Ligdeki Durumumuz ve Rakiplerimiz

BJK CT'nın Karşıyaka'ya yenilmesi de kötü oldu. Dün Oyak Renault da az farkla kaybetti. Bu maçları kaybetseydi KSK içeride de maçımız olduğundan rahatlıkla geçebilirdik.

TAKIM G M
-----------------
1 Efes Pilsen 16 1
2 Fenerbahçe Ülker 14 2
3 Beşiktaş Cola Turka 11 6
4 Banvitspor 11 6
5 Türk Telekom 11 6
6 Pınar Karşıyaka 9 8
7 Erdemirspor 9 7
8 Antalya BŞB. 8 9
9 Bornova Belediye 8 9
10 Tofaş 7 10
11 Aliağa Petkim 7 9
12 Oyak Renault 5 12
13 Galatasaray Cafe Crown 9 8
14 Kepez Belediye 4 13
15 Mersin BŞB. 4 13
16 Darüşşafaka Cooper Tires 1 15

Daçkanın kazanması çok iyi oldu sezon sonuna kadar kümede kalma yarışının içinde kalması önemli üzerimizdeki takımların garanti galibiyeti olmaması açısından.

üstlerine çıkana kadar yenilmelerine dua ettiğimiz darüşşafaka-kepez-mersin hatta oyak renault ne kadar galibiyet alırlarsa bizim için o kadar kolaylaşıcak yukarı çıkmak....

Eren Bekdemir' Alıntı:
üstlerine çıkana kadar yenilmelerine dua ettiğimiz darüşşafaka-kepez-mersin hatta oyak renault ne kadar galibiyet alırlarsa bizim için o kadar kolaylaşıcak yukarı çıkmak....
Bide FB,TürkTelekom,BJK ve Efes in alabildiğince çok galibiyet alması lazım .

Gelecek hafta;

Banvitspor vs. Fenerbahçe Ülker
Bornova Belediye vs. Darüşşafaka Cooper Tires
Erdemirspor vs. Galatasaray Cafe Crown
Oyak Renault vs. Tofaş
Aliağa Petkim vs. Antalya BŞB.
Kepez Belediye vs. Pınar Karşıyaka
Efes Pilsen vs. Türk Telekom
Beşiktaş Cola Turka vs. Mersin BŞB.

----------------------------------------------------

Bu hafta bizi ilgilendiren o kadar çok maç var ki...

Bir o kadar da ilginç bir durum var. Play-Off'larda önüne geçmemiz gereken en önemli 3 takım ligin dibindeki 3 takımla oynuyor.

Daçka'nın deplasmanda kazanması zor ama Aliağa ile Kepez'den galibiyet çok güzel olur...

Göker Muhluoglu' Alıntı:
[quote="Burak Akın":3ii2avc8]çok merak ediyorum bu olaylar olmasaydı ve galibiyetlerimiz silinmeseydi kaç galibiyetimiz ve mağlubiyetimiz olacaktı
12 G -- 5 M -- olacaktı..[/quote:3ii2avc8]

yani 3. sırada bulunacaktık :oops: neyse hayırlısı inşallah ya ;)

Oyak Renault vs. Tofaş Oyak kazansa daha iyiolur
Aliağa Petkim vs. Antalya BŞB. Aliağa kazansa daha iyi olur.
Kepez Belediye vs. Pınar Karşıyaka Kepezin kazanma sansını yok görüyorum :(

Kamil Sarper Özsefer' Alıntı:
ilk önce biz kazanalımda sonra düşünürüz diğer takımları....
çok doğru söylüyorsun.bu haftaki erdemirspor maçı çok zor olacak.genelde erdemir bize karşı ayrı bir hırsla oynuyor.hakan köseoğluna dikkat bize karşı hep anormal hırsla oynar.diğer maçlarda oyak ve aliağa kazansın bizim için şimdilik bu hafta için yeterli olur.diğer play off rakiplerimizden bornovanında bu hafta sonunda ben daçkayı rahat geçiceğini düşünüyorum.