Kardemir D.Ç. Karabük - Galatasaray | TSL 7. hafta

Maç sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    16
Takımda değişmesi gereken iki önemli konu var bence biraz silkelenmek için.

Önce kaptanlık konusu ki acil olarak değişmeli .

ve takım kamp programına tekrar alınmaya başlamalı .

Kesin çözüm değil ama en azından üzerlerindeki ölü toprağını atmaya yeterli olabilir.

Bunyamin Terzi' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":32ydlxqp]Evet, hakemin taraflı tutumu nedeniyle 2-0 geriye düşmüş olabilirsin maçın başında ama sen Galatasaray´da oynuyorsan kalkmasını bileceksin ayağa.

Faturayı hocaya çıkaran arkadaşlar, Rijkaard istediğini yapsın, kenardan sahadaki oyuncular umursamıyorsa maçı Rijkaard´ın yapacağı pek bir şey yok. Elinde sadece 3 değişiklik hakkı var, o da kulübedeki imkanlar dahilinde. Senin kulübende 2 senedir bir Baros´un, bir Servet´in alternatifi yoksa...

Maç sonu basın toplantısında Rijkaard´ın yüz ifadesine, gözlerine bakın. Bakın ve öyle karar verin, suçlu Rijkaard mı yoksa Rijkaard´dan rahatsız olup takımı sabote eden bazı oyuncular mı?

Bence bu kadar basit değil,sen Galatasaray T.D olarak Servetin Barosun yedeğini alamıyorsan suçada ortaksın,koskoca Barcelona T.D yapmış adamsın koysana tepkini istediğim adamları almazsanız giderim restini çeksene ama nerde o yürek al paranı otur,koskoca Galatarasay takımının oynatacağı 2. forveti yok yazıklar olsun başka bişey demiyorum.Yenilirsin kazanırsın sorun değil ama geçen sene yaşadın gördün bu senede Keweli forvet oynatmak zorunda kalmalarını kabullenemiyorum[/quote:32ydlxqp]

Şimdide Galatasaraya Servet'in Baros'un alternatifinin alınmamasının suçlusumu Rijkaard oldu inanmıyorum ya sizce ne dedi Rijkaard almayın bana forvet ben idare ederim orayımı dedi ya da demişsiniz restini çeksin almazsanız ben giderim desin diye böyle bir iş ahlakı olurmu adam yönetimden istemiştir oyuncu yönetimde almamıştır veya alamamıştır napsın Rijkaard küstüm oynamıyorummu desin bumu daha mantıklı olanı.

abi ne hakemi ne zemini arkadaşlar hakem kötü idi ama penaltı 1.dakika oldu oyunu çevirecek 89. dakikan var geride zemin kötü olabilir ama beşiktaş bu adamlara 4 tane attı rahatça yenip gittiler.neden birbirimizi kandırmaya devam ediyoruz iyi değiliz işte kötüyüz ve işin kötüsü düzelecek gibi değiliz neden daha kötüsünü bekliyoruz felaket tellahlığı yapmak istemem ama gerçekten kadıköy de böyle oynarsak halimiz harap.

Sahada oyun yoktu.İyi hoş şu sahada ne topu izlemeyi bekliyorduk orasıda soru işareti ancak.

İstifa boyutuna ulaştıramasamda olayı bu Rijkaar'ın başarısızlığıdır.Neredeyse 1,5 yıldır bu takımada bu takımın topçusunada 2 arpa boyu yol aldıramadı kendine almadı.

Onur Abi, demiş Rijkaard kendini istediği kadar yırttmış sahadaki oyuncu takmıyor diye ozaman buda Rijkaard'ın suçu abi.O koltukta 'Ben Büyük Rijkaard'ım ' diye oturuyorsa o futbolcuya kendini taktırtacak.

Cana,Pino,Misimoviç bunlar senin rızanla alınmıyor mu efendi karakterli dur istifa et git.Ama eyvallah diyip kalıyorsan takımın başında ozamanda şikayet etmeyeceksin arkadaş.Ozaman bu takımın başarısılığında sorumluluğu kabul edeceksin.

Açıkçası ben sıkıldım artık her kayıp maç sonrası 'bu maçı unutmalıyız,önümüzdeki maçlara bakacağız' yada 'iyi oynadık ama top çizgiden geçmedi' gibi laflar duymaktan.5 maç ard arda yenilsek hocamız çıkıp utanmadan,sıkılmadan yine aynı açıklamayı yapacak bu bariz belli.

