Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz Yıldırım dan ne kadar hazzetmiyorsam senden onun bin katı kadar daha hazzetmiyorum..daha açık nasıl yazılır , nasıl burayı görür de okursun hiç bilmiyorum..ama lütfen git..

getirsinler Orhun Ene'yi yenilceksek onla yenilelim ya..

Halen daha nesini savunabiliyorsunuz. Adamın oynattığı basketbol ortada, tabi buna basketbol denirse... Sahaya çıkın üç sayı atın girerse kazanırız yoksa haftaya bakarız.
Hangi çağda böyle bir basketbol oynanır, set oyunun geçtim top çevirmek bile bizin için lüks, topu getir salla. Bunu kontrol edecek kişi de hocadır. eğer oyuncular dediklerini yapmıyorlarsa ya oynatmazsın yada ben yapamıyorum der gidersin. Bizde ikisi de yok

Erhan Gür' Alıntı:
Halen daha nesini savunabiliyorsunuz. Adamın oynattığı basketbol ortada, tabi buna basketbol denirse... Sahaya çıkın üç sayı atın girerse kazanırız yoksa haftaya bakarız.
Hangi çağda böyle bir basketbol oynanır, set oyunun geçtim top çevirmek bile bizin için lüks, topu getir salla. Bunu kontrol edecek kişi de hocadır. eğer oyuncular dediklerini yapmıyorlarsa ya oynatmazsın yada ben yapamıyorum der gidersin. Bizde ikisi de yok

Savunulacak bir tek 11 maçta bir yenilgimiz var kalesi kalmıştı. Bu hafta o kale düştü Yeni kale 12 maçta 2 yenilgi oldu. Devre sonu nereye varır bakalım. Gerçi deveyi lider bitirsek ne olur. Geçen sezon bitirdik de ne oldu ?

Bu sezon tek ciddi galibiyetimiz deplasmandaki Banvit maçı . O Banvit'de beğenmediğimiz kupa da Güney Kıbrıs takımına içerde dışarda yenilmişti.

Savunulacak bir tek 11 maçta bir yenilgimiz var kalesi kalmıştı. Bu hafta o kale düştü Yeni kale 12 maçta 2 yenilgi oldu. Devre sonu nereye varır bakalım. Gerçi deveyi lider bitirsek ne olur. Geçen sezon bitirdik de ne oldu ?

Bu tip kötü oyunlar ve sonuçlar szon başında olsa takım daha alışmadı diyebiliriz. Fikstür avantajı da var, rakibimiz dediğimiz takımlar ile devre sonunda oynadık ama halen daha takım olamamışız, daha bu oyunculardan takım olşturulamamış. Hangisini tercih ederseniz.

Bu sezon tek ciddi galibiyetimiz deplasmandaki Banvit maçı . O Banvit'de beğenmediğimiz kupa da Güney Kıbrıs takımına içerde dışarda yenilmişti.[/quote]

Erhan Gür' Alıntı:

Bu tip kötü oyunlar ve sonuçlar szon başında olsa takım daha alışmadı diyebiliriz. Fikstür avantajı da var, rakibimiz dediğimiz takımlar ile devre sonunda oynadık ama halen daha takım olamamışız, daha bu oyunculardan takım olşturulamamış. Hangisini tercih ederseniz.

Bu sezon tek ciddi galibiyetimiz deplasmandaki Banvit maçı . O Banvit'de beğenmediğimiz kupa da Güney Kıbrıs takımına içerde dışarda yenilmişti.
[/quote]

Yazınız alıntının arasına girmiş tam anlayamadım o yüzden

Sonuç itibari ile ben sizinle hemfikirim bu konuda :)

Kutay Bey haklısınız alıntı yaparken yüzüme gözüme bulaştırmışım, yazmak istediklerim aşağıdaki gibiydi;

Bu tip kötü oyunlar ve sonuçlar sezon başında olsa takım daha alışmadı diyebiliriz. Fikstür avantajı da var, rakibimiz dediğimiz takımlar ile devre sonunda oynadık ama halen daha takım olamamışız, daha bu oyunculardan takım olşturulamamış. Hangisini tercih ederseniz.

Maalesef söylenecek söz yok, acaba bir haftada sihirli bir değnek gelirde kupa Koleji yendiğimiz gibi bir ruh, hava yakalayabilir miyiz?

SENİ DESTEKLEYENLERDENDİM HOCA AMA YUH DEDİRTTİN BİZİ ÇILDIRTMAKTAN BAŞKA BİŞEY YAPMIYONN HAFTAYA F5 MAÇINI KAZAN VE İSTİFANI VERRR

50 tane başlıkta açılsa milyonlarca yorumda yapılsa tüm yönetim karşıda olsa salon istifa diyede bağırsa İSTİFA ETMİYOOORRR

hocadan evvel takımın içindeki lordlar kamarısından ismi büyük oyunu küçük gruptan kurtulsak...
az ama öz hüseyin gibi oyuncularla devam etsek bu sezon...
daha hayırlı olur bence...
zaten bu sezon takımın rotası belli oldu mücadele etmeden sadece isimle kazanabildiğimiz maçları kazanacaz yoksa kaybedecez...
tüküreyim yugoslav ekolüne gaines istiyorum owens istiyorum hite istiyorum...

