Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Semih Ural' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3pn7zwq4]Son 1 haftadır ortada olmayan 3 maymunu oynayan arkadaşlar tatilden geldiniz mi?

Kimin 3 maymunu oynadığını bilmiyorum ama dün maçın ilk yarısıyla ikinci yarısı arasında çok maymun olan gördüm burda.

Konuyla ilgili görüşlerimi başka bir topicte dile getirdim. Bu senenin benim için başlamadan bittiğini de söylemiştim. Herhangi bir beklentim yok. Dünkü galibiyet de yüzümü güldürse bile bu seneden beklentilerimi değiştirmedi daha takımı canlı izlemediğim için.

Ama Murat Hocayı eleştirenlerin dün daha ilk yarı bitmeden kelle avcılığına çıktıgını gördüm. Bundan sonra da ben ve benim gibi düşünenleri maksadınızın farklı olduğuna da inandıramazsınız.

Murat Özyer çok iyi bir coach değildir ama çok değerli bir insandır.[/quote:3pn7zwq4]

Çorum'dan öte köy yok değil mi ?

Nerelerdeydiniz Türkiye Kupası'nda acaba gözler yollardaydı...

Volkan daha bugün kokmaya başladın ne çabuk hesap sormaya başladın.
Aslan filan aman diyim bunlar seni aşan kelimeler.
Çok merak ediyorsan Semih tribündeydi Çorum maçı dışında. Yıllardır olduğu gibi.
Peki sen nerdeydin. Tepkini yıllardır dökemedin de burada kusuyorsun.
Tribünde bağırabilecek aslanlar aranıyor. Buyurun hodri meydan. Abiler bağrılmayacak dediği zaman "demokrasi" var diyip tribünde bağıracak adam varmı burada. Hani taraftar forumu ya. Sallayın atış serbest. Ama serbest dediysekte lafınızın gittiği yeri bilin. Pişman olmayın.

Mithat Bey,
Öncelikle saygılar. Nedenini anlamdığım şekilde bir yazı yazdınız dün. Kusura bakmayın sizi tanıdığım için altında bir bit yeniği seziyorum. Hayırlısı :)
Burda ki insanlar size karşı olduğu için ya da başka nedenle Murat hocayı savunmuyor. Eski üyeler ve eski tribündekiler için söylüyorum ( zaten 3-4 kişi ediyor bunlarda) Halil Üner e yıllarca mecbur bırakılmış insanlarız biz. Şimdi Murat Özyer gibi bir hoca bulmuşken kaybetmek istemiyoruz aslında. Yani yağmurdan kaçmaktan kaçıyoruz. Halil Ünere verdiğimiz fazlaca şansı Murat hocaya veriyoruz.

Gelirsek kendi görüşüme,
Murat hocanın verdiği inanılmaz artılar var hem şubeye hem takıma. Bir şekilde takımda bir karakter yaratıyor nasıl başarıyor bilmiyorum ama. Gerekli yerlerde müdahele konusunda ve karşı takım analizi konusunda sıkıntılar yaşaması en büyük eksisi. Bir de yabancılarla ilişkileri demek gerekiyor sanırım. Fitchten başlayan süreci hatırlatmak gerekirse. Galatasaray ismi değiştikten sonra gelen süreçte hepimiz çok şey bekliyoruz ama şu da bir gerçek, kimse kara kaşımıza hasta değil. Sponsor bulmak isteyince ha diyince bulunmuyor. Telekom yarın öbür gün sponsor olursa da umarım ilk iş olarak ciddi ismi olan yabancı bir koçla anlaşılır. (Tanjevic gibi ismi olmasında aman diyim) Bu şekilde "profosyonel" leşen şubeye artık yabancı hoca gerekiyor ne yazık ki. Yerli hoca kaldıramıyor bu entrikaları bu şube düzenini. Hem bizde kendimizi geliştiririz mecburen.

