Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyüpcüm hala ısrar ediyorsun yanlışta o sene itü ve tekel bizden düşüktü sorun bütçe değil zaten ama hala soruma cevap vermedin bir şube nasıl kalkındırılır.Bize bir açıklarmısın ?bakın arkadaşlar para her zaman yeterli değildir bazen takım ruhu yeter bazen mali şartlar ön plana çıkar sorun kendine inanmakta benim murat hoca konusunda en çok kızdığım kendine inanmıyor takıma inanmıyor gerçi kendisine iki senelik hizmeti için çok teşekkür ediyorum.

Murat Ozyer'in mali disiplini, ozverisi, insan iliskilerindeki tavrı, GS Basketbol subesinde olabilecek pek cok aksaklıgı baslamadan bitirdi. Ne yazık ki bizim gibi kurallara uyulmayan yapılarda kisilerin insiyatifi onemli. Murat Ozyer bu anlamda iki yılda cok sey basardı. Saha dısı organizasyonlarda cok iyi guvenilir biri. Buyuk bir ihtiyacı kapattı.

Ama saha icine bakarsak Erman Kunter'i tercih ederim. Murat Ozyer'in saha dısı yaptıgı isleri baska bir galatasaraylı buyuk yapabilir, daha dogrusu yapmalı. Boyle biri var mı, bilmiyorum. Nur Germen'in gorevi bıraktıktan sonra yaptıgı yorumlar pek hos degildi acıkcası. Yalcın Granit'in de gorevde oldugu zamanlarda birlik, beraberlik, organizasyon acısından parlak gectigini soylemek mumkun degil. Bu onemli bir sorun bence. Yoksa gelen ilk basarısızlıkta bugunu bekleyen kazıcılar iş başına geciyor, ne yazık ki bunlarda galatasaraylı. Gecen sene farklı kaybettigimiz fbulker macını hatırlayın... Taraftarın sahip cıktıgı takıma, O'nlar veryansın yaptı.

Ama butun bunlar oynadıgımız basketbolu bir taraf itmemizi gerektirmez. İki yıldır oynamaya calıstıgımız oyundan pek memnun degilim. Erman hoca oyun kalıbını degistirebilir diye dusunuyorum. Erman Kunter gorevi kabul etmezse Murat Ozyer'le yola devam edilecektir.

Bazı arkadaşları okurken şaşkına dönüyorum mali disiplini sağladı alt yapıyı organize etti sağlık kurulu oluşturdu.Ya sevgili galatasaraylı arkadaşlarım emin olmadan bilmeden elinizde kaynak bulundurmadan yazmamanızı tavsiye ediyorum .Kulübü nasıl bir mali disipline kavuşturmuş bu yukarıda yazıldıklarım yok öyle bir şey sponsor ve kulüp iş birliği ile bazı mali konular düzene girmiştir.Zaten türkiyenin en ii sağlık staff'ı bu kulüpte değilmiydi.yapmayın araştırın. Bu arada eyüpcüm hala soruma cevap vermedin bir şube nasıl ayağa kaldırılır ,anlatmadın hocaya sahip çıkmanız gayet doğal ama bunu yaparken hataları görmemek daha kötüsü görüpte söylememek ben bunu anlamıyorum bana sordun play aut oynadığımız dönemdeki oyuncuların aldığı parayı şimdi kıyasla bakalım bu rakamlara bir takım bu ligde kaçıncı olur ligde yalnız itü ve tekelden bütçe olarak iyidik.Yani senin yazdığın gibi değil.Ve o şartlarda bu takımın play aut oynaması gayet normal birde 6 ay para ödenmediği dönemler oldu.Asıl üzüldüğüm bu kulüpte para almadan ( 8-9) ay çalışan emek veren kişilerin sponsordan sonra işlerinden olmasıdır. Bu galatasaraylı arkadaşlarımızın yerine gelen kişiler tamamı ülkerden fenere gidemeyen grubu oluşturması ne gariptir.

