Mersin BŞB:64 - Galatasaray CC:73

galibiyet serisine devam edeceğiz zor maç olacak ama kazanan taraf biz olacağız....

biraz erken olabilir ama ntv veriyomu maçı bilen varmı ben 3. hafta maçlarına baktım fazla önemli maçlar yok inşaallah verirler bizim maçı :)

deplasmanda bilşiomda :) BİZİM MAÇTA O KDAR önemli diğil ki mersin le belki vermezler deplasmandkini vermeslerde olur önmeli olan kendi sahamızdakiler .

bizim için zor bir sınav ligde hangi kimlikte oynayacagımız belirler bence insallah iyi sonuc cıkar ama sunu söyleyeyim tofas macında gibi oynarsak sonumuz hüsran olur fitch dısında yabancılarımızın katkı yapması lazım fitch her zaman 2 kişilik oynayamaz

gskemal1905' Alıntı:
bizim için zor bir sınav ligde hangi kimlikte oynayacagımız belirler bence insallah iyi sonuc cıkar ama sunu söyleyeyim tofas macında gibi oynarsak sonumuz hüsran olur fitch dısında yabancılarımızın katkı yapması lazım fitch her zaman 2 kişilik oynayamaz
bu sene fitch dışında skor yapacak oyuncularımız fazla takım oyunu oturduğunda hepsi gereken katkıyı yapacaklar...
fitch bence ilk maçını oynadı(tekel maçını saymıyorum)takım arkadaşları ile uyum sorunu yaşadı bu sorun ilerleyen haftalarda ortadan kalktığında mitchell,gowan,holman,tufan,m.kaya,buraksezgin'in kaç sayı ürettiğini göreceğiz ayrıca rakiplerimiz fitch'i durdurmaya çalışırken diğerlerine daha rahat sayı üretebilecek bir ortam oluşacaktır onlarda yağmalayacaklar rakipleri :) :)

ben bu macıda alnımızın akıyla alacagımıza ınanıyorum fitch ve yanına uyum saglamıs mitcel ve holman bu sene 90skorlarına dayanan maclar cıkarabilirler onemli olarak takım hep beraber oynamaya alıssın

Bu mac umarım cuma 8 de olur ki verirler hafta sonu olursa vermeleri zor bence ama pek de zor olacagını sanmıom bu macın mersin tehlikeli takım ama tofastan biraz daha iyi takım ama asla bir telekom yada banvit degil hatta bir beşiktas deill seyircileri olacaktır ama galatasaraylılarda olcaktırr orda cekişmeli gecse de galip gelecegimizi dusunuyorum...

Fatih Solak geçen sezon Mersin'e karşı 13 sayı 7.5 ribaundla oynamıştı. Ayrıca ilk maçta tam 7 blok yapmıştı.Bu arada uzunları pek etkili olmayan Mersin'e karşı özellikle Holman'dan büyük bir patlama bekliyorum.Eğer Fatih-Holman ikilisi gününde olursa Mersin bizim karşımızda ayakta kalamaz.

herkes fitch ii oynadı diğerleri hiç oynamadı gibi görüş bildiriyolar ama dikkat etmediğimiz bir nokta var fitch kimseyi oynatmıyor.genellikle kendi kullanmayı tercih etti.en basit örnek bir fastbreakta mitchell hızla giderken ve boşta dururken pas vermedi kendisi götürdü ve 3 lüğü attı.
ama başka bir nokta ise bu oyuncu nbaden hemde şampiyon takımdan gelmiş bir oyuncu o kadarda bencilliği olur.
mersin maçının da rahat geçeceğini düşünüyorum.çünkü çok iyi skorerlerimiz var.yeterince moral ve güvende depoladık

Ilk kez zorlu bı deplansmana cıkıyoruz kayıpsız gecerız dıye dusunuyorum ama mersın taraftarını da unutmamak lazım

ultrAslan Mersin yine Takımı her şartta Destekleyecektir ve Zaferle Dönecektir.

url]

Korsan ne hikmetse sadece Mersin deplasmanları zamanında ortaya cıkıyorsun. Sonra bütün sezon kayıplardasın :?

ARdaQue' Alıntı:
Korsan ne hikmetse sadece Mersin deplasmanları zamanında ortaya cıkıyorsun. Sonra bütün sezon kayıplardasın :?

Fazla internete girecek zamanim olmuyor.ayrıca bizde bütün sezon deplasmanlardayiz ondan giremiyorum siteye felan :muhaha

Mersindeki rekdaşlarımdan adım gibi eminim bizi her zaman olduğu gibi bütün yürkleriyle desteyeceklerdir.... Lütfen salonu boş tutmayalım.. Mersinli Rakdaşlarım....

MalibudA