Kübra Siyahdemir

Re: Kübra Siyahdemir Panküp TED'de

Osman Aydın' Alıntı:
[quote="Alperen Kaplan":110kbfr0]10 da 5 atsa ne olacaktı kim bilir... :)

Geri alınırdı herhalde. :p Aslında çok iyi bir oyuncu ama Cem Hoca işte,ne yapacağı belli olmuyor.Gülşah Akkaya gibi bir skoreri de geçen sene takımdan göndermemişmiydi sanki. :oops:[/quote:110kbfr0]

Gülşah'ın reklam panosuna yolladığı toplarında sorumlusu Cem Akdağ zaten..

Migros gibi bir takımdan sonra galatasaraya gelmek ister istemez her oyuncuda "ben oldum" havası yaratır.Eğer yeteri kadar çalışmadıysa cem hoca onu o yüzden oynatmamıştır.Panküp onun için şu anda en doğru kulüp.

bu hafta maçları tarsusla ,bakalım bu hafta kübra için nasıl geçicek, panküp ted in fikstürine baktımda haftaya fb,ondan sonraki haftalar çankaya,burhaniye,botaş,kübra için güzel maçlar olucak günden güne daha iyi olucak inşallah,

şu anda fbye karşı çok kritik 2 3luk attı...25 dakikada 12 sayısı var...
kalsa tugbadan daha iyi olurdu herhalde!!!

Kubra Siyahdemirin super bir yıldız basketbolcu olacagini Migros forması giyerken hep soylemistim.Ama birisi cikip Kubra ancak Solaryuma gider gibisinden basit yorumlarda bulunmustu!

O "biri" olarak cevap vereyim. Solaryum işin esprisiydi.
Ama senin gibi basketbol ulemasının görüşünü bir sorgulama ihtiyacı hissettim.
Sonra düşündüm eski yorumlarını tabi sen de haklısın.
Süper yıldız şu anda Kübra.

Yalnız, kübra düşük yüzdeyle atıyor sayılar, işin o yönü de var maalesef, umarım yüzdesi yükselecek ve seneye bizde katkı verir kendisi.

Zaten, yüzdeden de önce fiziğini güçlendirmesi lazım, çok çok çok zayıf. Sıfır beden bile olabilir.

Kubra WNBA de bile oynayabilecek kapasitede.Sıfır beden olması cok avantaj.Atletik hizli ansızın sut cekebilen bir oyuncu.Seneye mac basina en az 15-18 sayı atabilecek duzeyde bize geri doner.Zaten oyleydi de iste malumunuz sayın Cem Akdag bey!

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Kubra WNBA de bile oynayabilecek kapasitede.Sıfır beden olması cok avantaj.Atletik hizli ansızın sut cekebilen bir oyuncu.Seneye mac basina en az 15-18 sayı atabilecek duzeyde bize geri doner.Zaten oyleydi de iste malumunuz sayın Cem Akdag bey!

bu bizim bildiğimniz kübramı wnbade oynayabilecek hızlı atletik ansızın şut çeken :roll: :roll:

uzun vaadede kübradan umudum var ama 2-3 sene içinde şampiyonluga oynayan bi takımın ilk 5 içindeki bi parçası olamaz...
bugun kritik 2 3luk ve bi turnikesi vardı ama kotu bi yüzdeyle attı ve cok cılız...kuwetlenmesi lazım...TABİİ BENCE...

Emir,

Yazılarını ilgiyle takip ediyorum. Ayrıca ne içiyosan ben de istiyorum aynısından.

Rusyada Votka icmedin mi rahat dusunemiyorsun.Turkiyede insanların % 60-70'inde dusuncelerini rahat anlatamama sorunu var,baskı mevcut hakim.Oysaki attın mı 200 gram votka ne ortada kafa karisikligi kalir ne de ikilemler.
Kubra konusunda cok iddaliyim.2-3 seneye kadar WNBA yaparsa bu mesajı hatırlatacagim.Fizigi ise gercek bir olması gereken forvet gibi.Ince,uzun sutlari mukemmel,iceri drivelarini biraz gelistirdimi tamamdir.
Insallah Zafer Kalaycioglunun elinde mukemmelige ulasacaktir.

Tamam hadi wnba kübra süper yıldız.

200 gram vodka nasıl oluyor ?

Gönder oradan yarım kilo rakı.

Kübra'nın şutları mükemmelse Simone'nin şutlarına ne sıfat vereceksin merak ediyorum...

Bugün izlediğim Kübrayla alakalı yorum yapacaktım ama yukarıdaki diyalogları okuduktan sonra sonra yorum yapacak ciddiyet kalmadı bende. :) :) :)

Şut çekilmez atılır arkadaşım basketbol sporuysa tartıştığımız..Kübra şu an için sadece hoş bi bayan,bu fizik kapasitesiyle 1.ligde bile oynaması zor ha kendini fiziken güçlendirir ayaklarının üzerinde sağlam durur o zaman neler yapar bilinmez,ama sana şunu söliim Kübra Siyahdemir Wnba yapsın ben de Nba yaparım :))))

Gelecek yıllarda Kübra´nın bize katkıları olacağını düşünüyorum ama oyuncu beğenmeyen Emir Kalyoncu´nun Kübra´yı WNBA´e yakıştırması ilginç.

Rakıyı tek geçerim ama Rus Votkasını da yabana atmamak gerek. : )