Murat Özyer İstifa (Kovulmadan İstifa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat Özyer ve G.Saray ilişkisi artık dikiş tutmamamktadır.Sn.Özyer daha tatsız olaylar yaşanmadan lütfen görevi bırakın.Bu saatten sonra alınacak galibiyetlerinde fazla anlamı yoktur.Sedece Play Off'lara kadar size zaman kazandırır.

Burdaki bazı arkadasların Murat Özyere tutumu bizi daha cok baglıyor cünkü biz hesabı sadece 1 kişiye kesmiyoruz hersey iyi giderken bile ortaya atmıyoruz insanların kişiliklerini hala anlamıs degilim bu kin bu nefreti ?

Erdal Icelli' Alıntı:
Burdaki bazı arkadasların Murat Özyere tutumu bizi daha cok baglıyor cünkü biz hesabı sadece 1 kişiye kesmiyoruz hersey iyi giderken bile ortaya atmıyoruz insanların kişiliklerini hala anlamıs degilim bu kin bu nefreti ?

Biz diyoruz Ankara...

Yazdıklarımızı oku ve sonra yazdığını yorumla.

Valla Tugay bu siteye üye oldugumdan beri sizin İstifa et Özyer yazılarınızı okuyorum yetmez mi ?

Özyer istifa etse herseyin yoluna girecegini mi düşünüyorsun

Erdal Icelli' Alıntı:
Valla Tugay bu siteye üye oldugumdan beri sizin İstifa et Özyer yazılarınızı okuyorum yetmez mi ?

Beyaz bir sayfa açacağız, geleceğe umutla bakacağız en azından.

Gözlerimiz bağlı şu anda nereye gidiyoruz,bilmiyoruz...

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Erdal Icelli":3sd577f2]Valla Tugay bu siteye üye oldugumdan beri sizin İstifa et Özyer yazılarınızı okuyorum yetmez mi ?

Beyaz bir sayfa açacağız, geleceğe umutla bakacağız en azından.

Gözlerimiz bağlı şu anda nereye gidiyoruz,bilmiyoruz...[/quote:3sd577f2]

Tugay bu dediklerin Murat Hoca gidince olacaksa eyw. :)
Bu dedigin 1 kişinin gitmesiyle olacak bişey degil bu adam gidince hersey tozpembe olmicak oyuncular daha cok hırslanmayacak Gurovic 20 30 sayı atmayacak bir temizlige girilecekse toptan girilmeli Özyerine varana kadar gitmeli ancak suanki gibi bir kişiye fatura cıkmamalı benim karsı oldugum bişey yok Özyer akrabam falanda degil sadece bu kişilikte efendi bir insana bu kadar yüklenilmesini anlamıyorum düşmanımız degil icimizden biri Murat Özyer ;)

Re: Olmaz olsun böyle sevgi...

Anladığım kadarıyla başlık Murat Özyer´i istifaya davet etmek için yazılmış, sonrasında da farklı noktalara kaymış...

Konu başlığındaki iletileri tek tek okudum, bizim için forumun seviyesini korumak her şeyden daha önemli.

* Volkan Özger uyarılara rağmen forumun seviyesini düşürdüğü için "süresiz" cezalıdır.

* Alper Gülgen uyarılara rağmen forumun seviyesini düşürdüğü için "süresiz" cezalıdır.

Kerem Seçer´e ceza bekleyenleri hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Hayatını amatör şubelerimize adamış birinin şahsına yönelik yapılan hakaretlere verdiği yanıtlara (içeriğinde tasvip etmediğim ifadeler olsa da) ceza veremem.

Verilen kararlarla ilgili şikayeti olanlar özel mesaj aracılığı ile bana ulaşabilir.

Murat Özyer´i istifa etmeye kaldığımız yerden devam edelim...

