Malik Dixon

Arkadasim o haberi milliyette gordum ama tabiki o gazetenin yalancisiyim ama dixon gitsin diyenleri anlayamiyorum cok sut kullanior bencil oynuor diolar peki kobe lebron tmac ne yapio onlar niye superstar ama takim zorlanioya herks yuklensin peki diğerleri ne yapio dixoni seyredio bundada celiski var ama herkes bir kurban ario oda dixon oluyor yapmayin arkadaşlar

Fanatik'te okudum haberi oyuncu ister gider ister kalır ama sponsordan gelen para futbol takımına gidiyor diye okudum işte bu Malix'in gitmesinden daha ayıp

Sorun artık Malik´in gitmesi veya kalması boyutunu çoktan aştı malesef. UEFA futboldan gelen paranın diğer branşlara aktarılmaması zorunluluğu getirirken FİBA uyudu. Aslında FİBA´yı da suçlamamak gerek. Nerden bilsinler ki Galatasaray´ın başına aciz bir yönetim gelecek ve basketboldan gelen sponsorluk parasını futbola aktaracak.

Bu arada Arif´in kaptanla yaptığı konuşma birçok şeyi aydınlatıyor. Aydınlanmak isteyenlere...

Merhaba Arkadaşlar!Eğer Malik Dixon'da buradan Avrupa'ya giderse sanırım birçok taraftar maçlara gelmeyecektir :( Fakat benim anlayamadığım bir şey var.Nasıl olur da Cafe Crown gibi zengin bir şirketten gelen paralar futbol şubesine aktarılıp bazı imtiyazlar tanınan futbolculara verilir :oops: :shock: Eğer bu böyle devam edecekse böyle taraftar bulamazsınız YÖNETİCİLER!!!EH BUNDAN SONRA zaten fazla da taraftarın salonları dolduracağına inanmakta zorlanıyorum :( HAYDİ GALATASARAY ERKEK BASKETBOL TAKIMI!(1905)

gitmesi dogal bn daha once en az 5-6 kere budurumu soledim
kontratların cogu 1 yıllık bunun zararı olcaktır dedim bazılarınız hatırlar simdi bu zararların bitanesiyle yane oyuncunun bedelsiz baska takıma gitme ihtimalii var

Malik Dixon - All Star 2006 (Video)

Tahminen capture u koydum sandiniz ama degil :)
Ben de ariyorum .

tbl allstar 2006da yaptığı sokak basketbolu hareketlerinden sonra topu kerem tunçeri'nin kafasına atıp tekrar geri alan insanımsı şey. salonda yer alan hiç kimse uzun süre ne olduğunu anlayamamıştır, zira olayın canlı şahidi olan bu satırların yazarı bile hala topun kafaya çarpıp çarpmadığını düşünmekle meşguldür. ohadır maliktir dixondur.

Eksisozluk'e boyle yazmis biri.
Cok merak ettim yahu bu hareketi :)

Anlaşmalı bir hareketti ama Züpper ve ötesi bir Harekettiii....

Dixon a da bravoo K.Tunçeri ye de....... :claps :claps :claps :claps

Gider ayak şovunu da yaptı Dixon Helal olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnn....

Video su var dye kefalledim ama bişi yok muş........... :roll:

Bi buliyim avatar yapıcam.... :muhaha

Cok mutluyum cunku mactaydım ve ben sadece inanılmaz hareket olarak malik dixonın hareketini gordum diğerleri normaldi ama maliğinki inanilmaz bir hareketi hatta kerem madara oldu utanmasa ağlicakti yani antanılmıcak kadar guzeldi birde dixonla konustum gitmicegini soyledi isalah gitmez seneyede kalır iyi iki yabancı alırız ilk 5i zorlarız ha bide slam dergisi aldım haislip türkiyenin en iyi oyuncusu dixon dio e görünen köy klavuz istemez ne diim.

o harekete hem sevindim hem üzüldüm..malik in bööle bi şov yapması çok güzel oldu fakat keşke kerem e yapmasaydı..sonraki hücumda kerem e zumladı kamera,çocuk belli etmedi ama bayaa bozuldu :D

ben izleyemedim malesef :oops: nasıl bişey merak ettim acıkcası?

o hareket benim telefonda var tvden kaydetim gece 2de her sinirlendiğimde o hareketi seyredip guluorum saol malik türkiyeye gelmiş geçmiş en iyi oyucudur bu kadar..

bende bunu izlemedim merak ettim :oops: .Ama anlatılana göre çok güzel bir harekete benziyo tabii eklerseniz izleriz:)