Marshall Strickland

Geçen sezon takımın oyun kurucusu olarak görev yapan Dee Brown ile yollarını ayıran Galatasaray, yeni guardını Türkiye'de buldu. Takımımız geçtiğimiz iki sezon Alpella'da forma giyen Marshall Strickland ile sözleşme imzalayarak Zizic'ten sonra bu sezonki ikinci yabancı transferine imza attı. 25 yaşında ve 1.86 boyundaki Amerikalı basketbolcu 1 ve 2 numaralı pozisyonlarda görev yapabiliyor.

Geçtiğimiz 2 sezonda Alpella formasıyla 54 maça çıkan Strickland, ilk sezonunda oynadığı 28 maçta 16.6 sayı 3.6 ribaund ve 4.1 asist ortalamalarıyla oynadı. İkinci sezonunda da başarılı perfomansını sürdüren genç oyuncu, oynadığı 26 maçta 16.5 sayı 3.2 ribaund ve 3.8 asist ortalamalarıyla sezonu tamamladı.

Yeni oyuncumuz Stricland'ın Galatasaray'a hayırlı olmasını diliyoruz.

Re: Marshall Strickland Galatasaray'da

Hayırlı olsun. Alpella'ya bonservis odenmiştir herhalde. Yine de toplam maliyeti 300bin$'ı gecmemiştir degil mi?

Şu başlığı rüyamda görmüştüm :) Hatta sitede Onur ABimede anlatmıştım rüyamı :) Budur sevindim ben bu transferlere.

Siz tartışmaya devam edin. Ben maça gidiyom.herkese iyi günler.
Not:Türkiye-hollanda voleybol maçı

tartılıacak biri ama ben o kadar da olumsuz bakmıyorum kimse anasının akrnından yıldız doğmadı. Bence gerekli sıçramayı bizde yapabilir. İnşallah yararlı olur

Takımımıza hayırlı olur inşallah, alpella da çok top kaybı istatistikleri ile oynamış ama inşallah bizde aynı top kaybı istatistiğini tutturmaz.İnşallah bizde sayı ve asist ortalaması yükselir.Tamam kariyerli bir oyuncu değil ama takımımıza yararlı olacağını düşünüyorum.Biraz sabırlı olalom bence.Emin kardeş sözlerine dikkat etsen iyi olur bence.Yönetim sana dedimi biz papalukas ı holdeni diamantidis i el amin i alıcaz yok ,o zaman biraz sabır et. bakalım ne olacak neylerse mevlam güzel eyleyecek.

basmarshallstrickland01wx7.jpg

Suat Aydın' Alıntı:
Takımımıza hayırlı olur inşallah, alpella da çok top kaybı istatistikleri ile oynamış ama inşallah bizde aynı top kaybı istatistiğini tutturmaz.İnşallah bizde sayı ve asist ortalaması yükselir.Tamam kariyerli bir oyuncu değil ama takımımıza yararlı olacağını düşünüyorum.Biraz sabırlı olalom bence.Emin kardeş sözlerine dikkat etsen iyi olur bence.Yönetim sana dedimi biz papalukas ı holdeni diamantidis i el amin i alıcaz yok ,o zaman biraz sabır et. bakalım ne olacak neylerse mevlam güzel eyleyecek.

abicim zizic ayarında 3 flaş transfer yapcaz dediler taraftar ne bekliyecek sanıyosun , hadi gravesi bi kenara bırak strickland zizicin sol eli bile olamaz . allahtan yerli rotasyonumuz cok iyi yoksa ben takımdan ümidi kesmiştim

Öncelikle bana abi deme aynı yaştayız nerden yazmışsam doğum tarihimi 85 diye yazmşım normalde 90 doğumluyum şimdi konumuza dönelim ahmet dedehayır 2 guard ve flaş birde 4 numara alıcaz dedi öyle hatırlıyorum sen yinede ümidini kırma inşallah herşey güzel olacak.

Valla hangi konuya yazacağımı şaşırdım.. Strickland'dan başlayalım. Alpella'da izliyorduk, hiç fena bir oyuncu değildi. Dee'den fazla fayda sağlayacağı kesin. En azından Dee'den beklediğimiz olağanüstü performansı bu adamdan beklemeyeceğimiz için bizi daha çok tatmin edecektir. Çok sevindim. Doğru transfer, doğru tercih. Sevgiler yönetime.

Fırat Aydın' Alıntı:
Valla hangi konuya yazacağımı şaşırdım.. Strickland'dan başlayalım. Alpella'da izliyorduk, hiç fena bir oyuncu değildi. Dee'den fazla fayda sağlayacağı kesin. En azından Dee'den beklediğimiz olağanüstü performansı bu adamdan beklemeyeceğimiz için bizi daha çok tatmin edecektir. Çok sevindim. Doğru transfer, doğru tercih. Sevgiler yönetime.

Sana katılıyorum zaten pek bi beklentimiz yok ama fayfalı bir takım oyuncusu olacaktır cüneyt e cok iş düşecek bu sezon!

Burak Barut' Alıntı:
Şu başlığı rüyamda görmüştüm :) Hatta sitede Onur ABimede anlatmıştım rüyamı :) Budur sevindim ben bu transferlere.

Burak forumda bu transferden ilk bahsettiğim zaman ilk sen doğru tahmin etmiştin. inşallah yine içine doğduğu gibi bu sezon takımımıza yararlı olur.

kolejden sonraki kariyerine alpellada devam etmiş bir oyuncu. büyük takım macerası yok daha. teknik kadro bu oyuncu da bir ışık görmüş olabilir. benim içimde de bir ümit var strickland için.
ama en başından beri söylediğim gibi çok tartışılacak bir oyuncu

Hayal kırıklığı....

alpella daki maçlarını izledik herkesin iyi veya kötü bir fikri olduğu bir oyuncu şimdilik rotasyon oyuncusu olarak görünüyor izleyip göreceğiz......

Kimse Strickland'ı beğenmiyor ama oynadığı bu takım geçen sene Efes'i FB'yi ve bizi yendi diye hatırlıyorum, bence katkı yapacak takıma.