Maçlarımız Ayhan Şahenk'te

22545 kez okundu
Basketbol Maçlarımız Ayhan Şahenk'te Oynanacak

Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Takımı, bu sezon iç saha maçlarını Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynayacak.

Galatasaray Cafe Crown İdari Menajeri Recep Şen, taraftarlarımıza daha nezih ve kaliteli bir ortamda maç izlettirebilmek için Ayhan Şahenk Spor Salonu'nu seçtiklerini söyledi. Recep Şen, küçük ebatlı olan bu salonda seyircimizin takımımızı daha iyi motive edebileceğini vurguladı.

1995 yılında yapılan ve Darüşşafaka Lisesi Kampüsü içinde bulunan Ayhan Şahenk Spor Salonu, 3500 kişilik tribün ve 350 araçlık otopark kapasitesine sahip.

Ayhan Sahenk Spor Salonu
Büyükdere Caddesi, Derbent Mevkisi, Sarıyer / İstanbul
Telefon: 0212 286 22 00

Eğer resmi sitedeki haberi buraya yapıştırdıysa arkadaş.o sene başından beri resmi sitedeydi.Ahmet Cömert'te oynarken de salonlinkine tıklayınca Ayhan Şahenk'in bilgileri geliyordu.Zahmet edip resmi siteyi yenilemedikleri için böyle yanıltıyorlar insanları.

Bana kalırsa Bağcılar'daki salonda oynayalım maçlarımızı..Ama bazı arkadaşlar istemiyor orayı..O zaman Ahmet Cömert Salonu olsun derim..Ayhan Şahenk Spor Salonunu istemiyorum şahsen...

Geçen seneki haberin aynısı

Basketbol Maçlarımız Ayhan Şahenk'te Oynanacak

Galatasaray Cafe Crown Erkek Basketbol Takımı, bu sezon iç saha maçlarını Ayhan Şahenk Spor Salonu'nda oynayacak.

Galatasaray Cafe Crown İdari Menajeri Recep Şen, taraftarlarımıza daha nezih ve kaliteli bir ortamda maç izlettirebilmek için Ayhan Şahenk Spor Salonu'nu seçtiklerini söyledi. Recep Şen, küçük ebatlı olan bu salonda seyircimizin takımımızı daha iyi motive edebileceğini vurguladı.

1995 yılında yapılan ve Darüşşafaka Lisesi Kampüsü içinde bulunan Ayhan Şahenk Spor Salonu, 3500 kişilik tribün ve 350 araçlık otopark kapasitesine sahip.

Yani resmi sitede kendi yenilemesi lazım , birden çok sevinmiştim.

Orası uzak fazla traftar gelemez oraya gelirde çok değil zor olur bence ahmet cömertte devam olmalı...

ya arkadaşlar ayhan şahenk spor salonu bana olimpiyat stadı gibi geliyo yaa.Saçma bi salon çünkü.ahmet cömertteki o atmosferi orda bulamayız.NİE ABDİ İPEKÇİ DEĞİLDE İLLA TAKMIŞLAR AYHAN ŞAHENK DİYE.orası herkese yakın deil boş tribünlere oynayınca akılları başlarına gelir.

Re:

desean_15' Alıntı:
ya arkadaşlar ayhan şahenk spor salonu bana olimpiyat stadı gibi geliyo yaa.Saçma bi salon çünkü.ahmet cömertteki o atmosferi orda bulamayız.NİE ABDİ İPEKÇİ DEĞİLDE İLLA TAKMIŞLAR AYHAN ŞAHENK DİYE.orası herkese yakın deil boş tribünlere oynayınca akılları başlarına gelir.
Ahmet Cömert´te sağladığımız atmosfer ULEB´in umrunda değil ki. O zaman niye Abdi İpekçi değil de Ayhan Şahenk dersen birisi rakibimizle özdeşleşmiş bir salon derim.

Hazır yazmaya başlamışken devamını getireyim; kullanıcı adı olarak ad soyad kullanma zorunluluğu getirildi.

