Murat Özyer ile yollar ayrıldı.

Re: Murat ÖZYER istifa etti.

Bence bu girişim sadece Murat hoca için değil , Ahmet Dedehayır ve Cem Akdağ da giderse sakın şaşırmayın.

http://www.galatasaray.org/basketbol/er ... r/2784.php

Duyuru: Murat Özyer

Kulübümüz, 2006-07 sezonundan bu yana Galatasaray Cafe Crown basketbol takımımızın Başantrenörlüğünü yürütmekte olan Sayın Murat Özyer ile yollarını ayırma kararı almıştır.

Değerli hocamıza bugüne kadar takımımıza verdiği tüm emekleri için içtenlikle teşekkür eder, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Murat hoca gönderilmiş, ne diyelim verdikleri için teşekkürler.

Yönetiminde göndermek için bu haftayı seçmesi tuhaf.

Murat Özyer'e bu zamana kadar takımımıza kattıkları için teşekkür ediyorum.Bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyorum.

Gelen gideni aratır derler ama umarım öyle olmaz.Hayırlısı olsun diyelim.

Şimdi Kurtlar Vadisi gibi, bu kararın "alt mesajlarını" okuyalım:

Yönetim aslında şunu demiş oluyor:

1. ve önemli mesaj: Ey taraftar, bu hafta skandal olacağını düşünüyoruz. öyle bir sonuç olursa salonu başımıza yıkmayın çünkü koçumuzun ilk maçıydı.

2: Ey oyuncular, işte size yeni koç. Çıkın derbiyi alın...

Faruk Tanrıyar' Alıntı:
Şimdi Kurtlar Vadisi gibi, bu kararın "alt mesajlarını" okuyalım:

Yönetim aslında şunu demiş oluyor:

1. ve önemli mesaj: Ey taraftar, bu hafta skandal olacağını düşünüyoruz. öyle bir sonuç olursa salonu başımıza yıkmayın çünkü koçumuzun ilk maçıydı.

2: Ey oyuncular, işte size yeni koç. Çıkın derbiyi alın...

Ey yönetim.maça 3-4 gun kalmış ..yeni koc kim?

Böylece bana hala güvenmeyen insanların da kalmış olduğunu gördük forumda. Neyse ki yeniler bir şey demiyorum :p

Önemli bir maç arifesinde ne kadar doğru bir karar tartışılır. Ama yinede sevindim gitmesine ama Koray Hoca nasıl bir hocadır bilemiyorum.

Murat Hoca'ya verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederim.

Murat Hoca'nın yolu artık açık olsun. Umarım çok daha başarılı bir kariyer elde eder. Olması gereken ve doğru olan yapıldı...
Umarım koç seçimi konusunda da bu olur ve Koray Hoca değil de başka biri getirilir...

Bence Özyer istifa etmedi ettirildi, bu maçtan önce mi ettirilmeliydi 5 gün tartışırım.
Koray Hoca ondan daha mı iyi 100 gün tartışırım.
Ah yönetim ah kusura bakmayın ama harbi limon suyu sıktılar bu işin içine.

Murat Özyer, Kalpler seni unutacak herkes seni unutacak seni GSBASKET asla unutmayacak.

Eee transfer dönemi bitmiş, herşey bitmiş Koray Hoca'dan beklentiler ne olacak yardımcıları kim olacak ?

Fenerbahçe maçında fark yersek bahane hazır, hocamızın zamana ihtiyacı var :?

Yazık !