Kombine alalım aldıralım ( Cumartesi günleride satılacak )

Re: Kombine alamıyoruz:(

Kaan!
Mal bulmuş mağribi gibi hemen dalma konuya, burada tartışma olmasını istemiyorum.

Ben sildim mesajıda, ayrıca sadece seninkini silmedim.

Tamam tartışmayız biz de. hem yazdığımda bir kötülük yoktu. çok agresifsin bugünlerde Eyüp abi :)

Herşey Galatasaray için.

Büyük bir hevesle kombineyi almak için beklerken öğrendiğimiz bu haberlere üzülmemek elde değil.

1- Geçen sene kombine alanlara özel uygulamalar olacak dendi.(Geçen sezon içerisinde benim hatırladığım hiçbir özel faaliyet olmadı)
2- Geçen sene kombine alanın ödüllendirilmesi gerekli! Hayır biz cezalandırıcaz onları:)
3- Adnan Polat geçtiğimiz günlerde denizli maçı sonrası tv'ye verdiği röportajda bilet fiyatlarını biz yüksek tuttuklarını hata yaptıklarını burada hatanın biz yönetimde olduğunu ifade etti. Heyecanla bekliyorum %100'e yakın zamla satılan kombineleri kim alıcak. Sen geçen senekinden fazla satmak istemiyorsan doğru pazarlama stratejisini uyguluyorsun bravo!

İnsanın hissetiklerini buraya yazması mümkün değil.

Ben 300 ytl para verip basket maçına geleceğim bir grup hiç para vermeden salona girecek bunu gözlerimle göreceğim ondan sonra görevliler gelip ön koltukları boşaltın diyecek,yok burası bana ait diyeceğim banane diyecek.. neyse daha birşey yazmak gelmiyor içimden..

Özgür Erdoğan' Alıntı:
Büyük bir hevesle kombineyi almak için beklerken öğrendiğimiz bu haberlere üzülmemek elde değil.

1- Geçen sene kombine alanlara özel uygulamalar olacak dendi.(Geçen sezon içerisinde benim hatırladığım hiçbir özel faaliyet olmadı)
2- Geçen sene kombine alanın ödüllendirilmesi gerekli! Hayır biz cezalandırıcaz onları:)
3- Adnan Polat geçtiğimiz günlerde denizli maçı sonrası tv'ye verdiği röportajda bilet fiyatlarını biz yüksek tuttuklarını hata yaptıklarını burada hatanın biz yönetimde olduğunu ifade etti. Heyecanla bekliyorum %100'e yakın zamla satılan kombineleri kim alıcak. Sen geçen senekinden fazla satmak istemiyorsan doğru pazarlama stratejisini uyguluyorsun bravo!

Ben 300 ytl para verip basket maçına geleceğim bir grup hiç para vermeden salona girecek bunu gözlerimle göreceğim ondan sonra görevliler gelip ön koltukları boşaltın diyecek,yok burası bana ait diyeceğim banane diyecek.. neyse daha birşey yazmak gelmiyor içimden..
O bahsettiğiniz grup markasını yani uA yı Galatasaray aş'ye bedelsiz devretti. bugün bu markanın değeri yaklaşık 3 milyon dolardır, bilmenizde fayda var!!! Yalnızca satılmış olann ninja polarlarından 150 bin ytl'ye yakın gelir elde edildi, bunu biliyorum. ayrıca her alınan uA ürünün yüzde 20 si Engelsiz aslanlarımıza gidiyor.. onlarda bizi böyle mükafatlandırıyorlar.

Kaan Can Garip' Alıntı:
Tamam tartışmayız biz de. hem yazdığımda bir kötülük yoktu. çok agresifsin bugünlerde Eyüp abi :)

Herşey Galatasaray için.
Kaan
Kızgınım ama sana değil, sende bir cümleyi hemen uca çekiyorsun, yapıcı yaklaş konulara:)

Kaan!

Özgür uA maçlara bedava giriyormu yazmış???

