Murat Özyer ile yollar ayrıldı.

Duyuru: Murat Özyer

Kulübümüz, 2006-07 sezonundan bu yana Galatasaray Cafe Crown basketbol takımımızın Başantrenörlüğünü yürütmekte olan Sayın Murat Özyer ile yollarını ayırma kararı almıştır.

Değerli hocamıza bugüne kadar takımımıza verdiği tüm emekleri için içtenlikle teşekkür eder, kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

Galatasaray Spor Kulübü

Edit: viewtopic.php?f=1&t=6127

Re: Murat ÖZYER istifa etti.

Evvela değerli forum yöneticlerinden başlığın değiştirilmesini rica ediyorum. Zira Murat Özyer istifa etmedi, baş antrenörlük görevine son verildi...

Bu karara saygı duyuyorum, zira çok baskı altındaydı ve bu baskıyı kaldıramadı; sürekli hata yapmaya başlamıştı...

Gelelim Koray Moncinozlu'nun "Teknik Danışman" pozisyonundan, "Baş Antrenör" pozisyonuna getirilmesine!..

Çok değil, bundan iki gün evvel "Durum değerlendirmesi..." başlıklı bir yazı yazmıştım ve Koray Mincinozlu'nun Murat Özyer'in yedeği olabileceği ihtimaline değinmiştim. Şayet böyleyse, bunun tam anlamıyla bir vizyonsuzluk olacağını da belirtmiştim. Sebeplerini daha evvel yazdığım için tekrar etmiyorum... Şubenin yöneticilerinin yaptığı vizyonsuzlukta olsa, dilerim Koray hoca antrenör olarak takımımızda kaldığı süreçte başarılı olur...

Dün Başkan Adnan POLAT, yaptığı basın toplantısında güzel şeyler söyledi. Ancak ne var ki birileri ona basketbol şubesinin revize edilmesi gerektiğini söylemeli, zira bu zihniyetle Galatasaray, 15-20 milyon euro'luk takım da kursa kalıcı olarak başarı yakalayamaz. Maalesef organizasyonun hali içler acısıdır!..

"Murat Özyer'in gönderilmesinin ardından öyle bir koç getirin ki kimsenin gıkı çıkmasın" derdim ama!..

Burak Barut' Alıntı:
Bence Özyer istifa etmedi ettirildi, bu maçtan önce mi ettirilmeliydi 5 gün tartışırım.
Koray Hoca ondan daha mı iyi 100 gün tartışırım.
Ah yönetim ah kusura bakmayın ama harbi limon suyu sıktılar bu işin içine.

Murat Özyer, Kalpler seni unutacak herkes seni unutacak seni GSBASKET asla unutmayacak.

Eee transfer dönemi bitmiş, herşey bitmiş Koray Hoca'dan beklentiler ne olacak yardımcıları kim olacak ?

Fenerbahçe maçında fark yersek bahane hazır, hocamızın zamana ihtiyacı var :?

Yazık !

Altına basa basa söylüyorum.Hoca korktuğu için değil yönetim istediği için gitti o da aslanlar gibi gitti.
Korkmak bir Galatasaraylıya yakışır mı beyler .

Murat Hoca´m Galatasaray´da kupa kaldırma hayalinizi ilerleyen zamanda gerçekleştirmeniz dileğiyle bugüne kadarki hizmetleriniz için teşekkürler...

Güzel ve doğru bir hamle.

Sonuçta Koray Hoca'nın basketbol bilgisi Murat Özyer'den tabi ki daha üstün.

Artık Cafe Crown'un değil,Galatasaray'ın koçu Galatasaray'ın başında!

Verdiklerin için teşekkürler Murat Özyer...

Başlık neden "Murat Hoca istif etti" şeklinde ?

Resmi sitede yolları ayırma kararı aldık yazılmış. Sene başından beri olan şeylerden sonra hoca mı gitmek istedi yoksa gönderildi mi vurgusu gayet önemli.

2005'ten beri yükselmekte olan grafiğin içine bazıları çok güzel şekilde sıçıyorlar.

Başta Ahmet Dedehayır olmak üzere bu süreçte katkısı olan herkesin eline sağlık.

Evet Murat Hocanın gönderilmesi doğrudur basketbol adına doğrudur ama herneyse aslında zaten yeteri kadar soğuttular her şeyden.

Dedehayır istifa etsin artık gitsin başımızdan. Ya da kalsın Halil Üner'i filan getirsinler.

Re: Murat ÖZYER ile yollar ayrıldı

Başlık değiştirildi arkadaşlar.

Murat Hoca'ya ileriki basketbol yaşantısında başarılar diliyorum. Teşekkürler.