Maç sonrası diyor ki oyun kötü ama mücadele eden bir takım vardı.Kimse kusura bakmasın mücadele eden takım 1. dakikadaki kazadan sonra 89 dakika halı saha takımımdan daha iyi top onayamayan,maçı 1. dakikada kaybettiğini belli eden takımsa kalsın ben öyle savaşmada istemiyorum,öyle mücadelede istemiyorum.

bu takımın şampiyon olma şansı falan yok..
bundan sonra da olmaz..
hoca kötü kabul edelim, iyi hoca gelse ne olacak..
malzeme bu.. daha önce de yazdık. çürük domastesten ancak menemen oluyor..
biz çürük domatesten, iskender kebabı yapmaya çalışıyoruz..

adnan polat bu stad meselesiyle ilk kongreye kadar gider ama gerisi duman olur.. adnan sezgin, rijkaard ve futbolcuların büyük kısmı traşlanır.. kadıköy'deki maç bittiği anda küçük kıyamet kopar.. üzgünüm ama böyle.

İlk önce dünkü maç için birkaç bişey söylemek istiyorum.

Öncelikle şu hakem rezaleti Fener aleyhine yaşanmış olsa şu an medyada Fb yöneticilerinin takınacagı tavırı düşünebiliyormusunuz? Akşamdan beri bakıyorum en ufak tepki dahi yok. Yani takım yönetim bazında hala sahipsiz.

Ondan sonra bu ruhsuz topçularla hiçbişey beklemeyin. Tamam hocanın hataları çok ama be kardesim siz Galatasaray takımısınız biraz savaşın ulan. Ben izledikçe tanıyamıyorum takımı. Bilerek oynayıp oynamadıkları konusunda ciddi ciddi düşünmeye başladım. Yoksa bu kadar rezalet olunamaz.

Son olarak yeter arkadaş giymeyin şu saçma formaları. Formasından oyuncusuna kadar bunların hiçbiri yakışmıyor Galatasaraya. Bu ne ya? Saçma sapan renkler sahada. Ben baktıkça sarıyı kırmızıyı görmek istiyorum. Başlarım pazarlamanıza.

Maçın dışında Emre yazmış bu takım şampiyon filan olamaz diye. Bu takım şampiyon olursa bu kalitesiyle Uefa şampiyonluğu dahil tarihimizin en büyük başarısını elde etmiş oluruz o kadar söylüyorum.

Daha önceki yorumumda yazmıştım bi kere daha yazayım,herkes yatsın kalksın çatır çatır dua'ya başlasın Baros derhal iyileşsin ve bir daha sakatlanmasın hatta dua ile kalmayalım patır patır'da kurban kanı akıtalım Baros'a bi şey olmasın diye cünkü onsuz olmuyor yok efendim Kewell onun bölgesine kayarmış yok efendim Pino o bölgeyi doldururmuş kimsenin bi halt ettiği yok.

BU Arada Federasyon'a yabancı forvet alınmasını yasakladığı için teessüflerimi bildiriyorum,bu yasak niye var :oops: :oops:

Semih Ural' Alıntı:

Öncelikle şu hakem rezaleti Fener aleyhine yaşanmış olsa şu an medyada Fb yöneticilerinin takınacagı tavırı düşünebiliyormusunuz? Akşamdan beri bakıyorum en ufak tepki dahi yok. Yani takım yönetim bazında hala sahipsiz.

Ondan sonra bu ruhsuz topçularla hiçbişey beklemeyin. Tamam hocanın hataları çok ama be kardesim siz Galatasaray takımısınız biraz savaşın ulan. Ben izledikçe tanıyamıyorum takımı. Bilerek oynayıp oynamadıkları konusunda ciddi ciddi düşünmeye başladım. Yoksa bu kadar rezalet olunamaz.

Son olarak yeter arkadaş giymeyin şu saçma formaları. Formasından oyuncusuna kadar bunların hiçbiri yakışmıyor Galatasaraya. Bu ne ya? Saçma sapan renkler sahada. Ben baktıkça sarıyı kırmızıyı görmek istiyorum. Başlarım pazarlamanıza.

