Maçlarımız Ahmet Cömertte

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
bu gün galatasaray dergisinde okudum maçlarımız ahmet cömertte olacakmış eğer 3000 ve üzeri seyirci çekmeyi başarabilirsek abdi ipekçiye geçecekmişiz.... ayrıca halil hoca bu sene çok başarılı olacağımızı iddia ediyor..... rakiplerimiz bizim 2 katımız bütçelerle takımlar kurdular biz ise onların kadrosuna benzer bir kadro kurmak yerine onları bozacak bir takım oluşturduk deyim yerindeyse...'FERRARİYE KARŞI MERCEDES VE BMW İLE YARIŞAMZSIN BİZİM YAPMAMIZ GEREKEN FERRARİYİ OFF ROAD BİR YOLA SOKUP ORADA YARIŞMAKTIR!!!! bütün bu yazdıklarım halil ünerin gs dergisinde söyledikleridir :eek:key :eek:key :eek:key :eek:key

Şu salondan oldum olası hoşlanmadım... İnşallah taraftarlarla birlikte geçiş yaparız...

Daçka Cup da da Bahçeşehir Üniversitesi'ni 80-78 yenerek 3. olmuşuz...

Bide lig maçlarının yayınıyla ilgili topic açtım bi bakar mısınız?

http://www.gsbasket.org/forum/viewtopic.php?t=1973

biglion' Alıntı:
bende halil hocadan bole bi cvp bekliyodum iyi en azından daha mantıklı konusmus acaba yine sampiyon olcaz demismi???
şampiyon olacağız demiyor ama büyük çıkış yapacağımızı iddaa ediyor... bir yabancı daha alacağımızı söylemiş(acaba j.hagenimi kastetmiş) ilginç bir cümleside 'HERKES BENİM NEDEN FATİH SOLAK'I ÇOK İSTEDİĞİMİ GÖRECEK' umarım haklı çıkar bu sene başarılı oluruz......

bence o salon hiç ürketici değil şöyle sarı kırmızıya boyansa ali samiyen gibi maabet yeri olsa :atki :atki :atki

Arkadaşlar O salonda çok sağlam maçlarımızda oldu ufak olması bizim için kim ne derse desin 1 avantaj .Öncelikle salonu pankart asmaya müsait hale getrmek üzere herkesi çivi ve çekiçlerle salona bekliyorum (anlayan anlar...) :kop

Bence Abdi İpekçiye uğramamız zaten yanlış
Salon çok büyük hiç bi etki edemiyosun maça sahaya çok uzak

Ahmet Cömertte taraftar azda olsa bişiler oluyo sanki en azından maçla daha iç içesin
Bi telekom maçı hatırlıyorum geçen sene gerçi yenilmiştik ama :).çok bi seyirci yoktu ama etkimiz olmuştu sanki

bilmem katılıyomusunuz ama ben abdi ipekçiy olimpiyat stadına benzetiyorum

ben tum yaz ahmet comertte antremana cıktım aslında zemin olarakta pek iyi bi saha diil ama herelde ucuz die orayı kiraliyolar nese enazından evime cook yakın

kombıne olayı olsa keske
kombıne alana forma hedıye falan
yane seyırcı getırecek aktıvıteler yapılsa orda
otobus kaldırılsa
ponpon kızlar olsa
futbol macıyla saatler kesısmese
futbol takımıda baskanda macları ızlemey gelese boylece kameraler kameralrla beraber ılgı artar
boylece ahmet comert cehennme olurdu rakıplere

Valla Ahmet Cömert'in kapasitesi 3000'in altında.Bu nedenle bütün sezon Ahmet Cömert'deyiz. :D
Bir de şu kombine olayı ayrı bir komedi.Kombine var mı,varsa kaç para?Bu konuda hiçbir bilgi alamadık 2 senedir.Bu şartlarda nasıl kombine alabiliriz ki?

AHMET CÖMERT BENCE A.İPEKCİYE GÖRE DAHA İYİ EN AZINDAN SALONU DOLDURURUZ!!!(geçen dönemki GS-ifb maçı çok iyiydi trübünler)

:atki ZEYTİNBURNUDA GALATASARAYLIDIR :atki