Rakibimizle özdeşleşmiş mi yani abdi ipekçi.Yaa biz sanki orda maç yapmadık mı?o zaman bizimle de özdeşleşti.Böyle bişey olmaz bnce.Nie derseniz parasını verdiğin zaman bütün salonlar bizim.Yada şöyle dememiz lazım:Rakibimiz bile abdi ipekçiyi dolduruyo,bizde maksimum ayhan şahenki doldurabiliyoruz...

Kusura bakma Abdı Ipekcı ıcın erken oldugnu dusunuyorum hayallere kapılmadan basamakları yavas yavas cıkmalıyız.
Once Ahmet Comerti doldurduk sonra Ayhan Sahenk en son da yonetım sampıyonluk ıcın bı kadro kurarsa Abdı Ipekcı olur.

kesın bır durum henuz yok ama murat hocanın arzusuda bu yonde dıye bılıyorum.
atakoyde oyle veya boyle kemık bır grup olustu.erkek bayan tekerleklı ayırmadan mac oldugunu duyunca oraya gıden.
otoparkı kotu trıbunu ufak havalandırma yok hepsıne eyvallah ama mutluyuz bız orda...
kalalım atakoyde sebebı yok ama kalalım.

ne ahmet cömert'i ya, böyle saçmalıkmı olur!
rezalet bir salon ne wc'si var ne ne büfesi yeterli nede otoparkı var.
hiç bir şekilde bize yakışmıyor 6.5 milyon usd harcayıp a.cömert'te oynarsa bu takım rezalet olur.
sonra a.ipekçi fenerle özdeşleşti diyenlere yazıklar olsun daha iki sene önce bir cuma maçında 6-7 bin kişi doldurduk o salonu ayrıca iddaa'lı bir GALATASARAY iki tane ipekçi doldurur...
son olarak ayhan şahenk 'e seyirci gelmez diyenlere gülüyorum yıllar önce orayı defalarca doldurduk bayan maçlarında bile, şuan şube ayağa kalkmışken taraftar takıma sahip çıkıyorken a.şahenk bize yetmez göreceksiniz.
yeterki yönetim gerekli organizasyonu yapsın salonu doldurması bizden :)

http://www.ultraslan.com/Fotos/05-06/ga ... ci/039.jpg
http://www.ultraslan.com/Fotos/05-06/ga ... ci/069.jpg
http://www.ultraslan.com/Fotos/05-06/ga ... ci/082.jpg
http://www.ultraslan.com/Fotos/05-06/ga ... ci/041.jpg
-------------------------------------------------------
bu maç cuma günü oynandı ve 6-7 bin kişi vardı vede ilk 6 ya girmeye çalışıyorduk.
ipekçi fenerle özdeş diyenlere cevaptır.
yönetim yeterki baskete ilgi göstersin biz gerekeni yaparız salonları doldururuz.

Olimpiyat Stadında da çok maç oynadık ve taraftar orayı da dolduruyordu. Sonra da işler 5 dk istediği gibi gitmeyince taraftar başlıyordu takımı protestoya. Eğer taraftar bilinçli değilse büyük kitleleri organize etmek çok daha zordur. Bunları da dikkate almak gerek.

Ayrıca Abdi İpekçi Fener´le özdeşleşti diyerek orayı tercih etmek istemeyen sadece taraftar değil...

onur.
kalabalık olunca kontrol zor oluyor diyerek a.cömerttemi oynayacağız???
GS'nin milyonlarca taraftarı var dedikten sonra 2.500 kişilik derme çatma bir salonda basket maçlarını oynaması yanlış.
bu bir geçiş süreciydi ve geçmeli artık 12.000 kişiye oynayalım varsın birileride ıslıklasın hiç bir şey olmaz.
büyük düşünmeliyiz hatta büyük düşünen rakibimizden bile daha büyük düşünmeliyiz.

Abdi İpekçiyi istemem.Ayhan Şahenk olmalı.İpekçi dolmaz.Rahatlıkla söylerim ki dolmaz.Bizde böyle bir kültür yok çünkü.Basket kültürü,bilinc...