Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombineler satışta!!!

Bazı arkadaşlar hala neyin ne olduğunu kavrayamadılar. Sorun 300 ytl değil. Sorun 300 ytl'ye neden çıktığı, en güzel koltukların neden liselilere peşkeş çekildiği, liselilerin bu kombinelere ne kadar ücrete sahip oldukları, bizim ne kadara sahip olduğumuz...

Sözünden dönmenin yaşı da yoktur... Örnekleri vardır...

Yoksa Lütfü Kırdar'dan beri her sene hemen her maça giden birisi için herhalde dert 300 ytl olamaz...

Bir yönetimin başarılı işler yapması, hatalarında tepki verilmemesini de gerektirmez ayrıca...

Kerem Polat' Alıntı:
Bir yönetimin başarılı işler yapması, hatalarında tepki verilmemesini de gerektirmez ayrıca...

...Ayrıca yapılan hatalarda tepki verip hataları düzeltmek takımı en iyi seviyeye çıkarmak için önemli bir adımdır.

Cevdet Bey konuyu anladım siz merak etmeyin benim derdim şu ben samiyende eski açıkta da bağırdım yağmurun altında, numaralıda da bağırdım.Evet basketbol sahasında geçen sene çekilen koltuk sıkıntısını daha etkin destek verme sıkıntısını bizzat yaşadım ama bu kadar üstünde durulmadan gerekirse benchin arkasında değildi de bize gösterilen bilmem nerde desteğimi veririm.Bilmem bu sefer siz anlayabildiniz mi?

Kaç basketbol severin hakkı yeniliyor bilmek istiyoruz. Yönetim bu konu hakkında açıklama yapmak zorundadır.

Cihan Alpay' Alıntı:
Cevdet Bey konuyu anladım siz merak etmeyin benim derdim şu ben samiyende eski açıkta da bağırdım yağmurun altında, numaralıda da bağırdım.Evet basketbol sahasında geçen sene çekilen koltuk sıkıntısını daha etkin destek verme sıkıntısını bizzat yaşadım ama bu kadar üstünde durulmadan gerekirse benchin arkasında değildi de bize gösterilen bilmem nerde desteğimi veririm.Bilmem bu sefer siz anlayabildiniz mi?
Cihan kardeş buyur sen ver desteğini ama şunu bilmek gerekiyor kombineler her taraftarın hakkıdır. El altından liseye kombine gidiyorsa bizler buna hayır demek zorundayız. siz demeyebilirsiniz ama biz diyoruz. İnşallah anlaşılmıştır.

Burada bir daha yok kapalıda bağırıyorum yok eski açıkta ben şunu yaptım geyikleri yapılmasın. kimse kimseden üstün değildir. Bizim amacımız haksız rekabet varsa bunu ortaya çıkartıp herkesin kombinelerde eşit seviyede hak sahibi olmasını sağlamaktır.

İsteyen kombine alır istemeyen almaz. Kimse kimseye karışamaz. Ayrıca salonun bölümlere ayrılıp rezerve edilmesi ne kadar yalnışsa burada klüp liselilere kombine peşkeş çekiyor demek te bir o kadar saçmadır. Lütfen yazdıklarınıza dikkat ederek yazın.

Cihan Alpay' Alıntı:
Yani verelim desteğimizi ama başakalarını birinci sınıf galayasaraylı görüp onlara bedava kombinelerle en güzel yerlerde oturtup bizede sizde çocuklar belki yemek parasını kısarak belki harç parasını riske atarak kombine alacak olan bizlerede sizde şurada oturun güzel güzel takımınızı destekleyin derlerse bu benim kanıma dokunur kusura bakma cihan. Bugün bunu yapan yarın baktıkı ilgi var tüm salonu liseye üniversiteye hatta ilköğretime ayırır artık şüphe yok içimde inanın yaparlar. Ben genede herşeye rağmen Adnan polatın bu uygulamadan haberi olmadığını düşünüyorum bi şekilde kendisine ulaşacağım nasıl olur bilmiyorum ama bi şekilde anlatacağım kendisine bu çifte standardı.

