Milli takım topçusu işte.. Nerede Serdar Özkan.. Beşiktaşın çöplerini toplayanlar nerede ve son söz, Adnan Sezgin nerede.. Neden maçlara gelmiyor ? Neden stadda göremiyoruz ? Neden o mübarek nurlu yüzünü Tv'de göremiyoruz ? Korktuğu bir şey mi var .

Dün sanki iki anadolu takımının maçını seyrediyormuşum gibi geldi bana

çok acı ama gerçek ! on yılda geldiğimiz yere bak :(