Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ramazan Uzun' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":3ji9v16y]Issız kuytu köselerden and olsunki dönecegiz o günlere inanarak dalgalan SARI KIRMIZI !!!!
Göztepe bestelerini buraya niye yazarsın anlamadım?? :)[/quote:3ji9v16y]
Semih Tiyanşan görmesin, alayına göztepe diye basar topiği:)

Ramazan Uzun' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":2d486kbm]Issız kuytu köselerden and olsunki dönecegiz o günlere inanarak dalgalan SARI KIRMIZI !!!!
Göztepe bestelerini buraya niye yazarsın anlamadım?? :)[/quote:2d486kbm]

suan buraya uygun oldugu için yazdım kaf kaflısın sanırım :) güzel olan herseye saygım vardır !!!

Mithat bu topiği basmadan veciz sözlerle beni şok etmeden ben kaçıyorum :) herkes sakin kalsın :)

Maç topiğinde buluşuruz :)

Bende hem buraya uygun hemde gercekden güzel oldugu için yazdım göztepeli degilim ama sırf bu beste için bende göztepe sempetanızanı oldum

İyi aksamlar eyüb abi

Erdal Avcı' Alıntı:
işler iyice kontrolden çıktı.herkes böyle birbirine bol keseden sallayacaksa 3 ay önce olduğu gibi siteyi 1-2 günlüğüne kapatalım.yoksa kavga gürültü site dışında normal hayatada sıçrayacak.
1 saat önce yazmıştım.aynen devam ediyorsunuz.

Erdal napıyoruz anlamadık hiç konusmayalım abicim istersen???

Bırak sen rahat ol burda bu kadar yönetici bosuna kontrol etmiyo dimi siteyi ???

Ne kadar çok istiyorum şu anda;
Şu takımdan sponsor çekilsin, hoca gitsin yerine gelsin Halil Üner. Olsun bütçemiz 2-3 milyon dolar.
Sonra görücem ben bu slogan atanları.

En çok güldüğüm konu ise Özyer hocamız yerine alternatif sunulan Erman Kunter. Motion offence ee sonra ?

Volkan Ozger' Alıntı:
Ha söle güveniyorum diyipde konusanlara eyvallah tartısırız konusuruzda .Aslında gitmesini istiyorum ama burda ona cok gitsin diye kalsın gibi komik cümleler üreten daha neye inandını neye inanmadıgının bilmeyipde bize saldıranlar komik duruma düsmeyinde. Bir davaya inancınız olsun ya bu insana güveniyosunuzdur ya güvenmiyorsunuzdur !!!
Volkan sorun gitmesini isteyenin çok olması değil gitmesini isteyenlerden belli başlı kişilerin kullandığı üslup. 25. sayfaya ulaşmış bu konu başlığında "hocayı teknik anlamda eleştirip gitmeli" diye yazılan kaç tane ileti var? Teknik anlamda eleştirilecek tarafı yok mu, var elbet ama olay ısrarla farklı noktalara çekiliyor.

Bir de üyelere fikirlerinden dolayı aşağılayıcı ifadeleri kullanmaktan vazgeçilsin. (Sözüm sadece Volkan´a değil, aynı hatayı yapan herkese) Size göre komik gelen fikir bir başkasının düşünerek inandığı bir fikir olabilir. Bir nevi fikrini benimsemediğiniz kişiye "sağlıklı düşünemeyen, beyinsiz" diyorsunuz.

Not: Mithat Bey hata yaptığım zaman özür dilemesini bilirim. Ben iğneyi kendime batırdım ama siz acı çekeceğiniz endişesiyle çuvaldızı aylardır elinizde bekletiyorsunuz.

Murat hoca gitmeli!!! Neden mi ?

Oyuna müdahele edemiyor pasif kalıyor
Oyuncuların özelliklerini bilmiyor yada bilmemezlikten geliyor
Mükemmel yabancıların yanında belkide ligin en kötü türk kadrolarından biriyle oynatiyor
Cüneyti guard diye oynatıyor onu gectim hala oynatiyor

bugün maçtaki üstün başarısından dolayı ömür boyu sözleşme imzalamalıyız..Avrupa'nın en iyi takımlarından birine 17 sayıdan maçı çevirmesi olsun,son 3 dk kala 10 sayı öndeyken yaptığı müdafayla heriflerin guard'ını sindirip,attığı 3 sayıyla morallenen Marshall'ı oyundan alması , onun yerine oyuna girdikten sonra attığı 3/0 9 metreden sallama 3'ler ve yaptığı harika müdafayla adamların guardlarına attırdığı 6 sayı olan Cüneyt'i ,şu dahihane değişikliğiyle şu cehennem sayılabilcek deplasmandan yüzümüzün gülmesini sağladı..özellikle adam faul'u kaçırdıktan sonra o mutluluğu gerçekten çok önemli..istanbul'a dönüşte ömür boyu sözleşme imzalanmalı..

Levent ÖKTENER' Alıntı:
bugün maçtaki üstün başarısından dolayı ömür boyu sözleşme imzalamalıyız..Avrupa'nın en iyi takımlarından birine 17 sayıdan maçı çevirmesi olsun,son 3 dk kala 10 sayı öndeyken yaptığı müdafayla heriflerin guard'ını sindirip,attığı 3 sayıyla morallenen Marshall'ı oyundan alması , onun yerine oyuna girdikten sonra attığı 3/0 9 metreden sallama 3'ler ve yaptığı harika müdafayla adamların guardlarına attırdığı 6 sayı olan Cüneyt'i ,şu dahihane değişikliğiyle şu cehennem sayılabilcek deplasmandan yüzümüzün gülmesini sağladı..özellikle adam faul'u kaçırdıktan sonra o mutluluğu gerçekten çok önemli..istanbul'a dönüşte ömür boyu sözleşme imzalanmalı..

zahmetten kurtardın adamı. ellerine sağlık.budur.

Levent ÖKTENER' Alıntı:

O sallama üçlükler girmeseydi şu konu çalkalanıyordu.
Takımın adam gibi bir oyun oynamadığı bariz şekilde görülüyor.
İkinci yarı başladı, potaya sallamaya başladık.Çok şükür ki tuttu.
Tutmasa Murat Hoca'nın ikinci planını,kafasındaki diğer oyun şablonlarını merak ediyorum. ;)
Merak etmeden önce ''Acaba öyle bir plan,şablon var mı?'' demekten de kendimi alamıyorum.

Her ne olursa olsun.

Ligde bizi şampiyon yapabileceğine ihtimal vermediğim Murat Hoca istifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...