Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım hoş bir değişiklik haberi gelir bugün.Hoca ayrılsa bile Galatasaraylılığıyla,adamlığıyla,bu seneki Avrupa başarısıyla çok ayrı bir yerde olacak.Ama sırf bunlar tatmin etmiyor artık beni.

Bir basketbol sitesinde sabah gazetesine dayandırılan haberde erman kunter galatasaray'da deniliyor.Haberin tarihi 28.05.08.Benim beklediğim bugünde bu doğrultuda karar çıkması.Ama murat özyerin gitmesinede gönlüm el vermiyor.NE olursa olsun en başarılı dönemlerimizden birini Murat özyerle geçirdik.

Olamaz.Çetin Yılmaz GS yolunda denilmiş!!! NTV'de boyle bir haber gecmis bizim arkadas 10 dakika once gormus..Actım NTV'yi henuz bir sey yok..Umarım dogru degildir...Yazık yaa..Cetin Yılmaz,son derece berbat bir coach! Beykozu kume dusuren coach,bizi ne yapar Allah korusun.

Bora Yuksel' Alıntı:
Olamaz.Çetin Yılmaz GS yolunda denilmiş!!! NTV'de boyle bir haber gecmis bizim arkadas 10 dakika once gormus..Actım NTV'yi henuz bir sey yok..Umarım dogru degildir...Yazık yaa..Cetin Yılmaz,son derece berbat bir coach! Beykozu kume dusuren coach,bizi ne yapar Allah korusun.
Yok artık gelirse çok sert tepki veririz

Lincoln transferini beklediğimiz gündüzler,geceler geldi aklıma..

Resmi sitede ''Lincoln Galatasaray'da'' haberini görüp babama doğru koşup bağrışım.. :)

Sonra haberin yanlışlıkla yazılmış olması ile gelen hayalkırıklığı.. :p

Murat Şimşek' Alıntı:
Gökçe böyle üstü kapalı umut verici bizi ayağa kaldıran açıklamar güzelde biraz daha açık konuş bizi merakta bırakma :p
Yok yahu birşey, beklemek gerekli sadece. :)

Arkadaşlar bu hafta içinde yönetim Koç konusunu netleştirecek, hepimiz göreceğiz Murat hoca ile devammı edilecek yoksa yeni bir koçumuzmu olacak!!!

Ne olursa olsun herkes şimdiden kombine paralarını kenara koymaya başlasın :) :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...