Marshall Strickland

Re: Marshall Strickland Galatasaray'da

Mithat Duran' Alıntı:
Eğer bu transfer doğruysa maalesef bu sene hiç bir iddamız yok demektir.Bu tarz transferler takıma ne katkı yapar bilen varsa söylesin tahminime göre bu oyuncu ülkerin hediyesi yazık

Geçmiş zaman olurki!!! o zaman ne dediysek malesef doğru çıktı.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Ben Strickland'ın kötü bir transfer olmadığına inanıyorum, kıyas yapacağımız takım fb ise bu pozisyonda üstün bile olduğumuzu düşünüyorum.

Ah Eyüp ah sende mi? şimdi konuya nasıl bir giriş yapacaksın merakla bekliyorum.

Burak Barut' Alıntı:
Alpella=
Marshall Strickland
Can Özcan
Serkan İnan
Burak Yönder
Ogün Sevinç
Hasan Özkan
Serhar Çetin
Zeki Gülay
James Hughes
Birkan Batuk
Onur Gülveren
Volkan İncekara.

Galatasaray=Marshall Strcikland
Graves
Tufan
Murat
Hüseyin
Zizic
Polat
Cemal
Erdem
Cüneyt

İki kadro arasındaki farklara bakalım.Sonrada Strickland'ın daha iyi oyuncularla neler yapabileceklerini az çok hayal edelim.

Hayaller sanırım kabus oldu.Çok faydalı çooook.

Re: 5 # Marshall Strickland

Bende M.S konusunda çok ümitsiz değilim basketbol hepsindede önce spor bu herkes yanılabiliyor, Robinho kötü bir oyuncumu yada City nin kadrosu kötümü ama onlar son 9 maçta sadece 1 galibiyet alabildiler, diyeceğim oki sayın Mithat Duran sizin de yanıldığınız hayal kırıklığına uğradığınız muhakkak olmuştur.

İyi yine insanlara eski yazılarını hatırlatmakla yetindiniz.Ben tehdit filanda beklerdim 'bir daha böyle şeyler yazarsanız sizi .....' diye...

Arda EZER' Alıntı:
Avrupa Basketbolu' na adapte olmayan alışamayan NBA ciler yerine Marshall Strickland gibi Türk ve Avrupa Basketbolu' nun içinde olan bir oyuncuyla anlaşmak bence doğru bir seçim.

Sende mi? sevgili Arda

Eren Aydın' Alıntı:
İyi yine insanlara eski yazılarını hatırlatmakla yetindiniz.Ben tehdit filanda beklerdim 'bir daha böyle şeyler yazarsanız sizi .....' diye...

Eren ben seni tehtid ettim mi? yalnızca geçmişten günümüze bir tur atalım istedim.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bende M.S konusunda çok ümitsiz değilim basketbol hepsindede önce spor bu herkes yanılabiliyor, Robinho kötü bir oyuncumu yada City nin kadrosu kötümü ama onlar son 9 maçta sadece 1 galibiyet alabildiler, diyeceğim oki sayın Mithat Duran sizin de yanıldığınız hayal kırıklığına uğradığınız muhakkak olmuştur.

Tabiki yanıldım ama asla bağlı olduğum kuruma maddi bir zarar verecek düzeyde değil..

Şamil tam senin yazdıklarını okurken konuya denk gelmen çok ilginç!!!

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1ioag8mg]İyi yine insanlara eski yazılarını hatırlatmakla yetindiniz.Ben tehdit filanda beklerdim 'bir daha böyle şeyler yazarsanız sizi .....' diye...

Eren ben seni tehtid ettim mi? yalnızca geçmişten günümüze bir tur atalım istedim.[/quote:1ioag8mg]

Burak'ı etmiştiniz ve ceza almıştınız ya Mithat bey . Sanırım Eren onu kast etmiş.