Cevdet Bey kapalıyı da açığı da ben yazdım kimseden üstün olduğumu anlat için değil destek vermek isteyen için yerin önemli olmadığını açıklamak için ayrıca geyik te yapmıyordum.Davanızda haklısınız inşallah sonuçta alırsınız sadece benim anlatmak istediğim kombine almayın protesto edin diyen arkadaşlara bu yanlıştan yönetim dönse de dönmese de ben kombinemi alacağım demekti.Amacım tartışma yaratmak değildir.
Saygılarımla

Şamil kardeş 1-2 kişi ile olmaz bu olay , elimizde gsbasket diye bir güç var bunu şimdi kullanmayacağızda ne zaman kullanacağız. ? Site yöneticilerinin bu konu hakkında birşeyler yapması ve bizlerde onların arkasında olup bu olayı en üst birime iletmemiz gerekmektedir. Bunu yapamıyorsak zaten boşuna yazıyoruz burada.

Cihan Alpay' Alıntı:

Cihan Bey ilk yazınızıda bunuda gereksiz buldum.Bende açıkta karda takımımı desteklediğm genç yaşımda yetmedi Olimpiyat Stadın'da hemen her maça gittim ama bir yere kadar!
Evet sevgi başka bir şey artık koyunlaşmaya başlamak çok ayrı bir şey.GS başkanı geçen senelerde 'taraftar bizim müşterimizdir' derken bu sene bizi yok saymaları terbiyesizliktir!!!Ben koyun değilim ki bana al sen burda olacaksın başka olmaz dediklerinde tamam diyim.Yanılmıyorsam tribüne girdikten sonra ben takıma değil takım bana muhtaç.Bunu anlamaları şart.
'Kontrolsüz güç güç değildir' diye bir laf vardır aynen: bilinçsiz,tepkisini vermekten aciz taraftarda anca koyun muamelesi görür bu sene yapılmaya çalışıldığı gibi.
İlk yazınızda kart fiyatlarına maddiyat demişsiniz bu fiyatları 100ytl'ye çekseler 1000 kişide kaybedecekleri para 100bin ytl sadece ama satacakları 2000-3000 karttı.Oraya gelecek taraftarda gerçek taraftardı çekirdekçi tayfası değil.
İşte bütün bunları,tepkimizi siz anlamadığınız için bizde sizi anlamıyoruz!

Kombine almayın diyen arkadaşları bende yadırgıyorum. ben kendi fikrimi söyledim sadece , ben bu şartlarda kombine almıyorum dedim.

Vallhi Cevdet abi bilmiyorumki ne yapsak gönül ister organize bişeyler yapalım ama görüyorumki çok sevdiğim Önder abi bizimle aynı fikirde değil, nasıl yaprız da sesimizi duyururuz bilmiyorum.
Bu arada Cihan biz maçlara tabiki gideceği yalnız bırakacak değiliz takımımızı desteğimizi sonuna kadar verceğiz, tepkimizde olacak elbet yanlışlara, Biz galatasarayı yöneticilerimiz çok iyi çok başarılı diye sevmedikki yaptıkları yalnışda hatta ayıpdada sevmekden vazgeçelim biz 14 sene şampiyon olamamış takımın taraftarlarıyız ozaman nasıl desteğimizi esirgemediysek şimdide armanın peşinden gideceğiz tabiki. Seni de anlıyorum aslında sende tam olarak bizimle aynı düşünüyosun ama yeni bakma fırsatı buldun galiba o yüzden tam hakim değilsin konuya.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
İsteyen kombine alır istemeyen almaz. Kimse kimseye karışamaz. Ayrıca salonun bölümlere ayrılıp rezerve edilmesi ne kadar yalnışsa burada klüp liselilere kombine peşkeş çekiyor demek te bir o kadar saçmadır. Lütfen yazdıklarınıza dikkat ederek yazın.

Liselilere peşkeş çekiyor denemez tabi ki mutlaka liseli olup kombine alanlar da cüzi! bir ücret karşılıgında alacaklardır kombinelerini. O zaman şöyle denilebilir. Tam klüp içinde liseli - lisesiz tartışmalarının hız kestiği bir ortamda böyle bir karar almak Galatasaraylıyı Galatasaraylıya kırdırmaktır. Taraftarlar arasında çok açık bir şekilde sınıf ayrımı yapmaktır.

Yapılan hareketin en ufak bir elle tutulur yanı yoktur. Eleştiren herkese de bu konuda sonuna kadar hak veriyorum. Ağır eleştiri de yapılıcaktır. Buna karşı çıkılmasını da anlamıyorum. Karşımdaki kişi beni 2.sınıf insan olarak görme yetkisine sahipken ben ona karşılık veremiycek miyim?

