Murat ÖZYER kalmalı mı?

Murat ÖZYER kalmalı mı?

• Evet, kalmalı

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    140
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ister 12 milyon harcansın ister 2 milyon rakiplerimize bakınca bütçe olarak daha küçük olduğumuz ortada. biz 12 harcadıysak efes tt fener 20 harcadı demektir. madem herşey bütçeye göre ölçülüyor o zaman geldiğimiz yer doğal kabul edilmeli. ama ben buna katılmıyorum .son iki senede Galatasaray Basketbol Takımı artık devler arasına girmiştir. Eskiden efese tt ye karşı belki kazanırız ümidiyle çıkılırdı artık mutlak galibiyet istiyoruz. İşte Murat Özyer in takımımızı son iki senede getirdiği nokta bu!

Paralar har vurup harman savrulmuş deniyor. Britton örneği veriliyor. Eski yıllarda Galatasaray klubü yol geçen hanı gibiydi. bir yabancı gelir bir yabancı giderdi. Erman Kunterin senesinde yanılmıyorsam 6 yabancı falan gelmişti. O zamanki paralar çakıl taşıydı da şimdi mi para oldu? Avrupa kupalarında mücadele etmediğimiz , yabancı sınırın daha katı olduğu yıllarda gelen yabancının haddi hesabı yoktu. Kariyerli Britton tutmadı diye hocamıza hakaret edilmesi doğru değil.

Can Akogul' Alıntı:
ister 12 milyon harcansın ister 2 milyon rakiplerimize bakınca bütçe olarak daha küçük olduğumuz ortada. biz 12 harcadıysak efes tt fener 20 harcadı demektir. madem herşey bütçeye göre ölçülüyor o zaman geldiğimiz yer doğal kabul edilmeli. ama ben buna katılmıyorum .son iki senede Galatasaray Basketbol Takımı artık devler arasına girmiştir. Eskiden efese tt ye karşı belki kazanırız ümidiyle çıkılırdı artık mutlak galibiyet istiyoruz. İşte Murat Özyer in takımımızı son iki senede getirdiği nokta bu!

Paralar har vurup harman savrulmuş deniyor. Britton örneği veriliyor. Eski yıllarda Galatasaray klubü yol geçen hanı gibiydi. bir yabancı gelir bir yabancı giderdi. Erman Kunterin senesinde yanılmıyorsam 6 yabancı falan gelmişti. O zamanki paralar çakıl taşıydı da şimdi mi para oldu? Avrupa kupalarında mücadele etmediğimiz , yabancı sınırın daha katı olduğu yıllarda gelen yabancının haddi hesabı yoktu. Kariyerli Britton tutmadı diye hocamıza hakaret edilmesi doğru değil.

Artık bu tarz yazılara cevap vermek istemiyorum ama vermeden de olmuyor şimdi sevgili kardeşim kendince bir hesaplar yapmışsın ii güzelde basketbolda bu hesaplar tutmaz .

Öncelikle yanılmıyorsam erman hoca zamanında sezona üç yabancıyla başladık daha sonra guardımızın sözleşmesi 31 aralıkta bitince başka bir guardla anlaştık peki o zaman bütün sezon boyunca harcanan para 800 milyardı sana göre 12 milyon dolar normal olabilir ama iki sezon için galatasaray gibi basketbolu üvey evlat gibi gören bir yönetime sahip takımiçin çok büyük para şimdi son iki seneye bakalım hocamızın en meşhur sözü neydi kadro istikrarı sağlayacağız demişti peki iki senede toplam kaç yabancı geldi.Neyse kaç tane yerli oyuncu geldi gitti boş ver şimdi bir dönemi emsal gösterip bu günün savunmasını yapacağın zaman iki dönemin de şartlarını ii araştırmalısın her dönemim artısı eksisi olabilir bunu kıyaslamıyoruz yapılan icraatlara bakıyoruz.sence bu sene başarılımıyız peki ya geçen sene onuda geçtim şimdi oynanan bir final serisi var televizyondan seyrederken için burulmuyormu.yapmayın genç arkadaşlarım son iki sene de yapılanyatırımın karşılığı biri çeyrek final biri yarı finalde süpürülmek olmamalıydı.Birde avrupa kupalarıyla ilgili bir konuda yazmak istiyorum biz o dönemler ligde mücadele edicek takım kurmakta zorlanıyorduk kaldı ki avrupada mücadele edicek bir takım kurmak o zaman için tatlı bir hayal idi .Lütfen artık elmayla armudu aynı sepete koymayalım şimdi yeni bir heyecan yeni bir süreç başlıyor bütün galatasaray camiası için hayırlı olsun