Sakın hoca istifa etme!!!!! daha bize yaşatacağın utanç dolu günler var.Ne yazık ki !!! istifa etmekte bir erdemliktir.Sanırım buda sende yok!!!

Mithat kardeşim, 3 sezondur üzülüyoruz.. Abuk sabuk sıradan ismi duyulmamış takımları yenerken bile bu yazıları yazdık.Bu sponsorlukla, bu hocayla olmayacağını yazdığımız için tepki gördük.

Bu ligde Efes, Fener yeneceğimiz 2 takım var, hadi geçen seneki güçlerinden uzak olmasına rağmen Telekom ve Beşiktaşı da yazalım.. Olsun 4...

3.sezon her sene büyüyen bütçe isimlenen oyuncular, değişmeyen sponsorluk ve hoca ne hikmetse..

Sonuç yine aynı sonuç ; Yaratılan çakma imparator, aynı sponsorluk, şerefli 4.lükler... Gerçek sonuç ise Ülker ve Ülker in asilleri ile yürüyen Fenerbahçe..

Ayrıva Mithat başka bir forumda Fenerbahçe ye kaybedersek hoca gider demişsin... Sanmıyorum ; çünkü bu camia C.Crowndan gelen paraya teslim olup 35 sayılık farkı hazmetti.. Koçu İmparator yaptı...

Bu camiada koç olarak tek imparator Fatih TERİM'dir.. 4 sene üst üste Şampiyonluk, T.Kupası, Cymhurbaşkanlığı, Uefa, Milli takımla başarıları...

Bir insan imparator sıfatını alabilmesi için bu başarıları görmesi gerekir.. O yüzden 3 sezondur evet imparator ile hemde çakması ile devam ediyoruz...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Hasan bey selam, bana Eyübüm diye hitap etmişsiniz teşekkürmü etsem teessüfmü etsem, bilemedim!

Ben masalları severim ama masal anlatmadımki? meseleye ne kötümser bakmayı doğru buluyorum, olay bundan ibaret.

Bu arada bu takım 4 te 0 sıfır yapmaz sizinle iddaaya girmeye bile varım.

bjk wonn mö lost elde 1 eyübüm

Hasan Köse' Alıntı:
Özyer´in istifa etmesine az kaldı. Bu koçu bjk de fener de aliağa da telekom da bir yensin de göreyim. Bu maçlardan çıkacak sonuç bu. Aha yazdım takım antreman yapmıyomuş.

bjk´de etti etti , etmedi fb maçında eder, fener maçından sonra etti etti etmesse aliğa maçından sonra garanti. Olmadı telekom maçından sonra kovulur.

elde 1 fb murat hocayı rezil edecek, bizimde boynumuz yine bükük dolaşacağız. murat alpellaya çikonata git sana ülker takım bulur

Fenerbahce maçında 3500 kişi maçtan önce çok şiddetli bir şekilde Özyer istifa diye bağırmadan ben Özyerin kolay kolay istifa etmeyeceğini ve derbiyi kazansak bile önümüzün karanlık olacağını düşünüyorum ne yazık ki.

Bırakın uğraşmayın adamla tatmine devam etsin zaten görüp göreceği en büyük kulüp biziz bundan bir adım ilerisine zor gider ya da torpil bulur anca.

Bir perdiyod 5 sayı atılıyor ve bu ilk defa olmuyor takımın başına geldiğinden beri aynı hikayeler sürekli devam ediyor , 12 dakika sayı atamıyoruz veya 20 sayı öndeyken kaybediyoruz olmazsa son beş dakika üçlük yağmuru başlıyor hiçbir şey söylenmiyor geçen sene Karşıyaka maçında olduğu gibi.

İstifa et falan demeye gerek yok zaten öyle duruş filan hikaye olmuş koltuk derdinde olduğu için kolay kolay bırakmaz kendimizi yormayalım boşuna , çok hakettiği paraları yesin çatır çatır 3 senede bir kupa alamamanın ödülüdür bu.

Biz gerektiğinden fazla Galatasaraylıyız gibi düşünmeye başladım Özyer'i görünce Football Manager oyununda bile 2 ,3 maç kaybetsek bile hazmedemeyince oyunu kapıyoruz yeniden başlıyoruz ama bazıları senelerdir rezaletler yaşatıyor tık yok.

Beşiktaş maçında sevinmiştim rakip koç yok ilk defa eşit maça çıkacağız diye çünkü bizim koç senelerdir ortada yok , onda da Hakan Demir'in yardımcısı biraz takımı kıpırdatınca aradaki kenar farkı hemen hissettirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...