Eren ben seni tehtid ettim mi? yalnızca geçmişten günümüze bir tur atalım istedim.[/quote]

Burak'ı etmiştiniz ve ceza almıştınız ya Mithat bey . Sanırım Eren onu kast etmiş.[/quote]

Burak beni o gün çok kızdırmıştı.Ama bu benim yaptığımı doğru olduğunu göstermez.O gün yaşananlara gerçekten çok üzüldüm.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Bu arada Mithat abi yemek borcun var, unutmam unutturmam haberin olsun :) .

Tamam ben asla unutmam en kısa zaman da buluşup yeriz.Bir daha bizim filimlere gitmeyin kardeşim hem beğeniyorsunuz,hemde ceza olarak yemek diyorsunuz.

Kutay Abi'nin dediğini kastetmekle beraber ceza kısmına katılamayacağım. Şahsi problemim kesin yok Mithat Abi ile zaten olamaz benden kaç yaş büyük insan ama Gs terbiyesi ile yetişen birinin bunu yapması karşılığında cezacık bile almayıp diğer tüm üyelere kötü örnek olması benim aklıma takılan.Gerisi görüş eleştiri kısmına yazdım zaten cevap alamamış olsamda..

Eren Aydın' Alıntı:
Kutay Abi'nin dediğini kastetmekle beraber ceza kısmına katılamayacağım. Şahsi problemim kesin yok Mithat Abi ile zaten olamaz benden kaç yaş büyük insan ama Gs terbiyesi ile yetişen birinin bunu yapması karşılığında cezacık bile almayıp diğer tüm üyelere kötü örnek olması benim aklıma takılan.Gerisi görüş eleştiri kısmına yazdım zaten cevap alamamış olsamda..

Eksik yazdım kabul :) .Ceza verildi ama kısa süre sonra (sanırım 3 gün) kaldırıldı.

Yoksa size katıldığımı aynı başlıkta bende belirtim .

Yok Kutay Abi seni yanlışlamak anlamında yazmadım yoksa yazdıklarını tabiki biliyorum :) Konudan uzaklaştık çok neyse görüş isteklerden devam ederiz.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Durumumuz çok kötüymüş yahu, bana bile seviniyor millet :)

Arkadaşlar şaka bir yana ben Marhall'ın Dee ve Mitchell'dan daha faydalı olacağına inanıyorum.

İşte bomba bu helal sana dostum!!!!!

Eren Aydın' Alıntı:

Tam bir hafta ceza aldım arkadaşlar.Sizce bu süre kısa ise sizin içinde bir hafta ben yazmam olur biter.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":12oj59ha]Durumumuz çok kötüymüş yahu, bana bile seviniyor millet :)

Arkadaşlar şaka bir yana ben Marhall'ın Dee ve Mitchell'dan daha faydalı olacağına inanıyorum.

İşte bomba bu helal sana dostum!!!!![/quote:12oj59ha]

:ehue :ehue :ehue

Mithat eski defterleri açmadan birisi ceza versin kendisine :p

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":1csettk4]Kutay Abi'nin dediğini kastetmekle beraber ceza kısmına katılamayacağım. Şahsi problemim kesin yok Mithat Abi ile zaten olamaz benden kaç yaş büyük insan ama Gs terbiyesi ile yetişen birinin bunu yapması karşılığında cezacık bile almayıp diğer tüm üyelere kötü örnek olması benim aklıma takılan.Gerisi görüş eleştiri kısmına yazdım zaten cevap alamamış olsamda..

Tam bir hafta ceza aldım arkadaşlar.Sizce bu süre kısa ise sizin içinde bir hafta ben yazmam olur biter.[/quote:1csettk4]
Olay size bir hafta ceza aldırmak veya sizi susturmak değil.Sadece yapılan olayın bu kadar çabuk geçmesi veya oldu bittiye getirilmesi.Ayrıca cezanın süresi süresiz iken 1 hafta sonra geri dönmek ceza çekmek değil afla geri dönmektir.Neyse olan olmuş kalan sağlar bizimdir, daha yazmayacağım bunla ilgili.