Maçın dışında Emre yazmış bu takım şampiyon filan olamaz diye. Bu takım şampiyon olursa bu kalitesiyle Uefa şampiyonluğu dahil tarihimizin en büyük başarısını elde etmiş oluruz o kadar söylüyorum.

abi forma konusu tam rezalet..
ben endüstriyel futbola karşıyım diyorum ama hadi kulübümüz karşı olmasın.
her sene yeni lansman yapılsın.. ona da eyvallah..
bari sarı-kırmızı formalar çıksın her sene ayrı ayrı..
turuncu, mor, bilmem ne. mercan forma ile çıkıyoruz.. lafa bak.
mercan ne ya , mor işte..
Bilet almaya gidiyoruz Türk Telekom Stadından Pegasus Tribünü.. Ali Sami Yen'deki Alpaslan Dikmen tribünü gitti , bu geldi.. Ali Sami Yen şimdi gerçekten ölüyor işte..
para bende çok olsa demekki, EMRE stadı, YÜKSEL tribünü bile yapabilirim.
Nasılsa parayla bu işler..
şimdi 2 hafta sonra kadıköy'de fener sarı giyerse biz o kaka renkli formayı giyemeyeceğimiz için mor giyeceğiz.. mercanmış, bir de başka bir garabet bişey var, 2276 forma mı ne.... Her şeyimize tecavüz ettiniz , bari renklerimize dokunmayın ya.. Ben sarı-kırmızı forma istiyorum, BİR BAŞKADIR CİMBOM AŞKI pankartını istiyorum. Tribünlerde de SENİ SEVMEYEN ÖLSÜN söylensin istiyorum. İster buna duygusallık deyin, ister retro-özlem deyin, ister saçmalama deyin.. Dün akşam sahada sarı-kırımızıya dair hiç bir şey yoktu..
Ben Neuchatel maçına beyaz formayla çıkıyoruz, Türkiye milli formasına atıfta bulnunuyoruz diye ağlayan adamları istiyorum.

Sahaya çıkan takımın üzerindeki formadan maçın son düdüğüne kadar Galatasaray namına ne vardı ki sahada?

Arkada Galatasaray tribünü sözde ama tek bir pankart bile Galatasarayı anlatmıyor hepsi grup pankartı. Böyle böyle yozlaşıyor işte değerler. Ultraslan pankartı yine olsun ama dediğin bide Galatasaray sevgisini anlatan futbolcuyu da etkileyebilecek güzel bi pankart olsun. Çok mu zor?

Semih Ural' Alıntı:
Sahaya çıkan takımın üzerindeki formadan maçın son düdüğüne kadar Galatasaray namına ne vardı ki sahada?

Arkada Galatasaray tribünü sözde ama tek bir pankart bile Galatasarayı anlatmıyor hepsi grup pankartı. Böyle böyle yozlaşıyor işte değerler. Ultraslan pankartı yine olsun ama dediğin bide Galatasaray sevgisini anlatan futbolcuyu da etkileyebilecek güzel bi pankart olsun. Çok mu zor?

ben bu pankart işine yıllardır takık birisiyim..
bizde pankart falan kalmadı, sadece ultraslan ve alt gruplarının isimleri asılıyor..

Bir başkadır cimbom aşkı.. (Şefik)
Kalplerde bir yıldız, gönüllerde bir ay, Türk sporunda en büyük şampiyon Galatasaray ( İ.Ü İşletme fakültesi )
Mecidiyeköy ( Orkun- Bülent )
Die For You.
İkizler. (Sedat- Vedat)
Gömelim gel seni tarihe desem, sığmazsın.
Mekteb-İ Sultani.
Bi'Daha.
Çay kemençe malımız, cimbom bizim canımız.
Kartal - Sami Yen yolu, Cimbom Aşkıyla dolu..
K.Çekmeceliler.

Nerede bu pakartlar.. Kaçı devam ediyor.. Asmak isteyenler neden pankart asamıyor artık. Bunlarla Kadıköy'e gittiğimiz zaman asmaya yer bulamazdı insanlar.. Şu anda doğan bir çocuğun Galatasaraylı olması için hiç bir neden yok.. Eski günleri öyle özlüyorum ki, bugünden zevk almam imkansız..

Semih Ural' Alıntı:

FB´nin "Denizli Faciasi" vardi,insallah tekrar öyle birsey olur. ;)

Sonra ben tribünü eleştirince suçlu oluyorum işte. Bu tribünün tekrar eskiye biraz olsun dönmesi için çok da köklü şeylere ihtiyacı yok. Birazcık kendi olsun yeter.

Cidden özledim.

Kadıköye güzel bi pankartla gidebilsek bari.

