Murat hoca bırakmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Barut' Alıntı:
Mithat Abi bu filmdi diziydi bu işlerden siz anlıyorsunuz bizler değil ;)

Burak kardeşim geçen yıl burada Murat Özyer İstifa topiğini açan renktaş sen değil miydin ?

Geçen yıl şampiyon olmadık,hatta Telekom'a süpürüldük.
Bu seneye bakıyorum.Başlangıç olarak geçen sezondan parlak bir görünüm yok.

Ne oldu da birdenbire düşüncelerin değişti ? Neden değiştini yaz yeterli bana. : )

Derin derin açıklamaya gerek yok anlayacağın.

Teşekkürler.

şu topic forumun huzurunu kaçırmaktan başka hiç bir işe yaramadı.Saatlerce herkes Murat hocayı tartışıyor.Dönüp baktığımızda elde var 0

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Burak Barut":1mz4fqaq]Mithat Abi bu filmdi diziydi bu işlerden siz anlıyorsunuz bizler değil ;)

Burak kardeşim geçen yıl burada Murat Özyer İstifa topiğini açan renktaş sen değil miydin ?

Geçen yıl şampiyon olmadık,hatta Telekom'a süpürüldük.
Bu seneye bakıyorum.Başlangıç olarak geçen sezondan parlak bir görünüm yok.

Ne oldu da birdenbire düşüncelerin değişti ? Neden değiştini yaz yeterli bana. : )

Derin derin açıklamaya gerek yok anlayacağın.

Teşekkürler.[/quote:1mz4fqaq]

Ben Murat Özyer çok iyi bir antrenördür diye savunma yapmıyorum.Kendisini yetersiz bulduğumu her fırsatta söylemişimdir ancak sizin bu saldırılarınız karşısında Özyer'i korumak ihtiyacı hissediyorum.
Bakıyorum buralarda bir film isimleri dönüp dolaşıyor bende söyleyeyim bari bir tane.
'Eski Açık Özyer Desene ;) '

Mithat Duran' Alıntı:
Son 1 haftadır ortada olmayan 3 maymunu oynayan arkadaşlar tatilden geldiniz mi?

Kimin 3 maymunu oynadığını bilmiyorum ama dün maçın ilk yarısıyla ikinci yarısı arasında çok maymun olan gördüm burda.

Konuyla ilgili görüşlerimi başka bir topicte dile getirdim. Bu senenin benim için başlamadan bittiğini de söylemiştim. Herhangi bir beklentim yok. Dünkü galibiyet de yüzümü güldürse bile bu seneden beklentilerimi değiştirmedi daha takımı canlı izlemediğim için.

Ama Murat Hocayı eleştirenlerin dün daha ilk yarı bitmeden kelle avcılığına çıktıgını gördüm. Bundan sonra da ben ve benim gibi düşünenleri maksadınızın farklı olduğuna da inandıramazsınız.

Murat Özyer çok iyi bir coach değildir ama çok değerli bir insandır.

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":3buzfqid]Son 1 haftadır ortada olmayan 3 maymunu oynayan arkadaşlar tatilden geldiniz mi?

Kimin 3 maymunu oynadığını bilmiyorum ama dün maçın ilk yarısıyla ikinci yarısı arasında çok maymun olan gördüm burda.

Konuyla ilgili görüşlerimi başka bir topicte dile getirdim. Bu senenin benim için başlamadan bittiğini de söylemiştim. Herhangi bir beklentim yok. Dünkü galibiyet de yüzümü güldürse bile bu seneden beklentilerimi değiştirmedi daha takımı canlı izlemediğim için.

Ama Murat Hocayı eleştirenlerin dün daha ilk yarı bitmeden kelle avcılığına çıktıgını gördüm. Bundan sonra da ben ve benim gibi düşünenleri maksadınızın farklı olduğuna da inandıramazsınız.

Murat Özyer çok iyi bir coach değildir ama çok değerli bir insandır.[/quote:3buzfqid]

Sevgili Semih.

Sen benim maç yazımı okudunmu eğer okumadan bu yorumu yapmışsan.Ayıp etmişsin!! ben Murat hocanın yetersiz olduğunu idda ediyorum bunu yaparkende takımımızın başında olduğu son 3 seneyi baz alıyorum.

