Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat Şimşek' Alıntı:
[quote="Emir Kalyoncu":1cfgdgu0]Murat Ozyer'de Erdemirspor ile anlasır tahminim :p

Kendi çapında dalga geçtiğin adam bu takımı avrupa'da 4. yapmış, küme düşmeye oynayan takımı yukarlara taşımış herşeyi geçtim klübe çok önemli hizmetleri geçmiş bir insanla böyle anlamsız kendi çapında dalga geçer cümleler kuramazsın Saygılı ol arkadaş....[/quote:1cfgdgu0]

Yukaridaki Onder arkadasa yazdıgım cevap,sanada gelsin benden!!

Son derece tahminsel yaklastım...Erdemirspor,Karsıyaka,Casa Ted Kolejlilerin coach aradıgı biliniyor..!

?[/quote]

Kim biliyor!

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Önder Çiçekoğlu":k0k4aak6][quote="Emir Kalyoncu":k0k4aak6]turk baskettede haberi çıktı erman kunter galatasarayda hayırlı olsun

Bende yeni duydum,eger dogruysa,mukemmel bir olay!!! Murat Ozyer'de Erdemirspor ile anlasır tahminim :p

Neyse simdi haberin dogrulugunu beklememiz gerekecek.[/quote:k0k4aak6]

Yakışıyor mu bu laf şimdi?

Ayrıca Erman Kunter yalanlamış transfer haberini ![/quote:k0k4aak6]

Son derece tahminsel yaklastım...Erdemirspor,Karsıyaka,Casa Ted Kolejlilerin coach aradıgı biliniyor..!

Erman bize gelirse,Murat Ozyerde Erdemire gider tahminim dedim,ne var ki bunda?[/quote]

Senin dışında herkes alaycı ve aşağılayıcı bir tavır anlamış gördügün gibi. Ufak bir özür dileyip olayı kapatabilecekken hala uzatıyorsun birde.

Bundan sonra bu tip mesaj atanların gözünün yaşına bakmayacağız. Hala eleştiri ile çamur atmak arasındaki farkı algılayamamış, "saygı" kelimesini unutan arakdaşlar var. Öğrenecekler yada bu forumda yazamayacaklar artık...

kaan can garip' Alıntı:
forumda yeniyim, kimin üslubu nasıldır onu da bilmem ama, arkadaş sadece kinaye yapmış. neden bu kadar büyütüldü anlamadım..

yeni olduğunuza göre insanların davranışlarını hemen yargılamak yerine geçmiş yazılan mesajları okusanız (geçmiş demek son 1-2 mesaj değil) siz de böyle anlamsız mesajlar yazmazsınız... Böylece ortama ve olaylara fransız kalmazsınız..

Yakışıyor mu bu laf şimdi?

Ayrıca Erman Kunter yalanlamış transfer haberini ![/quote]

Erman bize gelirse,Murat Ozyerde Erdemire gider tahminim dedim,ne var ki bunda?[/quote]

Senin dışında herkes alaycı ve aşağılayıcı bir tavır anlamış gördügün gibi. Ufak bir özür dileyip olayı kapatabilecekken hala uzatıyorsun birde.

Bundan sonra bu tip mesaj atanların gözünün yaşına bakmayacağız. Hala eleştiri ile çamur atmak arasındaki farkı algılayamamış, "saygı" kelimesini unutan arakdaşlar var. Öğrenecekler yada bu forumda yazamayacaklar artık...[/quote]

Sahsen bu tur dusunceler icin ozur kelimesi agır bir kelimedir..Murat Ozyerin Erdemire gitmesini tavsiye etmek,son derece dogaldir.Ergin Atamanda Efese gider,Erman bize gelirse gibi bir cumle kullanırsak saygısızılık mı olacaktır,sorarım?

Hani Murat Ozyerin Erdemirle aynı kefeye koydugum icin gururlarına dokunanlar varsa merak etmesin onlar derim..Dusundukleri gibi bir saygısızlık soz konusu degil.!!!!!!

Ahmet Son' Alıntı:
[quote="kaan can garip":11spr7dl]forumda yeniyim, kimin üslubu nasıldır onu da bilmem ama, arkadaş sadece kinaye yapmış. neden bu kadar büyütüldü anlamadım..

yeni olduğunuza göre insanların davranışlarını hemen yargılamak yerine geçmiş yazılan mesajları okusanız (geçmiş demek son 1-2 mesaj değil) siz de böyle anlamsız mesajlar yazmazsınız... Böylece ortama ve olaylara fransız kalmazsınız..[/quote:11spr7dl]
teşekkür ederim, okumam yazmam var ,hiçbir seye de fransız değilim. arkadaş kinaye yapmış diyorum, kinaye söz sanatı olan kinaye, bu kadar büyütmeye gerek yok diyorum...

