Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alıyoruz(Cuma 16.30 A.Samiyen)

Cuma görüşürüz abi inaşllah, ne yapalım yani yönetim bizi düşünmüuor diye takımımızı cezalandıralım galatasaray bizim, biziz.

Gecen senen gibi şöyle her mac 1 ytl olsa bu senede ankaradan kalkıp gelcem..

Bir aksilik olmazsa yarın 2 arkadaş kombinelerimizi alıyoruz.
Eyüp bey, cuma gelemiyorum o yüzden ilk günden alıyım dedim.

Fiyat politası yanlış işliyor. 100 lira olsa öğrenci arkadaşlar da alırdı rahat rahat. Geçen sene ilk olmasına rağmen satışlar fena deildi hatırladığım kadarıyla. tüm olumsuzluklara (1 ytl bilet, yerine oturamama vb.) rağmen fiyatlar uygun olsa insanlar tekrar alırdı.

Bu takım bu sene tek bir şekilde şampiyon olur; Ayhan Şahenk'i rakiplere dar edeceğiz, başka yolu yok ! bu sene şampiyonluk taraftardan geçiyor. iki sene önce Ahmet Cömert'teki fenerbahçe ve beşiktaş maçlarının aynısını, play off ların tamamına yayarsak, içerideki maçlarımız garanti olur.

Yönetimin Türk Telekom anlaşmasından sonra yaptığı ikinci hata. Tam taraftarın ayağı salona alışmaya başlamışken...

Kaan, sen benim için de bir kombine al, parasını alırsın sonra. (Sabahtan beri hiçbir şey yemedik...)

Beyler suan ne kadar kombine satıldı bilen varmı ???

Fiyatları fazla buldum açıkcası bu ne böyle.

Halkın Takımı Galatasaray'a bu fiyatlar yakışmıyor.

Cuma gününe kadar kredi kartı ayarlayabilirsem orada olucam. Ama fiyatlarında pahalı olduğunu söylemeden geçemiycem.
Not: Kartı olan varsa bana ulaşabilir :)

Bu sezon da pembe koltuklar mı kombine olacak . Birde VIP tribün neden duyrulmamış acaba

Aynı kombineler numaralı kombinelerin yanında eşantiyon verildi.Sanırım hiçbir numaralı kombine sahibi 'oooooov basketbol kombinesi de veriyorla ben numaralı kombinesi alayım' dememiştir.Zaten yönetiminden amacının bir çeşit promosyondan çok üst gelir grubundan insanları salona çekip,bir basketbol taraftarı kitlesi yaratmak olduğunu tahmin ediyorum.Bir taraftan böyle bir uygulama yapılırken, diğer taraftan geçen sene satılan ucuz biletlere ve başka birçok olumsuzluğa rağmen böyle bir fiyatın belirlenmesinin sebebini gerçekten merak ediyorum.

Arkadaşlar bugün öğlen aldım kombinemi.

Salonla ilgili enteresan uygulamaları görünce şaşırdım açıkçası:
-Bizim bencin arkasını Vip yapmışlar. Ben genellikle orada oturuyodum. Dediler ki 750 ytl ver bu senede otur. Kalsın dedim.
-Numaralı kombine sahiplerine pota arkalarını vermişler. Zararın neresinden dönersen kardır.
-Taraftarın toplandığı tribünün ortasındaki bölümden (H tribünü oluyor) kombine satılmıyor. Lise ve üniversitelere ayrılmış o bölge.
-Pembe koltuklar bu sene satılmayacakmış.
-1 ytl e bilet olmayacakmış. belki %100 zam yapıp 2 ytl olur.
-Geçen seneki cafe crown paketi bu sene yok. uyduruk muydurk en azından bi şeydi.
-Kombine alan 2. kişiyim galiba. Birinci Kutay Çamcı.

Sonuç olarak kombine pazarlamasında bu sene bi şey beklenmesin. Hem pahalı , ekonomik olarak geri dönüş beklemek hayalcilik, hem yerime oturabileceğimi de zannetmiyorum. Geçen seneki o heyecanı da hissedemedim.

