Liderlik için, 2 de 2 için omuz omuza!

Arkadaşlar!
5900 Bilet satılmıştı, Oyak maçı öncesinde, eminim şuandan itibaren çok daha fazla satılacaktır.

Tıklım tıklım, bir salon bizleri bekliyor, çarşamba günü basketbolun şöleni var.

sıra geldi minik kuşa...

Oktay Hocaya fener maçını sordular...

keyifli maç olacak fener başarılı takım dedi geçti...:)
yani koyar geçeriz demek istedi...:)

Tek isteğim gerçekten saha içi biletler satılmış veya davetiye il birilerine verilmiş olsun. Yani Emniyet'in itirazlarını dikkate almasın yönetim. Bir kere hatırlasınlar GS yönetim kurulu oldukalrını, arkalarında milyonların olduğunu. Ondan sonra da iş bize kalıyor. Takımı sadece takımı destelemek için. "Dopingçi Fenerbahçe" diye bağırmak için...

Ve beklenen maç geldi çattı.Şu anda forumdaki ve taraftardaki sinerji müthiş derecede,umarım artarak devam edecek.Feneri yenip liderliği alacağız !!

12+10.000 Aslan yürek sahayı fenere dar edecek !

Re: TBL | GALATASARAY C.C. - Fenerbahçe Ülker

Hani şu an Tarkan'ın şarkısını söylemek geçiyor içimden :)

Gel gel gel güzelim gel hiç acımayacak.

Yürüyoruz biz bu yolda..
Fenere zaten tarife belli şaşmaz,şaşacağını sanmıyorum..Özellikle içerde hunharca savunma yapan bu takım 13000+12 aslan görevini yerine getirecektir..
İpekçi fenere mezar olacak!

Re: TBL | GALATASARAY C.C. - Fenerbahçe Ülker

Benim de içimden Mustafa Ceceli`den Kanaryam`ı söylemek geliyor :)

[youtube:fb49103w]http://www.youtube.com/watch?v=T6hpfUwkJKw[/youtube:fb49103w]

Benim güzel kanaryam,
Dokunmaya kıyamam
Ama bahardan da yüz buldum ya,
Öpmeden de bırakmam :)

Sefa Kadakal' Alıntı:
Yürüyoruz biz bu yolda..
Fenere zaten tarife belli şaşmaz,şaşacağını sanmıyorum..Özellikle içerde hunharca savunma yapan bu takım 13000+12 aslan görevini yerine getirecektir..
İpekçi fenere mezar olacak!

Yazmayın şöyle mesajlar yahu, sabırsızlanıyor insan :) :) Gelmez şimdi bu çarşamba..

İçim rahat etmiyor!..

Sühan Cem' Alıntı:
Tek isteğim gerçekten saha içi biletler satılmış veya davetiye il birilerine verilmiş olsun. Yani Emniyet'in itirazlarını dikkate almasın yönetim. Bir kere hatırlasınlar GS yönetim kurulu oldukalrını, arkalarında milyonların olduğunu. Ondan sonra da iş bize kalıyor. Takımı sadece takımı destelemek için. "Dopingçi Fenerbahçe" diye bağırmak için...
Bugün bilet alırken Biletix görevlisi saha içi biletlerin satışa çıkarılmadığını söyledi. Umarım sahaya en yakın yerlerde oyunculara doğrudan etki edebilecek ama takımını da zor durumda bırakmayacak arkadaşlar yer alır...

Maca ilginin fazla olmasi halinde (ki öyle de görünüyor) iceriye kapasitenin üzerinde kisi alinmasi mümkün mü?

Salih Coskun' Alıntı:
Maca ilginin fazla olmasi halinde (ki öyle de görünüyor) iceriye kapasitenin üzerinde kisi alinmasi mümkün mü?

Daha önce yapıldığını biliyoruz. Ayhan Şahenk dönemindeki Fb maçları, Taranto maçı vs.

Bu maçta da 15 bine yakın kişinin maça gelmek isteyeceğini düşünüyorum.

Yapılmalı bu olay mutlaka, kapasiteden fazla bilet satılmalı, cezası olsa bile.

Re: TBL | GALATASARAY - Fenerbahçe Ülker

Kaan Çağdur' Alıntı:
Pazar günü bilet bulabilirmiyim?
Vallaha Kaan bey ben cumartesi günü almanızı tavsiye ederim.Cuma akşamı aldım ben biletimi sadece üst katlarda boş vardı büyük ilgi var maça

Uğurcan Günel' Alıntı:
[quote="Sühan Cem":1u0b1uvj]Tek isteğim gerçekten saha içi biletler satılmış veya davetiye il birilerine verilmiş olsun. Yani Emniyet'in itirazlarını dikkate almasın yönetim. Bir kere hatırlasınlar GS yönetim kurulu oldukalrını, arkalarında milyonların olduğunu. Ondan sonra da iş bize kalıyor. Takımı sadece takımı destelemek için. "Dopingçi Fenerbahçe" diye bağırmak için...
Bugün bilet alırken Biletix görevlisi saha içi biletlerin satışa çıkarılmadığını söyledi. Umarım sahaya en yakın yerlerde oyunculara doğrudan etki edebilecek ama takımını da zor durumda bırakmayacak arkadaşlar yer alır...[/quote:1u0b1uvj]
Ben bugün aldım bilet ama bana Biletix teki görevli saha içi mi yoksa tribün mü diye sordu.Bunu sorduğuna göre saha içi biletleri de satışa çıkmıştır heralde..

Kesinlikle çok daha fazla kişi girecektir içeriye. Umarım "güvenlik önlemleri" adı altında saçma sapan şeyler olmaz..