Kombine alacaklar listesi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Forumdan almak isteyenler için, Önder Çiçekoğlu ile beraber bazı ekstra kolaylıklar sağlatmaya çalışacağız!

A.Dedehayır ve Mihriban hanım bu konuda bize söz verdiler.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Forumdan almak isteyenler için, Önder Çiçekoğlu ile beraber bazı ekstra kolaylıklar sağlatmaya çalışacağız!

A.Dedehayır ve Mihriban hanım bu konuda bize söz verdiler.

Sayın Dedehayır söz verdi ise çok iyi biliyoruz ki sözü sözdür!

Ben A.İpekçi'deki düzene ve sisteme güveniyorum, yerimize kimse oturamaz, pişman olmayacağımızı düşünüyorum!

Re: Kombine alıyoruz, şubeye sahip çıkıyoruz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
A.İpekçi organize bir salon, zaten çıkacak olan kombineler sadece saha içi için olacak, kombine kartlılar özel bir girişten girecek, ve saha içine bilet satılmayacak, bu sezon yerimize oturma sıkıntısı yaşamayacağız.
Saha içinde iyi bir basketbol kitlesi oluşacak, kombine alan bunun ayrıcalığını yaşayacak, çünkü orası A.İpekçi, o salonun 10 yıllık bir oturma düzeni var.
Bu olayı boş bulan almaz, ama ben alacağım, eminim güzel olacak!

Hatta hadi bir liste yapalım! Kimler kombine alıyor?
1-Kutay Çamcı
2-Eyüp Yıldız
3-Murat Cantaş
4-Önder Çiçekoğlu

Eyüp benide listeye ekle:)

Arkadaşlar,

futbol maçının bir maçını tribünden seyretmeye kalksanız size en iyi ihtimalle 100 tl den fazlaya mal oluyor, bir sezon boyunca sadece 100 tl te kombine almak için halen daha laf etmek, bence basketbola, oyunculara karşı ayıptır,
sevgili Eyüp beninde yazarsan listeye sevinirim.

1-Kutay Çamcı
2-Eyüp Yıldız
3-Murat Cantaş
4-Önder Çiçekoğlu
5-Gazanfer Tosun
6-Özgür Erdoğan
7-Nilay Kızılok
8-Kemal Çetin

1-Kutay Çamcı
2-Eyüp Yıldız
3-Murat Cantaş
4-Önder Çiçekoğlu
5-Gazanfer Tosun
6-Özgür Erdoğan
7-Nilay Kızılok
8-Kemal Çetin
9-Emre Doğan
10-Selçuk Güreşçi
11-?

Saha içi koltuklarında oturmayacak olsam da alıyorum yine :)

1-Kutay Çamcı
2-Eyüp Yıldız
3-Murat Cantaş
4-Önder Çiçekoğlu
5-Gazanfer Tosun
6-Özgür Erdoğan
7-Nilay Kızılok
8-Kemal Çetin
9-Emre Doğan
10-Selçuk Güreşçi
11-Pınar Filiz

Re: Kombine alıyoruz, şubeye sahip çıkıyoruz!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
A.İpekçi organize bir salon, zaten çıkacak olan kombineler sadece saha içi için olacak, kombine kartlılar özel bir girişten girecek, ve saha içine bilet satılmayacak, bu sezon yerimize oturma sıkıntısı yaşamayacağız.
Saha içinde iyi bir basketbol kitlesi oluşacak, kombine alan bunun ayrıcalığını yaşayacak, çünkü orası A.İpekçi, o salonun 10 yıllık bir oturma düzeni var.
Bu olayı boş bulan almaz, ama ben alacağım, eminim güzel olacak!

Eyüp abi haklı bu konuda.yerimize oturma açısından bir sıkıntı yaşayacağımızı zannettmiyorum.

geçen sene 300 tl verip f.bahçe maçını izleyemeyen biri olarak bu salonda bu fiyata düşünmem bile takımın durumu biraz içimizi burksada biz renklerin ve armanın arkasındayız 15 gün sonra salonda buluşmak üzere
12 Yaren Batın

Arkadaşlar!
Kombineler ile öğrendiğim önemli bilgileri sizlerle paylaşıyorum!
1-Sadece 300 adet kombine satışa çıkacak.
2-Bunların 100 tanesi, GS Cemiyet tarafından alınmış durumda.
3-50 Adet'i ise yöneticiler ve sporcu yakınları almışlar.
4-Sadece saha içine kombine bilet satılacak, kombinelilerin girişleri ve çıkışları ayrı olacak.
5-150 Kombine taraftara satılacak.
-------------------
Bu bilgileri paylaştıktan sonra şunları söyleyeyim, 300 kombine çıkmasının nedeni, Federasyon, fener'ede bizede sadece bukadar yeri kombine satabilirsiniz demişler.
Bu kombinelerin kısa sürede tükeneceğini düşünüyorum, alma düşünde olan arkadaşlarım elini çabuk tutmalı diyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!
Kombineler ile öğrendiğim önemli bilgileri sizlerle paylaşıyorum!
1-Sadece 300 adet kombine satışa çıkacak.
2-Bunların 100 tanesi, GS Cemiyet tarafından alınmış durumda.
3-50 Adet'i ise yöneticiler ve sporcu yakınları almışlar.
4-Sadece saha içine kombine bilet satılacak, kombinelilerin girişleri ve çıkışları ayrı olacak.
5-150 Kombine taraftara satılacak.
-------------------
Bu bilgileri paylaştıktan sonra şunları söyleyeyim, 300 kombine çıkmasının nedeni, Federasyon, fener'ede bizede sadece bukadar yeri kombine satabilirsiniz demişler.
Bu kombinelerin kısa sürede tükeneceğini düşünüyorum, alma düşünde olan arkadaşlarım elini çabuk tutmalı diyorum.

Geçen sezon kombine alanlara öncelik meselesi yalan oldu sanıyorum.

Bu arada geçen sezon başından yapılan ve sonradan tepkiler sonucu dönülen hata muhtemelen tekrar edildi .

Cemiyete verilen 100 kombinenin konumunu merak ediyorum doğrusu.