Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz(Cuma 16.30 A.Samiyen)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!

Bugünkü organizasyon iptal olmuştur, istediğimiz koltuklardan kombine alamayacağımız kesinleştiği için oraya gidip tepki göstermemizinde gereksiz olduğunu düşünüyorum!
Aristokrasi'nin son kalesi Galatasaray !!!

Re: Kombine alıyoruz(Cuma 16.30 A.Samiyen)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar!

Bugünkü organizasyon iptal olmuştur, istediğimiz koltuklardan kombine alamayacağımız kesinleştiği için oraya gidip tepki göstermemizinde gereksiz olduğunu düşünüyorum!

En dogru karar verilmiş bence. Taraftarı, bu işe gönül vermiş insanları hem yolunacak kaz olarak görüp hem de enayi yerine koymanın anlamı yok.

Re: Kombineler satışta!!!

Salonun en güzel yerleri, Numarılı tribün müdavimleri, GS lisesi, vede GS üniversitesine ayrılmış!

Bakalım kaç maça gelecekler bu arkadaşlar, YAZIKLAR OLSUN!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Salonun en güzel yerleri, Numarılı tribün müdavimleri, GS lisesi, vede GS üniversitesine ayrılmış!

Bizim günahımız Galatasaray'ı desteklemek mi, yoksa geçmiş zaman da Galatasaray lisesini yahut Galatasaray üniversitesini kazanamamak mı ? bu forumda genç arkadaş çok. ufak olanlar sbs'ye, azıcık büyümüşleri de öss'ye sıkı hazırlansınlar.. bakın bizim halimizi görüyorsunuz... ben de üni'yi yarım bırakıyım, hemen bir dershaneye kaydolayım. başka türlü olmayacak.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

Ne kadara satılacakmış ayrılan kombineler?

Bir de liseye ve üniversiteye koltuk ayrılmasına ne gibi makul bir sebep buldular merak ediyorum.Galatasaray eğitim kurumlarından birinde öğrenci ya da bu kurumlardan birinden mezun olmayınca holigan mı oluyoruz otomatikman?Yazık.

Tribünler ne kadar dolacak bakalım?

Bişeyler yapmak lazım onların maça gelmemelerinimi beklicez, ayıp ya sonra çıkıp konuşurlar Galatasarayda öyle şeyler olmaz, alaylı liseli ayrımı yok böyle şeyler bizi üzüyor vs. yalanmış hepsi. Anladığım kadarıyla sadece Galatasaray ilköğretim okuluna bilet ayrılmamış.

Koskoca Sovyet Rusya dağıldı, komünizm yıkıldı, bizim Galatasaray'daki aristokrasi yıkılmadı.pes yahu ne sistemmiş...

Bırak ya hiç bişey yıldırmadı beni ne gurbetlik ne parasızlık, hiçbişey Galatasarayıma olan sevgimi azaltmadı, bu ayrımı yapanlar beni galatsaray'dan soğutacak neredeyse. Ayıp ya çok kızgınım. Yazık çok yazık.
Acaba oralardaki kombineleri liselilere kaç paraya satacaklar onuda söyleselerdi bari 50 ytl yemi yoksa 15 ytl yemi belkide bedava!

Kim bana saldıracaksa saldırsın, umrumda değil ama Ahmet Dedehayır'dan böyle bir yalnış bekliyordum, hiç şaşırmadım. zerre güven vermeyen bir adam.

Arkadaslar tepkilerinizi cok iyi anlıyorum. Bazı arkadaşların bahsettiği gibi olay 300 ytl vermekten ibaret değil elbette. Buradaki olay taraftarı, arma sevdalılarını, kemikleşmiş basketbol seyircisini enayi yerine koymaktır. Ne Galatasaray ne de pembe koltuklar liseci zihniyetin malı değildir.

Salon içinde herhangi bir yeri sıradan vatandaşa yasaklamak anayasa suçudur. Burada liseli gençlerde bize hedef olarak sunulmakta ve yeterli destek ya da maçlara gelmeme durumlarında ilk suçluyu onlar olarak görmemiz sağlanmıştır. Bu ayrımcılık tehlikelidir.

Liselilerin çoğunun gelmeyeceği aşikardır. Özellikle Gsü'de okuyupta Galatasaraylı olmayan bir kesim vardır. Onlara da bu hak tanınarak komik duruma düşülmüştür...

Ahmet Dedehayır'ın davranışları beni şaşırtmadı benzer sapmaları ULEB final four zamanı İtalya'ya gitmek isterken ve Beykoz maçında başıma gelen olaylarda da yapmıştır.

Son olarak amaç nedir kestirmek çok güç ama bu ayrım Galatasaraylıların canını fena halde sıkmaktadır. Yönetimin şeklinde diktatörlük var diye eleştirdiğimiz diğer kulüplerde bile gerçek sevdalılar emeklerinin karşılığını alıp, hakları korunurken bizde bire bir sıcak seyircinin en ihtiyaç duyulduğu branşta bu iş yokuşa sürülmektedir...

