Kübra Siyahdemir

Re: Kübra Siyahdemir Panküp TED'de

Bu sezonun en iyi gelişmelerden biri Panküp TED de kendini,oyun tecrübesini geliştirme fırsatı bulacaktır Gelecek sezon daha farklı bir Kübra Siyahdemir görmek dileğiyle ;)

Bencede iyi olmus kiralanmasi.Turk bayan basketbolunun Ibrahim Kutluay'ı olmaya aday!Ve bu ozellikler kendisinde oldukca var.Turkiyenin en iyi dis atis yapan ismi bence

Bence iyi oluş her iki taraf içinde.
Kübra bizde pek oynama fırsatı bulamadı demek sene sonuna kadarda aksi bir görüş olmayacak.
Oynayabileceği bir takıma gitti,kendini geliştireceğine inanıyorum.

Semih Ural' Alıntı:
Şimdi de facebooktan haberler..

Benim facebookum yok.Haberleri takip edemiyorum.
Haldun Üstünel ya da Adnan Sezgin oradan açıklamalar yapıyor mu ?
Yoksa transfer anlaşmaları oradan mı yapılıyor :?
Profesyonel anlayışa bağdaşmayan hareketler bunlar...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Semih Ural":1rc6pk6j]Şimdi de facebooktan haberler..

Benim facebookum yok.Haberleri takip edemiyorum.
Haldun Üstünel ya da Adnan Sezgin oradan açıklamalar yapıyor mu ?
Yoksa transfer anlaşmaları oradan mı yapılıyor :?
Profesyonel anlayışa bağdaşmayan hareketler bunlar...[/quote:1rc6pk6j]

Galiba bir gönderme gibi geldi bana. :p
Olabilir mi?

Gerçekten çok doğru bir karar olmuş,kübranın kayseride kendini geliştirip seneye çok daha iyi ve hazır bir şekilde dönüceğini düşünüyorum,bu kararın alınmasında katkısı olan teknik heyetimizi kutluyorum.
keşke yasemen saylar,beril binoğlu, gibi genç oyuncularımızda kiralansa da galatasarayımıza daha faydalı olabilseler...

Kübranın bize gönderdiği mesaj:

Buradan bana destek olan ve sanki yillardir bu takimin bir parcasiymisim gibi hissettiren herkese cok tesekkur ediyorum.. Gonul isterdi ki butun bir sezonu birlikte gecirebilelim ancak benim Kulubumuze onumuzdeki senelerde cok daha iyi hizmetler verebilmem ve mac eksigimi tamamlayabilmem icin atilmasi gereken bir adimdi. Desteginizi oradan da hissedecegimden hic suphem yok. Benim, oyuncu olarak gelisimim icin onemli oldugunu dusundugum bu onemli firsati bana sagladiklari icin basta Mihriban Oguz'a ve Ahmet Dedehayir'a bu vesileyle de tesekkur etmek isterim?

En yakin zamanda yeniden gorusmek dilegi ile?

Kübra Siyahdemir

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Kübranın bize gönderdiği mesaj:

Buradan bana destek olan ve sanki yillardir bu takimin bir parcasiymisim gibi hissettiren herkese cok tesekkur ediyorum.. Gonul isterdi ki butun bir sezonu birlikte gecirebilelim ancak benim Kulubumuze onumuzdeki senelerde cok daha iyi hizmetler verebilmem ve mac eksigimi tamamlayabilmem icin atilmasi gereken bir adimdi. Desteginizi oradan da hissedecegimden hic suphem yok. Benim, oyuncu olarak gelisimim icin onemli oldugunu dusundugum bu onemli firsati bana sagladiklari icin basta Mihriban Oguz'a ve Ahmet Dedehayir'a bu vesileyle de tesekkur etmek isterim?

En yakin zamanda yeniden gorusmek dilegi ile?

Kübra Siyahdemir

Teşekkürler Kübra, yolun açık olsun. Seneye görüşmek üzere.

Kayseri'deki maçlara gidiyorum zaten.Artık burada salondan izlerim kendisini,ona özel olarak veririm desteğimi.

kübra ilk maçında 18 sayı attı.gerçekten gurur verici bir şey.fakat 10 da 1 üçlük atmış o kötü.

Emre Satır' Alıntı:
kübra ilk maçında 18 sayı attı.gerçekten gurur verici bir şey.fakat 10 da 1 üçlük atmış o kötü.
demek orda bu kadar top kullanma fırsatı buluyor, olsun güzel bir istatistik :)

18 sayı bence çok iyi hemde ilk maçında . Seneye bize çok daha iyi bir şekilde döneciğinden eminim .

Osman Aydın' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":1g55b6nr]10 da 5 atsa ne olacaktı kim bilir... :)

Geri alınırdı herhalde. :p Aslında çok iyi bir oyuncu ama Cem Hoca işte,ne yapacağı belli olmuyor.Gülşah Akkaya gibi bir skoreri de geçen sene takımdan göndermemişmiydi sanki. :oops:[/quote:1g55b6nr]

Sence suç Cem Hoca' da mıydı?