Bir gün kendi salonumuzda sevdalılarla kupa kaldırma ümidiyle.

arkadaşlar foruma dışardan bakan insanlar var ve resmen rezil oluyoruz lütfen buna göre davranalım

Deniz Baskın' Alıntı:
arkadaşlar foruma dışardan bakan insanlar var ve resmen rezil oluyoruz lütfen buna göre davranalım

Onların oyuncuları sayesinde Türkiye Kupası'nda tur atladık.
Adamlar ne deseler haklılar şu anda.
Murat Hoca sayesinde onlara da muhtaç olduk ya...

Murat İNAL' Alıntı:
Volkan daha bugün kokmaya başladın ne çabuk hesap sormaya başladın.
Aslan filan aman diyim bunlar seni aşan kelimeler.
Çok merak ediyorsan Semih tribündeydi Çorum maçı dışında. Yıllardır olduğu gibi.
Peki sen nerdeydin. Tepkini yıllardır dökemedin de burada kusuyorsun.
Tribünde bağırabilecek aslanlar aranıyor. Buyurun hodri meydan. Abiler bağrılmayacak dediği zaman "demokrasi" var diyip tribünde bağıracak adam varmı burada. Hani taraftar forumu ya. Sallayın atış serbest. Ama serbest dediysekte lafınızın gittiği yeri bilin. Pişman olmayın.

Mithat Bey,
Öncelikle saygılar. Nedenini anlamdığım şekilde bir yazı yazdınız dün. Kusura bakmayın sizi tanıdığım için altında bir bit yeniği seziyorum. Hayırlısı :)
Burda ki insanlar size karşı olduğu için ya da başka nedenle Murat hocayı savunmuyor. Eski üyeler ve eski tribündekiler için söylüyorum ( zaten 3-4 kişi ediyor bunlarda) Halil Üner e yıllarca mecbur bırakılmış insanlarız biz. Şimdi Murat Özyer gibi bir hoca bulmuşken kaybetmek istemiyoruz aslında. Yani yağmurdan kaçmaktan kaçıyoruz. Halil Ünere verdiğimiz fazlaca şansı Murat hocaya veriyoruz.

Gelirsek kendi görüşüme,
Murat hocanın verdiği inanılmaz artılar var hem şubeye hem takıma. Bir şekilde takımda bir karakter yaratıyor nasıl başarıyor bilmiyorum ama. Gerekli yerlerde müdahele konusunda ve karşı takım analizi konusunda sıkıntılar yaşaması en büyük eksisi. Bir de yabancılarla ilişkileri demek gerekiyor sanırım. Fitchten başlayan süreci hatırlatmak gerekirse. Galatasaray ismi değiştikten sonra gelen süreçte hepimiz çok şey bekliyoruz ama şu da bir gerçek, kimse kara kaşımıza hasta değil. Sponsor bulmak isteyince ha diyince bulunmuyor. Telekom yarın öbür gün sponsor olursa da umarım ilk iş olarak ciddi ismi olan yabancı bir koçla anlaşılır. (Tanjevic gibi ismi olmasında aman diyim) Bu şekilde "profosyonel" leşen şubeye artık yabancı hoca gerekiyor ne yazık ki. Yerli hoca kaldıramıyor bu entrikaları bu şube düzenini. Hem bizde kendimizi geliştiririz mecburen.

Bir gün kendi salonumuzda sevdalılarla kupa kaldırma ümidiyle.

Aslında bir maksadım yok yalnız,dün akşam yaptığım telefon görüşmesinde bana anlatılanı ilavesiz net olarak aktardım.Şimdi siz de haklısınız !!!adı Murat ÖZYER düşmanına çıkmış biri olarak benim bu yazıyı ya yazmam,yada kendime uyarlamam lazım o da bana yakışmaz .Ben baştan beri Galatasaray menfaatleri için fikir beyan ediyorum.Murat hoca Galatasaray'ın menfaatleri için şartsa onuda savunurum.Ama bunu için dişe dokunur bir başarılar olması lazım .Maalesef son Üç yılda bunun göremediğim için muhalefetim .

Önce Galatasaray sonrası hikaye zaten

aman murat dikkat !!! Kimin neci oldugunu bilmeden laf etme !!!Hadimi bilirim sen kendine yakısan sekilde konusmUsun sasırmadım burda bizi saldıran sizsinız ama sütden cıkmıs ak kasıkda sizsizniz dimi ???