NOT :EYÜP ZAM YAP 1 BİRA +PATATES 8 YTL. OLURMU YA EN AZ 15 olması lazım ayıp kardeşim

Murat hoca şubeyi ayağa kaldırdı nasılmı????

1-Türkiye liginde kimsenin kaale almadığı takımı ligin şampiyonluk adayları arasına soktu.
2-Uleb cup ta tarihi bir başarı kazandırdı.
3-Verdiği demeçlerle, duruşuyla, efendiliğiyle GS taraftarını tekrardan tribünlere çekti.
4-Geçmişte olmayan sağlık ekibini yarattı
5-Dökülen florya tesislerini modernize ettirdi
6-Alt yapıya dönük adımlar atıldı.
7-Bütçe konusunda dikkatli davranarak BJK durumuna düşmemize engel oldu.
8-Hatır gönül işlerine transferlerine son verdi.....

Mithatcım devam edeyimmi?????
9-Molalarda oyunculara ana avrat sövmedi
10-Taraftarı idmandan kovmadı
11-Kazanılan maçları teknik faullerle kaybetmedi
12-Bize yalan söylemedi
13-A.Polat'a salon yapın gerekirse transfer yapmayın diyebilme cesaretini özverisini gösterdi
14-Bazıları gibi sezon başı bütün kupaları alacağım diyip rezil olmadı

Mithat dostum Murat Özyer benim için bir kayıptır, yarım kalmış bir projedir, inşallah gerçekleşirse yeni projemiz bizim için hayırlı olur!!!!

HOCAMIZ VE ASLANLARININ HALA ASLANLAR GİBİ YANINDAYIZ!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

1-Türkiye liginde kimsenin kaale almadığı takımı ligin şampiyonluk adayları arasına soktu.
3-Verdiği demeçlerle, duruşuyla, efendiliğiyle GS taraftarını tekrardan tribünlere çekti.

12-Bize yalan söylemedi
13-A.Polat'a salon yapın gerekirse transfer yapmayın diyebilme cesaretini özverisini gösterdi

Mithat dostum Murat Özyer benim için bir kayıptır, yarım kalmış bir projedir, inşallah gerçekleşirse yeni projemiz bizim için hayırlı olur!!!!

1- Beğenmediğin kaale alınmayan takım fenerbahçeye 20 sayı fark attı peki sen iki senede kaç tane fener maçı kazandın yanılmıyorsam 6,1
2-tarihi başarı son saniye basketiyle yarı finalse tarihini ii okumanı istiyorum
3-Verdiği demeçler hiç iddalı olmamış verdiği bütün demeçlerde sponsoru ön plana çıkarmış tarihi farktan sonra bile taraftar bir tek onu çağırmamış hatırla
4-Galatasarayın her zaman Türkiye'nin en ii sağlık ekibi mevcuttur.Bunu bilmemen şaşırtıcı
5-florya tesislerini kendisi değil yönetim kurulu yeniledi
6-alt yapıdan 1 tane oyuncu yu iki senede 1 dakka oynatmadı
7-iki senede 12 milyon dolar harcadı ortada birtek kupa veya final yok bilakis bu sene transferi geç yaptığı için kupadan elenmemize sebeb oldu
8-evet haklısın bütün ülker fener artıklarını bu kulübe getirdi.hatır dinlemedi
9-çok doğru molalarda tek bir kelime söylemedi ve deoyun seti çizmedi bir çok son top kalan maçı kabetmemize sebeb oldu
10-bu konuda senle hem fikirim ama hangi idmanı seyrettiğini merak ettim
11-evet ama kendi insiyatifiyle de maç kazanmadı
12-ben olsam bu konuda bu kadar emin olmazdım
13-O konudada yanlışsın durum senin anlattığın gibi değil
14-takıma inanmadığının en güzel kanıtı bu galiba

