La Liga

Üst üste 2 maçta gelen puan kayıpları ölü toprağının atılmasını sağlamış galiba. 8-0ken bile hücum presi uyguladı Barcelona, hırs yapmışlar demekki. Zaten Real'i bir kenara koyarsak, istedikten sonra içeride dışarıda her takımı yenerler... Ligdeki ilk El Classico'yu şimdiden heyecanla bekliyorum :)

Atletico Madrid 4 - 0 Sporting Gijon

Malaga 1 - 0 Athletic Bilbao

Racing Santander 0 - 0 Real Madrid

Rayo Vallecano 1 - 2 Levante

Real Madrid 3 gün ara ile yine puan kaybetti yine 0-0 beraberlik,Atletice ise çoşmaya başladı 2 gol Falcao'dan.....

Bu yıl anlaşılan uzaylılar İspanya´ya fazla uğramayacaklar : )

A.Madrid ve Valencia biraz daha götürürlerse bu şekilde acayip güzel bir lig olacaktır.

Valencia 3 puanı hayli hayli hak etmişti bence.
Soldado'nun boş kaleye atamadığı gol maçın kırılma anı oldu.

Soldado'nun kaçırdığı doğru ama ondan önce ilk yarıda Messi'nin penaltı pozisyonu var..O pozisyona çalmalıydı hakem,çalsa çok farklı da kazanabilirdi Barça..

Gabi sırf duran toptan asist kralı olur bu sezon ligde :)

Aynen çok temiz kesiyo içeri,epeydir böyle orta açan adam görmedim..

Arda mı? Messi mi? diye bir tarışma çıkarmıştı bizim gerzek basınımız dün gece bu sorunun cevabı bir kez daha günyüzüne çıktı, aslında böyle bir karşılaştırma bile yapılamaz gerçeği vardıda neyse.

Messi hatrick yaptı,Arda sadece bir taç atışı kullandı:)

Barcelona 5-0 da macı bitirdi sıkmadı,Atletice Madrid'in ilk tehlikeli atağı 83.dakikada meydana geldi o da cılız bir ataktı:)

Real Madrid İspanya'nın Galatasaray'ıdır.

Real Madrid C.F.
Real Madrid Futbol Klübü olarak dun Türkiye`de meydana gelen deprem icin Türk halkina gecmis olsun dileklerimizi sunuyoruz. Ölenlerin ailelerine baş sağlığı diliyoruz.

Real Madrid'in Türkçe olarak yayınladığı mesaj.

Levante diyorum başka da birşey demiyorum şu ana kadarki lig için... İlk 8 maç sonunda inanılmaz şeyler yaptılar, umarım pilleri erken bitmez de Avrupa'ya gitme yarışına renk katarlar..