İnsanlığı veya adamlığı beni ilgilendirmiyor.Beni takımın başındayken takıma katkıları ve başarıları ilgilendiriyor.Gerisi benim için fasa fiso bak dünkü maçın bize dönmesinde en büyük payın kendisine ait olduğunu yazdım.Bunu yazarkende yalnızca insanların doğru bilgi almasını sağmaktan öteye başka bir niyetim yok.

Ben diyorum ki!!iyiken nasıl iyi diyorsak kötü olduğu anlarda da kötü diyebilmeliyiz.Ama burda bunu yapan arkadaşlar çok az !! dikkat et hocanın hatalarını görmezden gelen arkadaşlar var bunun için isim de verebilirim.Eyüp YILDIZ ,Kerem SEÇER,Onur YAVUZ belli başlı isimler.

Birde sırf bana inat olup destek yazıları yazan kardeşlerim var !!!onlar Galatasaray sevgisinin ne kadar büyük olduğunu daha bilmiyorlar ki Galatasaray'ın başarısını kişisel inatların gölgesinde bırakıyorlar.

Her zaman marifet olan doğruya ,doğru ,eğriye, eğri diyebilmektir.Nokta gibi sabit virgül gibi kıvrılmamaktır.

Süpürüldügümüzde kimseden cıt cıkmıyodu corumdakı maclardan sonrada cıt cıkmıyodu dünkü mactan sonra birden herkes aslan kesildi .Yazılar yazmaya basladı teknik konularda.Bundan önce muhtermi hep iyi insandı diye savunurdunuz dünkü mactan sonra saha ici terimlerle konusuluyo muhterem güzel gelişme var !!!

Volkan hep boş konuşuyosun bir defa içi dolu bişeyler yazarsan cevabını ona göre alırsın. Dün akşam ilk yarının ardından yazdıklarınız orda duruyor. Samimiyetine de orda yazdıklarından 1 gr fazla inanmıyorum.

Mithat bey,

Burda oturup hocanın artılarını eksilerini konusacaksak eyvallah. Yok sadece hocaya belaltı vurup aynı cümleleri 125641565 defa yazıcaksanız ben de orda durun derim size. Tepkim tamamen buna. Daha önce defalarca belirttim.

Benim de tek derdim Galatasaray. Dolayısıyla hocayı yetersiz gördüğümü ve bugün takımın başında olmaması gerektiğini belirttim. Kendi adıma Erman Kunter ismine de çok sıcak bakmadığımı söyledim. Zaten ismi bu kadar speküle edilmiş iki kişiden de bu takıma çok fazla hayır gelmeyeceği ortada zaten.

Bence hocadan daha çok yönetim yanlışları var takımda. Bunu neden tartışmıyoruz. Transferler için, hocayla anlaşmak için 2 ay zaman kaybeden yönetim neden masaya yatırılmıyor. Tek suçlu Murat Özyer deyip nerdeyse hakarete varan suçlamalara gidiliyor. Hatta daha ileri gidip maçlara sırf onun aleyhine bagırmak, bu fırsatı kollamak için gidecek insanlar oldugunu görüyoruz. Tıpkı dün akşam ilk yarıdan sonra kıs kıs gülenler gibi. Peki sizce Galatasaraylılık bu kadar ayağa mı düşmeli?

Neyse çok fazla uzatmanın anlamı yok. Ben aynı cümleleri okumaktan sıkıldım. Cumartesi lig başlıyor ve ne kupada ne Avrupada ne de ligde şuan için kaybedilmiş birşey yok. Dolayısıyla Galatasaraylılık bana şu anda takıma her şartta destek vermem gerektiğini söylüyor.

Başarısızlıkta oturup eleştiririz her zaman ama sonuçta belaltı vurmanın da bir sınırı olmalı. Umarım derdimi anlatabilmişimdir kendi açımdan.

Kimlere neyin cevabını vericem Galatasarayın önünde görülen bir muhterimi savunuluyo sonra benim derdim galatasaray diyolar.

Bukadar rahatsız oluyosan semih girmessin bu topice acarsın murat hoca kalsın diye bir topic orda içini dökersin aslan kesildiniz evet tt`ye süpürlürken nerdeydin??? corum maclarında nerdeydin ??? bir mac kazanmadın ama aslan kesildin!!!

