Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tugay Aktepe' Alıntı:
Kim kahvaltı yaparsa yapsın,isterse akşam yemeğine de kalsın,afiyet olsun.
Gözümüzde yok,içimizde bununla ilgili artniyet de... Zaten davet de yapılmış.

Aslında tam olarak anlaşılamayan birşey var.
Bu da Murat Hoca'yı hiçbir sebep olmadan korumaya çalışmak.
Herkes duygusallığı bir kenara koymalı,çünkü çoğu kişi hocaya karşı duygusal davranıyor.
Galatasaray'ın menfaatleri düşünülerek hareket edilirse,eminim ki Murat Hoca'nın kalmasını isteyen tek kişi bile olmayacaktır.

Lütfen biraz objektif olun,Galatasaray değerlerini ilk maddelere koyarak düşünün,ona göre hareket edin.

İMZA GÜZEL KARDESIM İMZA DAHA NEKDAR ACIK SÖLİCEZ !!!

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Gurovic'in ruhsuz oyununun sorumlusu murat özyer değil.Tek suçlu özyer değil.

Beşiktaş'ın yardımcı koçu Jimmy Baxter'ı nasıl motive edebiliyorsa, Murat Hoca da Gurovic'i motive edebilir değil mi ?
Yoksa edemez mi ?
Edemezse bilelim,ona göre kendisine hoca,koç,antrenör diye hitap edelim...

Volkan!

Senin Kerem'e bu lafları edecek ne emeğin var, ne bilgin var, nede duruşun var!

Bizler o antremanlara Murat hoca yokkende giriyorduk, bizler her zaman şubenin peşindeyiz!

Halil Üner varken, ve biz onu istemiyorken bile senin şu yaptıklarının binde birini yapmadık.

Eleştirmek zeka ister, kalite ister, bilgi ister, emek ister!

Yada git çoruma, takımla sohbet et, yani bunlar bizim kayırılmış olmamızdan değil, bizim işin peşini bırakmamızdan kaynaklanıyor!

Kerem gibi adamada bu forumda bu muamele yapıldı ya gerçekten yazıklar olsun!

Bundan önce sabırla açıklama yaptık ama belaltı vurdunuz, bende artık farklı davrancağım!

Evet antremanları izlememize izin verdiği için murat hocayı seviyoruz.

Bizi gördüğü yerde bizimle selamlaştığı için kendimizi bir şey sanıyoruz, onun için murat hoca imparatorumuz!

Eksiğim olduysa ilave edin, son sözümde şu olsun!

MURAT HOCA'YA SİZLERE İNAT DAHA ÇOK DESTEK OLACAĞIZ!

ADAM GİBİ ADAM MURAT ÖZYER!

Kerem bu forumu bırakırsa bende bırakacağım, bazı mümtaz şahsiyetler diyecekki kendini birşey sanıyor(gerçi muhabbetim varkende senin emeğin çok abi diyolardı, şimdi kendini ne sanıyorsun diyorlar) diyecekler, hatta mutlu olacaklar varsın olsun, ben kararımı verdim, bugün Kerem'e bunları diyenler yarın banada para alıyorsun derler, yılandan korkmam iftiradan korktuğum kadar.....

Kerem yoksa bende yokum, eyvallah.....

Re: Olmaz olsun böyle sevgi...

Feneri yendiğimizde öleceğimi bilsem, feneri yenip ölmek isterim, bende sana hak veriyorum, fenere yenilmeyi isteyen sevgi olmaz olsun.

Galatasaraylılık, Galatasaray taraftarlığı bu mudur yani size göre Eyüp YILDIZ.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Feneri yendiğimizde öleceğimi bilsem, feneri yenip ölmek isterim, bende sana hak veriyorum, fenere yenilmeyi isteyen sevgi olmaz olsun.

Galatasaray dünyalanın devlerini yense ne olacak?Biz nasılsa onları yeniyoruz,şampiyon olmasak da önemli değil Galatasaray'ı yenmek bize yeter diyen zihniyetle aynı zihniyete mi geldik?

Yazık....

yapma kardeşim bir istifa olucak diye mutlu olcaksan sen şimdiden fener fener diye bağır......

şu an için istifa açık söylüyorum ilk yarı bitmeden takıma zarar verir......

Amacımız İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak, Türk olmayan takımları yenmek

Murat İNAL' Alıntı:
Galatasaraylılık, Galatasaray taraftarlığı bu mudur yani size göre Eyüp YILDIZ.