Türkiue Liginde artık savunarak değil atarak şampiyon kazanılıyor. Son yıllarda ki şampiyonlara bakın hep çok üst düzey hücum portfoyleri ve hücuma dönük oyuncuları olmuştur. Savunmayı da zaman gelince yapmışlardır ama asıl heefleri hücumda atabildikleri kadar sayı atmaktır. Bakın Fenerrbahçe-Ülker e tempo mu düşürüyor Telekom'a. Düşürmüyor, çünkü atarak kazanabileceğini biliyor. Murat hoca bu yönden çok eksik. 2 yıldır yapılan hücum varyasyonları vasatı geçmedi. Alınan oyuncular da hücuma aşırı katkıları her birinin olmadı. Kenan güzel söylemiş yılın en iyi oyuncusu kısmında. Senin savunmanın temel direği olacağını bildiğin Gaines en skorer adamın oluyorsa o işte bir tuhaflık var demektir. Yani sayılar, hep zorlamadan, ribauntlardan. Senin guardının hücum vasıfları istakrarsız ise doğru koordinasyonu sağlayamazsın elbette. Üstüne 2 numaranın da süreleri azaltırsan ve pota altında skor yapabilecek en önemli adamın olan Hüseyin'i sadece ileri geriye koşması için sahada tutarsan elbette skor atamazsın. Murat Kaya'nın son 3 saniyedeki "yapabileceği yaratıcılığa" kalırsın.

Daha yazsam sayfalar yazarım ama ne demek istediğimi az çok anlaşılmıştır heralde. Bu yüzden hücuma daha önem veren ve daha net setler çizen bir hoca tercihindir. Şampiyonluk için.

Allah aşkına uzatmayın şu tartışmayı abilerim..Yalnız görünen köy kılavuz istemiyor Murat Özyerle şampiyonluk anca hayal!

herşeye tamamda tartıştığımız şey yani murat hocanın durumu ne zaman belli olacak? şahsen ben hiç birşeyin belli olmamasından SIKILDIM! :oops: :oops:

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Can Akogul":4qjjfolr]ister 12 milyon harcansın ister 2 milyon rakiplerimize bakınca bütçe olarak daha küçük olduğumuz ortada. biz 12 harcadıysak efes tt fener 20 harcadı demektir. madem herşey bütçeye göre ölçülüyor o zaman geldiğimiz yer doğal kabul edilmeli. ama ben buna katılmıyorum .son iki senede Galatasaray Basketbol Takımı artık devler arasına girmiştir. Eskiden efese tt ye karşı belki kazanırız ümidiyle çıkılırdı artık mutlak galibiyet istiyoruz. İşte Murat Özyer in takımımızı son iki senede getirdiği nokta bu!

Artık bu tarz yazılara cevap vermek istemiyorum ama vermeden de olmuyor şimdi sevgili kardeşim kendince bir hesaplar yapmışsın ii güzelde basketbolda bu hesaplar tutmaz .

