Kombinelerde İndirim ve taksit olursa alacaklar isim yazsın.

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar gsbasket olarak klüpten öğrenci ve ekonomik durumu kötü olan arkadaşlar için indirim talep ettik, ama kaç kişinin böyle bir durum olursa kombine alacağını net bir şekilde bilmemiz gerekiyor.
Lütfen almak isteyenler isim yazsın.

Eyüp abi ben zor durumda olmama rağmen maçlara gideceğim için aldım..Öğrenci indirimi çıkarsa faydalanmam mümkün mü acaba :)

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
Eyüp abi ben zor durumda olmama rağmen maçlara gideceğim için aldım..Öğrenci indirimi çıkarsa faydalanmam mümkün mü acaba :)
Geçti bor'un pazarı süreh şehri niğdeye :D :D

Talep edilen kolaylıgın da içeriğinin beyan edilmesi gerekmez mi Eyüp ;)

İndirim talebi var ama nedir bu talebin içeriği ? ;)

Re:

Arda EZER' Alıntı:
Talep edilen kolaylıgın da içeriğinin beyan edilmesi gerekmez mi Eyüp ;)

İndirim talebi var ama nedir bu talebin içeriği ? ;)
Başkan selam.
aslında haklısın ama bana söylenen talep olursa görüşebiliriz şeklinde olduğu için bende net bir şey yazamadım.

Sonuçta kulübe gitti abi..Bundan sonra çıksa da önemi yok..Üç basketbol şampiyonluğu tadacağız o salonda değer ;)

herhalde satılan kombine sayısı 400 civarındaymış.bu sayı en az 1000 olsa çok ii olur salon kapasitesi 3500 dü sanırım.inşallah eyüp abinin dediği gibi öğrenci indirimi veya taksit imkanı çok ii olur bende bir öğrenciyim ve arkadaşları anlıyorum.en azından kredi kartına 3 taksit olsun misal 150 ytl lik kombine 50 ytllik takisit imkanı olacak.bizim sitedeki çoğu kişi öğrenci zaten.bence bu düşülünenler kaç kişi olacağı düşünülmeden yapılmalıdır.alacak 10 kişi 10 kişidir sonuçta hiç satmamaktır iidir.beşiktaşta başladı kombine dönemine ama fiyatlar bizimkine göre çok yüksek ama tahminimce bizden daha çok satacaklardır.ergin ataman faktöründen dolayı.

valla eyüb abi fıkrı ben söledim sartlar uygun olursa alıcaz dedık laf agızdan cıktı ekim 10da alıcaz maası alınca sartları bilsek :D onagore hareket etsek

ben aldım kombinemmi bekleyeceğim maçları diğerlerinede almalarını tercih ederim bı yıl koltuk kalmayacak zor bulurlar koltukları :D

Reklamların fazlalaşması şart.Ayrıca bu kombineyi sadece bağırmaya gelen taraftar değil.Ailecek maça gelecek olan insanlarında alması gerektiğini düşünüyorum.

Re:

Hakan Cebir' Alıntı:
Bİ MAÇA GİTMEK İÇİN O KADAR PARA BAYILMAM PARAYI ÇÖPTEN Mİ BULUYORUZ

Ben anlamış değilim bu sözlerinizi bunun adı kombine tek maçlık değil.Ayrıca bu takıma destek vermeyecek olanlar bu takımı eleştirmesinler.Ağzı olan konuşuyor ama iş taşın altına elini sokmaya gelince kimseyi bulamıyorsun.Umarım bu sözleri başka anlamlarla yazmışsınızdır.Böyle bir mantık yok.150 Mİlyonla beraber 1 yılda en az 60 maç izleyeceksiniz.

İndirim olursa indirim kapsamına girip ancak daha önceden kombine almış arkadaşların durumunu gözardı etmemek lazım.Zaten fiyatlar yuksek degil ama o kadar parayı toplu odemede sorun cıkıyor sanırım.Taksitlendirmek en dogru yol gibi geliyor ayda 30-40 milyon odenebilecek bir meblag.
Gs Store'da taksit olayı var, kombineye de tasısınlar.

Re:

Hakan Cebir' Alıntı:
Bİ MAÇA GİTMEK İÇİN O KADAR PARA BAYILMAM PARAYI ÇÖPTEN Mİ BULUYORUZ

Kapalı'da köy takımı Slaven 'le oynanan maçın bilet parası bu kombineye eşit . Biri tek maç hem de Galatasaray'ın resmi olarak oynadığı -tarihinde - en berbat takım ; diğeri 50'ye yakın maç , içinde 10 tane de derbi var. Ne demek istediğini de anlamış değilim.