Yine de Kombineli olmak ayrıcalıkdır :)

Can Akogul' Alıntı:
Arkadaşlar bugün öğlen aldım kombinemi.

Salonla ilgili enteresan uygulamaları görünce şaşırdım açıkçası:
-Bizim bencin arkasını Vip yapmışlar. Ben genellikle orada oturuyodum. Dediler ki 750 ytl ver bu senede otur. Kalsın dedim.
-Numaralı kombine sahiplerine pota arkalarını vermişler. Zararın neresinden dönersen kardır.
-Taraftarın toplandığı tribünün ortasındaki bölümden (H tribünü oluyor) kombine satılmıyor. Lise ve üniversitelere ayrılmış o bölge.
-Pembe koltuklar bu sene satılmayacakmış.
-1 ytl e bilet olmayacakmış. belki %100 zam yapıp 2 ytl olur.
-Geçen seneki cafe crown paketi bu sene yok. uyduruk muydurk en azından bi şeydi.
-Kombine alan 2. kişiyim galiba. Birinci Kutay Çamcı.

Sonuç olarak kombine pazarlamasında bu sene bi şey beklenmesin. Hem pahalı , ekonomik olarak geri dönüş beklemek hayalcilik, hem yerime oturabileceğimi de zannetmiyorum. Geçen seneki o heyecanı da hissedemedim.

Yine de Kombineli olmak ayrıcalıkdır :)
Can şimdi hangi bölümden kombine alabiliyoruz?
Birde kaç adet satılmış haberin varmı?

Pembe koltuklara kombine satmıyolarsa ben de almıyorum.

Benchin arkasına 750 ytl istiyolarsa da almıyorum.

Aslında kombine alınacak çok az yer var.

pembe koltuklar yok
benc arkaları yok.
Tezahürat yapan grubun olduğu orta bölüm yok. Ana tribünün ortası yani, H tribünü.
Pota arkaları numaralı kombine sahiplerine verilmiş.

Yani sonuç olarak benclerin karşısına düşen tribünlerden kombine alınıyor. G ve I tribünü isimleri.

bugün 2 arkadaşımla gittik, beraber aldık 3 tane. bi de Kutay ın ismini gördüm. toplam 4 gibi duruyordu. :( tam da bilmiyorum

Çok net söylüyorum bu kafayla en fazla 50-60 tane satabilirler sonra Dedehayır çıkıp televizyonlara taraftarı şikayet eder.

Can Akogul' Alıntı:
Aslında kombine alınacak çok az yer var.

pembe koltuklar yok
benc arkaları yok.
Tezahürat yapan grubun olduğu orta bölüm yok. Ana tribünün ortası yani, H tribünü.
Pota arkaları numaralı kombine sahiplerine verilmiş.

Yani sonuç olarak benclerin karşısına düşen tribünlerden kombine alınıyor. G ve I tribünü isimleri.

bugün 2 arkadaşımla gittik, beraber aldık 3 tane. bi de Kutay ın ismini gördüm. toplam 4 gibi duruyordu. :( tam da bilmiyorum

İyi de ortadakiler ayakta izleyince maçı oralardan oturarak izlemek imkansız.Ayrıca seyircinin fazla olduğu maçlarda oralara geçemeyeceğiz,kombinelerimize rağmen.Ben bench arkasına oturuyordum,oraya da geçemeyecekmişiz.Pembe koltuklarda da oturarak izleme şansımız olmayacaksa,kombine almanın mantığı nedir?

Bir de Can Bey bilet fiyatları için kesin bir şey söylemediler mi?Böyle olacaksa tek maçlık bilet alıp, bayan maçlarında genellikle boş kalacak olan bench arkasından izlemek daha iyi olacak bizim için.

4 tane iyi satılmış bunlara rağmen.

Ben bu şekilde kombine almam , milleti salakmı sanıyor bunlar. ? Cuma günü gideceğiz eğer bu şekilde kombine satışı varsa almıyorum.