FARKETMEZ SENEYE BİZİM YANIMIZDA OLURSUNUZ

diğer maddeleri okumadım bu maddenin üzerine..kim kaale almamıştır bu takımı ? hangi isim , hangi medya mesela ? nedemişler bu takım içinde kaale alınmamış..yoksa Hüseyin ve Cüneyt gibi iki tecrübeli oyuncusuyla şampiyonluğun en büyük favorisi gösterilen takım değilmiydi bu sene başı..hepsini geçtim, bu takım lig lideriyken , şampiyonluğun en büyük favorisi iken çıkıpta tv lere , lider kalmak arzusunda değiliz dersen,hedefimiz şampiyonluk değil 4-5 arası bi yerde bitirmek dersen senin takımını kimse kaale almaz o saatten sonra..f8'ler başlamadan yabancı basının bizim takıma nası baktığını teker teker yazmiyim buraya..hoş hoca o maç öncesi de beşiktaş favori diye bi açıklaması vardı..bu kadar vizyonsuz , hedefsiz bi hoca ile kaale alınmassın zaten..he alınırsan kadro alınır ama hocan ile ilk 4 takım 3-0 yener gönderir seni..2 senedir olduğu üzere..ben 3. sene de 3-0 ile gönderilmek istenmiyorum açıkçası yazık günah harcanan para ve kadrolara..

KAZANDIĞIMIZ FB maçından sonra sayın Özyer FB için Şampiyonluk adayı tabirini kullanırken bizim için üst sıraları hedefleyen ekip gibi muğlak bir ifade kullandı yani Murat Özyer takımın iyi olduğu dönemde ve ezeli rakibimizi yendikten sonra bile şampiyonluk adayıyız demekten imtina etti.

Mithat Duran' Alıntı:
1- Beğenmediğin kaale alınmayan takım fenerbahçeye 20 sayı fark attı peki sen iki senede kaç tane fener maçı kazandın yanılmıyorsam 6,1
2-tarihi başarı son saniye basketiyle yarı finalse tarihini ii okumanı istiyorum
3-Verdiği demeçler hiç iddalı olmamış verdiği bütün demeçlerde sponsoru ön plana çıkarmış tarihi farktan sonra bile taraftar bir tek onu çağırmamış hatırla
4-Galatasarayın her zaman Türkiye'nin en ii sağlık ekibi mevcuttur.Bunu bilmemen şaşırtıcı
5-florya tesislerini kendisi değil yönetim kurulu yeniledi
6-alt yapıdan 1 tane oyuncu yu iki senede 1 dakka oynatmadı
7-iki senede 12 milyon dolar harcadı ortada birtek kupa veya final yok bilakis bu sene transferi geç yaptığı için kupadan elenmemize sebeb oldu
8-evet haklısın bütün ülker fener artıklarını bu kulübe getirdi.hatır dinlemedi
9-çok doğru molalarda tek bir kelime söylemedi ve deoyun seti çizmedi bir çok son top kalan maçı kabetmemize sebeb oldu
10-bu konuda senle hem fikirim ama hangi idmanı seyrettiğini merak ettim
11-evet ama kendi insiyatifiyle de maç kazanmadı
12-ben olsam bu konuda bu kadar emin olmazdım
13-O konudada yanlışsın durum senin anlattığın gibi değil
14-takıma inanmadığının en güzel kanıtı bu galiba

FARKETMEZ SENEYE BİZİM YANIMIZDA OLURSUNUZ

Bir madde daha eklemek lazım beş altı kere rastladım televizyonda Galatasaray adını kullanmak herhalde zoruna gidiyor cümlesi aynen şu ''Biz CafeCrown olarak''.Ben hiçbir takımın coach'undan böyle bir laf duymadım hele birleşmenin hasını yapan bazı kulüplerden hiç...

İhanet Yok .
Murat.Özyer Kalacak
Erman.Kunter'e saygımız büyük ama Murat.Özyer'e ihanet edemeyiz ... Son 2 yıl şubeyi ayağa kaldıran adama ihanet etmek Galatasaray'a ihanet etmektir ..
Murat.Özyer kalacak .

