Malik Dixon

Yav ben maçı salonda izledim yorumcu Laz Ziya falanmıydı ya? :D :D :D

Şu anda link calısmıyor.

Daha önceden indirmis olan arkadaslardan biri bana msn den gonderebilirse ben de gsbasket server ına koyarım rahat rahat herkes indirir.

Hem de bakalım harekete biz de yorumda bulunalım :)

Cheyenne gönderdi biraz önce. Ben daha değişik bir haraket bekliyordum biraz hayal kırıklığı yaşadım diyebilirim.

Bir de All Star daki bir turnikesi varmış, ona da cok guzel diyorlardı. Asıl bekledigim o :)

Tesekkur ederim mailin geldi ama bir onceki mesajımda yazdıgım gibi, daha once Cheyenne msn den gondermisti dosyayı.

Pozisyonu izledigimde biraz hayal kırıklıgı yasadıgımı itiraf etmeliyim.

ben de nba in günlük en iyi 10 hareketini falan geçecek cinsten bir şey olduğunu düşünmüştüm...

ama bu da bayağı bir ilginç :)

benzeri gecen sene nba de chicago-boston macında olmustu.
ricky davis kirk hınrıch ın kafasına topu atmıstı.
helal olsun. malik insallah bunun benzerini gs-fb macında mrsic e de yapar.

veee malik dixon bizi buraya getiren en buyuk etken super sutlarıyla ara sıra kotu oynaasada bizim kahramanımız fazla soze gerek yok sanırımm

Malik çok iyi oyuncu çok yetenekli bende beğeniyorum muhakkak ama daha iyi bir koçun elinde çok daha yararlı olabileceğini düşünüyorum.

Malik Dixon:İlk Tercihim Kesinlikle Galatasaray...

malik bugün ntv de burcu esmersoy un programına çıktı...
galatasaray ı çok sevdiğini ve sezon sonu ilk tercihinin kesinlikle Galatasaray olacağını,ve italya ve ispanya da ciddi teklifler aldığını söyledi...
bu sene hem üner hem de bizim açısından onun gelişi inanılmaz bir şans bence...
o olmasa düşmemiz büyük olasılıktı...
ne yapıp edip gelecek sene onu takımda tutmamız gerek...

Taraftardan da etkinlendiğinden bahsetti. İlk tercihi Galatasaray; ama elimizde tutamazsak, gider. Önceki senelerdeki yanlışlıklardan ders alıp takımda tutmalıyız Malik'i. Önceki senelerdeki yabancılar gibi, bir sene oynayıp gitmesin. :?