Kombine alacaklar listesi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Apdi İpekçi'de yüzme şampiyonası yapılacak dedikoduları var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Dostum Avrupa Yüzme Şampiyonası 2010 Aralık ayının ikinci haftası malesef Abdi ipekçi spor salonunda yapılacak.. Yani seneye ülkemizin EL takımları bu sahayı kullanmayacaklar muhtemelen. Salonun tarihiyle ve misyonuyla böyle alakasız bir turnuvanın yapılmasının, Kurulacak portatif havuzun 2 ton suyun zemine ve buharınınsa eğer sökülmezse scoreboard'a ne kadar büyük zarar verebileceğini göreceğiz.
Neyse konuyla alakasız oldu.. Kombine konusuna gelince malesef bu konudaki organizasyonumuz salonumuz olmadığından özellikle çok zayıf her sene olduğu gibi bu sene de umarım her maç en az 3000 kişiyi buluruz ancak o zaman EP ve FÜ gibi kadroların bulunduğu ligde iyi iş çıkaralım..

Göker Muhluoglu' Alıntı:
[quote="Mehmet Yıldırım":q7pzoj58]Apdi İpekçi'de yüzme şampiyonası yapılacak dedikoduları var. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
Dostum Avrupa Yüzme Şampiyonası 2010 Aralık ayının ikinci haftası malesef Abdi ipekçi spor salonunda yapılacak.. Yani seneye ülkemizin EL takımları bu sahayı kullanmayacaklar muhtemelen. Salonun tarihiyle ve misyonuyla böyle alakasız bir turnuvanın yapılmasının, Kurulacak portatif havuzun 2 ton suyun zemine ve buharınınsa eğer sökülmezse scoreboard'a ne kadar büyük zarar verebileceğini göreceğiz.[/quote:q7pzoj58]

10-13 Aralık 2009 olarak düzelteyim tarihi..

Dostum Avrupa Yüzme Şampiyonası 2010 Aralık ayının ikinci haftası malesef Abdi ipekçi spor salonunda yapılacak.. Yani seneye ülkemizin EL takımları bu sahayı kullanmayacaklar muhtemelen. Salonun tarihiyle ve misyonuyla böyle alakasız bir turnuvanın yapılmasının, Kurulacak portatif havuzun 2 ton suyun zemine ve buharınınsa eğer sökülmezse scoreboard'a ne kadar büyük zarar verebileceğini göreceğiz.[/quote]

10-13 Aralık 2009 olarak düzelteyim tarihi..[/quote]

Haklısın Hata için özür diliyorum..

ne zmn çıkcak kombineler. 1-2 güne dediniz kredi kartından para çektim faiz yiorum boşu boşuna

4006470429_f029d484dc.jpg

Son iki sezonki kombineler çok güzeldi ama bu değil. İki sezondur basketbola has kombineler tasarlanırken bu sezon futbol kombinesinin aynısı yapılmış. Birinde Baba Gündüz var birinde taraftar.

Neyse almayacağım için eleştirmek de bana düşmez :)

kombineler bittimi bitmediyse beni de listeye eklermisiniz zaten butunmaclara gircez bari bi anda halledelım su işi...kombınler bellı oldumu son durum nedir...

Beyler klübümüz büyük bir jest yabarak k0mbinenin üstünde resmi 0lan arkadaşlara k0mbineleri yüzde 50 indirimli verecekmiş.
Gerçekden bu şık ve telif haklarını k0ruyan davranışlarından d0layı ilgilileri kutlarım.
Emre Yüksel hayırr 0 sen değilsinnn :=)

Eser Atalay' Alıntı:
Beyler klübümüz büyük bir jest yabarak k0mbinenin üstünde resmi 0lan arkadaşlara k0mbineleri yüzde 50 indirimli verecekmiş.
Gerçekden bu şık ve telif haklarını k0ruyan davranışlarından d0layı ilgilileri kutlarım.
Emre Yüksel hayırr 0 sen değilsinnn :=)

:) :)

Arkadaşlar!
150 ve 200 liradan satışa çıkacak kombineler, ama Oyak maçına yetişmeme riski varmış!

Ayrıca 305 adet kombineye çok ciddi bir talep olmuş hemen tükenmesi bekleniyor.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!
150 ve 200 liradan satışa çıkacak kombineler, ama Oyak maçına yetişmeme riski varmış!

Ayrıca 305 adet kombineye çok ciddi bir talep olmuş hemen tükenmesi bekleniyor.

Anlamdım ki satışa çıkmadan kim nereden talep ediyor :)

Eşe dosta mı ayıracaklar geçen sezon başında olduğu gibi ....

Resmi siteden satışta olan bloklara bakıldığında

A30 C 30-31 gibi en iyi blokların taraftara açık kombine satışında satılmadığı görülüyor

Satışa çıkan saha kenarı bloklardan sadece A 20 ilk sıradaki bir blok o da ilk sıranın pota arkasına yakın kısmında

Bize layık görülmemiş anlaşılan bazı yerler bu sezon da ...

Geçen sezon başında yapılan hata yine yapılmış gibi gözüküyor.

Kutay Çamcı' Alıntı:
Resmi siteden satışta olan bloklara bakıldığında

A30 C 30-31 gibi en iyi blokların taraftara açık kombine satışında satılmadığı görülüyor

Satışa çıkan saha kenarı bloklardan sadece A 20 ilk sıradaki bir blok o da ilk sıranın kenar kısmında

Bize layık görülmemiş anlaşılan bazı yerler bu sezon da ...

Geçen sezon başında yapılan hata yine yapılmış gibi gözüküyor.

Aynen öyle...

Kimse çıkıp da federasyon sadece bu kadar kombine satılmasına izin verdi gibi palavralar üretmesin boş yere...