Yine aynı şeyi yapıyorsun, orada kastedilen, bilet parası verebilecek durumu olupta bedava giren insanlar!

Özgür kardeş birileri bilinçli ve hakkını isteyen taraftar istemiyor galiba ? ben bu sonuca varıyorum.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kaan!

Yine aynı şeyi yapıyorsun, orada kastedilen, bilet parası verebilecek durumu olupta bedava giren insanlar!
Eyüp abi ben bir gruptan uA yı anladım, yanlış anladıysam affola. senin dediğine gelecek olursak maçtan önce Alparslan abi o kombineleri uA için aktif görevde olanlara dağıtıyor, onlarda kendi tayfalarını içeriye sokuyor.. olay bundan ibaret. Yanlış anlayıp yazdıysam, Özgür bey'den özür dilerim.

Ya parasal durumu olmayanlara hiç bi lafım olmaz kimse beni yanlış anlmasın kimseyi eleştirmiyorum ortamıda kızıştırmıyorum. Bence kombine fiyatları okadarda çok değil, tahminim yönetim birazda taraftardan fedakarlık bekliyo geçen senede futbol kombinelerine zam yapıldığında lincoln gibi oyuncu getirdik sizde üstünüze düşeni yapın tarzı açıklamalar gelmişti.
Şimdi basketboldada çok iyi bi kadro oluşturduk 240 verilir bence ama işte sende bu parayı alıp sonrada biletleri 1 ytlden satmak hatta üstüne mecidiyeköyden servis kaldırmak kombine sahiplerini biraz sömürülmüş hissiyatına sürüklüyo iki ucu pis değnek gibi herkez haklı kendince.
Şimdi iyice düşünmek lazım kombine almayarak protesto ederek kimi cezalandıracağız?

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
maclara bedava giren insanlar!
Bir kac kez maclara bedava girmişliğim oldu gecen sezon . İnşallah bu sene de olur . Olmasada yani paralı olsada bu sene Ayhan Sahenkte yim . Klübe 200 - 300 Ytl kazandıracağım . Eyup abi cidden sen bu aralar cok agresifsin ya . Valla korkmaya basladım senden :)

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":x0hl8xim]Kaan!

Eyüp abi ben bir gruptan uA yı anladım, yanlış anladıysam affola. senin dediğine gelecek olursak maçtan önce Alparslan abi o kombineleri uA için aktif görevde olanlara dağıtıyor, onlarda kendi tayfalarını içeriye sokuyor.. olay bundan ibaret. Yanlış anlayıp yazdıysam, Özgür bey'den özür dilerim.[/quote:x0hl8xim]Alpaslan abi belirli kişilere veriyor diyerek zaten olayı açıklamışsın, Özgür'ün kastettiği kişiler onlar değil bence, ayrıca o kombinelerle girenler zaten bedava girmiyor.
Konu kapansın.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Ya parasal durumu olmayanlara hiç bi lafım olmaz kimse beni yanlış anlmasın kimseyi eleştirmiyorum ortamıda kızıştırmıyorum. Bence kombine fiyatları okadarda çok değil, tahminim yönetim birazda taraftardan fedakarlık bekliyo geçen senede futbol kombinelerine zam yapıldığında lincoln gibi oyuncu getirdik sizde üstünüze düşeni yapın tarzı açıklamalar gelmişti.
Şimdi basketboldada çok iyi bi kadro oluşturduk 240 verilir bence ama işte sende bu parayı alıp sonrada biletleri 1 ytlden satmak hatta üstüne mecidiyeköyden servis kaldırmak kombine sahiplerini biraz sömürülmüş hissiyatına sürüklüyo iki ucu pis değnek gibi herkez haklı kendince.
Şimdi iyice düşünmek lazım kombine almayarak protesto ederek kimi cezalandıracağız?
R-S-T bloklara kombine satılmıyorsa ve seyirci alınmıyorsa bu yönetimle daçkanın arasında olan bir konu ve böyle olursa bizim yönetim yine işini yapamamıştır. Geçen senede bunları çok gördük. o zaman niye A. Şahenk spor salonunu seçiyorlar. ? kendi sahanda kombine satamıyorsan yönetim bazı şeyleri göremiyor demektir. bizlerde bunları göstermemiz lazım.