Ben burdayım pisman olacagım hiç bir laf sölemem . Abi tanımam kardes bilmem .Bildigim bir sey var GALATASARAY ne gerekiyosa yaparız galatasaray için hiç biriniz sampiyonluga inanmıyoken 3 sene önce o floryadan takımı ugurlayan 50 kisi formalarla bizlerdik veya fenerden 4 yiyip gece 02,00 ye kadar takıma destek cıkmıs bir insanız .Bize barcelona macından sonra cıkıp tessekür eden bugun senin kaptanın ümit karandır öle bosa bilmeden sallamayalım !!!

Floryada tromso macından sonra panzerlele taciz yiyenler bizlerdik aman dikat bunları kimse bilmez ben söleyim bilin siz cünkü sadece oraya kupa alınınca gelirsiniz dimi???

Sen yönetici iken işin ceza vermekti en ufak laf edisimizde bugun tehtit uslubun hep aynı neyse .Evet lafımın arkasındayım corumdan sonra tt maclarından sonra sussanlar 73 73 den sonra aslan kesilip yazı yazdı.Ben bir seyi savunuyorum savunucam yensekde yenilsekde !!! Sizin gibi mac kazanınca (pardon kazanamadık berabere kaldık :) )konusmıcam sadece !!!

Anlamayanlara tekrar yazıyorum;

- Ali'nin avatarı imageshack'teki bir hata yüzünden yada oradan silindiği için görünmüyordu. Bunu bile bizim yaptığımızı söyleyenlerin amacı belli. Bari teknik olarak birşey bilmiyorsunuz konuşmayın da rezil olmayın.

- Murat Hoca hakkında eleştiri yapmadığım söyleniyor. Çorum hakkındaki yazımda eleştiri yok diyen varsa bol bol ÖSS paragraf sorusu çözsün.

- Polyannacılık kelimesi her nereden gelmiş bilmiyorum ama bunu kullanan insanların ne demek istediklerini anlamıyorum. Bu kadar özenti olmayın. Biri birinden görüyor herkesin ağzında bir polyannacılık.

- Devamlı kahvaltı muhabbeti yapanların amacını ise anlamıyorum. Bu insanlar neden kahvaltıya yada partiye gelip Murat Özyer'e eleştirilerini iletmemişler. Ve burada eleştiren bazı arkadaşlar kahvaltıda neden Murat Hoca'nın etrafında dolaşıp yüzüne gülmüşlerdi?

Volkan Ozger' Alıntı:
Floryada tromso macından sonra panzerlele taciz yiyenler bizlerdik aman dikat bunları kimse bilmez ben söleyim bilin siz cünkü sadece oraya kupa alınınca gelirsiniz dimi???
!

Sürekli Florya'ya gitmendeki sebep orada oturuyor olman olabilir mi?Kalkıp Trabzon'dan oraya gelmediğim için kötü taraftar oldum öyle mi...

Deniz Baykal'ın sözüyle bitireyim konuşmalarımı 'Hadi be sende' .

Murat abi dicem sana saygım var büyüksün benden ben hayatımda kimseden söz alıp yazmadım burda senin bahsettigin abileri tanımam ve kardesleri beni acılısda gördün geldigim kisi savasla ,barıs camurdu ister inan ister inanma

Burak fark edermi benim orda oturmam sen kalkar gidermıydın fenerden 4 yedikten sonra floryada 10 bin kisilik bir semt ama biz orda 50 kişi oluyoruz garip dimi ;) !!!

Bu arada ben maclara para ile gidiyorum :) gelmek istersen gideriz beraber murat abi !!!

Sen kendini anlatma Volkan bırak insanlar seni bilsin. Sen beni bilmezsin ama bilen bilir. Kimsenin inanmıyo dediğin şampiyonlukta biz senin tanımam etmem dediğin abilerimizle kardeşlerimizle birlikte inandık şampiyonluga. Geciceksin bu en büyük taraftar benim ayaklarını. Şurda edebimizle yazıyoruz fikir payaşıyoruz insanı çileden çıkarmayın.