Galatasaray, büyük takım evet. 2-0'dan geri gelmeyi bilmelidir. Ancak, bunları konuşurken dünkü hakem hatalarını görmezden de gelmeyelim. Hakeme rağmen yenmek diye bir şey söz konusu olmamalı. Takım hafta içi gergin anlar geçirmiş, Rijkaard'ın babası vefat etmiş,çok önemli oyuncular eksik; sen bunlara rağmen motive olmaya çalışıyorsun, ama ilk dakikada haksız yere penaltı golüyle mağlup duruma düşüyorsun.! Olacak iş değil, tamam yine çevirmeyi bilmelidir maçı, ama çok da kolay bir durum değil.

Benim kızgınlığım gol atana kadar olan mücadele hırsımız. Yok hırs falan. Resmen sahada uyuduk, oyundan düştük. Karabük'ün ataklarını izledik. Tatsız, tuzsuz bir maç ve 7 maçta alınan 3 mağlubiyet. Zor gerçekten işimiz. Bu mağlubiyet, ancak Kadıköy' de alınacak bir galibiyet ile unutulur.!

Yiğit Pazar' Alıntı:
Galatasaray, büyük takım evet. 2-0'dan geri gelmeyi bilmelidir. Ancak, bunları konuşurken dünkü hakem hatalarını görmezden de gelmeyelim. Hakeme rağmen yenmek diye bir şey söz konusu olmamalı. Takım hafta içi gergin anlar geçirmiş, Rijkaard'ın babası vefat etmiş,çok önemli oyuncular eksik; sen bunlara rağmen motive olmaya çalışıyorsun, ama ilk dakikada haksız yere penaltı golüyle mağlup duruma düşüyorsun.! Olacak iş değil, tamam yine çevirmeyi bilmelidir maçı, ama çok da kolay bir durum değil.

Benim kızgınlığım gol atana kadar olan mücadele hırsımız. Yok hırs falan. Resmen sahada uyuduk, oyundan düştük. Karabük'ün ataklarını izledik. Tatsız, tuzsuz bir maç ve 7 maçta alınan 3 mağlubiyet. Zor gerçekten işimiz. Bu mağlubiyet, ancak Kadıköy' de alınacak bir galibiyet ile unutulur.!
Böyle birseye inaniyorsan ne mutlu sana. :oops:

@Semih Ural

Bizim taraftarlar Kadiköy´e pankart ile gitmeye calissa FB´nin tarftari ve yöneticileri arasinda gerginlik yasamaz miyiz?

Gerginlik çıkarıcı pankart değil Hakan güzel pankarttan kastım. Emre nin yazdıgı pankartlar gibi sözler bulunup bigün önce asılabilir stat düzenlemesinde.

"şereftir seni sevmek" pankartı asılabilir mesela ;)

Yiğit Pazar' Alıntı:
Hakan, sen de her Fenerbahçe maçı öncesi çıkıp aynı şeyleri söylüyorsun. Yeniliriz, yeniliriz. Yeter ama.
Söylemiyim de ne yapiyim güzel kardesim,adamlarin her sene bize karsi oynadiklari oyun ortada,hepsi bize karsi aslan kesiliyor,gerci ben LIG TV´miz olmadigi icin dünkü maci izliyemedim ama yorumlari okudugum zaman icimde dogal olarak bir korku olusuyor.

@Semih abi (Ural)

Cevapladigin icin sagol. ;)

Benim kızgınlığım gol atana kadar olan mücadele hırsımız. Yok hırs falan. Resmen sahada uyuduk' Alıntı:
Kadıköy' de alınacak bir galibiyet [/b] ile unutulur.!

Bu takım kadıköyde galibiyet alamaz !
Hadi diyelim galip geldi ama unutturamaz !!
Hadi unutturdu, bence en kısa zamanda yine hatırlattırlar bugünleri ....

sonra yine başlıcaz efkarlanmaya 'nerede o eski günler' diye.

Hani geriye düşmüşüz ya,moraller bozulmuş maçı nasıl cevirebilirdik diyenlere;

Çok değil bundan 3 hafta önce Wolsburg-Mainz macında Wolsburg evinde 3-0 öne gecti ama macın sonucu Wolsburg 3 Mainz 4 yani oluyormuş değilmi,istenince neler değişiyor ;)

Siz inanmamaya devam edin...

Karabük maçında Neill ve Gökhan Zan sakatlanmış.Neill, sakatlığından ötürü milli takıma katılamadı. Gökhan Zan'ın sakatlanmasına şaşırmadım zaten.