Niye sürekli tartışmayı körükleriz anlamadım ufacık bir olaydan 1 sayfalık yazı çıktı.Herkes biraz duyarlı olsun lütfen çünkü artık konu sadece laf kalabalıgına dönmeye başladı .

Erdemirspor koçunun 2 yıl ; Ted Kolej teknik heyetinin ise 1 yıl daha kontratları var. Sana tavsiyem bilmediğin konular hakkında yorumlarda ve tahminlerde bulunma.

Bence Murat Özyer kendını kanıtlamadan takımın basına gecmıstir,denebılırkı ulkerı sampıyon yaptı,bu bakıs acısına cevat hocada futbol takımını yaptı denerek cevap verılebılır.Ülkerın dayatmasıyla zorla Galatasarayın basına gecmıstır.Erman kunterın fransada oyuncu ararken dayatmayla gelen koctan basarılı dıye bahsetmek cok zor,bence bı sıstem kocu deyıl murat hoca oyuncuların o gunkı el sıcaklığına baglı bı koc.Bunun bu sene bir sürü ornegıde var (alpella,kolej,oyak reno,darussafaka) Bence buyuk hedefı olan bı takım kurulacaksa kesın gonderılıp yerıne ERGİN ATAMAN VEYA ERMAN KUNTER gelmeli.

Hakan Demircan' Alıntı:
Bence Murat Özyer kendını kanıtlamadan takımın basına gecmıstir,denebılırkı ulkerı sampıyon yaptı,bu bakıs acısına cevat hocada futbol takımını yaptı denerek cevap verılebılır.Ülkerın dayatmasıyla zorla Galatasarayın basına gecmıstır.Erman kunterın fransada oyuncu ararken dayatmayla gelen koctan basarılı dıye bahsetmek cok zor,bence bı sıstem kocu deyıl murat hoca oyuncuların o gunkı el sıcaklığına baglı bı koc.Bunun bu sene bir sürü ornegıde var (alpella,kolej,oyak reno,darussafaka) Bence buyuk hedefı olan bı takım kurulacaksa kesın gonderılıp yerıne ERGİN ATAMAN VEYA ERMAN KUNTER gelmeli.

Kesinlikle..Ve ben hemen ekliyorum,sayet hedefledigimiz basarı 4.5.6.lık ise Murat Ozyer kalmalı,Play-Off'larda surpriz pesinde kosulmalı.Ama kesin final hedefiyle yola cıkılmak isteniyorsa yukarıdaki 2 isimden biri alınmalı ki bence Erman Kunter derim.

Getirceksin futbolda Lucescuyu,baskette Erman Kunteri,koltuguna yaslanacaksın,rahat rahat sezon sonundaki sampiyonlukları dusuneceksin.

Getirceksin futbolda Lucescuyu,baskette Erman Kunteri,koltuguna yaslanacaksın,rahat rahat sezon sonundaki sampiyonlukları dusuneceksin.

Bunu ancak Aydın Örs veya Oktay Mahmuti için söyleyebilirsin Türkiye'de. Erman Kunter ne zamandan beri garanti şampiyonluk getiren bir hoca oldu. Ha gelirse Murat Hoca'ya inandığım gibi o da planlarıyla beni inandırırsa hep yanında olurum ama abartmamak lazım.

Emir Kalyoncu' Alıntı:
Sahsen bu tur dusunceler icin ozur kelimesi agır bir kelimedir..Murat Ozyerin Erdemire gitmesini tavsiye etmek,son derece dogaldir.Ergin Atamanda Efese gider,Erman bize gelirse gibi bir cumle kullanırsak saygısızılık mı olacaktır,sorarım?

Hani Murat Ozyerin Erdemirle aynı kefeye koydugum icin gururlarına dokunanlar varsa merak etmesin onlar derim..Dusundukleri gibi bir saygısızlık soz konusu degil.!!!!!!
Özür dilemek bir erdemdir ama ...

Emir Bey özür dilemekten kaçındığınıza göre dinlenmek size iyi gelebilir. Gerçi siz dinlenmekten bıkmadınız ama ...

