Liderlik için, 2 de 2 için omuz omuza!

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Öyle abi o yüzden tekrar açtım başlığı.
İsterseniz
üyeliğimi silin Şamil bey, ama ben doğrunun sesi olmaya devam edeceğim, size ve zihniyetinize rağmen lider olacağız :) :)

Siz onu bunu bırakında Eyüp bey bir kerede para kazandırın boyuna yatıyoruz yaptığınız kuponlardan :) . Hayır işin sonunda Tuttur'a toplu mail organizasyonu yapacağım o olacak :) .

Sühan abi biz Arma Sevadalısıyız sayın YILDIZ Erkek Basketbol sevdalısı ancak erkek maçlarında görürüz. Bir kere sandalye yada bayan maçına olmadı Voleybol maçına gelse dişimi kıracağım zaten :) .

Eyüp bayrağı yeterince taşıdı. Artık sıra gençlerde o da farkında:) Tabii Kızlarımızın yanında olduğu günleri görmek iyi olur. Benimde engelsiz aslanlara borcum var ama salon ahrbi harbi uzak bana. Maçlarda sabaha karşı.

Doğan Erkek maçıdır o. Kızların maçı başlamadan Murat ile Eyüp hemen gidiyorlar:) Bu arada Murat'ı da yılardır tribünde görürüm Murat Cantaş olduğunu öğreneli 2 hafta olmadı daha:)

Sühan Cem' Alıntı:
Eyüp bayrağı yeterince taşıdı. Artık sıra gençlerde o da farkında:) Tabii Kızlarımızın yanında olduğu günleri görmek iyi olur. Benimde engelsiz aslanlara borcum var ama salon ahrbi harbi uzak bana. Maçlarda sabaha karşı.

Doğan Erkek maçıdır o. Kızların maçı başlamadan Murat ile Eyüp hemen gidiyorlar:) Bu arada Murat'ı da yılardır tribünde görürüm Murat Cantaş olduğunu öğreneli 2 hafta olmadı daha:)

Yok ya bu sefer kalmıştı sanırım.Çünkü biz Tolga ile tribün değiştiriyorduk bayan maçı için o sırada görmüştüm ben.

Sühan, yemin ederim salonda ki karizman ve duruşun, her maça gitmen nedeniyle, kendimi kenara itilmiş hissediyorum :)

O sebeple,bütün maçlara geldiğim halde, gizleniyorum, yoksa Kadın takımımız ve Engelsiz aslanların maçında da salondayım, ama tebdili kıyafet:)

Şamil bey, kuponlarım deli gibi tutuyor, az önce şov yaptım, iftira atmayın :)

Sühan Cem' Alıntı:

Sühan abi maç saatleri erken dersen bir şey diyemem ama kesinlikle ulaşım İpekçi'den daha kısa ve kolay. Metrobüsten Topkapı'da değilde Şirinevler'de inceksin sonrası yürüme mesafesi zaten. Bir daha maça salona bekleriz abi.

Doğan Sağlam' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":u7fbbwem]Eyüp bayrağı yeterince taşıdı. Artık sıra gençlerde o da farkında:) Tabii Kızlarımızın yanında olduğu günleri görmek iyi olur. Benimde engelsiz aslanlara borcum var ama salon ahrbi harbi uzak bana. Maçlarda sabaha karşı.

Yok ya bu sefer kalmıştı sanırım.Çünkü biz Tolga ile tribün değiştiriyorduk bayan maçı için o sırada görmüştüm ben.[/quote:u7fbbwem]İşte gören var beni :)

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Sühan, yemin ederim salonda ki karizman ve duruşun, her maça gitmen nedeniyle, kendimi kenara itilmiş hissediyorum :)

O sebeple,bütün maçlara geldiğim halde, gizleniyorum, yoksa Kadın takımımız ve Engelsiz aslanların maçında da salondayım, ama tebdili kıyafet:)

ahahah ne karizması duruşu. Geçen bir maçın tekrarını seyrettim. Ampul gibi her atakta gözüküyorum. Garip agrip hareketler yapıyormuşum maç esnası ki hiç farkında değilim:)) Genede güzel seçilmiş bu kelimelerin için teşekkürler:)
Şamil sen biliyorsun bu yakayı 1 deki basket maçı için hafta sonu 10da çıkıyorum evden:)

