Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
polat devamlı salladı 3 lükleri sonuç 6 da 1...bjk nin uzunu yok sürekli dışarıdan oynuyoruz...anlamak mümkün değil....erdem ilk dakikada 3 faul büyük ciddiyetsizlik...Takımda kenar yönetim sorunu olduğu açık...ziziç üst üste 7 sayı atıyor,sonra 20 dk kenara alınıyor...cemal niye oyunda yok...bjk dün maçı almadı,gs ortada yoktu...gs hediye etti maçı...ÖZYER hiç oyuna müdahale etmedi...takım üstünde otoritesi yok...fb maçı derbi maç ama bu anlayışla işimiz çok zor...UMARIM GEÇEN SENEKİ İLK FB MAÇI GİBİ OLUR..KAZANAMAZSAK ÖZYER İSTİFA ETMELİ...9 MİL$ LIK TAKIM BU ŞEKİLDE İDARE EDİLMEMELİ..ORTADA HEDEF KALMADI...

Arkadaslar burdan ıstıfa dıyıp atıp tutanlar lütfen ozaman macta gelın topluca bagralım istifaya diye !!!

Ben bunu tek basıma efes macında yaptım buyrun bırlık olalım vede GALATASARAYI böle ruhsuzca rezılce oynatanları istifa davet edelim !!!

Bunu yapmıcaksanızda burda istifa diye yazsanızda size 50.000 tane bahane savunma buluyolar 50001 cıyede bulurlar :) ;ya sesınızı salonda duyurun yada biz cileye katlanıcaz !!!

Volkan dikkat edersen dünden beri bu başlığa uğramaz oldu bazı arkadaşlarımız.
Sana karşı nasıl savunma yapacaklarını düşünüyorlar sanırım.
11/10 istatistiği ile kendilerine siper yapmışlardı.

Neden istifaya çağırmıyorlar anlamış değilim.
Sürekli biz mi istifaya çağıracağız.Biz kötüyüz tabii biz çağırırız.
Daha ne olmasını bekliyor acaba Özyerist'ler İmparatorcular...

Hepsinden teker teker gelip buraya istifa yazmasını bekliyorum.
Galatasaray Basketbol Takımının geleceği için yok olmaya yüz tutmuş değerleri için...

arkdaşlar konuyla pek alakası yok ama ben bi kampanya başlatmak istiyorum.yöneticlerimiz sözü geçenlere söyülüyorum .abiler bjk nin başlattığı digitürk dışarı sloganını bizde hayata geçirelim diğer takımların taraftar sitelerinede bu konu hakkında yazılar yazalım.tüm takımlar birlik olsunlar her maç digitürk dışarı diyelim pankartlar hazırlyalım.herkesin rahatça maç izlemeye hakkı var.herşey para değil.eğer tüm takımlar ortak hareket edersek bi sonuç alacağımızı düşünüyorum.!

Alınan galibiyetlerden sonra bizi tahrik etmeye çalışanlar ne olacak peki ?

Ya da ''Bunlar Murat Hoca gitsin diye yenilmemizi istiyorlar'' diyenler...

Yapma Kerem Abi gözünü seveyim.Ben kimseyi tahrik etmiyorum.
Olması gerekeni istiyorum.Sadece biz mi eleştireceğiz hocayı.Yani kazandığımız maçlardan sonra yazan birçok kişi var.Kazanırken yazmak kolay tabii.Önemli olan yanlışları görmek,gerektiğinde eleştiri yapmak.
Yani dünkü maçta Hocanın 1 hatası yok ki 1000 tane hatası var.
Bunları sadece biz mi görüyoruz?
Birşeyleri ispatlama,birşeylerin öcünü almak değil yazdıklarımın sebebi.Yani çarptırılmasın.

