Milan Gurovic

Re: 15 # Milan Gurovic

onun duruşu sahada olması beni o kadar çok etkiliyorki sanki sahada 6.kişiyiz gibi geliyor ama bunu daha oyununa yansıtamadı...ı love milan

neyse Dogan abi sen haklısın pardon bu mantıksız istegin nedeni atkinsin efes macında beni cok sinirlendirmesiydi top artık koray hocada kimi gonderir tribune bilemeyiz ama sunu soyleyim guroyu gonderirse onu az olan kazanma sansımız 0 olur saygılar[/quote]

Zaten şahsi görüşüm artık Guroviç'ten umudun kesildiği yönünde.Onu ya tribüne gönderip ertisi maçlar için bir reaksona girmesi denenecek yada orada sezon sonuna kadar bir yabancı sakatlanmazsa kalacak.

Efes maçında benide çok sinirlendirdi fakat durum bu oyun kurumuz ondan başkası yok.Gönül isterdi Efes gibi kadro olsun istediğini tribüne gönder diğerini indir ama o şu an için mümkün değil.

Yeri en kolay dolacak oyuncu burada elenecek buda Guroviç olur sanırım.

Erdemir macindan sonra Gurovic benim icin bitmistir. En dogru karar Suan Gurovic'i saha kenarina almak idir. Ben satilmasindan yanayim, ama sezonun ortasinda hic bir kulup bonservis vermez. O yuzden en iyi secim saha kenarina Gurovic'i almak olacaktir. Zaten sahanin icinde yarardan cok zarari var iken, diger oyuncularimizin performansina engel olmasin.

Takimin kimyasina uymadi. Kimine gore ruhsuz. Kimine gore Gurovic icin set cizilmiyor. Benim mantigim ise Gurovic'in bu kulupte mutlu olmamasi idir.
Gurovic ilk geldiginde nasil oynuyor idi. Ozelik ile dostluk maclarin'da. Ligede iyi baslamis idi. Milo,Zizic,Gurovic ucgenleri goruyor idik. En bos anlarinda paslari arkadaslarina veriyor idi. Kulagimda daha Nejat Saymanin ilk yaridaki kendi sahamizda oynadigimiz Antalya maci yanilmiyor isem.

Galatasaray cok iyi top ceviriyor. Bos adami ariyana kadar top ceviriyorlar.
Lig'de son 6 macinda Gurovic 10 sayi barajini gecememis. Eurochallenge'da ise oynadigimiz 9 macin besinde 10 sayi barajini gecmis. En iyi maci evimizde fark attigimiz Khimik maci. O mac muazam oynamis idi.

Murat abinin (Inal) yazdigi bir yazi kulagimda cinlar. "evimizde oynadigimiz Khimik maci". Gurovic'in attigi sayilar bir kenara. Fark ulasmis 50 sayilari bu adam halen elini topun altina sokuyor.

Simdi ben soruyorum nerde o savasan Gurovic. Simdiki hali ile hicbiryerde basarili olamaz. Kafasinda mental olarak bitirmis Gurovic bu takimi. Sahada dolanan. Topu istemeyen. Kosede bekleyip top gelir ise Eyvallah gelmez ise problem degil. Bu mantik ile oynuyor Gurovic. Sahada oldugunu hisetirmiyor.

Hosley bilene yeni geldi. Adam oyuncular ile biz faul atar iken setleri soruyor. Bir kez topu bana verin diye istiyor idi. Top ona verilmedi ama istiyor idi. Keza Tolliver sahada yeni geldigi takimi icin varini yogunu ortaya koyuyor. Ekmegini tastan cikariyor.

Zaten pek istikrar yakalamamis Gurovic.
Atkins Suan formsuz olsa bilene takim savunmamiz ondan basliyor.
Atkinsiz oynadigimiz maclarda gordunuz sikintimizi.

Keza sakatliktan sonra istenileni veremyen Milojevic ise bu takimi sirtladigi maclar oldu. Graves konusmak yersiz. Ayhan Sahenkte'ki macta adeta tek basina yildizlasmis idi. Takimi sirtlayan isim olmus idi.

Hosley ve Tolliver yeni gelen isimler. Ilk geldikleri mac kalitelerini belli ettiler.

Simdi soruyorum size bu yazida butun yabancilarimizdan bahsetttim.
Kimin saha kenarinda kalmasi takim icin yararli olucak idir.

murat murathanoğlu guroviçi sosyetik garsonlara benzetti ve yaptığının çok ayıp olduğunu söleydi ve o hariç herkesin savaşından bahsetti..

Bence Kyiv macinda fena oynamadi Gurovic.
3lük yüzdesi fena degildi. Aldigi paranin hakkini vermesede yine bu Kyiv macinda iyi oynadi bana göre.

Gurovic ülkesine döndü

Galatasaray Cafe Crown'da bir türlü bekleneni veremeyen Sırp oyuncu konusunda önemli gelişmeler var.