Öncelikle yanılmıyorsam erman hoca zamanında sezona üç yabancıyla başladık daha sonra guardımızın sözleşmesi 31 aralıkta bitince başka bir guardla anlaştık peki o zaman bütün sezon boyunca harcanan para 800 milyardı sana göre 12 milyon dolar normal olabilir ama iki sezon için galatasaray gibi basketbolu üvey evlat gibi gören bir yönetime sahip takımiçin çok büyük para şimdi son iki seneye bakalım hocamızın en meşhur sözü neydi kadro istikrarı sağlayacağız demişti peki iki senede toplam kaç yabancı geldi.Neyse kaç tane yerli oyuncu geldi gitti boş ver şimdi bir dönemi emsal gösterip bu günün savunmasını yapacağın zaman iki dönemin de şartlarını ii araştırmalısın her dönemim artısı eksisi olabilir bunu kıyaslamıyoruz yapılan icraatlara bakıyoruz.sence bu sene başarılımıyız peki ya geçen sene onuda geçtim şimdi oynanan bir final serisi var televizyondan seyrederken için burulmuyormu.yapmayın genç arkadaşlarım son iki sene de yapılanyatırımın karşılığı biri çeyrek final biri yarı finalde süpürülmek olmamalıydı.Birde avrupa kupalarıyla ilgili bir konuda yazmak istiyorum biz o dönemler ligde mücadele edicek takım kurmakta zorlanıyorduk kaldı ki avrupada mücadele edicek bir takım kurmak o zaman için tatlı bir hayal idi .Lütfen artık elmayla armudu aynı sepete koymayalım şimdi yeni bir heyecan yeni bir süreç başlıyor bütün galatasaray camiası için hayırlı olsun[/quote:4qjjfolr]

Cevabınız için teşekkür ederim ama ya siz benim demek istediğimi anlamamışsınız ya da ben anlatamamışım. Benim anlatmaya çalıştığım sayılara çok takılıp kalmışsınız. 5-10 herkes bi şeyler söylüyor. hiçbiri de bence tam olarak gerçeği yansıtmıyor. Dikkat ettiyseniz yeni hoca için ismi geçiyor diye Erman hocanın dönemini örnek gösterdim, Erman hocaya bir kastım yok asla. Zaten diğer dönemlerde aynı tabloları çok gördük, sezon ortası gelenler gidenler...
Bu sene farklı olan ise oturmuş bir kadroyla mücadele etmiş olmamız, sakatlıklar belimizi büktü. 1 senede sıfırdan kadro istikrarı sağlayabilen biri varsa hemen o gelsin.

Can Akogul' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2goifoa3][quote="Can Akogul":2goifoa3]ister 12 milyon harcansın ister 2 milyon rakiplerimize bakınca bütçe olarak daha küçük olduğumuz ortada. biz 12 harcadıysak efes tt fener 20 harcadı demektir. madem herşey bütçeye göre ölçülüyor o zaman geldiğimiz yer doğal kabul edilmeli. ama ben buna katılmıyorum .son iki senede Galatasaray Basketbol Takımı artık devler arasına girmiştir. Eskiden efese tt ye karşı belki kazanırız ümidiyle çıkılırdı artık mutlak galibiyet istiyoruz. İşte Murat Özyer in takımımızı son iki senede getirdiği nokta bu!