Gündüz iş yoğunluğundan dolayı Mithat beye cevap verdim ama senin bana hitaben yazdığın yazıyı görmemişim. Önce kendi yerini haddini bil. Ben bu site kurulduğundan beri burdayım kimseden ögrenicek değilim napıcagımı. Hele senin gibi ne yazdıgını bilmeyen, cümle kurmaktan aciz, insanlara saldırmaktan başka bi işe yaramayan birinden icazet alıcak halim yok.

Burda en çok eleştirdiğim kişilerden biri Mithat Duran ama kendisiyle gündüz güzel bi karşılıklı yazışmamız oldu. Düzeyli tartışmadan ötürü öncelikle teşekkür ederim kendisine. Umarım ilişkilerimiz de hep bu düzeyde devam eder.

Tugay sana gelince. Hangi şehre gideceğime sen mi karar vericeksin. 3 sene bayan takımı 5 kişilik taraftar grubuyla küme düşerken sen nerdeydin? Ulan bacak kadarsınız ama hepiniz tribünün kralısınız anasını satıyım. Çorumda nerdeymişim. Burdaki herkes son şampiyonluktan beri nerde bilmiyorum ama ben 10 yaşımdan beri buralardayım.

Neyse ya zaten stres doluyum işten güçten bide burda çoluk çocukla uğraşıyoruz. Adam takımı kovalamış 50 kişi onu gurula anlatıyo burda bide bize Galatasaraylılık dersi vericek.

Semih süpürüldügündede yaz corumdan sonrada yaz!!!

Berabere kalınca yazma sadece .Bak yine diyorum Murat özyer istifa !!!

Artık size cevap vermicem cünkü siz galatasaray degerlerini bıraktınız insanların kişiliklerine saldırıyorsunuz !!!Ben murat hocanın kişiligine özel kisiligine laf etmismiyim bakın konusun!!!

Bana göre galatasaray sevgisi az olan biridir bu kadar büyük sevgisi olsa zarar verdigi yerde bırakır !!!

GALATASARAYI calıstırıcak kapasitesi yoktur bana göre

İstenmedigi yerde kalmak kendi tercihidir .Benim bildigim galatasaray degerlerinde gidilir kendi insanı degerlerimde ekmegını yedigim yer beni istemiyosa giderim .

Benim yerime baska bir arınıyosa calıstırılıcak giderim kendime saygım vardır .Simdi siz cok zekisiniz sunu dersiniz bizde sizi ,seni burda istemiyoruz burası kimsenin bana ekmek verdigi bir yer degil burası bütün galatasaraylılara acık oldugun icin öle bir cümle kursanızda gülerim gecerim sadece !!!

Ben bunları yazmısım bunların hangisinde hakaret var ???

Ama sizin suan yaptıgınız hakaret :) size cezada gelmez simdi bununda farkındayım oyuzden susmak size cevap vermemek erdemligini göstericem; cünkü bana dolu cevap yaz diyosunda.Kendiniz murat hocayı savunucak elle tutulucak yanınız kalmayınca, bize saldırya gectınız. Sizden daha adam akıllı
kalması için ne yaptı,Galatasarayın menfaati için neler yapmıs bir cümle okuyamadık iyi insanlıgı iyi galatasaralılıgı dısında (tabi size göre iyi insan iyi galatasaraylı).

Son olarakda haddimi bana bil dicek son kişilerden birisin semih beni tanımadan bu cümleyi kulanamazsın!!!Cileden cıkıyosanda yazılarımı okumıcaksın ozaman yapıcak bir sey yok veya murat özyer bırakmalımı topicine girmiceksın giriyosanda yazılanları kabullenceksın siz seviyorsunuz diye sevmek zorunda degılım siz kalmasını isediginiz için kalsın dicek degilim.Burak sanada son kez sölüyorum arkadasım senin yazılarına cevap vermicem ama beni tahrık etmek için elinden geleni ardına koymuyosun devam et :) .

