Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz(Cuma 16.30 A.Samiyen)

Bu takımı en çok destekleyen taraftar topluluğu Universite gençliğidir.
Özellikle Yıldız Teknik Üniversitesindeki Galatasaraylılar bir çok maçta takıma verdikleri destekle çok büyük katkı vermişlerdir...
Ancak bu yapılan fiyat politikası tüm üniversite öğrencilerine İHANETTİR

Öğrenciler final haftasında vize haftasında kalktılar maça geldiler elinden geldiğince desteklerini verdiler.
Gereksiz yere polis tarafından darp edildiler. Ne için oldu bunlar...

LÜTFEN SEVDAMIZI KİMSE SÖMÜRMESİN !

Arkadaşlar işin aslını cuma günü öğreneceğiz, ona görede tavrımızı alacağız.

feritugur' Alıntı:
sevgili arkadaşlar 300 ytl lik kombineyi pahalı demek mantıksızlıktır. Burada transferleri beğenmedik daha iyi transferler istedik ancak transferlere bir ücret ödendi. şimdi biz yıllık 100 ytl ödeyip bu yıldızları seyretmek istiyoruz. 300 ytl pahalı diyoruz. sadece insaf diyorum. ben istanbulda olsam kesinlikle alırdım. bizim taraftar olarak görevimiz şimdi kombineleri alarak salonu doldurmamız. ben çok koyu bir galatasary taraftarayım. galatasaray iel yatıyor galatasary ile kalkıyorum. ama malesef bu başlıkta yazılanları okuyunca ezik dediğimiz fb taraftarının yarısı kadar takımımızı desteklemiyoruz. futbolda aynı basketbolda. futbolda o kadar güzel transferler yapıldı sezon başı bomboş stad. basketbolda öyle olacakk. boşuboşuna stad, transfer istemeyelim ilk önce takımızı dest6eklemeyi öğrenelimm.
Ferit kardeş ilk başta yazılanları bir okusaydın keşke , sonradan cevap yazsaydın daha mantıklı olurdu. Yönetim doğru düzgün işler yapmayı öğrenirse arkasındaki destekte fazla olur. Fener , bjk , telekom ve efes taraftarları insan gibi maç izleyecek ama bizler saçma sapan kurallarla salonda eziyet çekeceğiz. Sonrada sen çıkıp desteklemesini öğrenin diyeceksin. Şaka gibi !

Can Akogul' Alıntı:
Arkadaşlar bugün öğlen aldım kombinemi.

Salonla ilgili enteresan uygulamaları görünce şaşırdım açıkçası:
-Bizim bencin arkasını Vip yapmışlar. Ben genellikle orada oturuyodum. Dediler ki 750 ytl ver bu senede otur. Kalsın dedim.
-Numaralı kombine sahiplerine pota arkalarını vermişler. Zararın neresinden dönersen kardır.
-Taraftarın toplandığı tribünün ortasındaki bölümden (H tribünü oluyor) kombine satılmıyor. Lise ve üniversitelere ayrılmış o bölge.
-Pembe koltuklar bu sene satılmayacakmış.
-1 ytl e bilet olmayacakmış. belki %100 zam yapıp 2 ytl olur.
-Geçen seneki cafe crown paketi bu sene yok. uyduruk muydurk en azından bi şeydi.
-Kombine alan 2. kişiyim galiba. Birinci Kutay Çamcı.

Sonuç olarak kombine pazarlamasında bu sene bi şey beklenmesin. Hem pahalı , ekonomik olarak geri dönüş beklemek hayalcilik, hem yerime oturabileceğimi de zannetmiyorum. Geçen seneki o heyecanı da hissedemedim.

Yine de Kombineli olmak ayrıcalıkdır :)

Aynı soruları bende sordum ama biraz farklı cevaplar aldım.
Pembe koltukları sordum şu an satışı yok dendi. Bende nasıl olmaz ilk alanı cezalandırıyorsunuz siz o zaman dedim. Zaten satışı olmayacak liselilere ayrıldı dedi bana bir görevli(yani onlarda dağıtılacak dendi).H tribün peki dedim onlarda muhtemelen liselilere dağıtılacak dendi.
Bench arkasını daha önce de söledim almak istesem ne kadar dedim.Satışı yok dediler yani birilerine satacaklar ama ben 750 milyon da versem alamıycam.
Üç kişi var en yetkili görülene (bayana) üstüne basa basa farklı bir blok için şu an yada ilerde kombine alma şansı olur mu dedim. O da neti bir ifade ile hayır dedi (gerçi ne kadar inandırıcı tartışılır)
Zaten bir ayrıntı daha var geçen sezondan farklı olarak kombineler zaten hazır yani önce başvur sonra kartı al yok. Hemen kartı veriyorlar. En azından görüldüğü kadar ile dağıtılan kartlar içinde sadece G ;I ve çok daha kötü konumlu iki blok daha var. R-T-S bloklar için tezgah altına falan saklamadı iseler zaten kombine kart yok ortada. Belkide varda şu an zaten postada tabi.

