Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık bırak yeter...İki senedir aynı seneryo ki bu sene eurolig seviyesinde bi kadro fakat çaylak bi guard her zamanki gibi.Yanlış oyuncu değişikleri yanlış tercihler.Hep küçük düşündün.Büyük Galatasaray camiasında küçük düşünenlere küçük oyanayanlara yer yoktur onurluca istifanı ver çünkü olmuyo,yakışmıyo Galatasaray' a...Biz bunları hak etmiyoruz...

Re: Özyer İstifa!!!

bazı şeyler açıktır..
1.özyer büyük rolleri kaldıramıyor
2.hüseyin miyadını tamamlamış
3.cemal gs da oynayacak çapta bir oyuncu değil
4.strickland i bu takıma düşünmek bile hataların en büyüğüdür..

bu gerçekleri perde arkasına iterseniz bir yılı çöpe atar takımımız
benden söylemesi

Arık kredini bitirdin hocam bizide aynı şekilde.Bu kadroyla bunu başarmak dünkü mağlubiyetini yuttuk ama bunu yutturamazsın şans eseri bu gruptan çıksak ne olur kadro belli bu kadroya uygun gördüğün guard da belli alpella nın guardı bumudur?En kritik yerlerde Guroviç yanında v.b.Artık sınır aştın hocam bu küçük düşünmelerin ve yanlış tercihlerin bizi bi adım daha götüremiyceği belli.Malasef sen bu takımın hocası olcak düzeyde değilmişsin...

Onurluca istifa et bizim gönlümüzdeki değerini ve hedeflerimizi daha falza kaybettirme...

Olmadı M.ÖZYER olmadı!

Hadi bizler sana inanmadık, ama Galatasarayımız bir yerlere gelsin diye sustuk, sineye çektik. 3 yıldır bir tane adam gibi 1 numara bulamadın. Şaçma sapan oyuncu rotasyonları ile hem kendin olduğu yerde kaldın hem de bizleri hep hayal kırıklığına uğrattın.

Keşke hiç devam etmeseydin bizim ile, Strickland tercihi ile zaten kendinin değişmediğini yine saçma sapan oyuncu rotasyonu ile devam edeceğini belli etmiştin.

Galatasaray senin oyucağın, deneme tahtan değil heleki bizler hiç ama hiç keriz değiliz!

Galatasaray sevdamızı kullanıp, bizlerle oynamak kimsenin haddine değildir!

Menajer, Teknik ekip hepiniz neyiniz var ise çekin gidin, DEFOLUN!

Sizler bizlere lâık değilsiniz!!!

Bizler laf değil icraat istiyoruz, büyük takımın küçük hocası...

Artık sana kimse inanmıyor, gurur, onur var ise lütfen git!

Kişiliğine daima saygı duyduğum,sevdiğim,gerçek Galatasaraylı Murat Özyer'in görevi bırakması hem kendisi hem kulübümüz açısından en sağlıklı karar olacaktır.

İstifa kelimesi bana nedense hep kaba gelmiştir.O yüzden '' Sayın Özyer lütfen görevinizi bırakın '' diyeceğim...

Ben Murat hocanın hala arkasında olmamız gerektiğini düşünüyorum. Takımın geç form tutması normal olabilir. Sezon başında istifa ne demektir anlamam zaten. Taraftar olmak cefa çekmeyi gerektirir diye düşünüyorum. Eyvallah eleştrilerinizi yapın ama bu kadar erken olmaz gibi geliyo bana. Diceksiniz geçen seneyi unuttun mu? hayır unutmadım ama siz de takımın yapısının ne kadar çok değiştiğini bi düşünün. Biraz sabır gösterelim.

Bir de şu soru geldi aklıma, şu dakikada takımın başına Murat hoca gitse kim gelicek?

Sadece şunu söylüyorum: Beko Basketbol Ligi'nin en kötü takımına ve kadrosuna yenildik, bu durumda biz ne oluyoruz?