Semih Ural' Alıntı:
Volkan hep boş konuşuyosun bir defa içi dolu bişeyler yazarsan cevabını ona göre alırsın. Dün akşam ilk yarının ardından yazdıklarınız orda duruyor. Samimiyetine de orda yazdıklarından 1 gr fazla inanmıyorum.

Mithat bey,

Burda oturup hocanın artılarını eksilerini konusacaksak eyvallah. Yok sadece hocaya belaltı vurup aynı cümleleri 125641565 defa yazıcaksanız ben de orda durun derim size. Tepkim tamamen buna. Daha önce defalarca belirttim.

Benim de tek derdim Galatasaray. Dolayısıyla hocayı yetersiz gördüğümü ve bugün takımın başında olmaması gerektiğini belirttim. Kendi adıma Erman Kunter ismine de çok sıcak bakmadığımı söyledim. Zaten ismi bu kadar speküle edilmiş iki kişiden de bu takıma çok fazla hayır gelmeyeceği ortada zaten.

Bence hocadan daha çok yönetim yanlışları var takımda. Bunu neden tartışmıyoruz. Transferler için, hocayla anlaşmak için 2 ay zaman kaybeden yönetim neden masaya yatırılmıyor. Tek suçlu Murat Özyer deyip nerdeyse hakarete varan suçlamalara gidiliyor. Hatta daha ileri gidip maçlara sırf onun aleyhine bagırmak, bu fırsatı kollamak için gidecek insanlar oldugunu görüyoruz. Tıpkı dün akşam ilk yarıdan sonra kıs kıs gülenler gibi. Peki sizce Galatasaraylılık bu kadar ayağa mı düşmeli?

Neyse çok fazla uzatmanın anlamı yok. Ben aynı cümleleri okumaktan sıkıldım. Cumartesi lig başlıyor ve ne kupada ne Avrupada ne de ligde şuan için kaybedilmiş birşey yok. Dolayısıyla Galatasaraylılık bana şu anda takıma her şartta destek vermem gerektiğini söylüyor.

Başarısızlıkta oturup eleştiririz her zaman ama sonuçta belaltı vurmanın da bir sınırı olmalı. Umarım derdimi anlatabilmişimdir kendi açımdan.

Aslında bir bakıma haklısın (yönetim konusu)ama senin asıl şikayetin devamlı aynı konuda konuşulmasının ,sebebi ben değil aynı soruları devamlı soranlar olmalı.Hocayı eğrisiyle doğrusuyla sabaha kadar konuşuruz.Bunuda yaparken hem keyif alırız ,okuyanlarda zevk ama bu öyle olmuyor aradan bir çıkıp konuya balıklama dalınca,ortalık karışıyor.Asıl sıkıntı ben açık yüreklilikle yazıyorum karşımdaki muhalif arkadaşlardan da aynı dürüstlüğü beklemek sanırım hakkım.

Eğer yazdıklarımı bel altı buluyorsanız .Benim konuları yüzeysel geçip derinlere fazla girmediğimi farketmeniz lazım.Burda bildiğim her konuyu detaylı yazsam benim için olmasa bile ismi geçen yahıslar için büyük sıkıntı olur.

Yönetim konusun gelince onlar işin kolay yolunu bulmuş.Topu ver Ülker'e onlar uğraşsın bizde futbola odaklanalım nasıl olsa futbolda başarılı olursak her şey unutulur felfesi güdüyorlar.Ama yaklaşık 16 ay daha sabredeceğiz.Önümüzde ki!!seçimler çok farklı olacak.

kimse kimseyi kandırmasın murat özyer den galatasaray a hoca olmaz
derhal erman kunter getirilmeli eğer hedefimiz şampiyonluk ve avrupa da başarı ise
yoksa fener e daha çok gıptayla bakarız sözüm sana erdal: D

mert sönmez' Alıntı:
derhal erman kunter getirilmeli eğer hedefimiz şampiyonluk ve avrupa da başarı ise

Aman pasam hem kendini hem bizi yaktın simdi sana gazı biz verdik olur.Sende kelle avcısı ipe götüren sabotajcı oldun hayırlı ugurlu olsun :)

mert sönmez' Alıntı:
ulan zaten sınıfta kafamı şişiriyorsun bari forumda huzur ver.Kunter'ci seni!

Murat Özyer Bıraksada şu konu kapansa artık hep aynı mevzular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...