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Özgür Erdoğan":2hewtc8p]Büyük bir hevesle kombineyi almak için beklerken öğrendiğimiz bu haberlere üzülmemek elde değil.

O bahsettiğiniz grup markasını yani uA yı Galatasaray aş'ye bedelsiz devretti. bugün bu markanın değeri yaklaşık 3 milyon dolardır, bilmenizde fayda var!!! Yalnızca satılmış olann ninja polarlarından 150 bin ytl'ye yakın gelir elde edildi, bunu biliyorum. ayrıca her alınan uA ürünün yüzde 20 si Engelsiz aslanlarımıza gidiyor.. onlarda bizi böyle mükafatlandırıyorlar.[/quote:2hewtc8p]

Neden bu açıklamaları yapma ihtiyacı duyuyorsun? Konuyu saptırmamalısın ve bence kendinden yaşça büyük birisine de saygılı olmanı temenni ediyorum! Biz ne yazıyoruz konumuz ne sen nelerden bahsediyorsun..

Şamil selam!

Kombineler pahalı diye protesto etmiyoruz, ayrıca etmeyeceğizde, sorun şu, 300 ytl para vereceksin ama istediğin koltuğa oturamayacaksın, tepkimiz buna!

Şayet ben geçen seneki yerime oturabileceksem, cuma günü kombinemi alacağım.

Bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum. ben onları, bedelsiz giren grup lafınıza istinaden yaptığımı söylemiştim zaten. yanlış anlaşılma oldu sanırım, özür dilerim tekrar.

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2ewcow7d]Kaan!

Eyüp abi ben bir gruptan uA yı anladım, yanlış anladıysam affola. senin dediğine gelecek olursak maçtan önce Alparslan abi o kombineleri uA için aktif görevde olanlara dağıtıyor, onlarda kendi tayfalarını içeriye sokuyor.. olay bundan ibaret. Yanlış anlayıp yazdıysam, Özgür bey'den özür dilerim.[/quote:2ewcow7d]
Yazını görmemişim Kaan, Eyüp bey in söylediği gibi yanlış anlamışsın ve konuyu kapatıyoruz, burada hepimiz GALATASARAY için varız hiçbirimizin başka bir düşüncesi olduğunu sanmıyorum herşey nasıl daha iyi olabilir bunun için herkes birşeyler yapmaya çalışıyor..

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Şamil selam!

Kombineler pahalı diye protesto etmiyoruz, ayrıca etmeyeceğizde, sorun şu, 300 ytl para vereceksin ama istediğin koltuğa oturamayacaksın, tepkimiz buna!

Şayet ben geçen seneki yerime oturabileceksem, cuma günü kombinemi alacağım.
Merhaba Eyüp abi ben senin neye tepki verdiğini çok iyi biliyorum vede anlıyorum, haklı buluyorum ama genel tepki fiyata bence abi 150 ytl olsa bunlar konuşulmazdı burada. Ben memlekete gitmedim cuma günü kombine alcaz diye gene gidelim abi almamamız gerekiyosa gene almayız ama ben şahsen senin kombinesiz kendini rahat hissedebileceğini düşünmüyorum muhabbetle Eyüp abicim.

Re: Kombine alıyoruz(Cuma 16.30 A.Samiyen)

Arkadaşlar benim bir önerim var!

Cuma 16.30 da hep beraber gidelim, kombinelerle ilgili görüşelim, şayet istediğimiz koltuklar satılırsa kombinelerimizi alalım, ama yok yardımcı olamazlarsa şikayet edip çıkalım.

CUMA 16.30 BULUŞUYORUZ!