Galatasaray Cafe Crown'a transfer olduktan sonra bir türlü bekleneni veremeyen Milan Gurovic, fıtık ameliyatı oldu. Sarı - Kırmızılı kulüpten alınan bilgiye göre; fıtık ameliyatı olan ve ülkesinde bulunan Gurovic'in gelecek hafta İstanbul'da olması bekleniyor. Sırp oyuncunun sezonu kapatmaması için çaba gösterilirken oyuncunun fizik yapısının da bu süreçte belirleyici olduğu belirtildi.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Görünen o ki Milan Guroviç Sadece Hüseyin Beşok ile iyi ilişkileri ile bile Hosley'den daha verimli gibiydi en azından şimdilik.
Oyuncular arasındaki arkadaşlık,birbirlerine bağlılık maç içinde yardımlaşmalar bizlere seri galibiyetler olarak geri dönecektir.Birilerinin bu huzursuz ortamı önlemek için aracı olması gerekiyor gibi.

kewellda fıtık ameliyatı olmustu 3 ay sonra donmustu anlasılan guro uzun bir sure daha aramızdan ayrı olucak

Ah Gurovic ah neredesin?Jasmin Repesa tarzi bir coachla Galatasaray'da mukemmel olurdun.Bu arada Hosley'i gorunce Gurovici ozlememek imkansiz.1 Gurovic 10 Hosley eder gozumde.

Belki karakteri biraz sert fakat Turkiyede Galatasaray formasinda en ufak bir takim ici disi saygisizligi olmamistir.Oysa ki Hosleyin vukuatlarinin sayisi artik belli degil.Real'de hocasina tukurur,bizde Huseyin coach ile tartisir yani Hosley acikcasi buyuk bir potansiyel sorun.Karakter olarakta,oyun yapisi olarakta.O boyu ile serbest atis yuzdesi sutlari yani soyleyecek soz bulamiyorum sahsen.Takimin kimyasinin bozulmasina bu tarz oyuncular guzel bir ornek teskil ediyor!

Can Yapici' Alıntı:
Ah Gurovic ah neredesin?Jasmin Repesa tarzi bir coachla Galatasaray'da mukemmel olurdun.Bu arada Hosley'i gorunce Gurovici ozlememek imkansiz.1 Gurovic 10 Hosley eder gozumde.

Belki karakteri biraz sert fakat Turkiyede Galatasaray formasinda en ufak bir takim ici disi saygisizligi olmamistir.Oysa ki Hosleyin vukuatlarinin sayisi artik belli degil.Real'de hocasina tukurur,bizde Huseyin coach ile tartisir yani Hosley acikcasi buyuk bir potansiyel sorun.Karakter olarakta,oyun yapisi olarakta.O boyu ile serbest atis yuzdesi sutlari yani soyleyecek soz bulamiyorum sahsen.Takimin kimyasinin bozulmasina bu tarz oyuncular guzel bir ornek teskil ediyor!
Can Hosley gercek yerinde oynamadıgı icin bu kadar etkili degil Hosley 4 numaradır ama muthis basketbol bilgisi olan Koray Hocamız Hosleyden 3 yaratmaya calısıyor

Okan DAMGACI' Alıntı:
[quote="Can Yapici":10ugges2]Ah Gurovic ah neredesin?Jasmin Repesa tarzi bir coachla Galatasaray'da mukemmel olurdun.Bu arada Hosley'i gorunce Gurovici ozlememek imkansiz.1 Gurovic 10 Hosley eder gozumde.

Can Hosley gercek yerinde oynamadıgı icin bu kadar etkili degil Hosley 4 numaradır ama muthis basketbol bilgisi olan Koray Hocamız Hosleyden 3 yaratmaya calısıyor[/quote:10ugges2]
evet koray hocamız ligin bence en iyi 4 numarasından 3 numara yaratmaya çalışıyo bakalım nereye kadar böyle uğraşcak..

Koray Hoca'ya kizmamak lazim.Onu transfer edenlere asıl hesabı sormak lazım taraftar olarak ki Besiktas maci umarim olumsuz bir sonucla bitmez.

Can Yapici' Alıntı:
Koray Hoca'ya kizmamak lazim.Onu transfer edenlere asıl hesabı sormak lazım taraftar olarak ki Besiktas maci umarim olumsuz bir sonucla bitmez.
Sezon başında hocalara; Milan Gurovic´i transfer edelim mi diye sorulsa, acaba kaç hoca "hayır istemem" der?

Korayada,Muratada,Cetin Yilmazada sorsan herkes kabul eder Gurovici..Onemli olan yildiz oyunculari belli bir kaliplara sokabilmek.Boyle antrenor Turkiyede 2-3 u gecmez.Oktay Mahmudi birazda Aydin Ors Gurovic gibi oyunculari hizaya getirebilir,maclarda onemli gorevler uslendirebilir.Ergin Atamani saymiyorum cunku yildiz oyunculari kontrol etmede sorun yasayan,medyatik bana gore siradan bir coach olma yolunda ilerleyen birisi.Oktay Mahmudi olsaydi bizde Gurovici o zaman izleyin derdim.

Milan Gurovice her zaman sukran borcluyum.Kendisini bu formada en azindan gordugum icin.Oyun anlaminda ne yazikki bazi cevrelerin hatalarinin kurbani olmustur.Bazilarinin 9 da 3 serbest atis attigi sutlari potaya yetistiremedigi mevkiide Gurovic leblebi gibi sokardi sakat olmasaydi.Arzumuz bir an once play-offlarda takıma donmesi.