Galatasaray Armasının geleceğini düşünen herkesten istifa hareketini bekliyorum.

fb maçını kazansak ne olur kaybetsek ne olur? önemli olan sezonu tğmğyle görebilmektir.takım galibiyet alırken de herşey açıktı. olmuyor Murat Hocayı çok sevsek de olmuyor. takımı yönlendiremiyor,yerinde mola almıyor,oyunculara müdahale edemiyor. bu yüzden de en büyük yanlışını yapıyor. abuk subuk yerlerde en iyi oynayan adamı 20 dakika veta bütün maç kenarda oturtuyor. kötü oynayan otunda kalıyor. Murat Hoca kaç senedir bu takımın başında. hadi geçen seneler kadromuz da bu seneki kadar kaliteli değildi. bu sene bu kadroyu kurarken de ona göre bir antrenör getireceksin. ilk yarıyı büyük ihtimalle 5 mağlubiyetle bitiririz. 2. yarı malesef bu şekilde herşey daha zor.

Allahından bul Murat Özyer. Bu tablo senin eserin, gurur duy. Fülkerden de 100 yer oturursun. Yazıktır günahtır ne gerek vardı Gurovice bilmem neye. Adam alıyor 1.1 milyon dolar yaptığı işe bak. Servet Çetin bile o paray almıyor.

Tugay Aktepe' Alıntı:
Ya da ''Bunlar Murat Hoca gitsin diye yenilmemizi istiyorlar'' diyenler...

Bu lafı ben biryerimden uydurmadım, Ali Bozgeyik ve bir kaç kişi daha Mersin maçından önce söylemişlerdi.
Mağlubiyetlerden sonra da buradayız.Ancak savunulacak ya da tutar yanı yok.Dünkü maçta çok büyük hatalar yapılmıştır ve kaybedilmiştir.
Bizde doğruya doğru yanlışa yanlış.
Biz maçlara ön yargıyla değil acaba bugun ne olacak diye bakıyoruz.
Kazanırsak tebrik ediyoruz, kaybettiğimizde hatalarımızı belirtiyoruz.
Her gün buraya 5 yaşındaki küçük çoçuklar gibi kime nazire yapılmak isteniyorsa;

Hoca İstifa et, Hoca bırak git yazmıyoruz.

Kutay Bey lütfen şunu yapmayın, yönetimle sorununuz varsa benim üstümden gitmeyiniz lütfen rica ediyorum.

Kerem abi; bu zamana kadar yorumlarına,bilgine,üslubuna hayrandım. Severek okuyordum yazılarını, hiç girmediğim tekerlekli sandalye basketbol takımımıza bile senin sayende girer olmuştum. Ta ki bu son yazılarını okuyana kadar...

İmam s.... cemaat ossurur !!! anlamadım arkadaş açar mısın biraz daha konuyu??

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":3i6qvrtd]Ya da ''Bunlar Murat Hoca gitsin diye yenilmemizi istiyorlar'' diyenler...

Bu lafı ben biryerimden uydurmadım, Ali Bozgeyik ve bir kaç kişi daha Mersin maçından önce söylemişlerdi.
Mağlubiyetlerden sonra da buradayız.Ancak savunulacak ya da tutar yanı yok.Dünkü maçta çok büyük hatalar yapılmıştır ve kaybedilmiştir.
Bizde doğruya doğru yanlışa yanlış.
Biz maçlara ön yargıyla değil acaba bugun ne olacak diye bakıyoruz.
Kazanırsak tebrik ediyoruz, kaybettiğimizde hatalarımızı belirtiyoruz.
Her gün buraya 5 yaşındaki küçük çoçuklar gibi kime nazire yapılmak isteniyorsa;

Hoca İstifa et, Hoca bırak git yazmıyoruz.

Kutay Bey lütfen şunu yapmayın, yönetimle sorununuz varsa benim üstümden gitmeyiniz lütfen rica ediyorum.[/quote:3i6qvrtd]

Sizin üstünüze gitmiyorum . Kimse ,le de sorunum yok. Ortada çifte standart var onu dile getiyorum. Siz benim yazdığım olayın öznesi değil nesnesiniz.

Ayrıca aleyhinize olan çifte standartlarda da aynı tepkiyi gösteriyorum . Hiç merak etmeyin .