Berk Tuna' Alıntı:
Güzel ve doğru bir hamle.

''Basketbol bilgisi ölçer'' icat etmişsin sanırım?!?

Eren Aydın' Alıntı:
[quote="Berk Tuna":36jk8a5j]Güzel ve doğru bir hamle.

''Basketbol bilgisi ölçer'' icat etmişsin sanırım?!?[/quote:36jk8a5j]

Düzelteyim,bana göre olarak...

Ancak Murat Hoca ne yaptı da Koray Hoca'dan daha iyi basketbol bilgisine sahip oldu ben onu anlayamadım!

Neyse,zaman gösterecek herşeyi...

İlk basta emegi gecen herkese tesekkür ederiz Murat Özyer yollandıgına göre kesin Şampiyonuz...

Sitede düzenlenen kampanyalardan kurtulduk en azından herkes birbirini kırıyordu cezalar geliyordu şimdi sitede huzur ortamı olusur inşallah sonucta Murat hoca gitti Bakalım Koray hocamız neler yapcak allah korusun kötü gidişatta ilk konu acacak benim konumun adı ''Gelen Gideni Aratır'' diyeceksiniz önyargı mı bu evet önyargı cünkü yagmurdan kacarken doluya tutulmak var onuda inşallah yasamayız

Murat hocam hersey icin tesekkürler

Verdiğin emekler için sağol sevgili Murat Özyer.

Zaten Koray ağabeyin farklı bir görevde gelmesi belli ediyordu olayı. Şubeye çok yakın bir kaç arkadaşımla görüştüm. Koray ağabeyle devam edilecek. Başka birinin gelmesi söz konusu olmadığını söylediler.

Başarılar Koray ağabey !

e ee kimm olcakk şimdi hoca bennim kendi fikrim erman hocanın gelmesidir. olmazsa kariyerli bir hoca bulalım

Koray Hoca kovulmadan istifa et konusunu inanın ilk ben açacağım ;)
Çünkü 5 yıllık antrenörlük yapmayan adamı kurtarıcı diye sahneye atmak akla mantığa sığmaz.Halil Üner deseniz kabul edebilirim ancak Koray Bey'i edemem.

Bence bu kararın derbi sonrasına bırakılması daha iyi olabilirdi ama demekki Sayın Koray Mincinozlu'ya yeteri kadar güven duyuluyorki bu önemli haftada görev ona devredildi. Umarım her iki antrenör de başarılı olurlar bundan sonraki kariyerlerinde..

Orhun Ene gelseydi keske. Koray Mincinozlu 2002'de kocumuzdu yanlıs hatırlamıyorsam. Hayırlısı olsun ne diyeyim.

GS klubune gonul verenler yani bizlere NOEL hediyesi,sanırım klup tarafından verilen..

GS Basketbol Takımı icin yeni bir milat baslamistir..Her sey pozitif olacaktir.

Ahmed Salih' Alıntı:
Evvela değerli forum yöneticlerinden başlığın değiştirilmesini rica ediyorum. Zira Murat Özyer istifa etmedi, baş antrenörlük görevine son verildi...

Bu karara saygı duyuyorum, zira çok baskı altındaydı ve bu baskıyı kaldıramadı; sürekli hata yapmaya başlamıştı...

Gelelim Koray Moncinozlu'nun "Teknik Danışman" pozisyonundan, "Baş Antrenör" pozisyonuna getirilmesine!..

Çok değil, bundan iki gün evvel "Durum değerlendirmesi..." başlıklı bir yazı yazmıştım ve Koray Mincinozlu'nun Murat Özyer'in yedeği olabileceği ihtimaline değinmiştim. Şayet böyleyse, bunun tam anlamıyla bir vizyonsuzluk olacağını da belirtmiştim. Sebeplerini daha evvel yazdığım için tekrar etmiyorum... Şubenin yöneticilerinin yaptığı vizyonsuzlukta olsa, dilerim Koray hoca antrenör olarak takımımızda kaldığı süreçte başarılı olur...

Dün Başkan Adnan POLAT, yaptığı basın toplantısında güzel şeyler söyledi. Ancak ne var ki birileri ona basketbol şubesinin revize edilmesi gerektiğini söylemeli, zira bu zihniyetle Galatasaray, 15-20 milyon euro'luk takım da kursa kalıcı olarak başarı yakalayamaz. Maalesef organizasyonun hali içler acısıdır!..

"Murat Özyer'in gönderilmesinin ardından öyle bir koç getirin ki kimsenin gıkı çıkmasın" derdim ama!..

İMZA!

Verdiğin emekler için teşekkürler Murat hoca.