Ortada ihanet yok ama...

Hamaset ve ''fanatizm'' ileri ve tehlikeli boyutta...

Murat Özyerin gitmesi ihanetse eğer gitmesini isteyenler hainlik peşinde mi oluyor ?

Bu forumda azımsanmayacak insan bu görüşte. Görüş farklılıkları olabilir tabi

Ama kimsenin doğrudan veya dolaylı olarak en hafif ifade ile fikir beyan etme veya eleştiri sınırlarını zorlayacak şekilde konuşma hakkı olduğunu düşünmüyorum .

Murat ÖZYER bişeyleri ayağa kaldırmış ama bu takım değil sizler ve basın olmuş.... Kalkanı oluşturmuş, ne hikmettirki kalkanıda doğruları gören Galatasaraylılara, ağabeylere ve tehdit oluşturanlara karşı kullanıyor... Gsbasket teki bazı kardeşlerimiz, Gökmenler, Volkanlar, İsmetler, Ümitler.... vs.. hep aynı kişiler.....

Murat Özyer iyi bir GS'lı.Hepimiz seviyoruz.Ama bunlar GS'ı çalıştırmak için yeterli kriter değil.

Burası GS.Burda hedef hep şampiyonluk.Önce başındaki Hoca inanacak ki bu takıma ve seyirciyede sirayet etsin.Ama hocamız bırakın şampiyonluğu neredeyse Play Off'a girmeyi başarı sayan bir düşünce içinde.

Telekom'a 3-0 yenilmeyi eleştirmiyorum.Seriyi izledik.Aynı şekilde 3-0 bizde kazanabilirdik.Hep maçı son 2 dk'da verdik.Benim eleştirim kritik anlarda hoca ne yapacağını bilmiyor.Mola alma zamanlaması hiç yok.Son topu nasıl kullanacağımıza dair hiçbir planı yok.

Bu eleştirileri daha da uzatabilirim.Sonuçta kararı verecek olanlara saygılıyız.Ama Murat Hoca ile devam edilecekse artık taraftardan fazla tölarans beklemesin.Ve önce kendi Şampiyonluğu inansın.Vasat bir anadolu takımını çalıştırmıyor G.Saray'ı çalıştıryor,bunu anlasın..

Levent ÖKTENER' Alıntı:

diğer maddeleri okumadım bu maddenin üzerine..kim kaale almamıştır bu takımı ? hangi isim , hangi medya mesela ? nedemişler bu takım içinde kaale alınmamış..yoksa Hüseyin ve Cüneyt gibi iki tecrübeli oyuncusuyla şampiyonluğun en büyük favorisi gösterilen takım değilmiydi bu sene başı..hepsini geçtim, bu takım lig lideriyken , şampiyonluğun en büyük favorisi iken çıkıpta tv lere , lider kalmak arzusunda değiliz dersen,hedefimiz şampiyonluk değil 4-5 arası bi yerde bitirmek dersen senin takımını kimse kaale almaz o saatten sonra..f8'ler başlamadan yabancı basının bizim takıma nası baktığını teker teker yazmiyim buraya..hoş hoca o maç öncesi de beşiktaş favori diye bi açıklaması vardı..bu kadar vizyonsuz , hedefsiz bi hoca ile kaale alınmassın zaten..he alınırsan kadro alınır ama hocan ile ilk 4 takım 3-0 yener gönderir seni..2 senedir olduğu üzere..ben 3. sene de 3-0 ile gönderilmek istenmiyorum açıkçası yazık günah harcanan para ve kadrolara..
Ben bu sezonu kastetmemiştim, geçmiş yıllarda kimsenin kaale almadığı takımı diye düzeltiyorum, Murat hoca ne hedefsiz bir insandır, nede hayalcidir, reelist yaklaşmıştır bunu biraz abarttı eleştirisi dışında söyleyeceklerin bence haksızlık olur!!!

