Malik Dixon

Kalsaydı sevinirdim ama gittiği için de üzülmedim. Malik'in gitmesi takımımızı pek etkilemez hatta belkide iyi bile olabilir. bugüne kadar takımımıza yaptığı katkılardan dolayı Malik'e teşekkürler ve yeni takımında başarılar...

emregs' Alıntı:
Kalsaydı sevinirdim ama gittiği için de üzülmedim. Malik'in gitmesi takımımızı pek etkilemez hatta belkide iyi bile olabilir. bugüne kadar takımımıza yaptığı katkılardan dolayı Malik'e teşekkürler ve yeni takımında başarılar...
1 adami ya sewersin ya sewmesin sewersen gittigi için üzülürsün kaldigi için sewinirsin ya da adami sewmezsin o zaman giderse sewinirsin

1905' Alıntı:
1 adami ya sewersin ya sewmesin sewersen gittigi için üzülürsün kaldigi için sewinirsin ya da adami sewmezsin o zaman giderse sewinirsin
Demek istediğim kalsaydı iyi olurdu ama gitmiş olmasıda pek önemli değil. yani kalsaydı sevinirdim çünkü iyi oyuncuydu ve taraftar onu çok seviyordu. gittiği için de üzülmedim çünkü takım oyununu çok iyi oynayamıyordu ve bu sezon için istediği ücret yönetimi çok zorlardı. umarım şimdi anlaşılmıştır ne demek istediğim.

Tek dıleğim bır gun baskanında gıtmesı.Ama cok zor fenerın UEFA hayalı gıbı.........................

Snndrn' Alıntı:
Tek dıleğim bır gun baskanında gıtmesı.Ama cok zor fenerın UEFA hayalı gıbı.........................

bu msjda tepki göreceimi biliorm ama bunu yazmadan edemiyceim ya yönetim napsn adam geçen sene 1 liraya oynıyan adam bu sene 2 lira istiyor klübün durumu çok parlak diil ztn şubede sponsorlarla hay buluyor anlaşılan maliğie bu parayı vermemmz imkasnsz ya biz bu 2 lirayı buna vereceiz 3 yabancı ile oynıyacaz yada yada bu parayı 2 ye bölüp rotasyonu genişletecez bnce murat özyer in bi bildiği var ve bunun için malikte ısrar etmedi

mithat demirel' Alıntı:
bu msjda tepki göreceimi biliorm ama bunu yazmadan edemiyceim ya yönetim napsn adam geçen sene 1 liraya oynıyan adam bu sene 2 lira istiyor klübün durumu çok parlak diil ztn şubede sponsorlarla hay buluyor anlaşılan maliğie bu parayı vermemmz imkasnsz ya biz bu 2 lirayı buna vereceiz 3 yabancı ile oynıyacaz yada yada bu parayı 2 ye bölüp rotasyonu genişletecez bnce murat özyer in bi bildiği var ve bunun için malikte ısrar etmedi
biz bu adamlara 2 lira vermeyecez diye her sene 10 adam alıyoruz bu takımın tüm düzenini alt üst ediyor.buda her sezon 10 maçı kaybetmemize yada zorla kazanıyoruz hem daha baştan iddamızı kaybediyoruz hemde bütün umut ve şevkimizi

bu sezon yapılan transferler (yabancılar)hangimizi tatmin etti..şu oyuncu bizde çok iş yapar dediğiniz oyuncu var mı ; şuan bütün yabancılarımız soru işareti.. mesela tofaş nokta transferler yaptı alton mason gibi mütiş bi skorer alarak..rasheadı da unutmayalım :) :) :atki

Black_' Alıntı:
bu sezon yapılan transferler (yabancılar)hangimizi tatmin etti..şu oyuncu bizde çok iş yapar dediğiniz oyuncu var mı ; şuan bütün yabancılarımız soru işareti.. mesela tofaş nokta transferler yaptı alton mason gibi mütiş bi skorer alarak..rasheadı da unutmayalım :) :) :atki
etmedi tabi hepsi geçmiste ortalamanin üstünde mesela holman iii 1 oyuncu ama sakatliktan sonra ne yapti ki mc gowan iii oyuncuya benziyor ama daha bise göremedik mitchell malik in yarisi etmez mike watson kalsa belki skor açsindan iii olurdu onuda nie gönderdiler anlamadik

EN İYİSİ.. susalım ve salı günü dev turnuvayı bekleyelim ..pek ümidimiz yok ama ;) ilk maç banvit.. bence turnuvanın finali banvit -fb ülker :atki

malik dixon geldiğinde de bu adam muhteşem, bizi tek başına play-off taşır diyormuydunuz.daha lig başlamadı bişi olmadı takımı çıplak gözle seyredenimiz çok çok az ama şimdiden teknik kadroyu, oyuncuları suçlamaya başladık.biraz sabırlı olun.merak etmeyin bu takımın başındakiler çoğumuzdan daha iyi

Black_' Alıntı:

takımın köstek olan değil destek olan taraftarlara ihtiyacı var yensek yenilsek kalbimiz senle sloganıyla yola çıkan taraftarlara ihtiyacı var isteyen tofaşı destekleyebilir :?

benim tofaşı tuttuğum falan yok ben hepinizden çok galatasarayı destekliyorum o ayri bi konu..benim bahsettiğim konu transfer politikası ve tofaşda buna bi örnek :eek:key

ya sen mason ve rasheadi tofaşa gelmeden önce tanıyomuydun?darrel mitchell ve McGowanı kaç kez seyrettiniz de yorum yapıyosunuz.malikte malik tutturmuşunuz.ya kardeşim malikte başka oyuncumu yok.hoca diyo savunma yönü zayıf ikili sıkıştırmalarda kolayca top kaybediyo diyo ve bencede doğru söylüyo siz hala bunu tartışıyorsunuz.malik büyük maçların kaç tanesinde iyi oynadı bütün ülker ve beşiktaş maçlarında silikti sahada hiç yoktu.daçka maçında sonerin savunması karşısında hiç birşey yapamadı artık maliki bırakıp biraz takımla ilgilenelim

Black_' Alıntı:
benim tofaşı tuttuğum falan yok ben hepinizden çok galatasarayı destekliyorum o ayri bi konu..benim bahsettiğim konu transfer politikası ve tofaşda buna bi örnek :eek:key
Arkadaşlar seni yanlış anlamış olabilirler fakat "ben hepinizden çok galatasarayı destekliyorum" lafı hiç olmamış.

ben maliki kasdetmedim ki ..şu ana kadar yapılan transferleri değerlendirdim (yabancı)holman sakat.. mcgowan sakat :) :) mitchell ? :eek:key

Dixon henüz Paok'la anlaşmış değil. Paok Mula'dan haber bekliyor. Mula ile anlaşırlarsa Dixon'la sözleşme yapmayacaklarmış...

Ülkemizde 1997-98 döneminde Galatasaray'da forma giyen Larry Stewart Yunanistan'ın Panellinios takımından ayrılma kararı aldı.38 yaşındaki veteran forvetin yanında Amerikalı guard Jerry Johnson yeni sezon öncesi Atina ekibinden ayrıldı.Panellinios, skorer olarak Stewart gibi eski bir Galatasaray'lı olan Malik Dixon ile anlaşmanın yollarını arıyor.Geçen sezon Sarı-kırmızılı formayı giyen ABD'li skorerin daha önce adı bir diğer YUnan ekibi PAOK ile de anılmıştı.Selanik ekibi, Dixon'u halen sözleşmesi süren Damir Mulaomeroviç'in bir alternatifi olarak düşünüyordu.

kaynak:turkbasket.com