Liderlik için, 2 de 2 için omuz omuza!

Arkadaşlar!!!

Fenerbahçe, az önce sonuçlanan maçta, Karşıyaka'ya mağlup oldu, ve bize liderlik şansı doğdu!!!

Galatasaray'ımız, hafta sonunda Oyak'ı mağlup edebilirse, kaldı ki edeceğiz!!!

Hafta içinde oynayacağımız, Fenerbahçe maçı, liderlik maçı olacak!!!

Lider olmak ve bir daha orayı bırakmamak çok önemli....

Tek vücut olup, desteğimizi artırmalıyız.....

Geçmişte bir arkadaşımın dediği gibi!!!!

K.O.N.S.A.N.T.R.A.S.Y.O.N!!!!

Karşıyak'ya tebrikler. Oyak maçını kazanırız sonra F.ÜLKER'i yenip Lider oluruz arkadaş :)
Furkan!ada geçmiş olsun kötü bir andı.

Biz Fener'i yenince kesin lider oluyormuyuz averaja bakmadan ?

Kesınlıkle abdı ıpekcı hınca hınc dolmalı artık bu mac sampıyonluk ıcın cok onemlı lıg sonunda eger fınalı ıstıyorsak bu macı taraftarlarımızla kazanmalıyız.

O zaman Oyak'a en aşağı 20, Fener'e de en aşağı 10 fark atmak liderlik için yeterli olacak.

Hınca hınc doldurmalıyız salonu.

galibiyet sayısını eşitlemek bile güzel olur kısa vadede:) ukiç oynamazsa çok rahat alırız maçı ama ukic oynarsa zor olur ama yine alırız bence. geçen yıl ki mücadeleyi göstersinler fener maçındaki bu sene daha rahat alırız.

Mertcan Dönmez' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":115hpd4j]Biz Fener'i yenince kesin lider oluyormuyuz averaja bakmadan ?
2.maç oynana kadar genel averaja bakılıyor diye biliyorum.Fenerbahçe'nin averajı +46 bizim +23.[/quote:115hpd4j]

hayır, o dediğin futbolda. futbolda 2. maçlar oynanmadan genel averaja bakılıyor ama basketbolda öyle değil aynı puanlı takımların aralarında oynadığı maçlara bakılıyor. diyelimki fulker gelecek maçı aldı, biz oyak ve fulkeri yendik banvitte 2 maçını aldı 3 takımda aynı puanda, ama bizim içp puanı 4, fulkerinki 3, banvitinki 2 olup sıralama belli olacak

Bu takım için Fener maçında İpekçi dolar taşar ve sahadan galibiyetle ayrılırız.

fb maçında bizim en önemli avantajımız oyunun hem savunmasını hem hücumunu takım olarak çok iyi yapıyoruz diyebilirim.fb ise bence ömer ve ukiç'e bağlı basketbol oynuyor.diğerleri onlara ayak uyduruyor.Bence fbye karşı bundan dolayı avantajlıyız.iki maçıda kazanıp İnşallah lider oluruz.

Ben bile geliyorum INSALLAH Avusturya'dan :)
Fenerli abim ve 2 Besiktas'li arkadas ile birlikte Istanbul'a gidecegiz Allah'in izniyle 28 Aralikta. 29 Aralikta da mac var böyle büyük bir sansi kacirmak olmaz. Tek sorun bizimkiler ne derler tek Galatasaray'li benim, Fenerliler salona alinmayacagi icin abim olmaz diyor ya bakalim hayirlisi. Onlari ikna edemezsem tek basima bakarim artik koca Istanbul'da basimin caresine:)

evet arkadaşlar bu konu çok önemli abdi ipekçinin dolacağına şüphem yok cuma günü de bursA da salonu dolduracağız allahın izniyle bende salonda olacağım salı bursA ya dönüyorum inşallah çarşamba da ipekçi de olurum..

trübünlerde yeni çıkan çok güzel bi beste var paylaşmak istedim kesinlikle kulllanılması gerekiyo bildiğim kadarıyla yıldız teknikten arkadaşlara ait bu haftaki bayan basket maçında baya sağlamda söylendi...
http://www.youtube.com/watch?v=UKR4s9Abucg

sözleri...
yüreğimizde, büyük aşkınla
koştuk senin için salonlara(statlara)
haykırıyoruz, sevdamızı
her nefeste daha da fazla
zaferler senin ruhunda var
haydi bastır şanlı GALATASARAY....