2005-20006 sezonu kadrosu

PG Malik Dixon
SG SF Semsettin Bas
SG DeSean Hadley
C Fatih Solak
PF C Umut Yenice
PF Burak Sezgin
C Huseyin Demiral
SF Gokhan Ucoklar
SF Serhat Cetin
SF Valentin Pastal
PG Mehmet Baras
PF C Glen Whisby
PG Randy Livingston
PG Ismet Hacioglu
C Chris Garnett
SF Fatih Unal

Bu takım ligi 8. bitirmiştir, 1.5 milyon dolara kurulmuştur, play offlarda ilk turda Efes'e süpürülmüştür sponsoru ise Cafe Crown'dur bütçeside bir sonraki sezonki bütçeden çok azdır!!!!
------------------------------------------------------
2006-2007 Sezonu Kadrosu
Darrel Mitchell 35 478 13,66
SG Tufan Ersoz
C Fatih Solak
PG Murat Kaya
C Cemal Nalga
PG Mithat Demirel
SF PF Tolga Tekinalp
PF Burak Sezgin
SG Gerald Fitch
PF C Jerral Holman
PF C Jeff Graves
PG Ismet Hacioglu
SG SF Denham Brown
PF Glen McGowan
SG Altay Ozurganci

Bu takımında sponsoru cafe crown'dur, 1.5 milyon euroya kurulmuştur bu takım ise ligi 4. bitirip yarı final oynamıştır, çok az bir bütçe farkıyla 2 katı başarı yakalanmıştır!!!!
Murat Hoca gider yada kalır önemli değil, ama yiğidi öldürürken hakkını verelim, kaldıki taraftarın vede forumun büyük bir çoğunluğu Murat hocanın kalmasını istiyor, bu kadar insan uyuyormu??? yada körmü???

Mithat dostum; BEN GALATASARAY NE TARAFTA OLURSA HEP O TARAFTA OLACAĞIM!!!!
KİMSENİN YANINDA DEĞİL SADECE GALATASARAY'IN YANINDA OLACAĞIM!!!

Bak eyüp tekrar cevap vermek istemiyorum.Ama kabul et çok büyük hata ve yanlışlarla dolu iki büyük yıl geçirdik.Malesef eksiler artılardan çok amaçok fazla .

Birde bizi ihanetle suçlayan genç arkadaşıma nasıl bir ihanet içinde olmuşuz bunu açıklarsan sevinirim yoksa bu sitede senden özür bekliyorum

Mithat Duran' Alıntı:
Bak eyüp tekrar cevap vermek istemiyorum.Ama kabul et çok büyük hata ve yanlışlarla dolu iki büyük yıl geçirdik.Malesef eksiler artılardan çok amaçok fazla .

Birde bizi ihanetle suçlayan genç arkadaşıma nasıl bir ihanet içinde olmuşuz bunu açıklarsan sevinirim yoksa bu sitede senden özür bekliyorum
Ben ihanetle suçlamadım hiç kimseyi, sadece Murat hoca'nın faydalı işler yaptığını söylüyorum.
Bekleyelim ve görelim bakalım zaman neler getirecek.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
2005-20006 sezonu kadrosu

PG Malik Dixon
SG SF Semsettin Bas
SG DeSean Hadley
C Fatih Solak
PF C Umut Yenice
PF Burak Sezgin
C Huseyin Demiral
SF Gokhan Ucoklar
SF Serhat Cetin
SF Valentin Pastal
PG Mehmet Baras
PF C Glen Whisby
PG Randy Livingston
PG Ismet Hacioglu
C Chris Garnett
SF Fatih Unal