Yazık gercekten de ya bu kadar da ayıp olmaz artık. O kadar sogudum ki 2 gün içinde herseyden. Nakit akışımı bile buna göre ayarlamıştım. Yazıklar olsun beni 2. sınıf Galatasaraylı olarak gören zihniyete.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Vallhi Cevdet abi bilmiyorumki ne yapsak gönül ister organize bişeyler yapalım ama görüyorumki çok sevdiğim Önder abi bizimle aynı fikirde değil, nasıl yaprız da sesimizi duyururuz bilmiyorum.
Bu arada Cihan biz maçlara tabiki gideceği yalnız bırakacak değiliz takımımızı desteğimizi sonuna kadar verceğiz, tepkimizde olacak elbet yanlışlara, Biz galatasarayı yöneticilerimiz çok iyi çok başarılı diye sevmedikki yaptıkları yalnışda hatta ayıpdada sevmekden vazgeçelim biz 14 sene şampiyon olamamış takımın taraftarlarıyız ozaman nasıl desteğimizi esirgemediysek şimdide armanın peşinden gideceğiz tabiki. Seni de anlıyorum aslında sende tam olarak bizimle aynı düşünüyosun ama yeni bakma fırsatı buldun galiba o yüzden tam hakim değilsin konuya.
Konuya hakim olduğum yerler belli kardeşim , diğer konularda bir sorun yok :)

ArkadaşlaR'

Hiç bir Galatasaray'lı kombine almayın demez, dememelide, bizde demiyoruz!

Geçen sezon kombine alanlar mağdur edildi, bu yüzden yönetimden bir jest beklerken karşımıza büyük bir miktarda zamlanmış kombineler çıktı, bunuda sineye çektik, herşeye rağmen kombinemizi almaya gidecektik, ama gel görki istediğimiz hiç bir yere oturamıyoruz, resmen bize salonun kıyısı köşesi ayrılmış, bunu içime sindiremiyorum!

Bu sene bu şartlarda kombine almayacağım, ama hiç bir maçada biletsiz girmeyeceğim.

Herkese saygılarımla!

Şamil anlaştığımıza sevindim hepimizin çabası galatasaray sonuçta ben belki kulağı tersten gösterdim ama temennim istediğimiz yerde istediğimiz fiyattan kombinemizi alabilmek, sadece kanı çabuk hareketlenen ''delikanlı'' tabir ettiğimiz arkdaşlarımıza (bazen aşırı tepki verdikleri ve saygı boyutunu aştıkları için) nacizane her şartta sevgimiz bizi ayhan şahenke götürecek mesajı vermekti.yöneticilerimize yönetimimize ve karar mercilerine saygısız ve fütursuz yaklaşımlarda bulunmadan tepkinizin(tepkimizin) haklılığını savunuyorum ve destekliyorum.

Semih Ural' Alıntı:
Yapılan hareketin en ufak bir elle tutulur yanı yoktur. Eleştiren herkese de bu konuda sonuna kadar hak veriyorum. Ağır eleştiri de yapılıcaktır. Buna karşı çıkılmasını da anlamıyorum. Karşımdaki kişi beni 2.sınıf insan olarak görme yetkisine sahipken ben ona karşılık veremiycek miyim?
Yazık gercekten de ya bu kadar da ayıp olmaz artık. O kadar sogudum ki 2 gün içinde herseyden. Nakit akışımı bile buna göre ayarlamıştım. Yazıklar olsun beni 2. sınıf Galatasaraylı olarak gören zihniyete.

Semih Abi herşeyi o kadar güzel anlatmış ki...
Kombine bu kadar neden önemli bunu da anlamış değilim? Kombinesi olmayan bu maçlara girmiyor mu ?
Kombinesi olanlar yerlerinde mi oturtuluyor?
Kombineli olmanın kazandırdığı bir avantaj var mı?
Yok yok herşey eski tas eski hamam.

Burak Barut' Alıntı:
Semih Abi herşeyi o kadar güzel anlatmış ki...
Kombine bu kadar neden önemli bunu da anlamış değilim? Kombinesi olmayan bu maçlara girmiyor mu ?
Kombinesi olanlar yerlerinde mi oturtuluyor?
Kombineli olmanın kazandırdığı bir avantaj var mı?
Yok yok herşey eski tas eski hamam.

Burak 'eski taş eski hamamdan' kastın geçen sene ise keşke öle olsa demek isterim :?
Ayrıca bende Semih Abi gibi düşünüyorum.Gönül isterdiki büyük çapta bir tepki verelim ama işte böyle tek tük tepkilere kendi yazdımıza aramızda cevap vermelere kaldı işimiz.

bana göre kombinesi olmayanlar kombinesi olanlara göre daha avantajlı.Yönetimin hiçbir cezbedici imkan vermiyor taraftarlara.