Maç Duyurusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar, Arda arkadaşımızı bilet konusunda sıkıştırıyormuşsunuz. Zor durumda bırakmayın sonuçta bizler denildiği gibi ne biletix yetkilisi değiliz.

Hepiniz içeri girermiyiz giremezmiyiz diye endişe ediyorsunuz.

Tedbirli olun maça erken gelin son 30 dk kala gelirseniz bunu kulüp yetkisi dahi olsa kimse size garanti edemez.

Maça en az 2 saat önce gelin. Bu çok mu zor? İlk defa mı olacak?

Ben diyorumki inşallah herkes bilet bulabilirmiyiz endişesi kadar maçada gelmede istekli olurda salon dolar.

HAKLISINIZ ARDA ABİYİDE SIK BOĞAZ ETMEK İSTEMİYORUZ O SALON HER TÜRLÜ DOLAR ÖLE YADA BÖLE HERYERDEYİZZ KUSRA BAKMAYIN YA

Salonun kötü yanı bu.Güzel ambians oluyor ama kapasite az.Özellikle karşı kısımdaki tribünde sıra sayısı 2 katı olmalıydı.

arkadaşlar bence bu hafta en büyük avantajlarımız : 1-ardanın son 2 maçtır yakaladığı form grafiği. 2-takımın yenildiğimiz bjk maçı dahil son maçlarda belirgin bi yükseliş göstermesi özellikle tuborg maçındak i oyuncuların hırsı. 3- salonumuzu tıklım tıklım dolduracak olmamız. 4- mrsiç in rahatsızlığının onun performansını ve fb nin performansını önemli biçimde etkileyecek olması...ben kazanacağımıza gönülden inanıyorum...aziz köpeğinide bekliyorum bu maça...ahmet cömerttede o silahı gösterip gösteremeyeceğini merak ediyorum...o silahı sokarlar adamın münasip yerine aziiiiizzzzzz....burası ahmet cömeeeeerrrrtttt burdan çıkış yooooookkk :atki

Bize bugun gelen yazıya gore biletl fiyatları 50 YTL olarak acıklanmıs. Acaba diyorum gercekten giseden bilet satılsa ve 50 YTL veren salona girse salonda kac kisi olur?

eğer yönetim bu fiyatı OK'lerse işiniz çok zor arkadaşlar yazıktır bu taraftara yazık hemde takımını bu kadar gönülden destekleyen insanlar...

woody_woodpecker' Alıntı:
ŞÖLE Bİ SORUM OLACAK ORAYA GELİP GALATASARAYLI ARKADAŞLARIN DIŞARDA KALABİLME İHTİMALLERİ VAR MI İÇERİ GİREMEME GİBİ ???????????
2 sene önceki maçta dıarda kalanlar olmuştu vede biletler karaborsa bile gitmişti...

50 YTL FALAN HİKAYE DAHA ÖNCE MAÇA GELEN ARKADAŞLAR GÖRECEK Kİ GELENLER HİÇBİR ZAMAN DIŞARDA KALMAMIŞTIR SİZ ERKEN GELİN YETER GEREKENLERİ YAPACAKLAR İÇİNİZ RAHAT OLSUN DİEBİLİRİM BİLETLER DAĞITILACAK HERALDE MAÇ GÜNÜ SALONUN ÖNÜNDE :claps

maxen' Alıntı:
Bize bugun gelen yazıya gore biletl fiyatları 50 YTL olarak acıklanmıs. Acaba diyorum gercekten giseden bilet satılsa ve 50 YTL veren salona girse salonda kac kisi olur?
bu sne ilk defa akıllı bi iş yaptı bizim yönetim...bayan maçını saymaz isek...helal olsun valla...

50 YTL FALAN HİKAYE DAHA ÖNCE MAÇA GELEN ARKADAŞLAR GÖRECEK Kİ GELENLER HİÇBİR ZAMAN DIŞARDA KALMAMIŞTIR SİZ ERKEN GELİN YETER GEREKENLERİ YAPACAKLAR İÇİNİZ RAHAT OLSUN DİEBİLİRİM BİLETLER DAĞITILACAK HERALDE MAÇ GÜNÜ SALONUN ÖNÜNDE :claps
50 milyon bilet fiyatı fb taraftarı için...bizim için değil...bildiğim kadarıyla..tersi olamaz zaten...

selim53' Alıntı:
50 milyon bilet fiyatı fb taraftarı için...bizim için değil...bildiğim kadarıyla..tersi olamaz zaten...

BENDE ONU KASTETTİM GELEMESİN FENERLİLER ORALARA BİZ OTURSAK ÇOK DAHA İİ OLUR
:atki

Fener tayfasi zaten buyuk olasilikla sakarya da
gelcek olanlarda fiyati duyunca gelemezler
ama
dise dis kana kan intikam intikam :eek:key

Daha 2 hafta önce Akatlardaki maç için
ulan bize az yer verdiler 150 kişi vereceklerine hiç vermesinler diyenler.
Şimdi Fenerbahçe taraftarına bilet 50 milyon diye seviniyorlar.
Ne kadar enteresan bugün onlar gelmedin yarın biz gidemeyelim.
Sizde kına yakın kına

qb' Alıntı:
Daha 2 hafta önce Akatlardaki maç için
ulan bize az yer verdiler 150 kişi vereceklerine hiç vermesinler diyenler.
Şimdi Fenerbahçe taraftarına bilet 50 milyon diye seviniyorlar.
Ne kadar enteresan bugün onlar gelmedin yarın biz gidemeyelim.
Sizde kına yakın kına

Ne güzel yazmışsın be Kubi. :claps

Rakip taraftarsız maçın ne zevki var Allah aşkına?
Onlar bize gelmesin, sonra da zamanı gelince de biz onlara gidemeyelim vay be olaya bak.Bu mudur istenilen olay?

Deplasman' ın ne demek olduğunu bilmeyen yaşamayan zihniyetler ... Yazık ! Sonra da Galatasaray taraftarı bizi Akatlar' da, Abdi Ipekçi' de, Haldun Alagaş' da, Caferağa' da yalnız bıraktı yeterli desteği vermedi diye ağlayıp sızlar bazı insanlar ...

Hepsi müstahak bizi ne diyelim hayırlı uğur olsun !

uA'da enteresan bir şekilde panik başladı fiyat yüzünden...

Buda gayet normal aslında, ataköyün havasını koklamayan insanlar şimdi organizasyon peşindeler,aniden cin çarpmışa döndüler. :)

Arda,

Senden bilet bekliyo kardeşlerin bi el at şu işe... :atki

cimboms34' Alıntı:
uA'da enteresan bir şekilde panik başladı fiyat yüzünden...

Buda gayet normal aslında, ataköyün havasını koklamayan insanlar şimdi organizasyon peşindeler,aniden cin çarpmışa döndüler. :)

Arda,

Senden bilet bekliyo kardeşlerin bi el at şu işe... :atki

Kelin ilacı olsa kendi kafasına sürermiş abi :D
Bileti kim kaybetmiş de biz bulmuşuz.

Umut mümkün olduğu kadar az süre alıp Keep Tuborg'a göre daha iyi işler yapabilirse bunları :kizlar Keep kıpırdayıp sayı katkısı yapmalı , Arda hücumda zorlamalı. Karşıda sadece Aydın Örs Savunması denilen olay var. Zaten bu maçtaki en büyük avantajları bariz kenar yönetim farkı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...