Öncelikle yanılmıyorsam erman hoca zamanında sezona üç yabancıyla başladık daha sonra guardımızın sözleşmesi 31 aralıkta bitince başka bir guardla anlaştık peki o zaman bütün sezon boyunca harcanan para 800 milyardı sana göre 12 milyon dolar normal olabilir ama iki sezon için galatasaray gibi basketbolu üvey evlat gibi gören bir yönetime sahip takımiçin çok büyük para şimdi son iki seneye bakalım hocamızın en meşhur sözü neydi kadro istikrarı sağlayacağız demişti peki iki senede toplam kaç yabancı geldi.Neyse kaç tane yerli oyuncu geldi gitti boş ver şimdi bir dönemi emsal gösterip bu günün savunmasını yapacağın zaman iki dönemin de şartlarını ii araştırmalısın her dönemim artısı eksisi olabilir bunu kıyaslamıyoruz yapılan icraatlara bakıyoruz.sence bu sene başarılımıyız peki ya geçen sene onuda geçtim şimdi oynanan bir final serisi var televizyondan seyrederken için burulmuyormu.yapmayın genç arkadaşlarım son iki sene de yapılanyatırımın karşılığı biri çeyrek final biri yarı finalde süpürülmek olmamalıydı.Birde avrupa kupalarıyla ilgili bir konuda yazmak istiyorum biz o dönemler ligde mücadele edicek takım kurmakta zorlanıyorduk kaldı ki avrupada mücadele edicek bir takım kurmak o zaman için tatlı bir hayal idi .Lütfen artık elmayla armudu aynı sepete koymayalım şimdi yeni bir heyecan yeni bir süreç başlıyor bütün galatasaray camiası için hayırlı olsun[/quote:2goifoa3]

Cevabınız için teşekkür ederim ama ya siz benim demek istediğimi anlamamışsınız ya da ben anlatamamışım. Benim anlatmaya çalıştığım sayılara çok takılıp kalmışsınız. 5-10 herkes bi şeyler söylüyor. hiçbiri de bence tam olarak gerçeği yansıtmıyor. Dikkat ettiyseniz yeni hoca için ismi geçiyor diye Erman hocanın dönemini örnek gösterdim, Erman hocaya bir kastım yok asla. Zaten diğer dönemlerde aynı tabloları çok gördük, sezon ortası gelenler gidenler...
Bu sene farklı olan ise oturmuş bir kadroyla mücadele etmiş olmamız, sakatlıklar belimizi büktü. 1 senede sıfırdan kadro istikrarı sağlayabilen biri varsa hemen o gelsin.[/quote:2goifoa3]

Sevgili kardeşim oturmuş kadro diyorsun geçen seneden tam 9 oyuncu bu sene yok bu sene transferleri saymıyorum bile şunu kabul edelimki biz son iki senede ne belli bir sistemde oyun oynadık nede oynayacağımız sisteme göre transfer yaptık biz iki senede tamamen kontrolsüz adeta sokak basketbolu oynadık . Şimdi sene başı sakatlıkları hesaba katıp ona göre derin bir kadro kurmak hocanın görevi bunun suçlusu biz değiliz kendi transferini kendi gönderiyorsa bunun açıklamasınıda yapması lazım,özellikle kendi ısrarla transfer ettiği oyuncuya süre vermemek kendinle çelişkiye düşmek değilmidir?

Can Akogul' Alıntı:

britton un kariyeri ne Allasen, bu adam safi kariyer olsa ne yazar!! gördük ne olduğunu yabancının biri gelirdi biri giderdi demişsin, ben değişen bir şey göremedim...

Kaan Can Garip' Alıntı:
britton un kariyeri ne Allasen, bu adam safi kariyer olsa ne yazar!! gördük ne olduğunu yabancının biri gelirdi biri giderdi demişsin, ben değişen bir şey göremedim...
Britton Johnsen
2.08 m. boyundaki oyuncu, 2003 yılında Utah Koleji?nden mezun oldu. Britton Johnsen, 2003-2004 sezonunda önce NBA-Development takımlarından Fayetteville Patriots?un formasını giydi. Bu takımda oynadığı 34 maçta gösterdiği maç başına 31.1 dakika - 14.6 sayı - 5.9 ribaund ve 1.8 assist istatistikleri onu NBA?e taşıdı. İki sezon içinde Orlando Magic?te 20, Indiana Pacers?ta 6 maça çıktı. NBA?de toplam 26 maçta, 14.5 dakika - 2.1 sayı ve 2.1 ribaund ortalamaları ile oynadı. Britton Johnsen, 2004-2005 sezonunu CBA takımlarından Idoha Stampede?de tamamladı. Johnsen, 2005 yılında CBA All Star maçında da forma giydi.