Sühan Cem' Alıntı:
[quote="Eyüp Yıldız":3hjq096f]Sühan, yemin ederim salonda ki karizman ve duruşun, her maça gitmen nedeniyle, kendimi kenara itilmiş hissediyorum :)

ahahah ne karizması duruşu. Geçen bir maçın tekrarını seyrettim. Ampul gibi her atakta gözüküyorum. Garip agrip hareketler yapıyormuşum maç esnası ki hiç farkında değilim:)) Genede güzel seçilmiş bu kelimelerin için teşekkürler:)
Şamil sen biliyorsun bu yakayı 1 deki basket maçı için hafta sonu 10da çıkıyorum evden:)[/quote:3hjq096f]

Abi turuncu formali senmiydin ? :)

Bu arada bugün Şamil ile Biletix'e gittik 4 gibi 2500 bilet satılmıştı, inanılmaz mutlu oldum :)

)[/quote]

Şamil sen biliyorsun bu yakayı 1 deki basket maçı için hafta sonu 10da çıkıyorum evden:)[/quote]

Abi turuncu formali senmiydin ? :)[/quote]Ben yorumcu olduğum için resmi gelmiştim, takım elbisem vardı Damat'tan :)

Yok Salih ben ya kırmızı ya sarı yada parçalı giyerim:)

Vallah ciddi diyorujm kafamı ne zaman çevirsem arkamda Eyüp'ler bağırıyorlardı ayakta. Darısı gençlerin başına. :)

Sühan Cem' Alıntı:
Yok Salih ben ya kırmızı ya sarı yada parçalı giyerim:)

Vallah ciddi diyorujm kafamı ne zaman çevirsem arkamda Eyüp'ler bağırıyorlardı ayakta. Darısı gençlerin başına. :)
Sühan sanamı sorulmuş o soru :)

Bu arada çok mühim değil ama ince bi ayrıntı fark ettim, Fenerli bi arkadaşım bu akşam oynanan F.Ülker - Cholet maçının biletini facebook`a eklemiş. Bilet bedeli 9 TL, hizmet bedeli 1 TL olmak üzere toplam 10 TL ödemiş. Bizim biletlerse 5 TL olmasına rağmen 2 TL hizmet bedeli alınmış.

Yok hani çok önemli değil de, neden bu fark? Neye göre belirleniyor bu?

Buradan aceleye geldim internetten aldım fb maçına bileti her ne kadar şu bakanın işlem ücretine gıcık olsamda neyse dedim artık :p

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":2fypx0ka]Böyle bir firsati kolay kolay bir daha bulamam. Umarim maca gelebilirim.

Fatih'den Abdi Ipekci Arena ne kadar sürer?

Tam olarak neyle, nasıl gelinir bilmiyorum ama çok fazla sürmez. Taş çatlasa 20 dk. Ama Fatih`ten ziyade Millet Caddesi`nden gelecek olursan (Çapa,Şehremini,Fındıkzade,Yusufpaşa vs.) daha iyi olur. 93 t - 93 c - 93 numaralı tüm Zeytinburnu otobüsleriyle ulaşabilirsin. Şoföre söylersin Abdi İpekçi`ye gitmek istiyorum diye 5 dk yürüme mesafesinde inersin.. Yine de benden daha iyi bilen arkadaşlar illa ki vardır, yardımcı olurlar :)[/quote:2fypx0ka]
Cok tesekkür ederim, güzel oldu bu.

Ben de biletimi alacagim da simdi, biletixe üye oldum. Ödemeyi illa kredi kartiyla mi yapmam lazim bunun baska yolu yok mu? Ben kredi karti kullanmiyorum da.

Ya da rezervasyon yaptirma sansim yok mu, giseden ödesem?

Salih Coskun' Alıntı:
Ben de biletimi alacagim da simdi, biletixe üye oldum. Ödemeyi illa kredi kartiyla mi yapmam lazim bunun baska yolu yok mu? Ben kredi karti kullanmiyorum da.

Ya da rezervasyon yaptirma sansim yok mu, giseden ödesem?

Olmuyor malesef.İlla kredi kartı istiyorlar.Rezarvasyonuda en fazla 5 dk.lık yapıyorlar.Hani yarına kadar ayırtma durumuda yok malesef.