Ben özne de olmak istemiyorum, nesne de.Hatta mümkünse dolaylı tümleç, zarf tümleci hatta edat bile olmak istemiyorum.
Geçen hafta derin ısrarlarınızla ceza aldırdınız bana daha neden beni nesne olarak kullanıyorsunuz gene ne yaptım ?

Burak Barut' Alıntı:
Ben özne de olmak istemiyorum, nesne de.Hatta mümkünse dolaylı tümleç, zarf tümleci hatta edat bile olmak istemiyorum.
Geçen hafta derin ısrarlarınızla ceza aldırdınız bana daha neden beni nesne olarak kullanıyorsunuz gene ne yaptım ?

Gene birşey yapmadınız. Sizin yaptığınız benzer bir eyleme karşı olan tutum ile şu an ki tutum arasındaki farka dikkat çektim hepsi bu.

Olmaz olsun böyle sevgi...

Bugüne kadar hep hoca Galatasaray'ımızı seviyor,şöyle karakter sahibi böyle karakter sahibi diye hep bi şekilde savunmaya çalıştım,hep beraber çalıştık..Ben maçlardaki teknik konulara hiç girmek bile istemiyorum ama yine de bahsedicem.Kadro kuruluşundan,maçlardaki oyunu yönetememe sıkıntılarına,kombinem başka yerde olmasına rağmen zorunluluktan izlediğim bizim bench arkasında alınan molalarda hocanın tahtaya bişiyler çizmek yerine her molada sadece (play aggressive)demesine,taktik olarak 0 olmasına,rakibin yakaladığı inanılmaz momentumlara rağmen bir seyirci gibi oyunu izlemesine,Avrupa'nın önde gelen oyuncularını sıradanlaştırmasına(Gurovic için bir set mi yapılamaz?),oyundan aldığı bir oyuncuyu bi daha aklına getirmemesine,80yaşında insanların yapacağı bildiğim bildik tavırlarına artık yeter diyorum..

Hoca,sen bu takımı falan sevmiyorsun,her seferinde ben şöyle terbiye ile büyüdüm böyle Galatasaray'lıyım mavallarını bırak artık.Sen sadece kendini seviyorsun,koltuk sevdalısısın..

Üzülerek söylüyorum ama hayatımda ilk defa Fenerbahçe'ye yenilmek canımı yakmaz.Hatta beni mutlu eder,eğer sen gideceksen....

Kimse bilmediği konular hakkında yorum yapmasın. Kahvaltı hoca ile bizler arasında değil hoca ile sizler arasında yapıldı. Duyurusu foruma koyuldu ve gelmediniz. Sonra da kahvaltı diyorsunuz. Bu kahvaltıyı biz gizli bir şekilde yada kimseye haber vermeden yapmadık. Bilmiyorsanız yazmayın bu konuda.

viewtopic.php?f=1&t=4832

Önder Çiçekoğlu yazmış,

Yarın (3 Mayıs Cumartesi) Murat Hoca ile Taksimde kahvaltı edeceğiz beraber. Hocamızla muhabbet etmek isteyen herkes gelebilir.

Saat: 9.30
Yer: Cafe Klan (Eyüp Yıldız'ın Cafe)

Kim kahvaltı yaparsa yapsın,isterse akşam yemeğine de kalsın,afiyet olsun.
Gözümüzde yok,içimizde bununla ilgili artniyet de... Zaten davet de yapılmış.

Aslında tam olarak anlaşılamayan birşey var.
Bu da Murat Hoca'yı hiçbir sebep olmadan korumaya çalışmak.
Herkes duygusallığı bir kenara koymalı,çünkü çoğu kişi hocaya karşı duygusal davranıyor.
Galatasaray'ın menfaatleri düşünülerek hareket edilirse,eminim ki Murat Hoca'nın kalmasını isteyen tek kişi bile olmayacaktır.

Lütfen biraz objektif olun,Galatasaray değerlerini ilk maddelere koyarak düşünün,ona göre hareket edin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...