Murat kardeşim pollyanacılığın güzelde kimse bana bi pilot takıma 20 sayı geriden gelip yenilmeyi açıklayamaz,Özyer bu takımın ağırlığını kaldıramadığını her seferinde ispatlıyor,gidiyor her sezon garip sıradan guard larla anlaşıyor...

Hem merak etme Galatasaray kendine yakışan o ağırlığı kaldırabilecek bi hoca bulur...Yeter ki doğru yönetilsin.

Git Murat Özyer git.Sen de Ertuğrul sağlam gibi erdemliysen istifa et.
Murat Özyer istifa!

Murat Birben' Alıntı:
Ben Murat hocanın hala arkasında olmamız gerektiğini düşünüyorum. Takımın geç form tutması normal olabilir. Sezon başında istifa ne demektir anlamam zaten. Taraftar olmak cefa çekmeyi gerektirir diye düşünüyorum. Eyvallah eleştrilerinizi yapın ama bu kadar erken olmaz gibi geliyo bana. Diceksiniz geçen seneyi unuttun mu? hayır unutmadım ama siz de takımın yapısının ne kadar çok değiştiğini bi düşünün. Biraz sabır gösterelim.

Bir de şu soru geldi aklıma, şu dakikada takımın başına Murat hoca gitse kim gelicek?
o kredisini geçen yıl kullandı..

yaa galatasaraylılıgına saygı duydugum murat özyerin bende bu saatten sonra görevini bırakmasını istiyorum gördükki olmuyor maçtan sonra yaptıgı açıklamak gerçekten düşündürücü bu turnuva eksiklerimi görmemiz açısından gayet olumlu geçti ye getirmiş olayı önümüzdeki günlerde bu eksikleri kapatıp lige ve avrupaya daha olumlu işler falan filan demiş.1.bu öle veya böle bi turnuva degil hocam türkiye kupası uzunca yıllar hasretsini çektigimiz bi kupa ayrıca bu kupa eksiklerimizi görelim die katılmadık top 8 e kalmak için katıldık eksigimiz olmadan katılmamız gereken bi turnuva idi.2. demekki hoca son maçtan ümidini kesmiş olucakki ligi ve avrupayı düşünüyor yarın bizim casaya 20 sayı fark atamayacagımızdan oda emin yane ne kendine ne takımına güveniyor...yane kısacası hoca herşeyi berbat etti... yazık oldu gerçekten artık uzunca bi süre siteye giriş yapmam snaırım moralim çok bozuk:(

Bir garip adam Murat Özyer...Neyi ne için yaptığını çoğu zaman anlayamadığım bir hoca.Maçın başında bir oyuncu sokar,sonra 38 dk. yüzüne bakmaz.Sürekli birini çıkarır,birini sokar.Hiç bi zaman Galatasarayımıza geldiği günden bu yana doğru ve göze hoş gelen basketbolu oynatmayı becerememiş bir hoca.Bu şartlar altında artık istifa etmesinin zamanı çoktan gelmiştir.Bence yarın ki maçtan sonra sonucu ne olursa olsun ki büyük ihtimal o maçı da kaybedecez (çok da önemli değil 50 sayı fark atsak nolur zihniyet değişmedikçe)İstanbula gelir gelmez istifasını vermeli.Yoksa bu sene de bu takımı çok rahat süpürürler ve yine biz burda kaybedilmiş bir senenin acısıyla üzüntümüzle kalırız.

Murat Birben' Alıntı:

2 senedir aynı şeyi yaşıyoruz.gruplardan çıkamıyoruz.murat hoca ile bu iş yürümez bu dakikadan sonra zararın neresinden dönülse kardır deyip yollar güzel bir şekilde ayrılmalı.kaç milyon dolarlık takımın sonu bu olmamalı.

bir de sabır demişsin bu takım yaklaşık 2-2.5 aydır beraber.hade geçen sene yabancılar yeni gelmişti bu sene öyle değil.herkesin bir sabrı var.benim sabrım taştı,murat hoca ile bu iş yürümez bence bu dakikadan sonra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...