Emir Kalyoncu' Alıntı:
[quote="Murat Şimşek":29cpbstj][quote="Emir Kalyoncu":29cpbstj]Murat Ozyer'de Erdemirspor ile anlasır tahminim :p
[/quote:29cpbstj][/quote:29cpbstj]

bence burda dalga geçme falan yok hem erdemirsporu çalıştırmak utanılacak birşeymi bunu dalga geçme olarak kabul ediyorsunuz ayrıca yanlış anlaşılmasın ben Murat özyerin kalmasını istiyorum

Kaan Can Garip' Alıntı:
[quote="Ahmet Son":3uz5e2xi][quote="kaan can garip":3uz5e2xi]forumda yeniyim, kimin üslubu nasıldır onu da bilmem ama, arkadaş sadece kinaye yapmış. neden bu kadar büyütüldü anlamadım..

yeni olduğunuza göre insanların davranışlarını hemen yargılamak yerine geçmiş yazılan mesajları okusanız (geçmiş demek son 1-2 mesaj değil) siz de böyle anlamsız mesajlar yazmazsınız... Böylece ortama ve olaylara fransız kalmazsınız..[/quote:3uz5e2xi]
teşekkür ederim, okumam yazmam var ,hiçbir seye de fransız değilim. arkadaş kinaye yapmış diyorum, kinaye söz sanatı olan kinaye, bu kadar büyütmeye gerek yok diyorum...[/quote:3uz5e2xi]

Ben de diyorum ki ilk girdiğin bir ortamda hiç kimseyi tanımadan bodoslama dalarsan olayalara olmaz diyorum. Emir Kalyoncu kimdir nasıl yazar, bu konudaki geçmiş tutumları nedir biliyormusun ? Ya da onu yanlış anladığını zannettiğin insanların karakterlerini, edebiyata olan hakimiyetlerini neyin ne olduğunu anlayıp anlayamayacakalarını biliyormusun ? İlk girilen bir ortamda önce insanları tanırsın davranış şekillerini öğrenirsin ondan sonra da bir yargıda bulunabilirsin. Yoksa Allaha şükür kinaye nedir biliyorum. 8-10'lik hukukçu geçmişimizle kinayeninne olduğunu , neyden ne anlam çıkartılabileceğini bırakta bilelim istersen. Bu vesile ile hoşgeldin diyorum. Ama vaktini öncelikle biraz etrafı tanımaya, forumu anlamaya ayır.

tavsiyeleriniz için teşekkürler. kullanıcıları tanımaya ilk önce sizden başlıyayım madem, yaşınız benden büyükmüş, abim sayılırsınız. bir önceki mesajım için özür dilerim, kantarın topuzunu kaçırmışım, kusura bakmayın lütfen..

Bence arkadaşlar Murat Özyer bu sezon çok basarısız olmuştur.Diger arkadasın dedigi Erdemir muhabetini irdeledim biraz,benim düşünceme göre bir dalga geçme söz konusu yoktur,hatta yazıyı cok begendim,su acıdan soylemem gerekirse Murat Ozyerin olası bir ayrılıgında iş bulabilecegi klupler GS'dan daha ustun bir takım olamayacaktır.Arkadasın ima ettigi konuda budur bence.Ayrıca Erman Kunterinde bu takımı bir anda sampiyon yapabilecegine inanmıyorum.

Kesinlikle KALMALI . o kadar antrenör adı vermişsiniz MURAT ÖZYER e sallamışsınız . hiç düşündünüz mü o adı geçen antrenörler GALATASARAY ruhu taşır mı?? aydın örs kim miş?? dünyanın kupasını alsa o bir f5'li. bu kadroyla bu ekonomik yapıyla daha iyisini kim yapabilir?? telekom a elendi diye takım hemen anket yapılmış. neden bütün zorluklara rağmen ULEB CUP ' ta 4. olmuş bi takımın antrenörü için anket yapılır anlamadım. GELEN GİDENİ ARATIR . helede giden MURAT ÖZYER ise. bırakında anketleri. gidip basketbol formaları alın klavyede sallamayın üstünüze duşeni yapın ondan sonra sıra ankete gelir.

arkadaşlar lütfen şu emir kalyoncu adlı üyeyi dikkaete almayın..:) kendisi böle saçmalıkları çok sever kendisi aynı şekilde efes forumdada böle komedi durumlara düşmüştür efes forumda hala ismi geçer kendisi sonsuza dek banlanmıştırda tahmin edin olanları.. efes tarafında birşeyler olduunda direk emir mi geldi diyorlar o derece! lütfen he diyip geçin biz efesde onu yaptık cimbomumdada aynısı yapmak güzel olacak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...