[quote="Eyüp YILDIZ":3al7vj1w]Feneri yendiğimizde öleceğimi bilsem, feneri yenip ölmek isterim, bende sana hak veriyorum, fenere yenilmeyi isteyen sevgi olmaz olsun.
[/quote:3al7vj1w]Mübala yapmak anlatılmak istenenin vurgusunu arttırmak için kullanılır, teşbih sanatıda diyebiliriz, hatta dikkatli okuyunca birazda metafor kullanmışım cümlemde.

Anlatmak istediğim açık ve net bir GS li asla takımının yenilmesini istemez, hele fener'e hiç istemez.

Umarım açıklamam yeterli olmuştur.

O Zaman sende bir hatıralar sarmış 4-1 yanımı patlat:) iyi gider.... YAKIŞIR

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
MURAT HOCA'YA SİZLERE İNAT DAHA ÇOK DESTEK OLACAĞIZ!

ADAM GİBİ ADAM MURAT ÖZYER!

Alın hocanızıda o zaman beraber kenetlenin , ama bırakın şu Galatasaray'ın yakasını.

Adam gibi adam diyeceksek Ertuğrul Sağlan onun adı hem de dünya görüşü tam zır olmasına rağmen

Benim içinse Galatasaraylı asla günlük başarıların değil uzun vadeli başarıları hedefler. Fenerbahçe Ülker gelsin 40 vursun. Zerre umrumda olmaz şu an. İlk defa mı yenilyoruz, son defa mı yenilicez.
Ne yenince "nasılda koyduk fener'e derim" Ne de yenilince "ya fenere yenildik abi nasıl olur ya" derim.
Hadi herşeyi geçtim son 10 yılda sene içindeki hangi maçın sonucu bizim kaderimizi belirledi ki bu basketbol denen oyun sisteminde. Bildiğim kadarıyla play-off sistemiyle oynanıyor bu lig ve biz son senelerde süpürülüyoruz.
Bugün Fenerbahçe'yi yenmek sizin hedefiniz olabilir, başarılar diliyorum hedefinizde. Galatasaray'ın geçmişi derslerle doludur. Geleceği ise umarım hedeflerle dolu olur.

Alper Gülgen' Alıntı:
Amacımız İngilizler gibi toplu halde oynamak, bir renge ve isme sahip olmak, Türk olmayan takımları yenmek

Böyle söyleyenleri Fenerbahçe futbol maçından sonra göremedik. ;) Hep bir ağızdan olmaz olsun böyle takım, yıllardır şunları yenemediniz, yazıklar olsun tarzı şeyler söyleniyordu.

Öyle zor zamanlarda da sizleri amacımız Türk olmayan takımları yenmek
demeye davet ediyoruz ama nerde...

Neyse, farklı bir konuya girdiğim için forumdan özür dilerim. Bu konu ile ilgili de bir şeyler yazayım. Elinizde alın Fener bayraklarını öyle destekleyin bari. Daha iyi olur sizin için. İnşallah bu takım Ayhan Şahenk' te fülkeri ezecek. O zaman nerelerde olacaksınız. Gerçi doğru o zaman da biz herkesten daha çok istiyorduk böyle olmasını dersiniz. EN iyi taraftar sizsiniz doğru ya(!)

Bana kimse Galatasaraylılığın ne olduğunu öğretemez. Bana ne ifade ettiğini. Hayatımda bir defa bile günlük başarının peşinden koşmadım.

Bugün Galatasarayla Fenerbahçe arasında bir fark varsa o fark buradan gelir. Bizi 6-0 yenip ligi 6. bitirdikleri sene ortadayken bana da koymaz 4-1 yenilmek, 40 sayı fark yemek.

Chelsea den 5 yedikten sonra Avrupa Şampiyonu olan takımın taraftarıyım ben. Kadıköyde 4 yedikten sonra Denizli maçında beni hüngür hüngür ağlatan takımın taraftarıyım.

Neyse çok konuşmanın anlamı yok. Anlayan anladı zaten.

Herkes bir şekilde seviyor Galatasaray'ı, kimsenin istediği gibi sevmeye niyetim yok, ben Galatasaray'ın feneri yenmesiyle sadece mutlu olurummu demişim?

Açık ve seçik ne yazdığım, hiç bir koşulda GS nin yenilmesini istemem, hele fenere yenilmesini hiç istemem.

Eğer bu cümlenin anlamı Feneri yenelim gerisi önemsiz demek ise, bunada biryerlerimle gülelim.

Laf sokmak için yazmak bir karakter sorunu birilerinde.

Okumak ve anlamak konusunda laf söylemeyin hiç Eyüp Bey.
Yoksa Türk dilinde ki söz sanatlarının isimleri sizi kurtarmaz.

Üzülerek söylüyorum ama hayatımda ilk defa Fenerbahçe'ye yenilmek canımı yakmaz.Hatta beni mutlu eder,eğer sen gideceksen....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...