Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz(Cuma 16.30 A.Samiyen)

Şamil planladığımız gibi hareket edelim, cuma günü görüşmek dileğiyle.

Aynen katılıyorum abi tepkide vereceksek bu şekilde vermeliyiz tepkimizi, oradan basıp gidersek daha etkili olur kanaatindeyim.

Lütfen kombine almak isteyen, almaya çabalayan herkes cuma günü gelsin!

Hatta alamayacak olupda müsait olanlarda gelsin bence tepki vermemiz gereken bi durum olursa tepkinin etkisi kalabalıklığımızla doğru orantılı olur :)

Cuma Samiyendeyiz arkadaşlar!!!!!!!

Almayın, gitmeyin protesto böyle olmaz. Ligin ilk maçında 50 kişiyi görünce yüksekfiyatlardan akılları başlarına gelir.

Burak Barut' Alıntı:
Almayın, gitmeyin protesto böyle olmaz. Ligin ilk maçında 50 kişiyi görünce yüksekfiyatlardan akılları başlarına gelir.
İşte Burak tam olarak dedeğim bunu yaparak kimi cezalandıracağız bunu iyi düşünmek gerek tepkisiz olmaz muhakkak tepki vermek gerekir ama şekli gerçekten önemli bence.

En iyi tepki tepkisizliktir mantığıyla düşündüm bunu...
Kimi cezalandırıyoruz derkende bize 300 ytl bilet koyup oranın en güzel yerini bize vermeyenleri cezalandırıyoruz diyebilirim abi :)

Re: Kombine alamıyoruz:(

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yönetim ne düşünüyor bilmiyorum, ama bu politika ile 100 tane kombine ancak satılır, belkide istenen budur.

500 Kombine numaralı tribüne gitti.
250 adet VİP Kombinelerde biter, onları alacak kesim belli.
Sanırım 500 civarıda lise ve üniversiteye ayırmışlar.

Toplam 1250 ettimi, o zaman biz almasakta olur heralde, çok yazık.

Oysaki 200 ytl 3 taksitten heryeri satacaklardı, herkes alabilecekti!

Abi,bunca tepkiden mailden sonra hiç bir atraksyonda bulunulmaması benimde aklıma bunu getirdi yazmak için girdim sen yazmışsın.
Aynen katılıyorum bu yazdıklarına.Yazık ama bu hesap yapılmışsa yapanların atladıkları bir nokta var;250 VİP hiç bir taraftar etkisi göstermez ordaki adamların çoğu,liselilere sattıklarının yarısı sırf almış olmak için alan adamlar onlardanda max her maç 200 kişi gelir.Numarılıdaki arkadaşlar ne yapar bilinmez ama onlarında muntazam destek olcağını düşünmüyorum heleki her 3 haftanın 2 si futbol takımı ile aynı güne geliyorken.
Buda demekki bizim takım her maç garanti 500-600 kişiye oynar bunuda yeter görüp bizi salondan uzak tutmaya çalışıyorlar.
Süper proje!!!
Futbol takımının 400 ytl lik kombinesine pahalı dediğim gün ne büyük haksızlık etmişim meğer.Sudan ucuzmuş aslında...

Anlıyorum abicim tabi sende haklısın ama kurunun yanında yaşıda yakmamak lazım üzerlerinde galatasaray forması arma için savaşan kızlarımızı yada erkeklerimizi, engelsiz aslanlarımızı da arada kaynatma fikri beni biraz rahatsız etti nediyeyim ama tepkisisz kalınmaması lazım o konuda hem fikiriz :)

Yanlış bir karara kayıtsız şartsız destek vermek ; her zaman iyilik değildir....

Yönetim bizim düşündüklerimizin % 10 nu düşünebilseydi bu olayları tartışmak yerine tribünde neler yapabiliriz ve takım hakkında kafa yorardık. Yönetim gerçekten çok büyük düşünüyor. :(

Ünsal Y.' Alıntı:
Yanlış bir karara kayıtsız şartsız destek vermek ; her zaman iyilik değildir....
haklısın Ünsal çok doğru söylemişsin ama kayıtsız şartsız destek diye bişey yok elbette tepki verilecek ama işte tepkinin şekli ve içeriği de biraz önem kazandı mevcut durumda bence.

sevgili arkadaşlar 300 ytl lik kombineyi pahalı demek mantıksızlıktır. Burada transferleri beğenmedik daha iyi transferler istedik ancak transferlere bir ücret ödendi. şimdi biz yıllık 100 ytl ödeyip bu yıldızları seyretmek istiyoruz. 300 ytl pahalı diyoruz. sadece insaf diyorum. ben istanbulda olsam kesinlikle alırdım. bizim taraftar olarak görevimiz şimdi kombineleri alarak salonu doldurmamız. ben çok koyu bir galatasary taraftarayım. galatasaray iel yatıyor galatasary ile kalkıyorum. ama malesef bu başlıkta yazılanları okuyunca ezik dediğimiz fb taraftarının yarısı kadar takımımızı desteklemiyoruz. futbolda aynı basketbolda. futbolda o kadar güzel transferler yapıldı sezon başı bomboş stad. basketbolda öyle olacakk. boşuboşuna stad, transfer istemeyelim ilk önce takımızı dest6eklemeyi öğrenelimm.