Bu takım ligi 8. bitirmiştir, 1.5 milyon dolara kurulmuştur, play offlarda ilk turda Efes'e süpürülmüştür sponsoru ise Cafe Crown'dur bütçeside bir sonraki sezonki bütçeden çok azdır!!!!
2006-2007 Sezonu Kadrosu
Darrel Mitchell 35 478 13,66
SG Tufan Ersoz
C Fatih Solak
PG Murat Kaya
C Cemal Nalga
PG Mithat Demirel
SF PF Tolga Tekinalp
PF Burak Sezgin
SG Gerald Fitch
PF C Jerral Holman
PF C Jeff Graves
PG Ismet Hacioglu
SG SF Denham Brown
PF Glen McGowan
SG Altay Ozurganci

Bu takımında sponsoru cafe crown'dur, 1.5 milyon euroya kurulmuştur bu takım ise ligi 4. bitirip yarı final oynamıştır, çok az bir bütçe farkıyla 2 katı başarı yakalanmıştır!!!!
Murat Hoca gider yada kalır önemli değil, ama yiğidi öldürürken hakkını verelim, kaldıki taraftarın vede forumun büyük bir çoğunluğu Murat hocanın kalmasını istiyor, bu kadar insan uyuyormu??? yada körmü???

Mithat dostum; BEN GALATASARAY NE TARAFTA OLURSA HEP O TARAFTA OLACAĞIM!!!!
KİMSENİN YANINDA DEĞİL SADECE GALATASARAY'IN YANINDA OLACAĞIM!!!

Sen değilmiydin hocamızın yanında olucam diyen eyüp dostum bak yine yalnış bilgiler veriyorsun yukarıda yazdığın geçen senenin kadrosu 1.5 milyon euro değildir.Eğer çok istiyorsan gerçek rakamları verebilirim ama yanlış yazmaya ısrarla devam edeceksen bu konuda sana yardımcı olamam bu forumdaki arkadaşlarımızın çoğu daha çok genç onlarda zamanla doğruyu göreceklerine inanıyorum iki katı dediğin yabancıları kaçmış beşiktaşı yenip fenere süpürülmüşlerdir ki son maçta hocanın büyük hatası ile kaybedilmiştir.Hatırlatayım 9-0 atan fitch son topu kullandırmıştır.O maçı geri getiren muratı son dakkalarda kenarda unutup tıpkı bu sene fatihe yaptığı gibi yine yabancı oyuncu tercihiyle süpürülmüşüzdür.Hala neyi savunduğunu anlayabilmiş değilim.

Sen değil zaten bayram diye genç bir kardeşimiz bizi ihanetle suçlamış kendisinden özür bekliyorum

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

12-Bize yalan söylemedi

eyüp abi ilk maddene katılmak mümkün değil.. galatasaray ı kaale almamak, ahmaklıktır, cahilliktir .galatasaray basketbolun yenilmez armadasıdır.. bence son iki sezonumuz fiyaskodur. bu takım senelerdir görmediği taraftarı gördü salonlarda ve bu başarısızlığı haketmedi. bence murat hoca galatasaray ı o kadar çok sevseydi istifa ederdi .başarısızlığın olduğu durumlarda ceketini alıp gitmek büyük bir erdemdir..

arkadaşlar üzerine basarak söylüyorum; iki senede harcanan para için 12 milyon dolar gibi bir rakamdan bahsediliyor. dikkatinizi çekerim, çakıl taşı değil, para. senin, benim, bizim paralarımız öğrenci bütçemizden arttırdığımız, yerine göre sevgilimizden feragat edip onun yerine galatasarayımıza harcadığımız para.. kimse sponsor maltavalı okumasın. kimse kimseye babasının hayrına sponsor olmuyor. cafe crown'un satışları düşsün bak nasıl feshediyorlar anlaşmayı ve ben cebimden çıkan paranın böyle har vurup harman savurulmasına şahsım adına göz yummak istemiyorum.. galatasaray camiasının britton gibi adamlara verecek parası yok. sanırım başkanımız da bunun bilincinde ve yolları ayıracak murat hoca ile eğer böyle olursa yarınlar aydınlık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...