Kimseye tribün dersi vermek icin cabam yok 10 yasından berı ordaysan helal olsun derim gocunmam beni tanımadan yazıyosun .İlk kişilige laf atan sen oldun senle kişisel bir sorunumda yok benden daha iyi tribüncüsündür onada eyvallahım var ögrenicek seyler varsada gelirim özeline sorarım cekinmem ama beni tanımadanda agır hakaret ediyosun semih (abi ,kardes ) yasını bilmedigim için nedicegimi bilmedim.Benim bir inancım var murat özyer kapasitesi bu takımı calıstırmaya yetmıyo buna inanıyorum bunu savunuyorum 3 senedir .Ermkan kunter , halil üner , cansever yesildag gelmis beni baglamaz gelen kişininde yetmıyosa kapasitesi onuda elestiririm!!!

Benim eleştiri yapmadığımı nerden uyduruyosun. Çok düşüncelerimi merak ediyosan dünkü maç topiclerinden birine de yazdım bi arka sayfaya da bak istersen. Okumak istediklerini okuyup okumak istemediklerini pas gecersen insanlar hakkında bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olursun böyle.

Murat hocanın aleyhinde yazı yazmak için senin kullandıgın üslubu kullanmak zorunda değilim. Herkesin görüşüne saygım var ama aynı cümleleri çevirip çevrip 150 defa yazarsan ben de yeter artık derim.

Bir defa senin başka insanların görüşüne saygın yok. Burda birisi Murat özyeri yada herhangi bir kişiyi seviyor, saygı duyuyor diye senin kimseye laf söyleme hakkın yok ama maşallah herkese karşı diliniz bir pabuç.

Murat hocayı sevmiyor olabilirsin ama eleştirnin suyunu çıkartıyosunuz artık. Senin o çok övündüğün Galatasaray değerlerin sana takım ligde, kupada, avrupada zorlu bir maratona tam başlıycakken takıma zarar verecek eylemlerde mi bulun diyor? Maçlara gidip Muarat hoca aleyhine fırsat kolluycagını açık açık deklare ediyosun. Senin Galatasaraylılık değerlerin takımın maglup götürdüğü çok öenmli bir maçın devre arasında pişkin pişkin sırıtıp nerde Murat Özyer avukatları diye fırsat kollamayı mı anlatıyor?

Az önce de yazdım forumda en çok eleştrdiğim kişilerin başında gelen Mithat bey dün akşam ki beraberlikten sonra çıkıp aslanlar gibi olanı biteni yazmıştır. Galatasaraylılık bunu gerektirir çünkü. Kalkıp burda kimse Galatasaraylılık dersi vermeyin.

Şurda sezonun açılmasına 3 gün kalmış. Eminim ki sen ve senin gibiler ellerini ovuşturarak takımın maglup kapatacagı ilk maçı beklemeye başlamışlardır bile. Galatasaraylılık değerleri bunu söylüyor çünkü!

Volkan sen iyice oto kontrolünü kaybettin, burada herkes senin eleştirdiğin gibi eleştirmek zorunda değil.

Semih yıllardır salonlara iyi günde vede kötü günde gelen bir taraftar, kaldıki Murat Hoca'cıda(senin tabirinle) değil, ama senin üslubunla yazmıyor diye kızmamalısın!

Sabırlı olmakta fayda var, Murat hoca senin düşündüğün gibi istenmediği söylenmişte gitmek istemiyor diye bir durumda değil!

Şimdi biraz sakinleş, her lafını Murat hocaya vede ona hala inananlara dokundurma, inan bana pırlanta gibi bir insansın ama bu kadar sert yazılar yazmak seni kötü gösteriyor.

Mithat abini örnek al, vede lütfen eleştirini zamana vede sürece yay, ozaman haklı çıktığında herkes sana gerekeni söyler.

Beni dinlemeni umuyorum.

Volkan'cim 22 yasindasin, ufak da sayilmazsin.
Ancak cok hararetli ve biraz da agir yaziyorsun.
Murat, maclara biletsiz giriyorsa, senin buraya attigin post sayisi kadar da maca parasi ile girmistir.
Murat, Murat Ozyer'in cebinde giriyor maclara, gordum bir kere.
Galatasarayli, Galatasarayliyi boyle kiracaksa, Murat Ozyer bir yere gitmesin raziyim.
Yakismiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...