şimdi kimseyi olumlu veya olumsuz etkilemek istemediğim için kişisel yorumumu sezonun ilk maçından sonraki güne saklamayı düşünüyorum,
ancak şunu söyleyim fiyatlar pahalı diyen öğrenciler %100 haklıdır.
dünyada "maç sayısı X tekil bilet ücreti < kombine ücreti" olan heralde tek kurum olacağız. bu bana lise yıllarında trendeki cocuk satıcıyı hatırlatıyor
bir mendili 15000 TL ye satıyor ancak 3 taneyi 50000 TL ye satıyordu.

içimden (af buyrun özür dileyerek söylüyorum) ulan g......kalı millet o zaman 3 tanesini tek tek alır, bu ne biçim mantık diyordum.
demek ki, o zaman o cocuk hakkında öyle düşünmemem lazımmış, meğer bu bir ticari deha örneğiymiş diyebilmeliydim.

Bu arada kombineyi alsamda almasamda kararımı kombinenin ücreti değil, başka faktörler olacağını söylemek istiyorum.

Mithat abi salonun yarısını lisemize ayırmışlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? :)

Kutay abi yazmış yukarıda Kaan. Pembe koltuklular ayrılmış diye. VİP de özel olarak satılacaksa bu ne demek oluyor :)

Pes yahu herşey'i kabullenirim, bunu kabullenemem .ben bu sene İzmir'e taşındım..kombinmi aldırdım arkadaşıma her maça gidip gelecektim üşenmeden, samimi söylüyorum bunu yapacaktım, önceden de yaptım ama bu olaydan sonra eğer ki kesin ise, işim olmaz artık. ev de digitürk var paşalar gibi izlerim. böyle bir çifte standart olamaz. bu olaydan sonra kombine alacak arkadaşlar almayın. bize de yazık, Antep, Konya demeden takımın peşinden koşuyoruz, kaymağını liseliler yiyor. ben ayrıcalık değil, eşitlik istiyorum !!!

feritugur' Alıntı:
sevgili arkadaşlar 300 ytl lik kombineyi pahalı demek mantıksızlıktır. Burada transferleri beğenmedik daha iyi transferler istedik ancak transferlere bir ücret ödendi. şimdi biz yıllık 100 ytl ödeyip bu yıldızları seyretmek istiyoruz. 300 ytl pahalı diyoruz. sadece insaf diyorum. ben istanbulda olsam kesinlikle alırdım. bizim taraftar olarak görevimiz şimdi kombineleri alarak salonu doldurmamız. ben çok koyu bir galatasary taraftarayım. galatasaray iel yatıyor galatasary ile kalkıyorum. ama malesef bu başlıkta yazılanları okuyunca ezik dediğimiz fb taraftarının yarısı kadar takımımızı desteklemiyoruz. futbolda aynı basketbolda. futbolda o kadar güzel transferler yapıldı sezon başı bomboş stad. basketbolda öyle olacakk. boşuboşuna stad, transfer istemeyelim ilk önce takımızı dest6eklemeyi öğrenelimm.
Valla takımı desteklemeyi senden öğrenicek değiliz ama madem takımı sorgusuz sualsiz paramızın karşılığını beklemeden desteklemeyi savunuyorsun buyur al kombineni gitmesende destek olur!

Bu konuda yorum olmaması şaşırtıcı. bu ne demek biliyor musunuz arkadaşlar, bize; siz 2. sınıf Galatasaraylısınız, öncelik liselilerin. onlar sahaya yakın olacaklar, siz uzak. onlar yok pahasına alacak, sizi sömüreceğiz bunun anlamı budur. herkesten tepki bekliyorum bu konu hakkında. biz gerçek Galatasaraylıyız bunu herkes böyle bilsin.

Cimbombom halkındır lisenin değil !!!

vALLa takımı desteklemeyi senden öğrenicek değiliz ama madem takımı sorgusuz sualsiz paramızın karşılığını beklemeden desteklemeyi savunuyorsun buyur al kombineni gitmesende destek olur![/quote]
ben sana öğretmeye çalışmadım sadece görünenleri söyledim. ister kabul edersin ister etmezsin. kombine almaya gelince hiç aklıma gelmemişti söylediğin için sağol.

bu gerçekten rezalet ya.Resmen 2.sınıf taraftar muamelesi görüyoruz.İnşallah kimse kombine almazda tepkimizin ne denli büyük olduğunu anlarlar.

Cuma günü gelebilen herkes gelsin.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Cuma günü gelebilen herkes gelsin.
Bencede kombine alamayacak olupda müsait olanlarda gelsinki ne kadar kalabalık veririsek tepkimizi (tepki gerekliyse tabi cuma öğreneceğiz bunu) okadar etkili olur.

Her maca gittiğim icin kombine almayacam ama duruma göre sırf fazla tepki vermek icin gelebilirim .

http://tbfweb.tbf.org.tr/images/salon/a ... Fahenk.jpg

Benim oturduğum yer o 2 kişinin olduğu taraf (pembe koltuk) . Sizleri de beklerim.
Her zaman yanımda oturan kişide , bu sitenin 2006 yılındaki üyelerinden kullanıcı adıyla @gs@ (Goktug Ozturk) . Kendisi kuzenim olur . Tekrar tekrar hepinizi yanımda bekliyorum :) El ele kol kola takımımızı destekleyelim . Çünkü cabamızın adı neydi ? GALATASARAY :atki

Arkadaşlar!

Bugünkü organizasyon iptal olmuştur, istediğimiz koltuklardan kombine alamayacağımız kesinleştiği için oraya gidip tepki göstermemizinde gereksiz olduğunu düşünüyorum!