Murat Özyer ile yollar ayrıldı.

Re: Murat ÖZYER istifa etti.

zamanlama yakismadi Murat hocaya. Ne yazik ki bu ne kadar zayif yapida bir karektere sahip oldugunu gösteriyor. Bir Galatasarayli olarak ne yapip edip bu hafta takimi bomba gibi hazirlayip, Feneri yenip ardindan istifa edecekse bu sekilde gururlu bir sekilde ayrilmaliydi.

bırakmadı bırakmadı derbi öncesi gitti.

bu yakışık bi hareketse helal olsun.. yolun açık olsun hoca.

Koray hocamıza başarılar

Eyüp abi Koray hoca kim

Üzüldügüm tek bir nokta var Fb macından önce bu olayın yaşanması...Ayrıca külüpten aldıgım bazı kaynaklarda milonun %100 oynamayacagını belirtti...

lise defterinde lise basketbol takımının antrenörü arkadaşlar sanırım şimdi hatırladım ama murat hoca gittiyse kesinlikle ama kesinlikle orhun ene diyorum hatta lütfen diyorummmm

Valla helal olsun, adam istifa etmedi yemediği laf kalmadı, derbi öncesi gitti yazıklar olsun, zayıf karakterliymiş diyorsunuz!

Lütfen biraz insaf, yönetim kendisi ile çalışmak istemediğini söylemiş, oda istife etmiş, ne yapacaktı?

Durun şu maçıda oynayıp öyle giderimmi diyecekti???

Ben hep ne dedim, Murat hoca seni istemiyoruz derlerse Murat hoca gider, bugüne kadar eleştiren arkadaşları bunun dışında tutuyorum, ama hakeret edenler şimdi acaba içleri rahatmı?

Teşekkür etmek çokmu zor?

Büyük bir ihtimal yeni koçumuz Koray hoca olmuş, hayırlı olsun bundan sonra başarılı olması için bizler taraftar olarak ona destek olmalıyız!

Murat hoca, giderken, Repesa gelsin! Mahmudi gelsin diyenler, şimdi bakalım ne yorum yapacaklar.....

Koray hoca için tek yorumum, gelişi sancılı oldu, umarım çok çok çok başarılı olur.....

Tatile devam edeyim ben:)

Koray M. yeni hocamız olursa direk tepki verilmeli. Ama ilk maç Fener maçı.
Bıyık Sakal olayı hadi bakalım.

Koray Mincinozlu :( Bizim yönetim ne yapıyor anlamıyorum. Orhun kaptan boştayken Koray hocayı başa getirmenin ne gereği var var anlayamadım. Bu haber doğruysa sorun Murat hocada değil bence , yönetimi istifaya çağırmak lazım. Şimdi yeni bir topic açın bence ( Yönetim İstifa ! ) Böyle bi yönetime bu kadar para emanet edilmemesi lazım. Çok yanlış şeyler oluyor :( Takımımıza yazık olacak.

Tamamen diplomatik bir karar.Derbi öncesi aldığı bu kararla takımına ne kadar güvendiğini bir kez daha kanıtladı.

Arkadaşlar Murat Hoca yı gönderdik iyi peki..Şimdi onun yerine ismi geçenler Koray Hoca ile Orhun Ene mi? Birisi açıklasın lütfen Orhun Ene niye Murat Hocadan bu kadar iyi de onun ismi dönmeye başladı..?( bunu tenkit etmek adına değil ciddi manada soruyorum)

Mithat Duran' Alıntı:
Tamamen diplomatik bir karar.Derbi öncesi aldığı bu kararla takımına ne kadar güvendiğini bir kez daha kanıtladı.

Genel bir düzeltme için Mithat Bey'den alıntılıyorum...

Murat hocanın istifa ettiği nereden çıktı ki? Belki kulüp kendisine teşekkür etmiştir?..

Bence kulübün neden bu zamanlamayı seçtiğini tartışalım...

Etti, ettirildi ya da anlaşılarak etmesi sağlandı. :) Bunlar şu an çok önemli değil sanki Faruk Bey.
Cidden sıkıntılı bir durum var ortada.

Şöyle bir fark var: istifa ettiyse "Murat hoca gemiyi bıraktı" gibi anlaşılıyor ve yukarıdaki tatsız yorumlar ortaya çıkabiliyor...

Ama eğer kulüp görevine son verdiyse (ki benim anladığım bu), o zaman altında başka mesajlar okunmalı...