Kombine alacaklar listesi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: Kombine alıyoruz, şubeye sahip çıkıyoruz!

Bu konu efsane olacak, dosta düşmana göstereceğiz Galatasaray'ın gücünü!

Küçülmek isteyenleri küçülteceğiz!

Kombineler satışa çıkarsa bizim istediğimiz gibi, o zaman kombine satış birlikleri oluşturacağız!

Forumlar, facebook, spor siteleri, taraftar siteleri, portallar, msn, sokak satış ekipleri:), kapı kapı dolaşan motorize birlikler, vede anadoluda çalışma yapan gönüllü kırmızı bereliler:):):):)

Her yerden saldıracağız, bakalım neler olacak, kaç kombine satılacak!

Herkes hazırlansın, kombine seferberliği çok yakında heryerde:)

:) Eyüp abi ligler yeni bitti, tatilde tüm oyuncular yöneticiler sende bir tatil yap kafayı dinle yahu :)

Evlat beklenen davranışları sergilemese, hata üstüne hata yapsa da vazgeçilmiyor. Hep bir umutla adam olacağı gün bekleniyor. Önce askere gidince akıllanır deniliyor, olmadı evlenince, olmadı çocuk sahibi olunca, olmadı...

Gelen eleştirileri evlat işte atsan atılmaz, satsan satılmaz diye bertaraf etmeye çalışan analar-babalar geliyor aklıma...

Kulübün gerçek sahibi bizsek, ana baba gibi sahip çıkmalıyız kulübe. Ama yeri gelince hak ettiği tepkiyi de vererek.

Kombine çalışmamızın ilk ayağı olarak herkesi bu gruba üye olmaya davet ediyorum!

Daha sonrasında ise bu grubu herkese duyurmalıyız, herkes çıkacak kombineler için şimdiden beklentiye sokmalıyız!

Grubumuzun linki!
http://www.facebook.com/inbox/readmessa ... 765&ref=ts

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kombine çalışmamızın ilk ayağı olarak herkesi bu gruba üye olmaya davet ediyorum!

Daha sonrasında ise bu grubu herkese duyurmalıyız, herkes çıkacak kombineler için şimdiden beklentiye sokmalıyız!

Grubumuzun linki!
http://www.facebook.com/inbox/readmessa ... 765&ref=ts

Eyüp Abi yönetimi tepki konusunda bir başlık açtım,senin de düşüncelerini öğrenmek istiyorum açıkçası.Çünkü bu konuyla da bağlantılı az da olsa.Kombine almayarak tepki olmaz !!!

A.İpekçi ile ilgili hiç bir pürüz yokmuş, yakında açıklanacakmış, ayrıca kombinelerle ilgili olarak toplantı olacakmış yakında!

Heyecanla bekliyoruz:)

Geçen sene kombine alanlara bu sene avantaj sağlanacakmış.

Saha içindeki yerler eski kombine sahiplerine %50 indirimli verilecekmiş.

Duyduğum kombine fiyatları oldukça düşük. Umarım öyle olur ve ciddi satış rakamlarına ulaşılır.

Can Akogul' Alıntı:
Geçen sene kombine alanlara bu sene avantaj sağlanacakmış.

Saha içindeki yerler eski kombine sahiplerine %50 indirimli verilecekmiş.

Duyduğum kombine fiyatları oldukça düşük. Umarım öyle olur ve ciddi satış rakamlarına ulaşılır.

İyi de eski kombinemi muhafaza etmedim ki ben kaydı kuydu var mıdır acaba :oops:

Kutay varmış merak etme, zaten 100 kişi mi aldı :)

Sen de ilk almıştın galiba

Bu sene malum istanbuldayım , istanbul üniversitesi kazanmamdan dolayı kombine almayı düşünüyorum...fakat uzun süredir birlik ve beraberlik ortamında olan forumumuzda bazı sorunlar çıkıyor...
bu atışma yapan insanlar bu takım için çok çalışan adamlar ve ne olursa olsun bu kişiler birbirini üzerse bu sitenin de o salonun da anlamı kalmaz...
kombine konusunda ise bence almalıyız çünkü almazsak bu adamlar iyice küçülürler.fakat gidip de tepki göstermemezlik de yapmayalım çünkü o zaman da tepemize çıkarlar iyice.
bence sonuna kadar savaşalım ama hep beraber savaşalım hem de hiç olmadığımız kadar...
ben bütün foruma savaşmayı teklif ediyorum ama hep beraber kerem abiyle eser abiyle xle yle hatta murat inal abiyle...
kerem abi bir sorum olcak sana eğer senin gibi bizden önceki kuşaklar salondan çekilirse kim bize örnek olur da biz o salona gideriz

Daha önce defalarca yazıldı.

Salona sadece kombineliler mi girebiliyor?

Sevgili Deniz,

Zaten anlayacaksın derdimizi bir sezonun ardından. İnan ki, davulun sesi uzaktan geldiği gibi değil. Enayi yerine konmaktan bıktım ben.

abi o zaman maç seçme durumu oluyo ki bu da bi insanlıktır kimse ted kolej maçına giderken evde atkısını aramıyor dağınık dolabından,ama fener maçında evi yıkıyoruz bi atkı için

Seni iki kişi sayıyorlar abi :)

Benim de salona gelmeyeceğimi kim nereden çıkardı bilmiyorum. Salondayız tabiki her maç. :)