Amerikalı oyuncu 2005 yılında ilk Avrupa tecrübesini yaşadı. 2005-2006 sezonuna İspanya?nın Etosa Alicante takımında başlayan Johnsen, 2006 yılının Mart ayında Panellinios Atina takımına transfer oldu. Alicante?de 9 maça çıktı ve 10.4 sayı - 3.8 ribaund ortalamaları ile oynadı. Ardından Yunanistan?a transfer olan oyuncu, Pannelinios takımında 8 maçta forma giydi ve 14.0 sayı ? 7.0 ribaund ortalamalarını yakaladı Britton Johnsen, geçtiğimiz sezon ise Fransa?nın Pau Orthez takımında forma giydi. Pau Orthez?le Eurolig?de 20 maçta forma giyen oyuncu, 11.1 sayı ? 4.2 ribaund ve 1.1 asist ortalamaları ile oynadı. Fransa Ligi?nde ise 29 maçta forma giyen oyuncu 10.8 sayı - 5.7 ribaund ve 1.8 asist ortalamalarını yakaladı.

Pau Orthez forması altında çıktığı Abdi İpekçi´deki EL maçında takımı Fener Ülker´i 68-66 yenerken B. Johnsen 9 sayı 6 ribaunt ile maçı tamamladı.

Ülker zaferi Volume 2...

Bu kadar acizlik... Yazık...

Erman Kunter'a yapılan ayıp Volume 2...

O koltuk hiçbir zaman düz olmayacak.Hep yamuk yumuk olacak...

Ülker ne derse o işte bukadar.

Aydın Doğan-Ülker grubu. İliğimizi kemiğimizi kuruttu.

Erman Kunter gelseydi daha az bütçemiz olacaktı, şimdi daha çok bütçemiz var. Bakalım neler olacak, merakla bekliyeceğiz.

Murat hocaya yeni görevinde başarılar. Umarım hatalarından ders almıştır.

ulan yazıklar olsun beiliğimizi kemiğimizi kuruttu bu sponsorlar!!! adam bütün sene boyunca cafe crown dedi durdu başka yaptığı tek bir olmulu iş yok. sen adamı hala ödüllendiriyosun. murat hoca ya da helal olsun çok diretti kaldı hayrını görsün hocalığının !!!

Gökce Başaran' Alıntı:
Ülker zaferi Volume 2...

Bu kadar acizlik... Yazık...

Erman Kunter'a yapılan ayıp Volume 2...

O koltuk hiçbir zaman düz olmayacak.Hep yamuk yumuk olacak...

Ülker ne derse o işte bukadar.

Aydın Doğan-Ülker grubu. İliğimizi kemiğimizi kuruttu.

Erman Kunter gelseydi daha az bütçemiz olacaktı, şimdi daha çok bütçemiz var. Bakalım neler olacak, merakla bekliyeceğiz.

Murat hocaya yeni görevinde başarılar. Umarım hatalarından ders almıştır.

Gökce kardesım murat özyerlemı dewam edıyoruz ??? :shock:

Y a arkdaslar biri sölesin murat hoca ilemi anlastık yine

BÖYLE BİR SEYİ ÜLKER BASKISI İLE KABUL EDİLDİYSE YAZIKLAR OLSUN YÖNETİME YAZIKLAR OLSUN MURAT HOCAYA İSTENMEYEN BİR YERDE KALDIGI İÇİN

Bir daha ÜLKER ürünü alırsam fenerli olayım !!!!

Volkan Ozger' Alıntı:
BÖYLE BİR SEYİ ÜLKER BASKISI İLE KABUL EDİLDİYSE YAZIKLAR OLSUN YÖNETİME YAZIKLAR OLSUN MURAT HOCAYA İSTENMEYEN BİR YERDE KALDIGI İÇİN

Bir daha ÜLKER ürünü alırsam fenerli olayım !!!!

İMZA...
ülker yöneteceğine bizi,biz kapatalım şubeyi ne gerek var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...