feritugur' Alıntı:
sevgili arkadaşlar 300 ytl lik kombineyi pahalı demek mantıksızlıktır. Burada transferleri beğenmedik daha iyi transferler istedik ancak transferlere bir ücret ödendi. şimdi biz yıllık 100 ytl ödeyip bu yıldızları seyretmek istiyoruz. 300 ytl pahalı diyoruz. sadece insaf diyorum. ben istanbulda olsam kesinlikle alırdım. bizim taraftar olarak görevimiz şimdi kombineleri alarak salonu doldurmamız. ben çok koyu bir galatasary taraftarayım. galatasaray iel yatıyor galatasary ile kalkıyorum. ama malesef bu başlıkta yazılanları okuyunca ezik dediğimiz fb taraftarının yarısı kadar takımımızı desteklemiyoruz. futbolda aynı basketbolda. futbolda o kadar güzel transferler yapıldı sezon başı bomboş stad. basketbolda öyle olacakk. boşuboşuna stad, transfer istemeyelim ilk önce takımızı dest6eklemeyi öğrenelimm.

Önceki iletileri okusaydın tepkinin zaten kombine fiyatlarına değil;istenilen bölümden kombine alınamamasına olduğunu görürdün ;)

yok ya ben 300 lira verip kombine alıcam sonra polislerin çirkin muamelelerine maruz kalıcam.Geçen sene kombineler zaten ucuzdu yanındada promosyon var diye kombinesi olanlar bile maça gelmedi.Bu sene hem pahalı yapmışlar hemde promosyon yok.Buna tepkimizi göstermemiz lazım.

Aykun Alan' Alıntı:
yok ya ben 300 lira verip kombine alıcam sonra polislerin çirkin muamelelerine maruz kalıcam.Geçen sene kombineler zaten ucuzdu yanındada promosyon var diye kombinesi olanlar bile maça gelmedi.Bu sene hem pahalı yapmışlar hemde promosyon yok.Buna tepkimizi göstermemiz lazım.
Çok haklısın.Paramızla rezil olduğumuz günler unutulmadı.Oynadığımız salonda salon olsa.Ayrıca yeride çok kötü.Bencede tepki konması lazım.

Cuma günü şehir dışına çıkma ihtimalim olduğundan dün aldım kombinemi ilk alan ben oldum sanıyorum. T bloğun arkasındaki bloktan aldım sanıırn I blok oluyor.
Aslında kombine ile ilgili ayrıntıları öğrendiğimde önce almadan dönmeyi de düşümdüm doğrusu ama buradan birkaç kez herşeye rağmen alacağım dediğim için almadan dönmek istemedim.
Dünyanın en ilginç kombine organisayonu olarak tarihe geçebilecek bir durumla karşı karşıya olduğumu öğrenince epey bir şaşırdım.
Tek tek bilet almaktan daha pahalı olabilecek bir bedel karşılığı ve bir sezon önce kombine sahiplerine yaşatılan onca kötü muamele ve haksızlığa rağmen %50'nin üstünde zamla kombine satıyorsun. Birde salonun seyir zevki en yüksek yelerini alma hakkı vermiyorsun.
Kemikleşmiş ve doğru yerde reaksiyon verecek kadar basketboldan anlayan en az 2000 kişilik bir taraftar grubu yaratma hedefi ile taban tabana çelişen bir uygulama.
R-T-S-H blokların genel satışa kapatılıp özel olarak satılması büyük bir saygısızlık en nazik ifade ile . VİP tribünü ben de sordum bana 750 milyon veriseniz alabilirsiniz demediler onlar da özel olarak satılacak hatta bench arkası VİP 2 olacak gibi birşeyler söylendi.
Sonuç olarak çok ayıp oldu yapılanlar.

feritugur' Alıntı:

Bana ve buradaki taraftarlara Galatasaray Basketbol Şubesi'nin nasıl desteklenmesi gerektiğini anlatmaya kalkmayın lütfen.Sorun 240 YTL'yi verdikten sonra maç biletlerinin 5 hatta 1 YTL'ye satılması,yerimize oturamamamız.Ayrıca geçen sene bench arkasında oldukça iyi bir taraftar kitlesi oluşmuştu,benim salonda görmek istediğim tarzda.Aynı şeyleri pembe koltukların kombine sahiplerinin yerlerine geçebildikleri maçlar için de söylemek mümkün.Bu uygulamalarla kulüp çok yanlış yapıyor ve her şeyden önce az sayıdaki kemik basketbol seyircisine saygısızlık yapyor.Bizim tepkimiz buna.