Kupa Bizim | Galatasaray MP 85 - 78 Fenerbahçe

Fenerin sorunlarıymış? Beter olsunlar. Bizene ya dalgamı geçiyorsunuz? Bizim sorunumuz yokmu sanki? Sayın forum yönetimi daha önceki mesajımda da söyledim burda bazın insanların amacı eleştiri yapmak değil takımı karıştırmak. İşte görüyorsunuz yukarıdaki örneği. Daha bir dolu kişi var böyle. Çok uzak değil Ceyhun Yıldızoğlu konusuna bir bakın yeter. Orada sürekli hocaya laf sokan bazı tipler bir teşekkür mesajı bilet atmıyorsa buraya bunun ne demek olduğu açık bir şekilde bellidir. Üstelik hocaya değil takıma teşekkürü çok görüyor bu insanlar. Bu takımın başarılı olması batıyor bu insanlara. Lütfen gereğini yapın!

Mert bey kotu zanda bulunuyorsunuz.Takimi ovmemek ne demek her basliga ayri ayri yazmisim.Birde firsatci bir karakter olsam Euroleague ilk maci ve cumhurbaskanligi kupasi maclarindan sonra boyle yazi yazmam.Her firsatci karakterin yaptigi gibi ilk yenilgiyi bekler orada yazardim.Takim galipken yaziyorum bazi seyleri.Bu forumda erkek takimimiza 5 numara lazim dedigimde ve lokavttan oyuncu getirmeye en cok bizim ihtiyacimiz var dedigimdede linc ediyorlardi beni.Sus biz konustuk transfer olmayacak dendi.Sen dahami iyi biliyorsun ve biz lokavttan oyuncu getirecek takim degiliz dendi.Sonucta ne oldu 5 numara hemde lokavttan oyuncu katildi bize.
Ve erkek takimimiza birde 3 numara mutlaka katilacak.Bayan takimimiz icinde her iki takimin yabancilarinin 67 sayi attigi macta birsel,esmeral,nevriye ve nevlinin toplam katkisi 11 sayiysa bunu irdelemekten dogal ne olabilir.Bana Fenerbahcenin son 5 yilinda Birsel,Esmeral,Nevriye ve Nevlinin dordunun beraber oynadigi ve 11 sayi yada daha az katki yaptigi herhangi bir mac bulabilirseniz tum forum yonetiminden ozur dileyecem.

Mert bey kotu zanda bulunuyorsunuz.Takimi ovmemek ne demek her basliga ayri ayri yazmisim.Birde firsatci bir karakter olsam Euroleague ilk maci ve cumhurbaskanligi kupasi maclarindan sonra boyle yazi yazmam.Her firsatci karakterin yaptigi gibi ilk yenilgiyi bekler orada yazardim.Takim galipken yaziyorum bazi seyleri.Bu forumda erkek takimimiza 5 numara lazim dedigimde ve lokavttan oyuncu getirmeye en cok bizim ihtiyacimiz var dedigimdede linc ediyorlardi beni.Sus biz konustuk transfer olmayacak dendi.Sen dahami iyi biliyorsun ve biz lokavttan oyuncu getirecek takim degiliz dendi.Sonucta ne oldu 5 numara hemde lokavttan oyuncu katildi bize.
Ve erkek takimimiza birde 3 numara mutlaka katilacak.Bayan takimimiz icinde her iki takimin yabancilarinin 67 sayi attigi macta birsel,esmeral,nevriye ve nevlinin toplam katkisi 11 sayiysa bunu irdelemekten dogal ne olabilir.Bana Fenerbahcenin son 5 yilinda Birsel,Esmeral,Nevriye ve Nevlinin dordunun beraber oynadigi ve 11 sayi yada daha az katki yaptigi herhangi bir mac bulabilirseniz tum forum yonetiminden ozur dileyecem.

ben f.ülker in türk oyuncularının az sayı atmasını bizim savunmamıza bağlıyorum

Pes yani şu yazılanları okuduktan sonra söylenecek söz bulamıyorum Onur abi ve Önder abi ve Tolga kardeşim zaten gerekenleri yazmışta benim merak ettiğim bir şey var geçen sene hakemler tarafından katledilen erkek ve kadın basketbol takımlarımız hakkında böyle koruyucu ve takımlarımızı savunucu yazılar yazdınız mı çok merak ediyorum.
Neden yazsınlar renktaşım bunlar bizim armanın değil karşıyakanın armasının adamları ama bunlarda temizlenecek burdan gün gelecek Kuş gibi olacaklar şimdilik bülbül gibi ötsünler çok yakın bi zamanda dut yemiş bülbül gibi susar bi köşeye çekilir gözyaşlarını akıtırlar....

Hem kardeşim banane Fener in kızlarından banane ülkerin arkabahçesinden Burası galatasaray basketbol forumsalı bizim rakibimiz onlar değil artık ummc - rose - avenida o yüzden bırakın şu kuşlarıda bizim aslanlarımızın 19da 19 unun keyfine varalım Yarında 20 de 20 yi ayakta alkışlamaya hazırlanın...