Yoksa kulübü destekleyin diye akıl veren arkadaşımız şunu bilsin ki derdimiz 300 ytl ya da salonun uzaklığı değildir...

bugün ilk defa yorumları okumak haricinde yorum yapmak zorunda hissettim kendimi.Ahmet dedehayıra kaypak diyen burada kendinden yaşça büyük insanlara saygısızlıkta sınır tanımayan ''abi'' yerine dostum diyen sevgili renkdaşlarımı gördükçe kendimi tutamayıp yazıyorum buraya.
Bu işler birazda maddiyatla ilgili o konuda yorum bana düşmez ama tek başıma gidip kombinemi alıcam formalarımı aldım 1 paket sigara örneğine tepkiler gelebilir biliyorum ama en ucuzundan 1 paket sigaraya ayda 120-150 ytl arası para veriyoruz.taraftar müşteri kavramı beni hiç ilgilendirmiyor sevgimden giderim kombinemi de alırım 'herşeye rağmen'.Sayın canaydının arkasından atılıp tutuldu yeni yönetime 15 gün öncesinden methiyeler yağıyordu noldu bir anda!!!!

Kerem Polat' Alıntı:
Arkadaslar tepkilerinizi cok iyi anlıyorum. Bazı arkadaşların bahsettiği gibi olay 300 ytl vermekten ibaret değil elbette. Buradaki olay taraftarı, arma sevdalılarını, kemikleşmiş basketbol seyircisini enayi yerine koymaktır. Ne Galatasaray ne de pembe koltuklar liseci zihniyetin malı değildir.

Salon içinde herhangi bir yeri sıradan vatandaşa yasaklamak anayasa suçudur. Burada liseli gençlerde bize hedef olarak sunulmakta ve yeterli destek ya da maçlara gelmeme durumlarında ilk suçluyu onlar olarak görmemiz sağlanmıştır. Bu ayrımcılık tehlikelidir.

Liselilerin çoğunun gelmeyeceği aşikardır. Özellikle Gsü'de okuyupta Galatasaraylı olmayan bir kesim vardır. Onlara da bu hak tanınarak komik duruma düşülmüştür...

Ahmet Dedehayır'ın davranışları beni şaşırtmadı benzer sapmaları ULEB final four zamanı İtalya'ya gitmek isterken ve Beykoz maçında başıma gelen olaylarda da yapmıştır.

Son olarak amaç nedir kestirmek çok güç ama bu ayrım Galatasaraylıların canını fena halde sıkmaktadır. Yönetimin şeklinde diktatörlük var diye eleştirdiğimiz diğer kulüplerde bile gerçek sevdalılar emeklerinin karşılığını alıp, hakları korunurken bizde bire bir sıcak seyircinin en ihtiyaç duyulduğu branşta bu iş yokuşa sürülmektedir...

Yoksa kulübü destekleyin diye akıl veren arkadaşımız şunu bilsin ki derdimiz 300 ytl ya da salonun uzaklığı değildir...
Söylediklerine katılıyorum Kerem zaten biz bu gün herşeye rağmen kombinemizi almaya gidiyoduk fiyatı falan düşünmedik varsa feda olsun ama bu yapılan çok başka bişey. Bizim tepkimi hiç bi zaman fiyatlara olmadı.

Ahmet Dedehayıra en içten sevgilerimi sunarım.

Cihan Alpay' Alıntı:
bugün ilk defa yorumları okumak haricinde yorum yapmak zorunda hissettim kendimi.Ahmet dedehayıra kaypak diyen burada kendinden yaşça büyük insanlara saygısızlıkta sınır tanımayan ''abi'' yerine dostum diyen sevgili renkdaşlarımı gördükçe kendimi tutamayıp yazıyorum buraya.
Bu işler birazda maddiyatla ilgili o konuda yorum bana düşmez ama tek başıma gidip kombinemi alıcam formalarımı aldım 1 paket sigara örneğine tepkiler gelebilir biliyorum ama en ucuzundan 1 paket sigaraya ayda 120-150 ytl arası para veriyoruz.taraftar müşteri kavramı beni hiç ilgilendirmiyor sevgimden giderim kombinemi de alırım 'herşeye rağmen'.Sayın canaydının arkasından atılıp tutuldu yeni yönetime 15 gün öncesinden methiyeler yağıyordu noldu bir anda!!!!
Hiç birşey demiyorum Cihan yorumları okumadığın belli, bi okursan o yorumları neye tepki verdiğimizi anlarsın hocam.

Cihan Alpay' Alıntı:
Konuyu anlamadan yorum yapmak bu oluyor galiba :?

Yazımı silenlere de teşekkür ediyorum.Zahmet olacak ancak yazı silinirken nedenini bilmek isteriz...
Alın Kombineler sizin olsun . !