Forumu yaklaşık 3 seneden beri takip ediyorum. Foruma 2 seneden beri üyeyim. Şunu söyleyebilirim ki ilk gün ile şuan arasında dağlar kadar fark var. O zaman herkesin birbirine saygı duyduğu, bir umut ortamı vardı. Şu an ise kutuplaşmaların olduğu adeta bir kaos ortamında gibiyiz.
Murat Hoca'nın gidişi ile basketbol takımında ve şubede değişiklikler olacak, en azından ileriye yeniden umutla bakabileceğimiz bir ortam olacaktır. Her seferinde Galatasaraylılığını vurguladığımız Murat Özyer'in antrenörlük konusundaki yetersizlikleri ve şubeyi Cafe Crown basketbol takımı olarak görmeye başlaması bu Galatasaraylılık duruşunun önüne geçmiş ve zedelemiştir. Bundan sonra yapması gereken her gerçek Galatasaraylı'nın olduğu gibi onurlu bir şekilde ceketini alıp gitmesidir. Eğer kısmet olursa bu kulüple yolları bir daha kesicektir. Belki o zaman iki taraf arasındaki uyum ve hedef birlikteliği sağlanır başarı gelir. Ama o zamana kadar bir Galatasaraylı'ya yakışacak şekilde davranıp gitmesi gerekir...
Murat hoca gidince şubede değişimler olacaktır ancak forumdaki şu kutuplaşma ve kötü hava tam anlamıyla kalkar ve kırılan kalpler düzelir mi? Zor...

Onur Yavuz' Alıntı:
Murat Özyer´i istifa etmeye kaldığımız yerden devam edelim...

Onur bey Murat Özyer'in istifası konusu en önemli hassasiyetlerinizi unutturdu anlaşılan .

Türkçe konusunda bu kadar hassas birinin yukarındaki cümlesi çok dikkat çekiyor .

Ne ise insanlık hali diyelim ve

Murat Özyer'i istifaya davet etmeye kaldığımız yerden devam edelim .

Anlatın bakalım bize Beşiktaş maçındaki taktiklerini,set oyunlarını,savunma biçimlerini...

Bizler de bilelim değil mi ?

Uzunu olmayan Beşiktaş'a karşı neden hiçbir uzunumuzun çift haneye ulaşamadığını tartışabiliriz mesela.

Gurovic-Cüneyt-Graves sahada iken Polat'ın neden inatla dış şut kullandığını da konuşabiliriz uzun uzun,bu şutlardan sonra alınan molada Polat'ın oyundan alınacağını düşünerek benche durmasını ama hocanın onu oyundan almadığını da konuşabiliriz.

45 saniye içinde üç faul yapan Erdem'i izleyen teknik ekibi de uzun uzadıya tartışmak lazım.

Basketbol konuşmak için iyi bir platform gibi burası ama ne yazık ki basketbol konuşan yok.

Teşekkür ederim.

Tugay Abi BJK TV'den banttan seyrettim bugün,kardeşim BJK'li bayağı dalga geçti hatta.

Çok tehlikeli bir durumla karşı karşıyaydık maçtan önce,hırslı ve ne yapacağını,ne oynayacağını bilmediğimiz bir takım...

Maç içinde de 4 hatta bazen 5 kısa işini avantaja çevirdiler,penetrelerini durduramadık,geçen hafta belirtmiştim burada ama ne yazıkki Selçuk'a yaptıklarını bize de yaptılar ve kısaların penetreleriyle maçı aldılar. Hatta üçlük yüzdeleri biraz daha iyi olsa fark olurdu,geçen haftaki gibi olsa o fark tarihi bir fark olurdu... Maç içinde bu problemi çözmesi gereken hoca idi ama çözemedi,kabul ediyorum hata yaptı ama hocayı asmayı gerektirecek bir hata değildi bu hata kanımca...

Bunun yanında içeri top indirdik ama verimli olamadı oyuncularımız çünkü hemen sıkıştırma geldi,bu durumda yakaladığımız boş şutları da kullanamayınca bu durum kaçınılmaz oldu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...